Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » InDoor #5
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

6. Den květu Příspěvek č. 17






_________________

Tak kytky trochu hodně narostli ale žádná škoda. Hned jak se to vyčistí od chlapů hned jdu na ohýbání tak že to bude ještě sranda.
Už jsem tam viděl asi 3 chlapy, bohužel myslím že je to zrovna American Dream. Ale zatím nevěším hlavu. Chci potom kontrolovaně opylit takže semínek American Dream bude snad potom dost i z jedné holky. Když byli ty semínka tak mastné, tak ať se mi to aspoň vyplatí.
_________________

Teplota: 23°C D , 16°C N

Vlhkost: 59 %

Celkový průměrný příkon: 620 W

Spotřebováno: 173,9 kWh
_________________


< American Dream doufám že tahle bude holka protože vypadá fakt dobře, taky vylezla jako poslední










< Skunk #1










< Houština









< Jeden Skunk #1 se dost dobře větví

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 09-09-2009 v 22:52 PM

Old Post 08-09-2009 v 15:26 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od AbsterGO
mooc pekne krase sa na to koukat
=> jak dlouho to nechas rust??
Díky. No je to už dneska 7 den na květu. Je to napsané v hlavičce příspěvku.

Jinak dneska jsem to trochu prozkoumával a oddělil jsem už asi 5 chlapů. Blbé je že kromě jedné to byli všechno American Dream . Jen jedna kytka vypadá zatím na holku tak aspoň aby ta jedna to byla jinak jsem vyhodil 69eur za 8chlapů, což by mě hodně mrzelo.
Ale zase na druhou stranu některé kytky Indoor Mix vypadají opravdu zajímavě.
Tak se nechám ještě překvapit co z toho na konec vyleze.

Naposledy upravil Mr.MEN 09-09-2009 v 22:08 PM

Old Post 09-09-2009 v 16:24 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 19

hele chlape to celkem nasere s tema Americanama, ale tak jako je to spise venkovni a sklenikovy druh, mozna by to mohlo byt tim, ze mas takovou smulu na samce zrovna u tohoto modelu. K tomu tvemu in-door mixu sem take neco malinko pocetl, jedna se o prevazne indica smes, je tam jen mala cast sativovych krizencu, v senziseed zarucujou, ze v mixu neni obsazena sativa ktera by neco nevyhrala, take bys tam mel mit min. 1-2 seminka z nejakeho afganu(indicy), nejaky Haze(indica) by tam mel byt take a tak neco z rodiny Jacka by tam melo byt take.

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 09-09-2009 v 17:27 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od kokodc
hele chlape to celkem nasere s tema Americanama, ale tak jako je to spise venkovni a sklenikovy druh, mozna by to mohlo byt tim, ze mas takovou smulu na samce zrovna u tohoto modelu. K tomu tvemu in-door mixu sem take neco malinko pocetl, jedna se o prevazne indica smes, je tam jen mala cast sativovych krizencu, v senziseed zarucujou, ze v mixu neni obsazena sativa ktera by neco nevyhrala, take bys tam mel mit min. 1-2 seminka z nejakeho afganu(indicy), nejaky Haze(indica) by tam mel byt take a tak neco z rodiny Jacka by tam melo byt take.
jj to všechno vím.Proto jsem si je kupoval. No já mám vždycky přesilu chlapů ještě se mi nestalo abych měl víc holek. S tím že je do skleníku by být problém neměl, už jsem jel i Shivu Shanti 2 a pohodička.
Spíš aby byla aspoň jedna, abych ochutnal opylil a přísti rok zase zasadil. F2 z AD mají být ještě lepší než originál tak že se nechám překvapit.

Naposledy upravil Mr.MEN 09-09-2009 v 22:08 PM

Old Post 09-09-2009 v 20:09 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od kokodc
...Haze(indica)...


Čau. Nič v zlom, ale máš tu malý zádrheľ.

Marihuana je dar.

Old Post 09-09-2009 v 21:48 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 22

Zase moc hezké!! Sprostě jsem od tebe občuměl setting a jedu 400w + 2X 18w purple a musím říct že to pod tím jede jak blbé!! Škoda těch samců. Když si to spočítáš tak se ti při tom poměru samců vyplatí nakupovat feminizovaná semena. Budu sledovat až do konce. Minulé salámy jsi měl excelentní !

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Old Post 10-09-2009 v 09:22 AM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

10. Den květu Příspěvek č. 23






_________________

Tak se mi stala úplně dobrá věc. Kdyš už jsem si myslel že budu odnášet všechny American Dream tak koukám a na té kytce co naklíčila jako poslední a byla nejmenší tak je holka. Ale musím říct že z těch všech tahle vypadala opravdu nejlépe. Jsem fakt rád že jsem nevyhodil 69eur za chlapy. Ale snad za kvalitní F2 semínka, až budu opylovat. A samozřejmě za Americký sen.
Ještě mám holky zatím 2 z Indoor mixu Jedna je víc do sativi ale jedna je opravdu indica jak má být.
Ještě tam mám pár kytek neurčených tak že to může být ještě velké překvapení co z toho vyleze.
Jo a ještě se mi stala taková drobnost došla mi hlína.
_________________

Teplota: 27°C D , 19°C N

Vlhkost: 50 %

Celkový průměrný příkon: 600 W

Spotřebováno: 206,9 kWh
_________________
< American Dream










< Skunk #1 roots













< American Dream












< Skunk #1 a purpl zařivka

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 12-09-2009 v 18:11 PM

Old Post 12-09-2009 v 18:02 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

12. Den květu Příspěvek č. 24






_________________

Tak na konec mám dvě American Dream a zrovna takové krasavice.
Musel jsem to zase vyfotit protože se za těch pár dní neuvěřitelně rozjeli.
Už jsem objednal hlínu a ještě květináče 6l abych mohl přesadit všechny. Protože prostě víc místa vetší pálky.
No i když jsem odnesl docela kupu chlapů tak mám pod lampou stejně plno, jak já to sakra dělám?
_________________

Teplota: 25°C D , 19°C N

Vlhkost: 51 %

Celkový průměrný příkon: 586 W

Spotřebováno: 222,8 kWh
_________________

< Pod lampou kytky










< Komplet ale vetšinou Skunk #1 i když ta úplně nejblíže je Indoor Mix vypadá na více sativa










< Luxusní lísteček Indoor Mixu asi indica











< American Dream už si docela dokážu představit tu pálku co na tom vyroste

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 14-09-2009 v 16:41 PM

Old Post 14-09-2009 v 16:27 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

18. Den květu Příspěvek č. 25






_________________

Tak zase musím přihodit pár fotek.
American Dream má na 18 den květu docela už velké pálky což mě docela překvapuje. By mě zajímalo co na tom naroste za těch přibližně ještě 30dní.
Indoor mix vypadá pořád docela zajímavě na konci budu asi hodně překvapený co z toho na konec vyroste.
_________________

Teplota: 24°C D , 17°C N

Vlhkost: 50 %

Celkový průměrný příkon: 580 W

Spotřebováno: 271,6 kWh
_________________



< Lampa












< American Dream














< Tak nějak si můžete představit jak jsou všechny velké












< Bush

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 20-09-2009 v 16:59 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

22. Den květu Příspěvek č. 26






_________________

Tak jsem přesadil ještě poslední 2kytky. Kytky se docela brutálně rozjeli paličky začínají trochu vonět. Z indoor mixu mi vyšla jedna čistá sativa. Pořád roste a už ji nemám kam roztahovat. Jedna kytka voní fakt ovocnou vůní připomnělo mi to třešně, ale nevím jistě.
To bude sklizeň to se budu ještě divit.
Dneska jsem měl zalévat, ale jsem tak unavený že bych to fakt nedal tak snad to do zítra vydrží hladem.
_________________

Teplota: 25°C D , 18°C N

Vlhkost: 44 %

Celkový průměrný příkon: 580 W

Spotřebováno: --- kWh
_________________

< Většina Skunk #1












< American Dream na 22den květu docela macanda













< Tahle kytka mi připomněla když jsem k ní přičichl mojí zahradu a pak třešně co tam jsou docela haluz














< Skunk #1

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 24-09-2009 v 17:02 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 27

teda, koukam ze nakonec ten indoor mix bude este zajimavej, jinak to vypada hezky

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 24-09-2009 v 17:40 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

28. Den květu Příspěvek č. 28






_________________

Tak už je co fotit kytičky krásně začínají vonět a cukrovat se.
Ta jedna satívka mě docela štve pořát roste a roste.
American Drem vypadá jak sen. Takové zajímavé pálky a jak sem si všiml tak mají opravdu dlouhé pestíky. Jsou úplně chlupaté.
Jedna kytka Indoor mixu se fakt povedla je to nejspíš čistá indika ale fakt krásně roste. To bude dílo co z toho vyleze.
_________________

Teplota: 20C D , 15°C N

Vlhkost: 50 %

Celkový průměrný příkon: 645 W

Spotřebováno: 364,7 kWh
_________________



< Skunk #1 trochu makro ty fotky nahoře












< American Dream
















< American Draem
















< Ta velmi zajímavá indika z Indoor Mixu

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 01-10-2009 v 17:03 PM

Old Post 01-10-2009 v 15:37 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Ahoj, máš to fakt bomba.. K+ už letí.. Měl bych 3 otázky (zatim) 1)Jak jsou holky velké? 2) Jak to máš s těma úsporka, resp. armaturama? Máš klasickou 18W arm. a v ní danou 24W Nlite, nebo jak to máš vyřešené? 3) Nebo se dělají i na 24W? Bohužel jsem v Gshopech nic podobného neviděl(24W)

Old Post 01-10-2009 v 19:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od John88
Ahoj, máš to fakt bomba.. K+ už letí.. Měl bych 3 otázky (zatim) 1)Jak jsou holky velké? 2) Jak to máš s těma úsporka, resp. armaturama? Máš klasickou 18W arm. a v ní danou 24W Nlite, nebo jak to máš vyřešené? 3) Nebo se dělají i na 24W? Bohužel jsem v Gshopech nic podobného neviděl(24W)
Tak ti díky. Pochvala neuškodí.
Tak že holky jsou velké ty co jsem ohýbal a co jsem dobře zaštípl to byl Skunk #1 ty mají asi něco kolem 45cm. Pak mám tam ty co se prostě nedali jak ohnout nebo jsem je špatně štípl mám je po bokách pěstírny to je American Dream a par Indoor mixu a ty mají asi 75cm. Ale přesně ti to nepovím.
S těma armaturama nejsi první kdo se ptá. Mám je přímo od Nlite jsou přímo na ty zářivky co je tam mám. Bohužel se teď blbe shánějí, nevím proč. Zářivek je všude plno, ale kam to našroubovat to ti nikdo neřekne. Už jsem si chtěl koupit tak ještě dvě, ale nikde jsem to nenašel tak si zatím vystačím z dvěma bohužel.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 02-10-2009 v 22:18 PM

Old Post 01-10-2009 v 19:57 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Jen aby jsi neusnul na vavřínech.. Možná to tam nemáš nebo jsem to jen přehlédl, ale ještě by mě zajímalo, jak dlouho jsi je měl na růstu, než jsi přepnul.. A kde jsi je sehnal ty, ty 2 armatury co teď máš? dík moc..

Old Post 01-10-2009 v 20:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od John88
Jen aby jsi neusnul na vavřínech.. Možná to tam nemáš nebo jsem to jen přehlédl, ale ještě by mě zajímalo, jak dlouho jsi je měl na růstu, než jsi přepnul.. A kde jsi je sehnal ty, ty 2 armatury co teď máš? dík moc..
Neříkám stát se může všechno že, ale za 21dní už se snad nic významného nestane.
Měl jsem je na růst samotné na zářivkách asi 24dní. Pak jsem přesadil a přidal se i sodík, a tak za 6dní jsem přepnul na květ. Tak že cca 30dní na růstu.
Na www.klecka.cz asi před už rokem a půl. Od té doby je tam nemají.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 02-10-2009 v 22:16 PM

Old Post 02-10-2009 v 11:43 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
12-01-2015 - Indoor vol.1 - 60 odpovědí
11-09-2014 - InDoor #8 - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0018420 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív