Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 151



Zdravím hoši,nevíte co může být todle? Na všech kytkách to není,nebojsem si toho nevšiml,jen na pár...

.

Old Post 31-05-2014 v 21:15 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 152

citace:
Původní příspěvek od retrobo
Zdravím,
po týdnu se mi udělaly žlutý fleky na Frisianovi. Cca před 5ti dny jsem hnojil BioVega 4ml/L a nechtěně přelil přes listy za slunka. Může to být tím, bo hledat jinou příčinu?


Vidím popálený lístky od hnojiva co tam ulpělo...neřešit, nevypadá že by ji to mělo zabít.
Dávat si pozor, je ještě mladá,ale ustojí to.
At se daří:-)

Old Post 01-06-2014 v 13:27 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replay
Stálý Člen

Karma uživatele replay - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 153

citace:
Původní příspěvek od MickyRocks
Mám problém s listy, je to Frisian Dew v 11l substrát GrowMix, hnojeno Terra Grow a Phyt-Amin. Ostatní kytky tenhle problém nemaji ( i další Frisian, i když jiný pheno ). Jedná se o listy v spodní třetině kytky, jen pár, není to po celý kytce.

Díky


to je normál

Old Post 01-06-2014 v 17:14 PM
replay je offline   Profil uživatele replay   Find more posts by replay   Foto galerie člena replay   Click here to Send replay a Private Message   Add replay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replay
Stálý Člen

Karma uživatele replay - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 154

citace:
Původní příspěvek od Drahotom
Aktualizace.

Bez změny k lepšímu. Přestal jsem hnojit a stejně to nepřestalo.
Prosím někoho o radu co s tím nebo cokoli.


plesen?možno veľa vlahy

Old Post 01-06-2014 v 17:16 PM
replay je offline   Profil uživatele replay   Find more posts by replay   Foto galerie člena replay   Click here to Send replay a Private Message   Add replay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 155



Ahojte,

niečo mi žerie listy ale nie som si istý, čo to presne je.
Mám podozrenie na svilušky, alebo třásnenky.

Na poslednej foto je vidieť malú akoby mušku, aj keď sa na liste vôbec nepohybuje a je jediná, ktorú som našiel. Nič viac na listoch ani zvrchu ani zospodu nie je... Akurát na niektorých sú len malé bodky a niektoré majú vyžraté kusy (druhá foto - môžu to byť mravce?).

Táto "vec" sa objavila na troch z 5 rastlín. Pestované sú vonku na záhrade v črepníkoch v hline.

Vopred vďaka za názory a identifikáciu problému ;-)

Old Post 02-06-2014 v 12:26 PM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 156


Začínaji se mi vyskytovat nějaký anomálie nevíš co by to mohlo být ? je na růstu 14 tej den; ph 5,8 - 5,9; EC do 1,5 - 1,6; kytky sou prokořeněný v 11l květnících; systém drip v kokosu... na listech se oběvují černé fleky...

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 03-06-2014 v 06:07 AM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. P
Nový Člen

Karma uživatele Mr. P - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 157

Canna Flush jako ekvivalent Phyt-aminu?

problém: nekrotické skvrny na listech a schnutí špiček listů uprostřed pěstební plochy

řešení: převážně popálení od lampy, zvýšil jsem je, protože po třech dnech se ukázalo že problém s listy je pouze uprostřed plochy a lampy byly několik dnů proklatě blízko

Bylo mi doporučeno pořídit si Phyt-amin. V prodejně neměli k dispozici, jenže prodejce mi naíbdl Canna Flush 2ml/1l.

Je to blbost nebo ne?

Old Post 03-06-2014 v 15:07 PM
Mr. P je offline   Profil uživatele Mr. P   Find more posts by Mr. P   Foto galerie člena Mr. P   Click here to Send Mr. P a Private Message   Add Mr. P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 158

Skoušel jsem na ty potvory snad vše od bio, babské rady, jedna paní povídala atd...
Asi nejlepší obrana proti parasitům je postřik Rock Effect kde Účinnou látkou je pongamový olej. Přípravek se používá ke zvýšení obranyschopnosti rostlin. Účinkuje na mšice, svilučky, třásněnky a červce (puklice). Má protipožerový efekt. Dokonce mám pocit, že to vymyslel a patentoval jeden český myslitel, resp. mičurin

Old Post 03-06-2014 v 15:44 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 159

citace:
Původní příspěvek od Martin666
Skoušel jsem na ty potvory snad vše od bio, babské rady, jedna paní povídala atd...
Asi nejlepší obrana proti parasitům je postřik Rock Effect kde Účinnou látkou je pongamový olej. Přípravek se používá ke zvýšení obranyschopnosti rostlin. Účinkuje na mšice, svilučky, třásněnky a červce (puklice). Má protipožerový efekt. Dokonce mám pocit, že to vymyslel a patentoval jeden český myslitel, resp. mičurin


Takze by to mohlo fungovať aj na môj problém v príspevku 79? (http://grower.cz/forum/showthread.p...498#post1117498)

Jedná sa pri mojom probléme určite o problém s parazitickým hmyzom a nie iné (vírové, pH) poškodenie?
Potreboval som to potvrdiť alebo vyvátiť.

Díky

Old Post 03-06-2014 v 18:19 PM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 160

Možná ano, u té tvé to vypadá, že ti to žere nějaké potvora, takové díry jak z brokovnice, ale hlavně to prohlédni zvěčovadlem, ať nelezneš příčinu problému

Old Post 03-06-2014 v 19:06 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 161

OK, díky moc.
Skúsim to dať pod poriadnu lupu a možno niečo objavím...
Zvláštne mi ale príde, že po tom nelezú žiadne "mušky" ani nič podobné...

Old Post 03-06-2014 v 19:34 PM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 162

Franzo: jsou to slivušky, pomůže silný tabákový odvar, aplikovaný opakovaně (třeba 14 dní co druhý den) nebo nějaký klasický pesticid... dokud to není v květu, tak se nemusíš bát, všechny ty chemky se do dvou týdnů většinou rozkládají, ale bacha na koncentraci, ať kytku nespálíš...

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 03-06-2014 v 19:55 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 163

Super, ďakujem veľmi pekne za odpovede!
Tabak som nechal odmočiť už včera, dnes som ho prevaril a nastriekal.
Len som nevedel presnú koncentráciu aby som ich nespálil a ani aby to nebolo príliš slabé...
AK to nezaberie tak kúpim Rock Effect ako tu niekto spomínal. Chcel som byť bio, ale na tú háveď treba ísť asi tvrdo...

OT: jedna sa mi prepla na kvet a nie je to automat (vidno samičie blizny). Môže to byť zamračeným počasím vonku? Alebo je to normálne po 3 týždňoch vonku??

Old Post 03-06-2014 v 20:01 PM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 164

to bude nějaký mutant, světla je venku dost..

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 03-06-2014 v 20:08 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 165

Aj mne to je divné...

Ďakujem ešte raz za pomoc.
Dúfam, že postreky zaberú

Zdar a nech to rastie ;-)

Old Post 03-06-2014 v 20:30 PM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kentus_
Nový Člen

Karma uživatele kentus_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 23  

Upozornění černé fleky na listech Příspěvek č. 166



Čaute,

už nějakou dobu se mi na listech objevují divné černé fleky. Listy potom začínají žloutnout a usychat. Nevím co s tím dál.

Našel jsem už jeden podobný topic, kde říkali, že se může jednat o plíseň, nebo o přehnojení, každopádně jsem z toho nevydedukoval žádný závěr.

Mám to na všech 5 kytkách a jedna z toho je skoro celá žlutá.

Díky za každou pomoc!

Old Post 04-06-2014 v 13:22 PM
kentus_ je offline   Profil uživatele kentus_   Find more posts by kentus_   Foto galerie člena kentus_   Click here to Send kentus_ a Private Message   Add kentus_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyboy17
Stálý Člen

Karma uživatele crazyboy17 - 82% PěstitelskáKarma uživatele crazyboy17 - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 167



zdarec hosi...mal by niekto tip od coho sa mi to robi na jednej kvetinke?

peace to all

Old Post 04-06-2014 v 14:09 PM
crazyboy17 je offline   Profil uživatele crazyboy17   Find more posts by crazyboy17   Foto galerie člena crazyboy17   Click here to Send crazyboy17 a Private Message   Add crazyboy17 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 168


Pozdravuju.máte někdo zkušenost se žloutnutím vrcholu od středu?muže to být síra?

Old Post 04-06-2014 v 14:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zabacz
Nový Člen

Karma uživatele Zabacz - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 169



Zdravím,
mám tu menší problém s listy. Pěstuji outdoor na balkóně a objevují se mi na listech oranžovo-stříbrné fleky, kolem kterých jsou černé tečky.

Nehnojím a mám samozavlažovací květináč.

Co jsem tak koukal po fóru, tak mně to přišlo jako svilušky, ale nejsem to schopen identifikovat.

Prosím o radu, co by to mohlo být a jak to zlikvidovat.

Díky :-)

Napiš
mi email

Old Post 04-06-2014 v 15:56 PM
Zabacz je offline   Profil uživatele Zabacz   Find more posts by Zabacz   Foto galerie člena Zabacz   Click here to Send Zabacz a Private Message   Add Zabacz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zejdzak
Nový Člen

Karma uživatele zejdzak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 170

http://www.zajac.zirou.sk/IMG_20140604_200902.jpg http://www.zajac.zirou.sk/IMG_20140604_200922.jpg

Zdravim chcem sa spytat, preco mi zltnu listy len niektore a rast sa spomalil o 100%. Pouzivam vsetko ako predtym. Soil- Biobizz all mix a hnojim len fishmixom. Vyzera to ako na bor ale niesom si isty.

Old Post 04-06-2014 v 19:36 PM
zejdzak je offline   Profil uživatele zejdzak   Find more posts by zejdzak   Foto galerie člena zejdzak   Click here to Send zejdzak a Private Message   Add zejdzak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atentat31
Nový Člen

Karma uživatele atentat31 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 3  

mam to same Příspěvek č. 171



citace:
Původní příspěvek od Herodes
Pozdravuju.máte někdo zkušenost se žloutnutím vrcholu od středu?muže to být síra?


cau me se stalo to same asi tyden zpatky (prvni foto)
prakticky ze dne na den...

postupem casu jsme prisli na to odstata voda venku ve vane kterou jsme to zalivali ma ph 10... a vecer pred zezloutnutim jsme to zalivali tou vodou bez Biobizz hnojiv, ktere ph snizujou... dneska jsme udelali zalivku cca 6,5 za pomoci octa a ph metru... tak se to snad neobjevi znova... taky jsme trosku holky asi prelivali tak jestli to nejde od korenu... co jsem se dival ale na netu tak takovehle zloutnuti spise ukazuje na nedostatek neceho, nebo jsou kytky blokle spatnym ph... uvidime dam vedet jak nam to dopadlo... druhe foto cca po tydnu nezalivani, nechali jsme je vysusit trosku .. tzn kytky jedou dal.. kazdopadne to neni jentak, neco musi byt spatne...

k mojemu problemu jsem zalozil i tema, ale zatim nikdo neodpovedel...
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=73489

Naposledy upravil atentat31 04-06-2014 v 23:22 PM

Old Post 04-06-2014 v 23:08 PM
atentat31 je offline   Profil uživatele atentat31   Find more posts by atentat31   Foto galerie člena atentat31   Click here to Send atentat31 a Private Message   Add atentat31 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rakosnicek92
Nový Člen

Karma uživatele rakosnicek92 - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 172


Ahoj , po přesazení ven se na jedné kytce a jednom listy objevilo tohle.. Přijde mi to spíš jako okousané, ale nejsem si jistý... A vypadá to že se na tom tvoří jakýsi bílí povlak .. nevíte čím to může být?

Old Post 05-06-2014 v 10:34 AM
rakosnicek92 je offline   Profil uživatele rakosnicek92   Find more posts by rakosnicek92   Foto galerie člena rakosnicek92   Click here to Send rakosnicek92 a Private Message   Add rakosnicek92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: mam to same Příspěvek č. 173

jasný že to není jen tak..loni mi tenhle jev zcela sežral 3 kytky...podle faq "výživa hnojení" to vypadá na síru.Začal sem jim dávat kristalon start kde je síra a mnoho mikroprvku.byl bych rád kdyby se ještě někdo vyjádřil.

Old Post 05-06-2014 v 14:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 174

rakosnicek92: mne sa stalo takmer to isté, len v menšej miere (viď príspevok na strane 5) a bolo mi poradené, že sa jedná o svilušky. Ak je tam aj taká akoby pavučinka, to by to potvrdzovalo práve tie svilušky.
Skús tabakový odvar - striekať na listy. Mne to zatiaľ zaberá a nové fliačiky sa neobjavujú.

Old Post 05-06-2014 v 16:41 PM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 175

Pánové pěstitelé, když máte vykousané listy, jedná se o parazita, nejlepší je bio postřik Rock Effect, už jsem to tu psal, tabákový odvar a další rady z ptáka loskutáka jsou jen taková nouzovka na pár hodin a také zbytečně pracné a drahé.
Ale Rock Effect zanechá na listech vrstvu, která ty potvory zahubí a ty ostatní k listům nikdy nepustí, aplikace stačí občas. Mám to vyzkoušené už z loňska. Stojí to pár korun a máte klid napořád.

Old Post 05-06-2014 v 19:23 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rakosnicek92
Nový Člen

Karma uživatele rakosnicek92 - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 176

Dekuju vam za odpověď! !.. urcite vyzkousim a dam vedet jak to zabralo !!

Old Post 05-06-2014 v 20:18 PM
rakosnicek92 je offline   Profil uživatele rakosnicek92   Find more posts by rakosnicek92   Foto galerie člena rakosnicek92   Click here to Send rakosnicek92 a Private Message   Add rakosnicek92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oksiik
Nový Člen

Karma uživatele oksiik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 177

Ahoj môj substrát tvorí 3 ročný prehnitý hnoj plus slepačince neviete či je vysoké PH alebo sa jedná o pre hnojenie ?

http://xipic.eu/ufiles/82k3f6ru_IMAG0385.jpg

Old Post 07-06-2014 v 11:35 AM
oksiik je offline   Profil uživatele oksiik   Find more posts by oksiik   Foto galerie člena oksiik   Click here to Send oksiik a Private Message   Add oksiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 178

Přehnojené, malá kytka ve fázi počínajícího vývoje nepotřebuje skoro žádné hnojivo, jen opravdu malinko, když jí dáš hned do hnoje a slepičinců dopadne to špatně viz. tvůj obrázek..prolej to vodou a zatím nehnoj, třeba jí zachráníš.

Old Post 07-06-2014 v 12:36 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scotty
Nový Člen

Karma uživatele Scotty - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 179



Nazdar,
mám problém s rostlinkou na okně. Doma ji mám od kluka co mi ji prodal asi před 3 dny. Ted jak jsou ty vedra tak to zalévám večer odstátou vodou. Ještě jsem nic nehnojil. Nevím jestli to s tím má něco společného, ale jenom tenhle květináč má dírky pro odvod vody. Nevíte co s tím?

-spodní list je na dotek suchej

Old Post 10-06-2014 v 06:44 AM
Scotty je offline   Profil uživatele Scotty   Find more posts by Scotty   Foto galerie člena Scotty   Click here to Send Scotty a Private Message   Add Scotty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 180

Hoj mě to sem tam udělá taky na kytce ten samý suchý list, myslím že je to vedrem. Já to neřeším, buď odstřihnu nebo nechám upadnout, u mě to žádný vliv na kytky nemělo
Ať se daří PEACE!

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 10-06-2014 v 09:24 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
václavíček
Nový Člen

Karma uživatele václavíček - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 2  

Obecné dotázek Příspěvek č. 181



zdravím přátelé ze zeleného údolí, mám na vás dva dotázky tak snad někdso poradí první foto je doe mě...říkal jsem si že by to mophlo být přehnojení a nebo deficit zinku nebo mangano zapříčeněn zásaditou vodu kterou zalejvam bez hnojek


druhá kytka je od kámoše poblíž je švestka tak jestli to není z ní a nebo taky nějaká havěť po tom leze ze spod

can´t we all just get a bong?

Old Post 12-06-2014 v 05:26 AM
václavíček je offline   Profil uživatele václavíček   Find more posts by václavíček   Foto galerie člena václavíček   Click here to Send václavíček a Private Message   Add václavíček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: dotázek Příspěvek č. 182

citace:
Původní příspěvek od václavíček
zdravím přátelé ze zeleného údolí, mám na vás dva dotázky tak snad někdso poradí první foto je doe mě...říkal jsem si že by to mophlo být přehnojení a nebo deficit zinku nebo mangano zapříčeněn zásaditou vodu kterou zalejvam bez hnojek


druhá kytka je od kámoše poblíž je švestka tak jestli to není z ní a nebo taky nějaká havěť po tom leze ze spod

stránku přetím sem řešil ten samej problém se žloutnutím vrcholku.Já sem přemýšlel zda to není herbicidem ..poblíž je pole kukuřice a pořád ji něčím ošetřují

Old Post 12-06-2014 v 13:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
václavíček
Nový Člen

Karma uživatele václavíček - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 2  

Re: dotázek Příspěvek č. 183

citace:
Původní příspěvek od václavíček
zdravím přátelé ze zeleného údolí, mám na vás dva dotázky tak snad někdso poradí první foto je doe mě...říkal jsem si že by to mophlo být přehnojení a nebo deficit zinku nebo mangano zapříčeněn zásaditou vodu kterou zalejvam bez hnojek


druhá kytka je od kámoše poblíž je švestka tak jestli to není z ní a nebo taky nějaká havěť po tom leze ze spod


poraďte prosím...jestli by to bylo přehnojenim tak jak s tim můžu bojovat když mám kytky v zemi v 50l dírách s atami substrátem půl biogrow půl janeco light a přehnojení by bylo tzapříčeněný přesazením z květníku s obyčejným zahradnickým substrátem právě do těch děr...od přesazení sem to zalil hnojkou jenom až co se to začalo ukazovat...jinak durban poison je ve stejných podmínkách allright a tento problém je pouze u dvou pamir goldů

can´t we all just get a bong?

Old Post 13-06-2014 v 15:52 PM
václavíček je offline   Profil uživatele václavíček   Find more posts by václavíček   Foto galerie člena václavíček   Click here to Send václavíček a Private Message   Add václavíček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 184


Jedná se o listy, který rostou přímo ze stonky, ne z větví ( sorry nevim název ), kytky jsou v Light Mixu od Plagronu, jednu chvíli mi vylítlo dost pH ze studniční vody z pH 7 na 8, ale posledních cca 10 dnů pH upravuju na 6,2-6,5. Používám i Phyt-Amin.

Old Post 13-06-2014 v 16:56 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpleshCz
Nový Člen

Karma uživatele SpleshCz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 1  

Obecné Listy žloutnou, později hnědnou a uschnou Příspěvek č. 185

Ahoj, listy mi pořád usychaj ale vzhledově to vypadá jakoby hnily a dělaj to pouze ty spodní. mám je v 5l květníku a skoro celej den na slunci a hlínu mám : 65% zahr. substrát B (ph 5,5-6), 25% písek a 10% hoštická rohovina a zalévám odstátou vodou z kohoutku (ph 6-7). Myslel jsem jestli to nebude nedostatkem živin protože předtím jsem je měl pouze v substrátu tak jsem je přesadil a listy pořád schnou.

http://prntscr.com/3soy0b

Old Post 14-06-2014 v 12:52 PM
SpleshCz je offline   Profil uživatele SpleshCz   Find more posts by SpleshCz   Foto galerie člena SpleshCz   Click here to Send SpleshCz a Private Message   Add SpleshCz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 186



IMHO! většina z vás to přelila a pak se to spálilo od slunka. mě už takdle odpadly 3 patra(jen mateční listy, větve sem urval sám) nevadí, narostou další

Jak je vidět na fotkách, kytce to vůbec nevadí a roste pořád rychlejš

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 14-06-2014 v 18:46 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 187



Zdravim groweři pred par týdny sem zakoupil řezy AK47 ktere mi pripadaly slabé nato hned je hodit na flek...proto sem je presadil z kelmku do vetsich kvetinacu a dal do boxu pod 250w sodik....všechno bylo ok po cca 10 dnech kdy nabraly silu sem je soupl na flek.vse se zdalo byt v pořádku až tedka posledni dny zacly listy odprostřed silně žloutnout.posudte sami dle fotek.PROSIM MOC O RADU.dekuji za kazdo odpověd.

ABORTED.

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 14-06-2014 v 22:17 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RollBack
Nový Člen

Karma uživatele RollBack - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 188


Zdravím growers prosím vás mám problém mám rastlinku už pokročilm štádiu kvetu a listy začali čudne blednúť až uschýnať v strede neviem fakt čo to je hladal som to tu dva dni ale s takýmto prípadom som sa nestretol ešte + pozeral som aj spodky listov a neni sú tam žiadne potvory. Ďakujem vopred za odpovede a K+ kto mi poradí ako to odstraniť

Old Post 15-06-2014 v 14:29 PM
RollBack je offline   Profil uživatele RollBack   Find more posts by RollBack   Foto galerie člena RollBack   Click here to Send RollBack a Private Message   Add RollBack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
montego1
Nový Člen

Karma uživatele montego1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 189



Zdravim vsechny, potrebuju radu. Mam na listu nejake bile fleky, kdyz je chci setrit pod nima je to hnede az cerne. Mam kytky Northern light auto tak dva tydny do sklizeni, a z listu se to zacina sirit i na kvet. Vodu mam ze studny, PH 5-6,hnojim kristalonem.
Myslel sem ze je to plisen tak sem to strikl Polyversumem. Nezabralo a siri se dal. Minuly tyden sem nasadil nove sazenice a ejhle obevuje se to i na ne.
Nevim si rady a nerad bych o ne prisel.

Old Post 15-06-2014 v 18:27 PM
montego1 je offline   Profil uživatele montego1   Find more posts by montego1   Foto galerie člena montego1   Click here to Send montego1 a Private Message   Add montego1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 190

na prvni fotce bych typoval padlí,ale nejsem si jistej.Da se to setrit?Zadej do vyhledavace padli a porovnej to.Jinak na padli je super Discus ale ma dvou mesicni lhutu(tuším)snad ti to pomuze

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 15-06-2014 v 18:50 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swotik21
Stálý Člen

Karma uživatele swotik21 - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 62  

problém s listy Příspěvek č. 191


Ahoj mám problém, barva listu od středu je světlejší  je to nějaký závážnější problém? hledal jsem ale bohužel jsem nenašel předem moc díky.


předem se omlouvám za špatné vložení příspěvku nešlo mi vložit správně

Old Post 15-06-2014 v 19:07 PM
swotik21 je offline   Profil uživatele swotik21   Find more posts by swotik21   Foto galerie člena swotik21   Click here to Send swotik21 a Private Message   Add swotik21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 192

na problémy s listy je tu určený thread http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=8

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 15-06-2014 v 19:25 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 193

citace:
Původní příspěvek od ABORTED
Zdravim groweři pred par týdny sem zakoupil řezy AK47 ktere mi pripadaly slabé nato hned je hodit na flek...proto sem je presadil z kelmku do vetsich kvetinacu a dal do boxu pod 250w sodik....všechno bylo ok po cca 10 dnech kdy nabraly silu sem je soupl na flek.vse se zdalo byt v pořádku až tedka posledni dny zacly listy odprostřed silně žloutnout.posudte sami dle fotek.PROSIM MOC O RADU.dekuji za kazdo odpověd.

ABORTED.


podle mě je to deficit železa ale můžu se mílit

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Naposledy upravil sWei 15-06-2014 v 19:45 PM

Old Post 15-06-2014 v 19:27 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 194

Asi bych akorát trošku přihnojil,nic víc

.

Old Post 15-06-2014 v 19:45 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swotik21
Stálý Člen

Karma uživatele swotik21 - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 195

ví že je ktomu určený thread ale nešel mi tam vložit moc se omlouvám ..... přihnojil? je to 5 den v kvetu poprvé jsem hnojil na kvet ec 1.7 terra bloom

Old Post 15-06-2014 v 20:06 PM
swotik21 je offline   Profil uživatele swotik21   Find more posts by swotik21   Foto galerie člena swotik21   Click here to Send swotik21 a Private Message   Add swotik21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indosament
Nový Člen

Karma uživatele indosament - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 196


Zdravím,

Na několika semenáčcích mi začly od středu žloutnout listy. Nevíte čím by to mohlo být? Předem děkuji

Old Post 16-06-2014 v 09:17 AM
indosament je offline   Profil uživatele indosament   Find more posts by indosament   Foto galerie člena indosament   Click here to Send indosament a Private Message   Add indosament to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 197

citace:
Původní příspěvek od indosament
Zdravím,

Na několika semenáčcích mi začly od středu žloutnout listy. Nevíte čím by to mohlo být? Předem děkuji


Vypadá na problémy s výkyvy teplot. Přes den vedro v noci zima. Ale těžko se soudí...

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 16-06-2014 v 11:48 AM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indosament
Nový Člen

Karma uživatele indosament - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 198

Tak výkyvům zamezit nemůžu. Jsou na balkóně. PH jsem měřil, je v pořádku, zatím nehnojeno. Nevím, je to druhá várka, u té první jsem dělal vše stejně a takový problém jsem neměl.

Old Post 16-06-2014 v 11:55 AM
indosament je offline   Profil uživatele indosament   Find more posts by indosament   Foto galerie člena indosament   Click here to Send indosament a Private Message   Add indosament to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 199



zdravím začali se mi dělat na rostlinkách hnede flíčky a zhoršuje se to na fotce je OG kush od dinafemu. Substrát je pro výsev a množení nahoře a vespod zahrad substrát B zalevám to vodou z řeky (sry za kvalitu fotek). díky za pomoc

Naposledy upravil suares 16-06-2014 v 20:14 PM

Old Post 16-06-2014 v 19:55 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 200

citace:
Původní příspěvek od ABORTED
Zdravim groweři pred par týdny sem zakoupil řezy AK47 ktere mi pripadaly slabé nato hned je hodit na flek...proto sem je presadil z kelmku do vetsich kvetinacu a dal do boxu pod 250w sodik....všechno bylo ok po cca 10 dnech kdy nabraly silu sem je soupl na flek.vse se zdalo byt v pořádku až tedka posledni dny zacly listy odprostřed silně žloutnout.posudte sami dle fotek.PROSIM MOC O RADU.dekuji za kazdo odpověd.

ABORTED.


taky tenhle problém řešíme s václavíčkem...zdá se mi že tady se lidi jenom ptají a nedostávaj odpovědi..máš někde v okolí pole které je ošetřováno herbicidmi?Já to měl loni na 3 kytkách a začalo to myslím až v na začátku květu .. následně to zničilo palice tak že z nich zustalo kulový..myslím že to bylo na fleku poblíž kterého se to objevilo i ted..možná typ nebo PH pudy..zalejvám ale upravovanou vodou s PH 6 hnojím krystalonem fakt nevím..

Old Post 16-06-2014 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9555630 seconds with 45 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív