Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Craft
Nový Člen

Karma uživatele Craft - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 145

Nechci strašit ale vypadá to jako počínající nedostatek jednoho z těchto tří prvků :
Hořčík, Draslík nebo Zinek. Bohužel nejsem schopnej ti to určit přesněji =(
Skus víc zahnojit tim BioVega má vcelku vysokej podíl draslíku tak pokud se ti to zlepší
máš jasno, pokud ne zůží se ti alespoň výběr. Toť můj názor.
Ať se daří.

Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné. Jsou nebezpečné, proto ,že jsou zakázané. (dr. J. Marks)

Old Post 28-05-2014 v 14:03 PM
Craft je offline   Profil uživatele Craft   Find more posts by Craft   Foto galerie člena Craft   Click here to Send Craft a Private Message   Add Craft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drahotom
Nový Člen

Karma uživatele Drahotom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 146



Ahoj, chtěl bych se vás zeptat jestli nevíte náhodou co s tímhle. Nemám ponětí jak dlouho už to na těch listech může být ale začínaj se mi furt dokola dělat takové hnědé tečky na listech u řízků. Mám to u 3 AK řízků mám ještě jeden řízek Ice ale na něm to není. Může mi někdo pomoct? Hnojím Bio grow. Substrát tam mám nějaký zahradnický.

Old Post 28-05-2014 v 14:20 PM
Drahotom je offline   Profil uživatele Drahotom   Find more posts by Drahotom   Foto galerie člena Drahotom   Click here to Send Drahotom a Private Message   Add Drahotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 147

citace:
Původní příspěvek od Craft
Nechci strašit ale vypadá to jako počínající nedostatek jednoho z těchto tří prvků :
Hořčík, Draslík nebo Zinek. Bohužel nejsem schopnej ti to určit přesněji =(
Skus víc zahnojit tim BioVega má vcelku vysokej podíl draslíku tak pokud se ti to zlepší
máš jasno, pokud ne zůží se ti alespoň výběr. Toť můj názor.
Ať se daří.


Ok. Takže na přehnojení na list to netipuješ? sem tam mi někdy něco zežloutlo, ale ne v takové míře (leda když sem omylem pošplíchal kytky z rozprašovače kde byl bofix a pořádně ho nevypláchl). Nedostatek čehokoliv mě ani nenapadl, jelikož tam je zakopáno cca 50L na kytku zahradního substrátu s mykorhizou, který si je dle parametrů hodně podobný např. s lightmixem. Objevilo se to právě po tom prvním zahnojení. Ostatní kytky jsou v obdobné půdě a nic takového nemají. Ale je fakt, že zrovna FD se za posledních 5dní dost vytáhl oproti ostatním.

Old Post 28-05-2014 v 15:18 PM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drahotom
Nový Člen

Karma uživatele Drahotom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 148



Aktualizace.

Bez změny k lepšímu. Přestal jsem hnojit a stejně to nepřestalo.
Prosím někoho o radu co s tím nebo cokoli.

Old Post 29-05-2014 v 14:38 PM
Drahotom je offline   Profil uživatele Drahotom   Find more posts by Drahotom   Foto galerie člena Drahotom   Click here to Send Drahotom a Private Message   Add Drahotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drahotom
Nový Člen

Karma uživatele Drahotom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 149

Zdravím, tak už vím kde je problém. Měl jsem možnost změřit Ph vody, kterou koťátka zalévám a zjistil jsem, že mám Ph vody 8+-, takže docela mazec. Doufám že to vyřeším

Old Post 29-05-2014 v 21:04 PM
Drahotom je offline   Profil uživatele Drahotom   Find more posts by Drahotom   Foto galerie člena Drahotom   Click here to Send Drahotom a Private Message   Add Drahotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 150


Mám problém s listy, je to Frisian Dew v 11l substrát GrowMix, hnojeno Terra Grow a Phyt-Amin. Ostatní kytky tenhle problém nemaji ( i další Frisian, i když jiný pheno ). Jedná se o listy v spodní třetině kytky, jen pár, není to po celý kytce.

Díky

Old Post 29-05-2014 v 21:39 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 151



Zdravím hoši,nevíte co může být todle? Na všech kytkách to není,nebojsem si toho nevšiml,jen na pár...

.

Old Post 31-05-2014 v 21:15 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 152

citace:
Původní příspěvek od retrobo
Zdravím,
po týdnu se mi udělaly žlutý fleky na Frisianovi. Cca před 5ti dny jsem hnojil BioVega 4ml/L a nechtěně přelil přes listy za slunka. Může to být tím, bo hledat jinou příčinu?


Vidím popálený lístky od hnojiva co tam ulpělo...neřešit, nevypadá že by ji to mělo zabít.
Dávat si pozor, je ještě mladá,ale ustojí to.
At se daří:-)

Old Post 01-06-2014 v 13:27 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replay
Stálý Člen

Karma uživatele replay - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 153

citace:
Původní příspěvek od MickyRocks
Mám problém s listy, je to Frisian Dew v 11l substrát GrowMix, hnojeno Terra Grow a Phyt-Amin. Ostatní kytky tenhle problém nemaji ( i další Frisian, i když jiný pheno ). Jedná se o listy v spodní třetině kytky, jen pár, není to po celý kytce.

Díky


to je normál

Old Post 01-06-2014 v 17:14 PM
replay je offline   Profil uživatele replay   Find more posts by replay   Foto galerie člena replay   Click here to Send replay a Private Message   Add replay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replay
Stálý Člen

Karma uživatele replay - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 154

citace:
Původní příspěvek od Drahotom
Aktualizace.

Bez změny k lepšímu. Přestal jsem hnojit a stejně to nepřestalo.
Prosím někoho o radu co s tím nebo cokoli.


plesen?možno veľa vlahy

Old Post 01-06-2014 v 17:16 PM
replay je offline   Profil uživatele replay   Find more posts by replay   Foto galerie člena replay   Click here to Send replay a Private Message   Add replay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 155



Ahojte,

niečo mi žerie listy ale nie som si istý, čo to presne je.
Mám podozrenie na svilušky, alebo třásnenky.

Na poslednej foto je vidieť malú akoby mušku, aj keď sa na liste vôbec nepohybuje a je jediná, ktorú som našiel. Nič viac na listoch ani zvrchu ani zospodu nie je... Akurát na niektorých sú len malé bodky a niektoré majú vyžraté kusy (druhá foto - môžu to byť mravce?).

Táto "vec" sa objavila na troch z 5 rastlín. Pestované sú vonku na záhrade v črepníkoch v hline.

Vopred vďaka za názory a identifikáciu problému ;-)

Old Post 02-06-2014 v 12:26 PM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 156


Začínaji se mi vyskytovat nějaký anomálie nevíš co by to mohlo být ? je na růstu 14 tej den; ph 5,8 - 5,9; EC do 1,5 - 1,6; kytky sou prokořeněný v 11l květnících; systém drip v kokosu... na listech se oběvují černé fleky...

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 03-06-2014 v 06:07 AM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. P
Nový Člen

Karma uživatele Mr. P - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 157

Canna Flush jako ekvivalent Phyt-aminu?

problém: nekrotické skvrny na listech a schnutí špiček listů uprostřed pěstební plochy

řešení: převážně popálení od lampy, zvýšil jsem je, protože po třech dnech se ukázalo že problém s listy je pouze uprostřed plochy a lampy byly několik dnů proklatě blízko

Bylo mi doporučeno pořídit si Phyt-amin. V prodejně neměli k dispozici, jenže prodejce mi naíbdl Canna Flush 2ml/1l.

Je to blbost nebo ne?

Old Post 03-06-2014 v 15:07 PM
Mr. P je offline   Profil uživatele Mr. P   Find more posts by Mr. P   Foto galerie člena Mr. P   Click here to Send Mr. P a Private Message   Add Mr. P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 158

Skoušel jsem na ty potvory snad vše od bio, babské rady, jedna paní povídala atd...
Asi nejlepší obrana proti parasitům je postřik Rock Effect kde Účinnou látkou je pongamový olej. Přípravek se používá ke zvýšení obranyschopnosti rostlin. Účinkuje na mšice, svilučky, třásněnky a červce (puklice). Má protipožerový efekt. Dokonce mám pocit, že to vymyslel a patentoval jeden český myslitel, resp. mičurin

Old Post 03-06-2014 v 15:44 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 159

citace:
Původní příspěvek od Martin666
Skoušel jsem na ty potvory snad vše od bio, babské rady, jedna paní povídala atd...
Asi nejlepší obrana proti parasitům je postřik Rock Effect kde Účinnou látkou je pongamový olej. Přípravek se používá ke zvýšení obranyschopnosti rostlin. Účinkuje na mšice, svilučky, třásněnky a červce (puklice). Má protipožerový efekt. Dokonce mám pocit, že to vymyslel a patentoval jeden český myslitel, resp. mičurin


Takze by to mohlo fungovať aj na môj problém v príspevku 79? (http://grower.cz/forum/showthread.p...498#post1117498)

Jedná sa pri mojom probléme určite o problém s parazitickým hmyzom a nie iné (vírové, pH) poškodenie?
Potreboval som to potvrdiť alebo vyvátiť.

Díky

Old Post 03-06-2014 v 18:19 PM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 160

Možná ano, u té tvé to vypadá, že ti to žere nějaké potvora, takové díry jak z brokovnice, ale hlavně to prohlédni zvěčovadlem, ať nelezneš příčinu problému

Old Post 03-06-2014 v 19:06 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0076750 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív