Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor/stromy 2005; EM,DP+Noname
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Obecné heh Příspěvek č. 17








Zdarec, tak jsem zjistil, že na stromě i venku to bude chtít ještě trochu prořezat kvůli většímu přístupu slunce. Kytky se teď v tom hezkým počasí začaly skoro všechny rozjíždět

Fotky :
1)EM-strom
2)DP-strom
3)EM
4)DP
5)DP

Old Post 29-05-2005 v 18:07 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Další várka Příspěvek č. 18









Cus tak sem tu zase s nějakými fotkami...osobně se mi moje kytky zdají jako nejaký divný, takový malý, co na to říkáte? Jinak sem dneska pokusně pohnojil 3kytky zálivkou z kristalonu, od každého druhu jednu.
Včera jsem také zjistil že mám ještě furt na klíčení jedno semínko DP a malou kytičku něčeho(DP nebo EM)...koumal sem co stím protože na pole už to nejde tak sem to vymyslel tak, že to budu pěstovat ve 2L lahvích na stromě nedaleko domu...je to na foto 7a8...jen takový pokus co ztoho vznikne....

Joo a ještě abych nezapomněl...pokud se tu najde snad nějaký blázek který se pravidelně zajímá o můj thread, tak bych upozornil že nové fotky se tu budou vyskytovat pokud vše dobře půjde každou neděli večer.

1)EM
2)NnsK
3)DP
4)DP
5)EM - v kyblu
6)DP - v kyblu
7a8)DP a noname pokus

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 05-06-2005 v 15:16 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 19




Ahoj BBVlada chtel se, se zeptat nechce se mi zakladat novej threed tak jestli bych mohl hodit svoje fotky do tvyho je asi nejwhodnejsi jestli ne tak mi to napis a ja je stmazu dik tak tedy ja sem si udelal mensi policku tak vam ukazu moje kyticky na zemi

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 06-06-2005 v 21:01 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haggy
Stálý Člen

Karma uživatele Haggy - 88% PěstitelskáKarma uživatele Haggy - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 20

mas to docela hezky, jen tak dal, ale dej vetsi kyble tyjo...jinak v poho...chvalim zamaskovany to mas taky docela fajn, takze hodne stesti at ti to nikdo nevycoruje!!!

Fantazie uz dosahuje takovych rozmeru, ze si clovek mysli, ze mluvi...

Old Post 06-06-2005 v 21:58 PM
Haggy je offline   Profil uživatele Haggy   Find more posts by Haggy   Foto galerie člena Haggy   Click here to Send Haggy a Private Message   Add Haggy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 21

2 Hollister a Haggy: prawe mito ty zmrdi vycorovali mel sem s toho asi jenom tak 20kytek s malyma palickama pac sem o musel sklidit pac mi tam furt chodili zmrdi

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 24-06-2005 v 08:13 AM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 22

to Hollister: Zdarek, tak nejak ted nebyly vubec fota protoze sem bez fotaku, rozbil se. Ale sehnal sem vcera kabel k mobilu, tak dodam naky fota z něj, ikdyž budou nekvalitní, jinak kytky sou větší....některý:-(

Hodne kytek mi totiz tak nejak podivně zakrnělo takže pořádný kytky sou jen 4! 2*DP 1*EM a 1*bud DP nebo noname nevím.Nejlepsi sou kyblovky,a pak ta DP je v jedný tý 2l petce...protože je jich už málo:-(, tak jsem se rozhodl že tu z tý 2l dám do neceho vetsiho. Ostatníá kytky sou takovy maly,zakrnely ale snad se rozjedou protoze ted zaclo poradne svítit...Uvidí se, snad to dobře dopadne
Fota budou tak do 3dní.

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 26-06-2005 v 08:45 AM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 23

2 Hollister: no jasny me se par kytek furt a furt stracelo a najednou mi to zmizlo skoro vsechno nenasytny zmrdi corarsky a co ja sem i nejaky nasel zasazeny kouksek od toho voni si to vyricovali a zasadili tak sem jim to rozdupakl zmrdum

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 27-06-2005 v 11:31 AM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 24





Tak jsem tu s nakejma fotkama, sorry za kvalitu ale fotak se rozbil tak je to jen mobil. Kytky mi nejak nerosou a solidne vypadaj jen 3, ty co sou v kyblech tak to tady máte. Dneska sem přidal do zálivky tu dobrotu z kopřiv tak uvidím. Nimoc to asi není ale holt to moc nevyšlo a bydu se ale ještě snazžit, příští roku budu zase chytřejší.Mimochodem sem zkusil zastřihnou DP už dřív a vyjely ztoho 4nový větve to sem šikula co:-)

Fota
1)Nnname na strome
2)EM
3)DP
4)pohled na kyble

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 28-06-2005 v 21:58 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 25

cao
kytky vypadaji pekne hlavne ta DP ma velice pekny tvar..jen jedna pripominka...to semi zda nebo tu zem mas tak odflakle namychanou?

Old Post 29-06-2005 v 19:34 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dloob-pRo|gameR
Stálý Člen

Karma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 26

jo vapno rox!!
hele to se mi zda nebo to vsichni sazej tak pozde???
snad kazdy ma pekne male kyticky... jen ja musim mit uz ted 2 m lebedu

pekny EMko

Old Post 29-06-2005 v 21:33 PM
dloob-pRo|gameR je offline   Profil uživatele dloob-pRo|gameR   Find more posts by dloob-pRo|gameR   Foto galerie člena dloob-pRo|gameR   Click here to Send dloob-pRo|gameR a Private Message   Add dloob-pRo|gameR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 27

ne..slo mi oto ze tam nevidim zadnej pisek atd..proste jen ciste nejakej substart jeste s necim...ale pokud se pletu..jen dobre pro tebe ..teda pro kytky..

Old Post 29-06-2005 v 21:40 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 28

2 dloob-pRo|gameR : to si myslys ty(peace) tak 2 m ta moje asi nema ale mam 5kyticek co maj asi 1,5m ale jinak ja sazim furt i ted nedavno sem vysadil budhu ale je to spatny no von takovej 10cm zaprdek mezi obrama je to docela haluz no ale prece to nenechamna pristi ro??peace at stromy rostou dal

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 04-07-2005 v 09:25 AM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dloob-pRo|gameR
Stálý Člen

Karma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 29

tohle pisi jen z recese

Ted uz zas maj tri metri takze co to je 1,5 m :d :d :d :d

OutDoor 05

venek 06
Outdoorek07 CLoseD !

Old Post 04-07-2005 v 19:27 PM
dloob-pRo|gameR je offline   Profil uživatele dloob-pRo|gameR   Find more posts by dloob-pRo|gameR   Foto galerie člena dloob-pRo|gameR   Click here to Send dloob-pRo|gameR a Private Message   Add dloob-pRo|gameR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 30





Zdarek tak ta kopřivová zálivka kytkám asi udělala dobře pěkně povyrostly, dále už na jistotu vím že DP bude holka...tedy aspon podle preflowers se to zdá.Mimochodem ta DP vypadá jako pěknej keřík co?:-)Jen se mi zdá že sou ty kyti nak malinky ale nevadí.

Nake fotos:

1)DP
2)EM
3)kyble DP a EM
4)Noname

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 04-07-2005 v 19:34 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 31

dloob-pRo|gameR : tak tzo je rachot to je ale hnojis celima slepicema ne :lol: :peace:

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 09-07-2005 v 11:48 AM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dloob-pRo|gameR
Stálý Člen

Karma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 32

jo vapadam mezi nema jak trpaslik a hnojim to pouze prirodnima srackama jak tady vlada =)

OutDoor 05

venek 06
Outdoorek07 CLoseD !

Old Post 09-07-2005 v 18:52 PM
dloob-pRo|gameR je offline   Profil uživatele dloob-pRo|gameR   Find more posts by dloob-pRo|gameR   Foto galerie člena dloob-pRo|gameR   Click here to Send dloob-pRo|gameR a Private Message   Add dloob-pRo|gameR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5109910 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív