Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor/stromy 2005; EM,DP+Noname
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Outdoor/stromy 2005; EM,DP,Noname Příspěvek č. 1

Zdarek groweri...tak vás vítám ve své galerii....O co jde: Takže budu tu zde popisovat(snad detailně) svoje out pěstování.Pěstuji 2 rokem, minulý rok to nestálo za nic(neznal sem Grower ...ale podle mě tedka to bude OK...minuly rok sem pestoval Nonamy.Jinak pěstovat budu v malé vesnici na Vysočině, řekl bych hodně bezpečný, nikdo tu asi krást nebude.

Budu pěstovat : Early Misty (10 seed Nirvana,celkem 700Kč)
Durban Poison (10 seed pokud mi prijde,200Kč)
Noname Skunk(docela dobrej)
Noname klasika(ale natim nic neklici:-((()


Kde budu pěstovat?
No venku:-)...Né mám tři políčka a jeden strom.

Ten strom je borovice a plánuju tak dat 2*15l kyble a v kazdym 1 kytku, samozrejmne DP a EM:-)Svítí od úsvitu do zápádu.Do kýblů hhodlám dát černozem z lesa s upraveným pH pomocí dolomitickýho vápence, s pískem a na kazdej kybl 4l substrátu pro kaktusy a sukulenty...mimochodem tyhle stromy sou jen jako test, a taky jak nouzovka, kdyby mi pole nekdo vycoroval.
Pracovně nazváno STROM

Další flek, je kousek od lesa v takovym tom trní, jak sou na remizkach a tak, je tam takovej paloucek, tak sem tam vykopal díry a vyvápnil. Svítí tam hezky celej den.

Tenhle flek, je misto kde sem pestoval minuly rok 1 kytku, a 1kytka tam úspěšně vyrostla...Udělal sem tam 3 díry, vyvápnil...Svítí tam po celý den, je to u jabloně u pole, nikdo tam neleze...Pracovně nazváno JABLOŇ

A nakooooneeec, jet to můj asi nejlepší flek, řekl bych až snovej!Prostě je trní, do keryho se spatne leze,není tam videt, neni to u cesty....No musel sem to to tam pěkně prořezávat,taky sem kopal a vápnil...Bude tam nejspíš 11kytek..Svítí tam intenzivně zhruba od 10:00 do západu:-(..ale snad to bude stacit..Pracovně nazváno KŘOVÍ

*Ohledně toho vápnění, pH sem měřil sadou za 54Kč...skoro vsude bylo pH 6.2 tak sem vapnil asi na 7.2-7.5

Naposledy upravil BBVlada 08-08-2005 v 09:59 AM

Old Post 28-04-2005 v 20:36 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 2

Nepatří tohle náhodou do galerie ?

Old Post 28-04-2005 v 21:28 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 3

genialny flek len to tam budeš musieť chodiť čaqsto polievať a dobre to tam upevniť

Old Post 28-04-2005 v 22:32 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zfiře
sponzor paměti

Karma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 4

to se máš když nikdo nebude čoo'rovat já měl před rokem fleky čtyři a nic...všechno čoo'rka.

Old Post 29-04-2005 v 01:14 AM
zfiře je offline   Profil uživatele zfiře   Find more posts by zfiře   Foto galerie člena zfiře   Click here to Send zfiře a Private Message   Add zfiře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 5

ja mam taky stromy ale ty ho mas dobrej jak vysoko sou prvni vetve??

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 29-04-2005 v 16:37 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 6








1) pole 'JABLOŇ'
2) predpestovane 3kyti noname skunku
3) Sacek se seminky Early Misty od Nirvany
4) EM - 3den klíčení
5) EM - 3den dano na předpěst
6) EM - 5den
7) EM - 8den

Old Post 30-04-2005 v 10:20 AM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 7

kamo dej tomu vice svetla nebo to budes mit vatahany a slaby stonky kteey se ti na strome zlomi..a doporucoval bych foliovnicek a kropit..peace...

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 01-05-2005 v 11:56 AM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 8






to luckyBOB: jj stim svetlem se to trochu podelal, moc tam na ne nesvitilo ale uz sem prendal:-)

Takze lidi dnes sem uz neco malo dal do země...

Fota:
1)EM 10den
2)EM 10den
3)EM 11den...Jablon
4)EM 11den...krovi
5)EM 11den...krovi
6)nn Skunk....krovi

Old Post 01-05-2005 v 18:15 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hmoždíra
Nový Člen

Karma uživatele hmoždíra - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 9

Přeju ti hodně štestí. Zvlášt early misty je v tomhle podnebným pásu docela těžký vypěstovat ale přeju hodně štestí. Hele a dávej tomu hafo světla jinak se ti stonek ve větru zlomí,do země bych sázel až tak po 2 nebo 3 patrech.

Old Post 03-05-2005 v 20:27 PM
hmoždíra je offline   Profil uživatele hmoždíra   Find more posts by hmoždíra   Foto galerie člena hmoždíra   Click here to Send hmoždíra a Private Message   Add hmoždíra to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hmoždíra! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 10







Zdarek, sorry ze sem se tu dlouho neobjevil ale nebylom moc casu a fotky sou docela stary, novy dodam nekdy o víkendu!Takze je pár novinek....umrela mi 1EM a jeden nnSK, dále sem naplnil 2 15l kýble substrátem a chystám se je transportovat(asi 2km pesky), ale hlavně mi včera přišlo konečně 10seeds Durban Poison, mimochodem dále mám ještě na předpěstu 5EM, které vypadají solidněji než ty na předchozích fotkách.

Fotky:
1)EM...16den
2)EM...16den
3)nnSk new
4)nnSk....trochu spálenej protoze se sazel za velkeho slunce,ale uz to rozdejchal:-)
5)Kýble na stromy
6)10seeds Durban Poison

Old Post 10-05-2005 v 17:53 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 11

2 BBVlada: e vymakany ale az budes davat na stromy tak se hlavne vyvaruj chyb ktery sem udelal ja: hlavne nedavej hnuj s hlinou do kyble kterej das na strom(newym proc ale hlina je ted tvrda jak kamen) , udelej diry do kybe dostatecne vysoko aby si nemusel kazdej 3dyn list na strom zalejvat, a taky kdyz polezes na strom ve velikym vedru tak si vem rukavice a neco nahlavu pac ja kdyz sem tam lezl tak mam pokazdy smulku ve vlasech a ruce zasvineny jak krava uz se neni na co vymlouvam matce, a posledni kdyz to tam budes pridelavat a budes tam sam(ja chodim s kamosem) tak si predem vymysli nejakou vymluvu kdyby te tam nekdo nachytal(ja sem jednou rekl teda ne ja ale ten kamos ze tu budem hrat paintball a ze delam ukryt ve stromech no a hajnej na to skocil (pochybuju ze 200kilovej hajnej poleze 20m vysoko aby zjistil co to tam je) ale prej staci rict ze tam delas budku pro ptaky/sice je to kravina protoze na jehlicnany se budka nedava pac tam ptaci nehnizdi) ale to ty prece nemuzes vedet) tak toho se vyvaruj

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 11-05-2005 v 16:29 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 12








cUS...Tak jsem tu zase...v době kdy jsem tu nebyl jse stalo pár věcí, takže:Zasadil jsem 4kytky DP a další 3EM....dále jsem dnes v noci transportoval ty 2 15l kyble...reknu vam no hrůza ale povedlo se, kazdejch 30m jsem si musel odpocinout a to byla cesta tak 2km!Ty kýle jsem dnes na strom přichytil a dal tam nějaký kytky...více ve foto

Fotky:
1)EM
2)EM
3)Kybl1-EM
4)Kybl2-DP
5)EM v kyblu
6)DP v kyblu
7)pohled na zamaskovaný kýle ze země.

Old Post 15-05-2005 v 16:44 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 13

2 BBVlada: np podletoho co je to za model ja ted mam model BB a ten ma mit prej tak 2,5-3m ale ja mu dam tak 1,5m pak uz bych asi furt musel hnojt a taky kuli kamuflazi jo a dalsi rada co jsem udelal spatne ja se, mysll ze uriznuty vetve dam pod kybl jako ze pak nebude vedet a co se nestalo ty zasrany vetve opadaly takze tam sou holy klacky nasztesti ze je to ve 20m

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 20-05-2005 v 09:28 AM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 14

Vysočina - země zaslíbená:-) Tady ve středních čechách je přelidníno - když jsem šel sázet, tak sem narazil na dvě další pole. Držim ti palec ať si to všechno sklidíš sám.!!!!

Old Post 20-05-2005 v 13:55 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Další... Příspěvek č. 15






fota:

1)EM - strom
2)nnSK
3)EM
4)EM
5)DP - strom

Naposledy upravil BBVlada 22-05-2005 v 15:08 PM

Old Post 22-05-2005 v 14:50 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazaruslong
Nový Člen

Karma uživatele lazaruslong - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 16

cau.zkus na tech stromech dat dvojkyble.horni kybl hlina,spodni na vodu,nebudes tam muset chodit tak casto zalivat.nekde je tu odkaz ale nechce se mi hledat:-)ale je to v poho.mam to tak ve skrini a kytky vidim jednou tydne a rsotou si jako z vody:-)

Old Post 22-05-2005 v 23:00 PM
lazaruslong je offline   Profil uživatele lazaruslong   Find more posts by lazaruslong   Foto galerie člena lazaruslong   Click here to Send lazaruslong a Private Message   Add lazaruslong to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7951150 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív