Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » (Snad) Vsechny nemoce kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 145



Neví někdo pls oco jde a jak se toho zbavit? ? Je to pouze na jedné kytce z mnoha na tom jednom políčku. Pročetl jsem pát threadů ale na tohle jsem nenarazil nebo jsem to na obrázcích nepoznal. díky

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 30-08-2007 v 20:08 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Biely vdovec
Nový Člen

Karma uživatele Biely vdovec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 146

to BBVlada:no neni som boh vie aky odbornik ale skusim...takze spalene hnojivom,ak si ten list polial roztokom hnojiva tak ti toto spravi na slnku...ina neviem cim by to mohlo bytalebo nejeka plesen:-D

Old Post 30-08-2007 v 23:53 PM
Biely vdovec je offline   Profil uživatele Biely vdovec   Find more posts by Biely vdovec   Foto galerie člena Biely vdovec   Click here to Send Biely vdovec a Private Message   Add Biely vdovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moosi
Stálý Člen

Karma uživatele moosi - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 147



zdravim vsechny nevite co to muze byt a pripadne jak se toho zbavit mam to na spodnich listech na hornich uz ne

Old Post 03-09-2007 v 14:00 PM
moosi je offline   Profil uživatele moosi   Find more posts by moosi   Foto galerie člena moosi   Click here to Send moosi a Private Message   Add moosi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 148

moosi: A jedeš in nebo out? Kdybys jel out tak bych řek že ti to něco ožírá a kdyby in tak nevím...

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-09-2007 v 18:35 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moosi
Stálý Člen

Karma uživatele moosi - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 149

me to nic neozira ja myslim jen ty flicky me se to tak potrhalo kdyz sem to nesl v kapse

Old Post 03-09-2007 v 21:42 PM
moosi je offline   Profil uživatele moosi   Find more posts by moosi   Foto galerie člena moosi   Click here to Send moosi a Private Message   Add moosi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 150



od ceho by to mohlo byt? 27 den na kvetu hnojivo bio bloom dle navodu. pripada mi to jako prehnojene ale nejsem si jisty, fotky nejsou kvalitni musel sem je zmensit.

Naposledy upravil drakar 05-09-2007 v 11:00 AM

Old Post 04-09-2007 v 17:42 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 151





hmm zajímvá diskuze..... mám taky jeden (zatím malej) problémek.... njáký konecky listů mi osichají a okraje se kroutí smerem nahoru a taky trosicku usichají......

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 06-09-2007 v 13:20 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 152

moosi: Tak jestli se to nějak nerozlejzá a je to jen dole tak by to žádná potvora bejt neměla, tak bych si z toho moc hlavu nedělal.

LordPepino: Kolik máš vlhkost? Měl jsem něco podobného myslím že to bude kvůli vlhkosti.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 06-09-2007 v 23:04 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 153

Mr.MEN nemám zatím vlhkomer... ale bude a nemám žádnej zvlhčovč tak to možná bude tím....
Jinak mám to v 100% kokosovým substrátu "taková ta instantní kostka" tak nevim jestli to je tím.....
a dnes sem to postríkal necím proti savym skudcum a byly na obalu svilusky puklice atd....

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Naposledy upravil LordPepino 07-09-2007 v 19:46 PM

Old Post 07-09-2007 v 11:36 AM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 154

LordPepino: mas to nejspis zpusobny nedostatkem drasliku, nekoukal jsem cim hnojis ale zkus to trochu zahnojit jakymkoliv honjivem na rust a melo by se to zpravit, zkontroloval bych si taky PH vody
zde co dela nedostatek drasliku: http://grower.cz/forum/showthread....5551#post365551

Old Post 08-09-2007 v 11:32 AM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 155

Farda: jo možná máš pravdu... ale hnojim Kristalon Start/rust tak nevim..... a uz sem tim dohromady 2x hnojil takze si nemyslim ze by to bylo tim obsahuje totiz tusim 19%dusíku.... ale postrikal sem to tim postrekem proti tem nemocem takze svilusky a dalsi sra*ky asi muzeme vyloucit.... a hodlám to presadit do 50%zahradnický substrát 30% žížalí kompost 20% keramzit.... tak uvidime.... ale přece jenom dík

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 08-09-2007 v 22:00 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easy.green
Nový Člen

Karma uživatele easy.green - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 156

aloha..chtěl jsem se zeptat..mám na kytce(na některých paličkách i někde na stonku) malinkatý červený tečky. nevím co to je nikdy jsem to neviděl. prosím o radu díky moc

Old Post 19-09-2007 v 17:48 PM
easy.green je offline   Profil uživatele easy.green   Find more posts by easy.green   Foto galerie člena easy.green   Click here to Send easy.green a Private Message   Add easy.green to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Badis
Nový Člen

Karma uživatele Badis - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 6 

Obecné Příspěvek č. 157

Typuji to na svilušky, použij Spruzit(postřik proti nim za tmy!!-Dáváš li postřiky s čímkoliv, ochranou nebo Phytaminem za světla, udělá ti to stejné skvrny, jen u vody to nevadí pokud není výbojka příliš nízko) a zalívej Fytovitem(N+Fe+Mg)+PK+peroxid.. . Taky můžeš použít postřik+základní hnojivo s Greensensation. A pak průběžně stříkat čistou vodou a pověsit si do pěstírny mucholapky)

Naposledy upravil Badis 24-09-2007 v 12:49 PM

Old Post 24-09-2007 v 12:42 PM
Badis je offline   Profil uživatele Badis   Find more posts by Badis   Foto galerie člena Badis   Click here to Send Badis a Private Message   Add Badis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easy.green
Nový Člen

Karma uživatele easy.green - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 158

no nevím jestli to jsou svilušky oni to nejsou tečky jak jsem psla nahoře ale spíš kuličky nebo co:P ale nijak to neničí..zatím..ale dík za odpověď

Old Post 24-09-2007 v 17:34 PM
easy.green je offline   Profil uživatele easy.green   Find more posts by easy.green   Foto galerie člena easy.green   Click here to Send easy.green a Private Message   Add easy.green to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 159

to drakar : .. jak mas daleko kdytky od lampy ? vypada to jako opalene .. skus ji dat vys ;-)

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 25-09-2007 v 17:12 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 160

to SmallDudeZombie: kytky sem mel tech 30cm od lampy a kdyz sem tam drzel ruku tak to trochu jen hralo tak si myslim ze vod lampy to nebylo,ale uz to je jedno uz je sklizeno,sorry ze odpovidam tak dlouho az dnes jsem narazil na tvoji odpoved.

Co mužu udělat dnes, mužu udělat až zítra a klidně až pozitři...




Prvni indoor SPAJZ 250w
SPAJZ 250 - 400w II

Old Post 31-12-2007 v 18:37 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6631960 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív