Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
oksiik
Nový Člen

Karma uživatele oksiik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 177

Ahoj môj substrát tvorí 3 ročný prehnitý hnoj plus slepačince neviete či je vysoké PH alebo sa jedná o pre hnojenie ?

http://xipic.eu/ufiles/82k3f6ru_IMAG0385.jpg

Old Post 07-06-2014 v 11:35 AM
oksiik je offline   Profil uživatele oksiik   Find more posts by oksiik   Foto galerie člena oksiik   Click here to Send oksiik a Private Message   Add oksiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 178

Přehnojené, malá kytka ve fázi počínajícího vývoje nepotřebuje skoro žádné hnojivo, jen opravdu malinko, když jí dáš hned do hnoje a slepičinců dopadne to špatně viz. tvůj obrázek..prolej to vodou a zatím nehnoj, třeba jí zachráníš.

Old Post 07-06-2014 v 12:36 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scotty
Nový Člen

Karma uživatele Scotty - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 179



Nazdar,
mám problém s rostlinkou na okně. Doma ji mám od kluka co mi ji prodal asi před 3 dny. Ted jak jsou ty vedra tak to zalévám večer odstátou vodou. Ještě jsem nic nehnojil. Nevím jestli to s tím má něco společného, ale jenom tenhle květináč má dírky pro odvod vody. Nevíte co s tím?

-spodní list je na dotek suchej

Old Post 10-06-2014 v 06:44 AM
Scotty je offline   Profil uživatele Scotty   Find more posts by Scotty   Foto galerie člena Scotty   Click here to Send Scotty a Private Message   Add Scotty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 180

Hoj mě to sem tam udělá taky na kytce ten samý suchý list, myslím že je to vedrem. Já to neřeším, buď odstřihnu nebo nechám upadnout, u mě to žádný vliv na kytky nemělo
Ať se daří PEACE!

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 10-06-2014 v 09:24 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
václavíček
Nový Člen

Karma uživatele václavíček - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 2  

Obecné dotázek Příspěvek č. 181



zdravím přátelé ze zeleného údolí, mám na vás dva dotázky tak snad někdso poradí první foto je doe mě...říkal jsem si že by to mophlo být přehnojení a nebo deficit zinku nebo mangano zapříčeněn zásaditou vodu kterou zalejvam bez hnojek


druhá kytka je od kámoše poblíž je švestka tak jestli to není z ní a nebo taky nějaká havěť po tom leze ze spod

can´t we all just get a bong?

Old Post 12-06-2014 v 05:26 AM
václavíček je offline   Profil uživatele václavíček   Find more posts by václavíček   Foto galerie člena václavíček   Click here to Send václavíček a Private Message   Add václavíček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: dotázek Příspěvek č. 182

citace:
Původní příspěvek od václavíček
zdravím přátelé ze zeleného údolí, mám na vás dva dotázky tak snad někdso poradí první foto je doe mě...říkal jsem si že by to mophlo být přehnojení a nebo deficit zinku nebo mangano zapříčeněn zásaditou vodu kterou zalejvam bez hnojek


druhá kytka je od kámoše poblíž je švestka tak jestli to není z ní a nebo taky nějaká havěť po tom leze ze spod

stránku přetím sem řešil ten samej problém se žloutnutím vrcholku.Já sem přemýšlel zda to není herbicidem ..poblíž je pole kukuřice a pořád ji něčím ošetřují

Old Post 12-06-2014 v 13:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
václavíček
Nový Člen

Karma uživatele václavíček - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 2  

Re: dotázek Příspěvek č. 183

citace:
Původní příspěvek od václavíček
zdravím přátelé ze zeleného údolí, mám na vás dva dotázky tak snad někdso poradí první foto je doe mě...říkal jsem si že by to mophlo být přehnojení a nebo deficit zinku nebo mangano zapříčeněn zásaditou vodu kterou zalejvam bez hnojek


druhá kytka je od kámoše poblíž je švestka tak jestli to není z ní a nebo taky nějaká havěť po tom leze ze spod


poraďte prosím...jestli by to bylo přehnojenim tak jak s tim můžu bojovat když mám kytky v zemi v 50l dírách s atami substrátem půl biogrow půl janeco light a přehnojení by bylo tzapříčeněný přesazením z květníku s obyčejným zahradnickým substrátem právě do těch děr...od přesazení sem to zalil hnojkou jenom až co se to začalo ukazovat...jinak durban poison je ve stejných podmínkách allright a tento problém je pouze u dvou pamir goldů

can´t we all just get a bong?

Old Post 13-06-2014 v 15:52 PM
václavíček je offline   Profil uživatele václavíček   Find more posts by václavíček   Foto galerie člena václavíček   Click here to Send václavíček a Private Message   Add václavíček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 184


Jedná se o listy, který rostou přímo ze stonky, ne z větví ( sorry nevim název ), kytky jsou v Light Mixu od Plagronu, jednu chvíli mi vylítlo dost pH ze studniční vody z pH 7 na 8, ale posledních cca 10 dnů pH upravuju na 6,2-6,5. Používám i Phyt-Amin.

Old Post 13-06-2014 v 16:56 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpleshCz
Nový Člen

Karma uživatele SpleshCz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 1  

Obecné Listy žloutnou, později hnědnou a uschnou Příspěvek č. 185

Ahoj, listy mi pořád usychaj ale vzhledově to vypadá jakoby hnily a dělaj to pouze ty spodní. mám je v 5l květníku a skoro celej den na slunci a hlínu mám : 65% zahr. substrát B (ph 5,5-6), 25% písek a 10% hoštická rohovina a zalévám odstátou vodou z kohoutku (ph 6-7). Myslel jsem jestli to nebude nedostatkem živin protože předtím jsem je měl pouze v substrátu tak jsem je přesadil a listy pořád schnou.

http://prntscr.com/3soy0b

Old Post 14-06-2014 v 12:52 PM
SpleshCz je offline   Profil uživatele SpleshCz   Find more posts by SpleshCz   Foto galerie člena SpleshCz   Click here to Send SpleshCz a Private Message   Add SpleshCz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 186



IMHO! většina z vás to přelila a pak se to spálilo od slunka. mě už takdle odpadly 3 patra(jen mateční listy, větve sem urval sám) nevadí, narostou další

Jak je vidět na fotkách, kytce to vůbec nevadí a roste pořád rychlejš

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 14-06-2014 v 18:46 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 187



Zdravim groweři pred par týdny sem zakoupil řezy AK47 ktere mi pripadaly slabé nato hned je hodit na flek...proto sem je presadil z kelmku do vetsich kvetinacu a dal do boxu pod 250w sodik....všechno bylo ok po cca 10 dnech kdy nabraly silu sem je soupl na flek.vse se zdalo byt v pořádku až tedka posledni dny zacly listy odprostřed silně žloutnout.posudte sami dle fotek.PROSIM MOC O RADU.dekuji za kazdo odpověd.

ABORTED.

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 14-06-2014 v 22:17 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RollBack
Nový Člen

Karma uživatele RollBack - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 188


Zdravím growers prosím vás mám problém mám rastlinku už pokročilm štádiu kvetu a listy začali čudne blednúť až uschýnať v strede neviem fakt čo to je hladal som to tu dva dni ale s takýmto prípadom som sa nestretol ešte + pozeral som aj spodky listov a neni sú tam žiadne potvory. Ďakujem vopred za odpovede a K+ kto mi poradí ako to odstraniť

Old Post 15-06-2014 v 14:29 PM
RollBack je offline   Profil uživatele RollBack   Find more posts by RollBack   Foto galerie člena RollBack   Click here to Send RollBack a Private Message   Add RollBack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
montego1
Nový Člen

Karma uživatele montego1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 189



Zdravim vsechny, potrebuju radu. Mam na listu nejake bile fleky, kdyz je chci setrit pod nima je to hnede az cerne. Mam kytky Northern light auto tak dva tydny do sklizeni, a z listu se to zacina sirit i na kvet. Vodu mam ze studny, PH 5-6,hnojim kristalonem.
Myslel sem ze je to plisen tak sem to strikl Polyversumem. Nezabralo a siri se dal. Minuly tyden sem nasadil nove sazenice a ejhle obevuje se to i na ne.
Nevim si rady a nerad bych o ne prisel.

Old Post 15-06-2014 v 18:27 PM
montego1 je offline   Profil uživatele montego1   Find more posts by montego1   Foto galerie člena montego1   Click here to Send montego1 a Private Message   Add montego1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 190

na prvni fotce bych typoval padlí,ale nejsem si jistej.Da se to setrit?Zadej do vyhledavace padli a porovnej to.Jinak na padli je super Discus ale ma dvou mesicni lhutu(tuším)snad ti to pomuze

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 15-06-2014 v 18:50 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swotik21
Stálý Člen

Karma uživatele swotik21 - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 62  

problém s listy Příspěvek č. 191


Ahoj mám problém, barva listu od středu je světlejší  je to nějaký závážnější problém? hledal jsem ale bohužel jsem nenašel předem moc díky.


předem se omlouvám za špatné vložení příspěvku nešlo mi vložit správně

Old Post 15-06-2014 v 19:07 PM
swotik21 je offline   Profil uživatele swotik21   Find more posts by swotik21   Foto galerie člena swotik21   Click here to Send swotik21 a Private Message   Add swotik21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 192

na problémy s listy je tu určený thread http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=8

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 15-06-2014 v 19:25 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8612940 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív