Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w- Alien Abduction,kushurella
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

400w- Alien Abduction,kushurella.S.A.G.E Příspěvek č. 1

Zdravím přátele,představím vám svůj Box:
Homebox white 80x80(já vím je to docela maly ale nesehnal jsem vetší)
odtah:Ventilátor VK 150-495m3/h
ofuk :4xHURRICANE(jeden fouká na výbojku)
zvlhcovacka tefal 4,5L(navrchu mam rouru od vysavače,namířenou primo do skrine,už se mi tam nevešla)
stinidlo:Wavereflector(později nasadím heatshield)
kvetinace: od 3l do 5l
hlína :1/2 kokos,obyc hlína+perlit
hnojiva:Plagron power roots,alga grow a bloom,green sensation,sugar royal.fish mix,Pk 13-14(atami),Blombastic(atami)AH-enzymes,Ripen
Hnojiva mi zůstala z předchozích kol,míchat je nebudu.Budu hnojit každou jinak,takovej menší experiment.

Osádka :5x Alien Abduction,7xKushurella,2xS.A.G.E
Vlhkost :80%
teplota : noc-24
den max 28

Dnes je to 7 dni na 18/6.Chtěl bych to tak do 7 dni přepnout(když bude nejaka slečna zaostávat,pujde na balkon)
hnojeno zatim 1ml/1l Plagron power roots (hned po přesazení)
a dnes přidáno 2ml/1l Fish mix

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Naposledy upravil !ZAU! 20-06-2013 v 11:52 AM

Old Post 12-06-2013 v 16:43 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Alien Abduction-pheno2 Příspěvek č. 2





Alien Abduction od Člena Rakosnicek(tim to ti jeste jednou dekuji)

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 12-06-2013 v 16:49 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Alien Abduction pheno 8 Příspěvek č. 3






Alien Abduction pheno 8 (3z5)

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 12-06-2013 v 16:55 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

kushurella Příspěvek č. 4






č.1-nejmenší kushurella
č.2-největší kushurella
č.3-v popředí S.A.G.E
č.4- celek
č.5- celek

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 12-06-2013 v 17:00 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

1.den 12/12 Příspěvek č. 5






Tak dneska jsem to přepnul na květ.Z počátku jsem chtěl jéct SOG,ale každej řízek jsem dostal jinej,bud budu ty největší ohýbat nebo ty nejmenší podkládat. Před třemi dny jsem to prolil Enzymi a dnes jsem dal 1,5ml/1l Plagron sugar royal.Omlouvám se za kvalitu fotek :-) v květu použiju lepší fotak.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 20-06-2013 v 12:39 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 6

jak to pokračuje?

Old Post 25-08-2013 v 18:34 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 7

aho,moc se všem omlouvám,ze jsem to nedokončil.Ale nějakej dobrák me napráskal policii ČR(tim to mu moc děkuji)budu informovat co a jak(až se to všechno tak nějak uklidní)Ale co mi bylo řečeno hrozí mi max podminka,ale nejhorší trest je ten že na delší dobu si budu muset dát pauzu

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 05-11-2013 v 10:27 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 8

za tenhle pocin nebudes mit ani podminku, zalezi na tobe, jak to uhrajes.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 05-11-2013 v 15:29 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 9

Tak na konec to dopadlo tak ze jsem dostal pulrocni podminku.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 27-02-2014 v 11:12 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

A vis kdo to byl?

Nezavidim Ti ):, tak at se dari lepe v tomhle roce!

Old Post 27-02-2014 v 11:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 11

Tak to netusim.ale ve meste kde bydlim jsem nebyl jedinej.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 27-02-2014 v 11:53 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rismane
Nový Člen

Karma uživatele Rismane - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 12

Nemáte stejného internetového providera ? Né že bych se v tom nějak extra vyznal ale co jsem tak četl, není to pro takového člověka problém trackovat tvé aktivity a když píšeš, že stejný město(menší) tak je i větší šance, že máte stejnej net a poskytuje Vám ho nějakej zmrdeček, co nerad ganju ? Dost paranoidní vím ale jestli si každému na potkání nepovídal jak doma pěstuješ tak to bylo první co mě napadlo

Old Post 27-02-2014 v 14:26 PM
Rismane je offline   Profil uživatele Rismane   Find more posts by Rismane   Foto galerie člena Rismane   Click here to Send Rismane a Private Message   Add Rismane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od !ZAU!
Tak na konec to dopadlo tak ze jsem dostal pulrocni podminku.


Půlroček,to je hned.Pak si požádáš o výmaz z trestního rejstříku a budeš opět v klidu.Ať se ti daří!

Naposledy upravil Mr.Sordo 28-02-2014 v 09:57 AM

Old Post 28-02-2014 v 09:47 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Nostalgie Příspěvek č. 14





Nasel jsem par fotek z predchozich pestu tusim rok 2011..
Svetlo bylo 250w
Box 60x60
Hnojeno plagronem
Foto c1. Denny boy tesne pred sklizni
Foto c2. Sage kvet cca 30dnu
Foto c3 C99 kvet to same
Foto c4 zalejvani

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 22-12-2015 v 22:11 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Kushurella Příspěvek č. 15





Tak a tohle je moje posledni in.A asi nejepsi odruda co sem kdy v zivote mel.Sice to nedelo obri palice ale i tak byl vynos dost slusnej cca 300g pod 400w a to sem s tou odrudou zacinal.Na ten rust si clovek musi zvyknout.Roste to neuveritelne rychle,patra jsou daleko od sebe.Coz mi vyhovovalo,mohl jsem zastipovat a i presto to bylo krasne prosvicene.Tvori spice maly kaminky nez palice,proto je lepsi ji zastrihovat.Chut byla po ananasu,proste lahoda,ucinek docela uzemnujici ale furt jsem mohl fungovat.Ale nejvic jsem si zamiloval vzhled,kdokoliv to videl chtel to ochutnat .Je to uz dlouho,ale furt ji mam v pameti.Ted planuji Larry og kush a white wire a to by mela bejt jeste vetsi chutovka,tak na to se uz tesim

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 22-12-2015 v 22:24 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Mr.Sordo


Půlroček,to je hned.Pak si požádáš o výmaz z trestního rejstříku a budeš opět v klidu.Ať se ti daří!


No nevim jak je to u těhle trestnejch činů... ale mě chytly s autem bez papírů v době kdy to byl trestnej čin (platilo to ani ne rok, pak to dali zpět na přestupek... holt sem si vybral špatný období)... podmínka a zákaz. Nedávno sem se bavil s jednim chlupatym (zase mě stavěl v autě) a ptal za co sem měl ten zákaz řízení tenkrát... rejstřík sem si nechával vymazat kvůli práci, kde chtěli jen bezúhoné.

Takže i s čistym rejstříkem si buď jistej že páni Policajti budou stále vědět... ty maj i jiný zdroje než jen rejstřík trestů. Jo a mimochodem musíš počkaž než si můžeš zažádat o výmazání a i to musí bejt řádně odůvodněný... dělí se to nějak podle závažnosti od roku (což byl můj případ) až po nikdy u násilnejch činů a během tohoto období nesmí bejt spáchán jedinej přestupek ikdyby to byla úplná banalita.

Zau, jak to dopadlo? Byl i nějakej finanční postih?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 09-01-2016 v 06:38 AM

Old Post 09-01-2016 v 06:17 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0457130 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív