Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Klonujte s Hlavou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Sogeking
Stálý Člen

Karma uživatele Sogeking - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 97

Mám takovej blbej dotaz, jakej de udělat největší řízek? Respektive je třeba možný z matky uříznout tak velkej řízek, že by prakticky ihned po zakořenění mohl jít do květníku? Nebo to vůbec nazakoření, popřípadě je velmi malá šance na zakořenění?
Předem díky.

Život je jako noname, nikdy nevíš co ochutnáš :-)

Old Post 06-06-2008 v 06:58 AM
Sogeking je offline   Profil uživatele Sogeking   Find more posts by Sogeking   Foto galerie člena Sogeking   Click here to Send Sogeking a Private Message   Add Sogeking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 98

citace:
Původní příspěvek od Sogeking
Mám takovej blbej dotaz, jakej de udělat největší řízek? Respektive je třeba možný z matky uříznout tak velkej řízek, že by prakticky ihned po zakořenění mohl jít do květníku? Nebo to vůbec nazakoření, popřípadě je velmi malá šance na zakořenění?
Předem díky.


Zakoření cokoliv uřízneš pokuď před tim kytkám upravíš klimatický podmínky resp. snížíš vlhkost před klonováním ,řízneš šikmej řez(<45°) ,namočíš do gelu a dáš do vlhký kostky s upraveným Ph!


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 06-06-2008 v 09:12 AM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michal
Nový Člen

Karma uživatele michal - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 99

čaute, ja som skušal zakorenovať podla niektorých rád ktorý to už robili, ale nemal som uspech, spravil som odrezok, dal ihned do vody, a ked som to dal do zeminy, koniec som poprašil stimulaxom I ale rastlinky mi po troch dnoch zvedli, a neviem de je chyba, mohol by mi nekto poradiť??? bol by som mooc vdačný

Old Post 16-09-2008 v 14:48 PM
michal je offline   Profil uživatele michal   Find more posts by michal   Foto galerie člena michal   Click here to Send michal a Private Message   Add michal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.d.
Stálý Člen

Karma uživatele j.d. - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 100

Nazdar. potrebujem vediet ako naklonovat narezanim jednej rastliny po častiach. zaklad viem, len ci treba urobyt nieco specialne

Old Post 28-11-2008 v 16:29 PM
j.d. je offline   Profil uživatele j.d.   Find more posts by j.d.   Foto galerie člena j.d.   Click here to Send j.d. a Private Message   Add j.d. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karloz
Stálý Člen

Karma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 101

jenom bych se chtěl zaptat,, jestli nepotřebují ty klony např: nějakou speciální hlínu na klony, rád bych byl kdybys tu napsal přímo jakou používáš ty

Old Post 01-12-2008 v 21:10 PM
Karloz je offline   Profil uživatele Karloz   Find more posts by Karloz   Foto galerie člena Karloz   Click here to Send Karloz a Private Message   Add Karloz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 102

citace:
Původní příspěvek od Karloz
jenom bych se chtěl zaptat,, jestli nepotřebují ty klony např: nějakou speciální hlínu na klony, rád bych byl kdybys tu napsal přímo jakou používáš ty


..hele ja klonuji vetsinou do RW kostek ,nijakou dalsi vyzivu nepotrebuji , bud je dobrej nebo chcipne behem tejdne , je jedno do ceho ho das to je zakon prirodniho vyberu a ja ho uznavam < prezije jen NEJSILNEJSI , kus , horsi kusi jsou sazkou do loterie , , tak to rikal Mr,Darwin , a asi se moc nepletl .....hodne stesti.Ti preju , howk Hlava .......

Old Post 02-12-2008 v 03:10 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Midloch
Stálý Člen

Karma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od j.o.
zdravím všechny, klonuji přesně podle Hlavova návodu, ale stále se mi to nedaří vychytat. klony cca po 10 dnech co je seknu neukážou ani kořínek a k tomu začnou žloutnout a postupně odpadávají. možná je problém v teplotě? přes den 20 stupňů vlhkost 81%, noc 15 stupňů vlhkost 76%. klony jsou v pařníku pod zářivkama 18/6, jednou denně jim vyměním vzduch. netuší někdo v čem je problém neúspěchu. díky za všechny reakce


Nevím, podle mě tam máš malou vlhkost, já osobně poznám že je dobrá vlhkost podle toho že první týden musí být pařeníček celý orošený!!
Je to tak trochu megie pro začátečníka.
Vlhkosti docílíš když si koupíš perlit a dno vysypeš perlitem stačí 4cm vrstvička. Tu proleješ vodou a necháš odtéci(nakloniš dno pařeníku a voda se vyleje, trochu vody si tam nech tak půl deci) na ten perlit dávej klony.

Potom je důležitý aby ten pařeníček byl těsně pod zářivkami, aby se tam utvořilo teplo a orosilo se to.

A druhá věc je správné ph(já ph neřešil a klonovácí úspěšnost byla vysoká) a další věcí je správný řez a dobře ho vsadit do media

To že ti žloutnou ty řezi je nedostatek prvku, neškodí trošičku přihnojit v průběhu klonování pokud je model nato náchylný

Naposledy upravil Hlava 13-05-2011 v 02:36 AM

Old Post 28-01-2009 v 18:27 PM
Midloch je offline   Profil uživatele Midloch   Find more posts by Midloch   Foto galerie člena Midloch   Click here to Send Midloch a Private Message   Add Midloch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pírko
Nový Člen

Karma uživatele Pírko - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 104

AHOJ lidi

Tak jsem to tu pročetl úplně celý a chtěl bych jen toto:

Myslím, že ten návod od Hlavy je bezkonkurenčí a neoddiskutovatelný. Není jen snůžka nesmyslů a jde vidět na výsledku, že ví očem mluví. Takže NEROSIT!!! V kostce rockwoolu je vody dost a uzavřený pařníček si vytvoří klima své. Je to jako u akvárka biotop.

Také jsem zjistil, že řízky - klony jako takové koření lépe když jsou trochu starší. To znamená, že už mají trochu dřevnatější stonek (nejsou zelené jako stonek od listu, ale už mají takovou tu dřevnatější formu) a začínají kořenít spíše z boku než zespodu z řezu, takže si myslím, že není dobré klon nějak zásadně poškozovat. Jsem názoru, že stačí mít spodní řez cca 45 stupňů a jen ořezat spodní patra viz HLAVY návod.

Klony nijak nehnojím, nezalévám, NEROSÍM (a to ani pařník), používám jen stimulax gel a obyčejnou odstátou vodu . Když zakoření zásim RW přímo do hlíny

Jinak jedu podle něho a opravdu to funguje. Rád bych ale viděl také příspěvek nejraději od HLAVY jak ořezává matku a jak vybírá klony, také jak často klonuje, nejraději nějaký takový návod na odběr řízků. Osobně řežu matky jako bonsaje takže jedu od vrcholku dolů po větvi až docílím požadované velikosti. Ty klony na Hlavy fotkách vypadají senzačně tak bych se rád něco přiučil.

Hlavně se Těším na odkazy toho odřezu a práce s matkou Díky Díky Díky

Tě péro

Old Post 22-02-2009 v 10:53 AM
Pírko je offline   Profil uživatele Pírko   Find more posts by Pírko   Foto galerie člena Pírko   Click here to Send Pírko a Private Message   Add Pírko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
logic7.m
Stálý Člen

Karma uživatele logic7.m - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 105

cus cus kolegove mam možna hloupou otazečku přijdou mi tet řezany a chci je nejprve šoupnout do menši skříne 30/120/60 a mam dilema jestli tam mam šoupnout 35W trubici nebo tam dat rovnou 400w sodik rust i květ zas aby to na ně nebylo moc ? pls o radu z pozdravem logik

Old Post 23-02-2009 v 15:04 PM
logic7.m je offline   Profil uživatele logic7.m   Find more posts by logic7.m   Foto galerie člena logic7.m   Click here to Send logic7.m a Private Message   Add logic7.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SKUNK211
Stálý Člen

Karma uživatele SKUNK211 - 94% PěstitelskáKarma uživatele SKUNK211 - 94% PěstitelskáKarma uživatele SKUNK211 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 106

2:logic7.m
--ja by som na tvojom mieste ich asi dal pod tu 35w na nejaky cas kym si zvyknu a potom ten sodik ale myslim ze ic neskazis ak ich das hned pod sodik ale daj to vyssie a postupne znizuj.............ale podla man mala skrinka na 400w ci to potom uchladis........zdar

ONLY NATURAL
Outdoor 2009
Outdoor 2010
Outdoor 2011
Outdoor 2012

Old Post 23-02-2009 v 16:34 PM
SKUNK211 je offline   Profil uživatele SKUNK211   Find more posts by SKUNK211   Foto galerie člena SKUNK211   Click here to Send SKUNK211 a Private Message   Add SKUNK211 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
srna2000
Nový Člen

Karma uživatele srna2000 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 1  

Dotaz klony s matkou Příspěvek č. 107

zdarek všichni koumaci
jsem rad že vas mam ale potřeboval bych poradit mam matku chystam se na první porod ale nevím zda nebude vadit když klony necham s matkou pod světlem mam pařník a usporky 2x130w a standartní interval 18/6 myslim si že by to nemělo vadit ale necham se rad poučit moc děkuji

Old Post 02-03-2009 v 12:19 PM
srna2000 je offline   Profil uživatele srna2000   Find more posts by srna2000   Foto galerie člena srna2000   Click here to Send srna2000 a Private Message   Add srna2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: klony s matkou Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od srna2000
zdarek všichni koumaci
jsem rad že vas mam ale potřeboval bych poradit mam matku chystam se na první porod ale nevím zda nebude vadit když klony necham s matkou pod světlem mam pařník a usporky 2x130w a standartní interval 18/6 myslim si že by to nemělo vadit ale necham se rad poučit moc děkuji


Cau , jasne ze muzes vadit jim to urcite nebude , Hlava

Old Post 02-03-2009 v 14:21 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dymone
Stálý Člen

Karma uživatele dymone - 89% PěstitelskáKarma uživatele dymone - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 109

Ja by som len doplnil svoj posreh.
Namiesto zbavovania prebytocnej vody z RW stalcenim, sa mi mimoriadne osvedcila metoda odstredovania. Proste si len RW polozite do polozatvorenej dlane tak aby boli prsty od seba a potom uz len kmitate rukou hore a dole (ako ked si otrepavate ruky po umyvani riadov ) ... tym sa krasne prebytocna voda odstredi a RW ostane vlhky. Tym padom ostane RW aj vzdusnejsi = viac O2 pre korene, a tym padom RW nieje tak hutny a korene lahsie prerastaju. Touto metodou mi prerastaju korene u niektorych klonov (samozrejme nie u vsetkych) cez rw uz 4-5ty den.

Samozrejme pre tuto metodu je najlepsie mat RW ktore nema vobec predpripravene dierky a tak odpada nutnost stlacat rw kvoli zmenseniu dierky pri malych klonoch. V taktomto pripade si vytvorite proste dierku vhodnu pre kazdy vas klon zvlast

White_box - matkarna & klonovna - all-in-one

Naposledy upravil dymone 08-04-2009 v 11:06 AM

Old Post 08-04-2009 v 11:00 AM
dymone je offline   Profil uživatele dymone   Find more posts by dymone   Foto galerie člena dymone   Click here to Send dymone a Private Message   Add dymone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 110

Já nevim čím to, ale když sem o klonování ještě věděl kulový a normálně bez kořenovýho stimulátoru sem klony prdnul do kelímků s hlínou chytly se skoro všechny... před rokem sem klonoval do rockwoolu a byla asi 70 percentní úmrtnost řikal sem si, že sem měl hold štěstí začátečníka, ale pro jistotu jsem to zkusil znova... dal jsem dal pár klonů do hlíny a po tejdnu mi zakořenily bez problému takže od tý doby klonuju v hlíně a nikdy se mi nestalo, že by víc než 20 % uhynulo

Old Post 08-04-2009 v 13:31 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pírko
Nový Člen

Karma uživatele Pírko - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 111

Ahoj draci!

Jsem zvědav jestli se tu objeví nějaký návod odřezu klonů z matky. Aby člověk docáílil stejné výšky ristliny i po roce života matky. Nějaký fotky by neškodily.

Tě péro

Old Post 18-09-2009 v 09:08 AM
Pírko je offline   Profil uživatele Pírko   Find more posts by Pírko   Foto galerie člena Pírko   Click here to Send Pírko a Private Message   Add Pírko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od John88
Ahoj, možná jsem to přehlédl, ale odkud je nejlepší brát řízky..(Hlavně mi nepište, že z matky) Zajímá mě totiž jestli odněkud ze spoda nebo naopak z vrchu (například zbytek z FIM?)


Jasne že z tech horních vetví.

Old Post 18-09-2009 v 09:16 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-01-2018 - Indoor s Hlavou - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2811140 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív