Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Klonujte s Hlavou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Hooligan
Stálý Člen

Karma uživatele Hooligan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 81

ne kapříčku pockwall opravdu neznám, je to něco nového??? znám jen rockwool a hnojím to, protože je to na hlíně napsaný jako doporučený hnojivo, ale přejdu normálně na vodu

Můžu mluvit sprostě, poslouchat rock'n'roll, pro mě už není místo v ráji..

Old Post 24-08-2007 v 13:49 PM
Hooligan je offline   Profil uživatele Hooligan   Find more posts by Hooligan   Foto galerie člena Hooligan   Click here to Send Hooligan a Private Message   Add Hooligan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 82

nahore sji psal rockwall... pri. c 123.

jo tak to jo..jenom me porad neni jasny to ze hnojis klony....predpokladam ze je hnojis jeste nez pustek koreny...ale jesi je to klonovac ihlina tak to bude asi na stromky a tem si myslim by nemelo vadit trochu hnojek jeste nez pustej koreny...jo a rockwool sezenes na stavbach...

DEN/NOC

Old Post 24-08-2007 v 16:30 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 83

imho
btw. řizky se samozřejmě nehnojí....protože to nepotřebují, nový kořenový systém (růst indukují auxiny-stimulátory, který zároveň zastavují růst zelených částí) se tvoří z živin ze starších (spodních) listů....hnojivem zvyšuješ pravděpodobnost spálení a plísně...lepší je nehnojit...navíc může rostlina začít zpracovávat hnojky na růst i bez kořenů (specialně u "chelátových" hnojek typu krystalon či hydrohnojek) - což je taky nežádoucí (v tuhle fázi)
btw2. teď po letním slunovratu (prodlužování noci-zkracování dne) za okno už taky není moc dobrý dávat řízky: jednak jich zakoření míň a bude to trvat delší dobu, a možný je že půjdou rovnou do květu a pak když je dáš pod lampu tak bude trvat tak 2-3týdny než začnou znova růst...
btw3. hooligene to vypadá v příspěvku č.125 jako že chceš hlínu hnojit rockwoolem .... je to něco jako skelná vata, takovej porovitej materiál - opět úplně bez živin.....
btw4. ten substrát co jsi si koupil na řízky je opět na živiny chudý substrát složený pravděpodobně z nějaký rašeliny, takže navíc trošku (+) kyselejší, ale zase jde o biologický material a tím se zase zvyšuje pravděpodobnost plísně

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 25-08-2007 v 05:54 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

stavební RW Příspěvek č. 84

citace:
Původní příspěvek od k/-\pr

...jo a rockwool sezenes na stavbach...


, to sice seženeš, ale je to RW, kterej se používá jako izolace a VUBEC nesaje vodu, aby hned nezplesnivěl - asi . Ale na pěstování je úplně k ničemu. RW kostka stojí 1,- Kč, takže na to má snad každej .....

23

edit: ten RW maj v grow-shopech (myslím, že třeba Klečka posílá i poštou, jestli bydlíš někde daleko od nějakýho g-shopu), tamten na stavby je něčím napuštěnej právě, aby nesál vodu.....


citace:
Původní příspěvek od tekken
TEd to budu zkoušet mám asi 7 řízků tak uvidíme jestli mě zakořeněj .....

Čau,
stačí miniskleník (na vlhkost, takže spodek vysyp perlitem a zalej ho vodou-né moc ať zas neplave a máš tam 90-100% ) a udržovat těch +-26st. + samo dobrý Ph a určitě to půjde samo.....

23

edit: sry za to, že to mám jako 2 příspěvky, ale neumím dát 2 různý citace do jednoho př., jsem na tohle lama ....

Naposledy upravil Hlava 23-12-2007 v 01:52 AM

Old Post 25-08-2007 v 09:12 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hooligan
Stálý Člen

Karma uživatele Hooligan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 85

řízky se z 90% povedli, měl jsem je jen pod lampou..kořínky se u Hlavovi metody objevili skoro všude, ale můj pokusní řízek mě opravdu překvapil, dal jsem ho na tři dny do roztoku Simulátor růstu (sežene se v každém lepším zahradnictví-černá tekutina) a potom jsem na to použil stimulax a dal do speciální hlíny a světě div se kořínky měli 1-3 cm a bylo jich nepočítaně

Můžu mluvit sprostě, poslouchat rock'n'roll, pro mě už není místo v ráji..

Old Post 31-08-2007 v 16:20 PM
Hooligan je offline   Profil uživatele Hooligan   Find more posts by Hooligan   Foto galerie člena Hooligan   Click here to Send Hooligan a Private Message   Add Hooligan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Palec nahoru hurá Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od Hooligan
řízky se z 90% povedli, měl jsem je jen pod lampou..kořínky se u Hlavovi metody objevili skoro všude, ale můj pokusní řízek mě opravdu překvapil, dal jsem ho na tři dny do roztoku Simulátor růstu (sežene se v každém lepším zahradnictví-černá tekutina) a potom jsem na to použil stimulax a dal do speciální hlíny a světě div se kořínky měli 1-3 cm a bylo jich nepočítaně

Čau,
no vidíš, ono to zas tak těžký není (já na začátku myslel, že je to fakt těžký), prostě nejdůležitější je ta vlhkost + teplota (na klony) a samo Ph. Já je teda dávám pod zářivky, protože pod MHčkem jsem měl vždy problém s teplotou a celkově mi příjde na klony nej 125W envirolajtka (modrá), protože to pak dělaj patra co cenťák .........
A uvidíš, že časem ještě spoustu věcí vylepšíš podle sebe, prostě učení je matka............
Zatím čau a ať to jde takhle, nebo líp i dál.....K+

23

Old Post 01-09-2007 v 18:27 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 87

Zdravím chtěl jsem se zeptat zkušených řízkomlatů ,jakou kdo zhruba používáte Watáž pro Matky,páč jsem to tu nikde spešl nevyčetl,,??A kolik času a piplání jste věnovaly od seeds po kvalitní bonzajovitou mámu,,?Budu rád za inspirativní odpovědi typu:"Mám 4 matky pod 200W nurturelite,řízky nechávám zakořenit pod 30W v mini pařníčku,a s matkama už se piplám cca. nějakých 8 měsíců na periodě 18/6 pod nurturem a pořád z nich optimálně řežu"
díky za věcný Info,,!!


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 23-09-2007 v 09:14 AM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunter37
Stálý Člen

Karma uživatele Hunter37 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hunter37 - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 88

Jen by mě zajímalo, když dostanu řezy z rw kostkách a chci je dát do hlíny tak i s těma rw kostkama, nebo je mám odstranit?(potom klidně smáznu)

Old Post 04-11-2007 v 10:45 AM
Hunter37 je offline   Profil uživatele Hunter37   Find more posts by Hunter37   Foto galerie člena Hunter37   Click here to Send Hunter37 a Private Message   Add Hunter37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 89

s kostkama , rw tam nijak nevadi a odstranovanim bys akorat poskodil koreny

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 04-11-2007 v 11:47 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunter37
Stálý Člen

Karma uživatele Hunter37 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hunter37 - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 90

Ok díkas moc

Old Post 04-11-2007 v 11:53 AM
Hunter37 je offline   Profil uživatele Hunter37   Find more posts by Hunter37   Foto galerie člena Hunter37   Click here to Send Hunter37 a Private Message   Add Hunter37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LUTOPEKO
Nový Člen

Karma uživatele LUTOPEKO - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 91

Diky hlava paradni postup na rizkovani

Old Post 06-01-2008 v 15:53 PM
LUTOPEKO je offline   Profil uživatele LUTOPEKO   Find more posts by LUTOPEKO   Foto galerie člena LUTOPEKO   Click here to Send LUTOPEKO a Private Message   Add LUTOPEKO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

že se do toho tady vměšuji
já kdysi klonoval a furt do toho rýpal stříkal atd....
díky přečtení tohodle threadu ( díky hlavo budiž ti věčná sláva..) jsem to udělal jednoduše a jde to. poslední pokus se odehrál 9,1,08 a za 9 dní kořeny venku... 99% úspěšnost
tahal jsem za stonky a jeden mi zůstal v ruce..
popis pokusu v mém threadu viz níže
přeji všem ať se daří

Old Post 19-01-2008 v 17:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 93

da sa takto klonovat aj VONKU ???
nemam moznost to mat doma.
aby som dal rocwoolovu kocku napustenu korenovim stymulantom/substrat + stymulant do kelimku od jogurtu , do toho rizek , nato pet flasku s dierami a to nechal priamo na felku kde by som mal ostatne kytky.
je tam sanca ze sa to ujme alebo je to strata casu ?

Old Post 06-03-2008 v 12:23 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 94

acheron: IMHO by to nemel byt problem

jen par rad
- chce to aby venku byla co nedelsi svetelna perioda
- nesmi byt zima, ani moc vedro
- ne prime slunce

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 06-03-2008 v 21:43 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 95

2korleon pokud mas rizky pro pestovani ve hline tak je idealni kelimek od jogurtu, s vyvrtanyma dirkama na odtok vody, krasne se ti v nem vytvori korenovej bal a pak to jen vyklopis a sadis a jede rovnou jak divej, ja si je v tomto stadiu rovnou i poprvy zastrihnu, to je zbrzdi co se tyce rustu a vybudujou dobre koreny.

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 29-04-2008 v 10:22 AM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omiss
Stálý Člen

Karma uživatele omiss - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 96

mam presne rovnaky problem ako korleon. dnes to je 12 den co som sa pokusal klnonovat presne podla navodu od Hlavovho navodu. ph vody bola upravena na 5,6-5,8 RW bol 24 hodin v takto upravnej vode. pouzil som stimulax I, v sklenicku su teploty v poriadku. svietim MH vyborkou 250W. vlhkost okolo 80%. kde by mohol byt problem?

Old Post 18-05-2008 v 21:22 PM
omiss je offline   Profil uživatele omiss   Find more posts by omiss   Foto galerie člena omiss   Click here to Send omiss a Private Message   Add omiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-01-2018 - Indoor s Hlavou - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1240470 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív