Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » (Snad) Vsechny nemoce kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Smokii
Nový Člen

Karma uživatele Smokii - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 129

To Kaspars:
Taky jsem si myslel, že to budou ty sviňušky, ale nic jsem neviděl ,ani pod lupou, nic. zkoušel jsem zahřívat list, jestli uvidím nějakej pohyb..a prd.. ještě mě napadlo, jestli to nejni něco z hlíny, mám takovou docela chudou, je to písek s hlínou ze záhonu..nic moc, tak jestli tomu nechybí nějaký živiny, ale vypadá to fakt zle :-(

Old Post 04-06-2007 v 10:09 AM
Smokii je offline   Profil uživatele Smokii   Find more posts by Smokii   Foto galerie člena Smokii   Click here to Send Smokii a Private Message   Add Smokii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 130





zdarec nevíte někdo what's wrong ?

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 18-06-2007 v 09:59 AM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balič
Nový Člen

Karma uživatele Balič - 87% PěstitelskáKarma uživatele Balič - 87% PěstitelskáKarma uživatele Balič - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 131

Smokii & Kaspars 

Tak tahle podivná nemoc postihla i moje miláčky (viz. fota). Nemyslím si, že jsou to Svilušky. Ty mrchy dobře znám a měl jsem tu čest se s nimi utkat v lítém boji… (Možná pokud je rostlina oslabená, svilušky se přidají k hostině.)
Tyhle černé tečky, to bude něco horšího. Zkoumal jsem listy pod mikroskopem 200x zvětšení a bezpečně vím, že to nejsou živočichové. Mohla by to být nějaká houba nebo plíseň. Podle mých nejhorších obav by se mohlo jednat o vir nebo bakterii. To by znamenalo totální likvidaci všech rostlin a pak důkladnou dezinfekci. Katastrofa!!! Jak jste na to vyzráli Vy, poradíte? Dík.



Staré sprchy 400W & patrová matkárna & 400W

Old Post 05-07-2007 v 11:25 AM
Balič je offline   Profil uživatele Balič   Find more posts by Balič   Foto galerie člena Balič   Click here to Send Balič a Private Message   Add Balič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morpheuss
Stálý Člen

Karma uživatele Morpheuss - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 132

ALOHA!!! Stretol sa tu už niekto s tým, že mal dierku v stonke a okolo nej akoby cierne piliny, myslým že je to trus, a ked som ju odrezal tak vo vnutri bol malí červík nieco ako husenica, kurwa co je to za predátora????????????

canabis future

Old Post 06-07-2007 v 22:22 PM
Morpheuss je offline   Profil uživatele Morpheuss   Find more posts by Morpheuss   Foto galerie člena Morpheuss   Click here to Send Morpheuss a Private Message   Add Morpheuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wms
Stálý Člen

Karma uživatele wms - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 133

to balic>hnojis to necim?? Jestli ano ujisti se ze davka hnojiva je adekvatni velikosti, popripade mnozstvi kytek.

Old Post 04-08-2007 v 09:25 AM
wms je offline   Profil uživatele wms   Find more posts by wms   Foto galerie člena wms   Click here to Send wms a Private Message   Add wms to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
emiras
Nový Člen

Karma uživatele emiras - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 134


Zdravim vsechny growery.
Potrebovak bych poradit co je to nemoc. Kyti pestuji v kyblech na balkone odruda durban poison, substrat na pelargonie + perlit. Rostlinky se meli cile ke svetu, celkova vyska 1,2m. Nejprve je napadli msice, pak svilusky nasadil jsem femku a potvor jsem se zbavil.
Jenze defakto kyti za 1 mesic se vubec nezmenilo, nenarosl ani jeden listek, jen spodni listy zacinaji hnednout a i na vrchnich listech se obevuji hnede skrvny.
Hnojeno krystalon start, OBM, krystalon plod v tydenich intervalech, normalni predepsana davka. Domnival jsem se ze se jedna o plisen, tak jeste aplikovan postrik proti plisni, ale zadne zmeny k lepsimu nenastali.
Takze pekne prosim o vas nazor co se deje,

Old Post 04-08-2007 v 11:48 AM
emiras je offline   Profil uživatele emiras   Find more posts by emiras   Foto galerie člena emiras   Click here to Send emiras a Private Message   Add emiras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 135





Čest,

mám takovej problém na svých dvou kytkách mají tmavje uschlí konce listů uš sem si toho všiml asi před třemi dny... Vyděl jsem tam molici tak sem to preventivně postříkal Biooilem a od tý doby se mi to nějak rozlíza možná plíseň ale na to by trochu mněl taky bejt biool tak fakt nevím..

< Tady je list Manga.









< A ještě mám u Kholi svěšený listy.











< Todle je list u Kholi.










< Ale u jedny Kholi neni ani jedno a to se o všechny starám stejně.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 09-08-2007 v 12:43 PM

Old Post 09-08-2007 v 12:04 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 136

čauky, nemáš to uhnilý - kořeny?? Nicméně tyhle nekrotický uschliny jsem měla taky a to žluté jak má emiras také, snížila jsem ph ale žádná změna, pohnojila, nehnojila přidala lampu, ubrala lampu, prostě týdny zkoušení a NIC, nechala jsem to prostě být, je to jen na pár listech které pravidelně otrháváma kyti se jinak daří dobře.. Tvé se mi zdá jako nahnilé.. není vidět jaký je substrát.. jestli mokrý či ne.

Old Post 09-08-2007 v 16:00 PM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 137

No jestli myslíš mně s těma uschlinama tak je normálně zalejvám každý 2dny nechám je pjekně proschnout neš je zaleju tak že s kořínkama bych problemi mít nemněl. Ale jasně já to taky nemám tak strašný kytky vypadají v pohodě aš na těch pár uschlých konců listů. Já jen tak předčasně kdyby to náhodou nepřestalo. Právje že sem takovydle uschli listy nikde neviděl proto jsem to sem dal. Jsem z toho trošku zmatenej....

Edit: Tak jak sem tady tak prolízal tak mám nejspíš plíseň, nevíte někdo co s tím?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 10-08-2007 v 02:42 AM

Old Post 10-08-2007 v 00:17 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 138

Postřik proti plísni..

Old Post 10-08-2007 v 11:51 AM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 139

jukni na 8. str ty listy jsem měla taky ale to svěšení zajisté najdeš někde u nedostatku živin, není to plísní.. podle mě..

Old Post 10-08-2007 v 11:54 AM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 140

Ty svěšený listy určitě ne ona takovádle byla uš dřív nevím proč, ale na těch listech bych řek že je to plíseň, akorát nevím jakej postřik, byl jsem v baumaxu a nic sem na plísně nenašel jen na houby ale to to není tak nevím. Snad to nebude tak strašný a nebude se to tak rozlézat ale jestli jo tak na to budu muset něco koupit... A něakej název nějakýho postřiku proti plísním by nebyl??

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 14-08-2007 v 22:04 PM

Old Post 10-08-2007 v 17:48 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 141

Název by byl.. Dokonce i v Baumaxu.. Vydrž do rána juknu se ven na lahev. teď už je tma..

Old Post 14-08-2007 v 21:35 PM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 142

Teď uš bych zase neřekl že je to plíseň, před tím neš jsem to postříkal biooilem tak byli v pohodě. Řekl bych že jsem to asi přehnal asi jsem je spálil nebo něco takovího uš mně to moc netrápí rostou v pohodě dál. Postříkal jsem s tím aji moji lonotis leonurus a na ty se objevili stejný listy ne tolik ale vypadá to stejně...

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-08-2007 v 22:18 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 143

Čusky, v tom případě bych to neřešila, pokud rostou dál zdravé tak to máš fakt spálený.. listy neřeš ty nepotřebuješ.. Potom)

Old Post 15-08-2007 v 08:11 AM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xxHxx
Nový Člen

Karma uživatele xxHxx - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 144

Prosím o pomoc. Tohle se mi objevilo na kytkách. Nejdřív to začalo žloutnutím největších listů, pak to přecházelo i na ty menší v dolní části kytky. Teď je to i na vrcholcích. A co nejhorší začalo to divně hnědnout a usychat. Hnojím jednou týdně a přesně jak je to tam napsaný. Tak jestli by mi mohl někdo poradit....děkuji

Old Post 27-08-2007 v 17:11 PM
xxHxx je offline   Profil uživatele xxHxx   Find more posts by xxHxx   Foto galerie člena xxHxx   Click here to Send xxHxx a Private Message   Add xxHxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3589840 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív