Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Klonujte s Hlavou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Midloch
Stálý Člen

Karma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 65

Taky mám teď problém s klonama..nepoužívám RW,ale perlit(nic jinýho jsem nesehnal)rychle vysichá,takže ho po 5dnech zaliju,aby se navlhčil.Jinak používám STIMULÁT R AS-1 (nějak shit za 28,-)

První klonováni proběhlo na 100% Běžněj postup seříznu větvičku mrsknu do
stimulaxu,špejlí protlačím díru do perlitu a šup tam větvičku a zahrnu a vedle prorazím dalši díru,abych tu první kde je už větvička po celé hloubce pěkně přihrnul k větvičce.

Druhé klonovaní jsem vynechal postup se špejlí ,díru jsem prorazil klonem(celkem to šlo).A zjístil jsem,že to bude asi příčina neúspěchu.Stimulax se musel z větvičky odřít jak jsem prorážel díru.
Máte někdo zkušenosti s perlitem,co se týká klonování?

Old Post 11-05-2006 v 13:50 PM
Midloch je offline   Profil uživatele Midloch   Find more posts by Midloch   Foto galerie člena Midloch   Click here to Send Midloch a Private Message   Add Midloch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Serotonin
Nový Člen

Karma uživatele Serotonin - 35% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 66

už mám za sebou taky několikero řízkování.V podstatě je to moje hlavní činost.
Souhlasim s HLAVOU,po několika průserech už sem vychytal ty hlavní
věci!
Mám asi 12 mamin,po roce nebo dvou je nechám odplodit a dělám
nové.
Do rw je dávám za sucha a pk teprve zalévám./AH Roots..2ml na l.+pár kapek H2O2+1ml Calgren od Metropu.
To vše v PET lahvi s dírkou ve víčku a sai 7cm hadičkou na vzduch od rybiček,tak že se dostanu v pohodě ke všem koskám v parníčku.
Rw používám ty nemenší + ten černej sadbovač,kterto si nastříhám
7 * 15 ,to se přesně vejde do MINI pařníčku..tzn 105klonů


co se týká Stimulaxu,tak po šikmém seříznutí/asi 45stupnů/
rozříznu řez ještě několik mm do kříže,pak je dám asi na 1h.do připravené odstáté vody,dole se trochu rozšklebej,vznikne větší plocha a malinko to funguje jako kotva.
Pak je namočim do gel.stimilaxu a ještě do práškového stimulaxu,
poté se snažim odstranit to co zůstalo na stonku,aby se moc neucpávaly póry.
Poté je jak sem psal na sucho opatrně zasunu do kosky,kterou pro zvětšení otvoru projedu špejlí/s těma otvorama mi to jde už od mlááádíí/
Kosky nandám do upravenho sadbovače a šup do MINI skleníčku,
Zaleju tim co sem zmiňoval výše..AH roots+H2O2+trochu Calgren
pořáně je zaleju samo že zeshora,tudíž se zbzkty stimulaxu splaví níže..
Pod zářivku se mi vejdou 3 MINI skleníčky po 105ks..
Toto vše umístěno nad kuch.linkou,kde mám další 2 skřínky ze starý linky,tudíš uzavřeno a dosupné.
V poslední době úspěšnost pomalu 100%
Držim všem palečky

Naposledy upravil Hlava 23-12-2007 v 01:44 AM

Old Post 13-05-2006 v 08:20 AM
Serotonin je offline   Profil uživatele Serotonin   Find more posts by Serotonin   Foto galerie člena Serotonin   Click here to Send Serotonin a Private Message   Add Serotonin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi
Stálý Člen

Karma uživatele koogi - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 67

Hola lidi s rizkovanim zacinam lepe receno chci zacit jenze nevim kdy presne. Moje kytky maji 13dni roste 6patro dole uz sou cca 1,5cm ,,vetve´´ planuji ze je priblizne za tyden prepnu na kvet jen nevim kdy je mam strihnout... Predem diky

Old Post 02-10-2006 v 20:13 PM
koogi je offline   Profil uživatele koogi   Find more posts by koogi   Foto galerie člena koogi   Click here to Send koogi a Private Message   Add koogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juppup
Nový Člen

Karma uživatele juppup - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 68

Skouším klonovat pod úsporkami,ale nedaří se,zatím jedu ze semen,ale láká mně tahle technika stačila by přikoupit UV zářivka???
Juppup

Old Post 04-12-2006 v 11:35 AM
juppup je offline   Profil uživatele juppup   Find more posts by juppup   Foto galerie člena juppup   Click here to Send juppup a Private Message   Add juppup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 69

2juppup: UV pouziva jen nekdo a to s cilem zvysit mnozstvi pryskyrice na kvetine pri fazi kvetu. Je to pro kytku vice-mene (podle doby sviceni, vykonu....) stresujici faktor. Tzn.: UV zarivku urco na klony NEE.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 05-12-2006 v 01:43 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70

Hej Hlavo, seš fakt hlava a díky moc za velice poučnej článek. Myslim že si ho rádo přecte mrtě lidí. Docela mě to pomohlo, abych zbytečně neztrácel řízky z důvodu neznalosti. Prvních 10 sem se s tim nesral, normálně jsem je jenom anmočil do gelu a šup do substrátu na řízkování, ale to nemělo moc úspěšnost...po týdnu se chytlo 80% ale ještě to neni jistý. Na další várku už si s kámošem přichystáme pořádný nádobíčko...
Ten kořenovej stimulátor je dobrej nápad tyjo, i když sem ho měl před sebou na polici tak mě to stejně nepraštilo do očí

Old Post 15-04-2007 v 12:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antohny8
Nový Člen

Karma uživatele antohny8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 71

chcem sa spytat,ci mozem spravit z odrezku matky dalsiu matku?

Old Post 25-04-2007 v 15:30 PM
antohny8 je offline   Profil uživatele antohny8   Find more posts by antohny8   Foto galerie člena antohny8   Click here to Send antohny8 a Private Message   Add antohny8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 72

Ano, muzes.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 25-04-2007 v 15:49 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 73

ale bude mít větší pravděpodobnost že bude stát za prd

Snark in the System

Old Post 26-04-2007 v 10:13 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antohny8
Nový Člen

Karma uživatele antohny8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 74

preco bude stat za prd?uz to nebude take,ako by malo?

Old Post 26-04-2007 v 21:44 PM
antohny8 je offline   Profil uživatele antohny8   Find more posts by antohny8   Foto galerie člena antohny8   Click here to Send antohny8 a Private Message   Add antohny8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od omnihash


hele tohle mě připadá jako děsná chujovina - jako vzhledem k tomu že pochází ze stejnýho genet.materiálu by i výslednej materiál měl bejt stejnej ne? Čim se teda poser? Jediný co mě napadá je stres, ale zase myslim že jedno řízkování v dějinách matky neni zapamatováníhodná událost.


chyba reskripce genů .....i buňka se občas "sekne"...
chybí primární kořenovej systém...
...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 29-04-2007 v 11:18 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leorick
Stálý Člen

Karma uživatele Leorick - 94% PěstitelskáKarma uživatele Leorick - 94% PěstitelskáKarma uživatele Leorick - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 76

Mam taky dotaz... ale kdyz mam klony jakoby nachystane na spani (tesne pred tim nez prepnu na noc) tak listy lehce poprasim rozprasovacem a taky poprasim steny parniku, abych simuloval spadnuti rosy. Pak by to ty listy nemalo spalit, nebo se mylim? Zkousel to taky nekdo?

Old Post 17-06-2007 v 11:59 AM
Leorick je offline   Profil uživatele Leorick   Find more posts by Leorick   Foto galerie člena Leorick   Click here to Send Leorick a Private Message   Add Leorick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od Leorick
Mam taky dotaz... ale kdyz mam klony jakoby nachystane na spani (tesne pred tim nez prepnu na noc) tak listy lehce poprasim rozprasovacem a taky poprasim steny parniku, abych simuloval spadnuti rosy. Pak by to ty listy nemalo spalit, nebo se mylim? Zkousel to taky nekdo?

Rezy v parniku maj dobry klima, takze je zbytecny je rosit. Jenom zvysujes riziko plisne, coz jsem si na vlastnich vyzkousel docela dost

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 17-06-2007 v 12:12 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leorick
Stálý Člen

Karma uživatele Leorick - 94% PěstitelskáKarma uživatele Leorick - 94% PěstitelskáKarma uživatele Leorick - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 78

fakt?...pred vcerejsky mi to kamos riznul a dneska to vypada takhle...


Ja ale namam parnik jako takovy ale jenom papirovou krabici od "neceho" obracenou vzhuru nohama a normalni usporku. Jako parniky slouzi mikrotenove sacky propichane a nastrcene na ty spejle...vedle tech kelimku mam 2 mokre hadry a jinak nic...:-/ Absolut beginner

Naposledy upravil Hlava 23-12-2007 v 01:50 AM

Old Post 18-06-2007 v 11:25 AM
Leorick je offline   Profil uživatele Leorick   Find more posts by Leorick   Foto galerie člena Leorick   Click here to Send Leorick a Private Message   Add Leorick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hooligan
Stálý Člen

Karma uživatele Hooligan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 79

Dnes jsem zkusil svoje první řízky tak jsem zvědavej.Bohužel jsme nesehnal Rockwall, ale koupil jsem si hlínu, která je specialně na řízky a hnojím to KRISTALONEM start, jinak jsem vše dělal podle návodu, samozřejmě STIMULAX I a jednu kyytku jsem dal do pařníku.Kytky nemám pod světlem nechal jsme je na okně, takže doufám, že je neodrovnaj změny teploty...

Můžu mluvit sprostě, poslouchat rock'n'roll, pro mě už není místo v ráji..

Old Post 24-08-2007 v 12:47 PM
Hooligan je offline   Profil uživatele Hooligan   Find more posts by Hooligan   Foto galerie člena Hooligan   Click here to Send Hooligan a Private Message   Add Hooligan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 80

hnojis rizky..?? to jim akorat spalis korinky..
ps.jesis schanel pockwall tak to asi nesezenej.,je to rockwool

DEN/NOC

Old Post 24-08-2007 v 13:13 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-01-2018 - Indoor s Hlavou - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5286970 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív