Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 113

ja som sa hlavne bal ze mi to chytila nejaka plesen a ze sa mozem teraz modlit aby sa z toho vonku dostala no .....

Old Post 08-05-2014 v 17:31 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bedlek
Nový Člen

Karma uživatele bedlek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 114

to vv2: To me napadlo taky, ale to prave muzu vyloucit, protoze sem to pak zalyval opatrne a objevuje se to porad dal ...nejakej parazit nebo problem s vyzivou??

Old Post 08-05-2014 v 21:18 PM
bedlek je offline   Profil uživatele bedlek   Find more posts by bedlek   Foto galerie člena bedlek   Click here to Send bedlek a Private Message   Add bedlek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vapor 1606
Nový Člen

Karma uživatele vapor 1606 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 115

Mám problém, jedu v rockwool drip,hnojeno Metrop, Ph 5.8, Ec 1.5.
Jsem 16 dni na květu.
Nevím, připadá mi to jako nedostek fosforu.
Díky za radu.
Je to Critical +

Old Post 09-05-2014 v 20:28 PM
vapor 1606 je offline   Profil uživatele vapor 1606   Find more posts by vapor 1606   Foto galerie člena vapor 1606   Click here to Send vapor 1606 a Private Message   Add vapor 1606 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vapor 1606
Nový Člen

Karma uživatele vapor 1606 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 116



Čau, mám dotaz co to může byt.
Jedu rockwool drip v tom je Critical + ,jsem 16 dnu na květu.
PH 5.8
EC 1.5
Hnojeno Metrop.
Diky za informace.

Old Post 10-05-2014 v 07:23 AM
vapor 1606 je offline   Profil uživatele vapor 1606   Find more posts by vapor 1606   Foto galerie člena vapor 1606   Click here to Send vapor 1606 a Private Message   Add vapor 1606 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 117

todle mi udělalo teďka venku, ale z přelitosti a spálenosti od slunka

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 10-05-2014 v 09:02 AM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vapor 1606
Nový Člen

Karma uživatele vapor 1606 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 118

Snad je to od lampy, měl jsem ji asi30cm nad,ale je to 600W, j
Ještě me napadnul fosfor, ale nevím.
Je to jen u pár vršku

Old Post 10-05-2014 v 10:02 AM
vapor 1606 je offline   Profil uživatele vapor 1606   Find more posts by vapor 1606   Foto galerie člena vapor 1606   Click here to Send vapor 1606 a Private Message   Add vapor 1606 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 119

to bude urco spalene..... a vonku jedine ked polejes cez slnko a trafis vodou list

Old Post 10-05-2014 v 15:55 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 120

čau! nevim jestli už to sem někdo nedával. sem na to narazil a přijde mi to docela přehedný Problems Guide

Souvisí to asi s timhle obrázkem, kterej už jsem tu několikrát viděl. nutrients deficiency

Old Post 13-05-2014 v 15:24 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hybrid94
Stálý Člen

Karma uživatele Hybrid94 - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 121



Ahoj, listy mi začaly asi před dvěma dny žloutnou/blednout od stonku. Na FAQ jsem četl, že to může způsobovat nedostatek síry. Taky se růst zastavil vrchního patra a nechce pokračovat (2 dny je na tom pořád stejně), mám problém s molicemi, použil jsem postřik zespod listů a celkem dost - nepomáhá. Přikládám foto, nevím jestli to půjde dobře vidět, ale okem je to vidět více.

Old Post 13-05-2014 v 19:18 PM
Hybrid94 je offline   Profil uživatele Hybrid94   Find more posts by Hybrid94   Foto galerie člena Hybrid94   Click here to Send Hybrid94 a Private Message   Add Hybrid94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hybrid94
Stálý Člen

Karma uživatele Hybrid94 - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 122

Neví někdo co s tím? Postižené vrchní listy jsou nyní svěšené dolů a začínající další patro se pořád nijak nevyvíjí...

Old Post 14-05-2014 v 14:02 PM
Hybrid94 je offline   Profil uživatele Hybrid94   Find more posts by Hybrid94   Foto galerie člena Hybrid94   Click here to Send Hybrid94 a Private Message   Add Hybrid94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TřiPaštiky
Stálý Člen

Karma uživatele TřiPaštiky - 92% PěstitelskáKarma uživatele TřiPaštiky - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 123

Zdravim všechny ... Potřeboval bych radu ohledně mých kytek. Téměř po prvním týdnu začali žloutnout listy, tak jsem usoudil že na problému je ph. Koupil jsem tedy novou hlínu, Light mix od Biobizz, a věřil, že kytky se spravý. To se však nestalo. Jsou stále žluté a postupně jim lístečky odumíraj, jako kdyby odehnívali, protože to není suchý, ale furt vlhký. Hlínu nechávám vždy proschnout, takže tim, že by se topili to podle mě taky není. Tento týden (3 týden růstu) jsem je začal i hnojit. Nyní jsem začal zalejvat vodou z potoka, protože už vážně nevím čím to je a jsem z toho zoufalej. Dnes pojedu do města a seženu si ještě ph metr, ale myslím, že ph je v normě. Dík všem za jejich rady

Pěstuj dál
Pěstování na stromě

Old Post 15-05-2014 v 13:21 PM
TřiPaštiky je offline   Profil uživatele TřiPaštiky   Find more posts by TřiPaštiky   Foto galerie člena TřiPaštiky   Click here to Send TřiPaštiky a Private Message   Add TřiPaštiky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TřiPaštiky
Stálý Člen

Karma uživatele TřiPaštiky - 92% PěstitelskáKarma uživatele TřiPaštiky - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 124



Zdravim všechny ... Potřeboval bych radu ohledně mých kytek. Téměř po prvním týdnu začali žloutnout listy, tak jsem usoudil že na problému je ph. Koupil jsem tedy novou hlínu, Light mix od Biobizz, a věřil, že kytky se spravý. To se však nestalo. Jsou stále žluté a postupně jim lístečky odumíraj, jako kdyby odehnívali, protože jsou ty konce stále vlhký. Hlínu nechávám vždy proschnout, takže tim, že by se topili to podle mě taky není. Tento týden (3 týden růstu) jsem je začal i hnojit. Nyní jsem začal zalejvat vodou z potoka, protože už vážně nevím čím to je a jsem z toho zoufalej. Dnes pojedu do města a seženu si ještě ph metr, ale myslím, že ph je v normě. Dík všem za jejich rady

Pěstuj dál
Pěstování na stromě

Old Post 15-05-2014 v 13:25 PM
TřiPaštiky je offline   Profil uživatele TřiPaštiky   Find more posts by TřiPaštiky   Foto galerie člena TřiPaštiky   Click here to Send TřiPaštiky a Private Message   Add TřiPaštiky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fenomen99
Nový Člen

Karma uživatele Fenomen99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 125

Zdravím Vas . Chcel som sa spytat prosim Vas co je dobre na pliesen ? Lebo počul som už tu na fore zevraj pomaha aj zriedeny peroxid z vodou ? Tak ze ci je to pravda alebo nie ? ma tu niekto s takym postrekom uz skusenosti ?

Old Post 18-05-2014 v 21:28 PM
Fenomen99 je offline   Profil uživatele Fenomen99   Find more posts by Fenomen99   Foto galerie člena Fenomen99   Click here to Send Fenomen99 a Private Message   Add Fenomen99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 126



Zdravím,mám jen tak pro radost semínko NL x BB obevilo se me na nem tohle. Nevíte co to je?

.

Old Post 22-05-2014 v 16:34 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 127


delší fotka...

.

Old Post 22-05-2014 v 16:36 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rakosnicek92
Nový Člen

Karma uživatele rakosnicek92 - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 128


Zdravím, mám dotaz
Rostlinky jsou +/- jeden den už měsíc ve fázi růstu. Jsou v předhnojeném substrátu ve skleníku. A na jedné z nich se objevil tenhle světle zelený flek. Nevím jestli je to znamení toho že jim něco chybí, nebo zdali je to normální. Díky za odpověď

Old Post 24-05-2014 v 10:17 AM
rakosnicek92 je offline   Profil uživatele rakosnicek92   Find more posts by rakosnicek92   Foto galerie člena rakosnicek92   Click here to Send rakosnicek92 a Private Message   Add rakosnicek92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1336760 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív