Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Organika BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM Příspěvek č. 1








Zdáárek

Tak vás vítám u svého již druhého stromového pěstování, nebudu to zbytečně protahovat takže info sem :

Kytí : 3* Hollands Hope (Nirvana)
2* Master Kush (od kamose)
2* DP*EM (výplod mého křížení z minulého roku)
- kyti byly vysazeny docela pozdě, asi před 4 týdny tak se nedivte že jsou zatím malinké, páč slunicko poradne sviti teprv tyden unas.


Místo : V nedalekém lese ......... Mám to tam kousek, jsou to borovice cca 15m vysoké, nahoře jsem je trochu oholil pilkou. Pracovní název bude Strom A a Strom B - na každém po jednom kousku každé odrůdy.

Pěstební médium : 2 Kýble od primalexu(bílé,10l) a 4kýble od nevím čeho(naoranžovělé,15l) Jsou uchycený asi tak 2m pod vrcholkem

Substrát : Klasická lesní černozem, jež najdete všude v lese pod vrstvou hrabanky. Má ale nízké pH tak pozor. pH jsem dorovnal vápencem na optimálních 7. Kdybyste to dělali a tím vápencem to přepískli, jako já, tak pH snížíte přidáním rašeliny.

Hnojivo : Jak již název napovídá, jedná se o BIO pěstování, jako minulý rok, takže hnojit budu kopřivovým superkekelem (Do PET lahve nastouchate hromadu listi kopřiv, zalijede vodou a date na tyden na slunicko...zkvasi,rozlozi se a pak v poměru 1:3(voda) zalivam jednou tydne) na růst. A na květ tím samým jen s rozdílem že místo kopřiv tam budou klasický starý,dobrý a prověřený slepičáčky

Pěstební cíle : 1) Vytvořit křížence, semínka z pylu Hollands Hope(thx Mopslik) a Ice Queen(thx Time) a obdarovat jimi všechyn co se zasloužili na realizaci tohoto pěstění.
2) Mít něco dobrého na zimu Jako minulý rok zase něco dám fermentovat po dobrých vzkušenostech....A pak už jen zábava s přátely.

Dále už jen fotky....

Strom A
1)Zezvrchu (v malych kvetinackach male DP)
2)Master Kush - zastřiženo FIM,vyjeli 3větvičky
3)Hollands Hope
4)DP*EM

Strom B
5)Zezvrchu
6)MK
7)DP*EM

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Naposledy upravil BBVlada 06-07-2006 v 14:26 PM

Old Post 03-07-2006 v 19:40 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 2

CO? Proč máš název mýho threadu?

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 03-07-2006 v 20:29 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 3

Tyjo...sorry to jsem prostě vymyslel z fleku....No ale není to snad jedno? Dyt mas Bio treegrow2005 a 2006 mas Terrace....a navíc já tam nemám to aneb atak podobne...myslim ze nema cenu to resit kapko ne Jinak ma nekdo nejaky vyjadreni k tomuhle pokusu o pesteni?diky smejte se

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 03-07-2006 v 21:05 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 4

Jo mam - je to nahovno. Krajní nouze!!!

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 03-07-2006 v 21:12 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majko666999
Nový Člen

Karma uživatele Majko666999 - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 5

tak to som este nevidel ani nepočul že by niekto pestoval na strome...
ale podľa mňa je to dosť zaujimavi napad aspoň ty tie rastlinky nikto nenajde... kym niekto nebude pozorovať vtaky... no nefuka tam nahore až priliš siny vietor pre tie kytky

Old Post 03-07-2006 v 21:38 PM
Majko666999 je offline   Profil uživatele Majko666999   Find more posts by Majko666999   Foto galerie člena Majko666999   Click here to Send Majko666999 a Private Message   Add Majko666999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 6

Zas tak na hovno to neni - jsou tady nesrovnatelně horší! a čteš u nich komentáře, jak je to hustý a k+ atd...

Vypadá to dobře, jen to možná chtělo alespoň o pár týdnů dřív.... A líběj se mi ty pěstební cíle.

A na závěr otázka: nebylo by pohodlnější a podle mě i bezpečnější, postavit ty kýble někde v roští? nějakej plácek v porostu se najde vždy a kýbl se v tom schová. A s lesní zemí nemám moc dobré zkušenosti.....

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 03-07-2006 v 21:43 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 7

to Majko666999 : NN nefouka...ale jednou jsem jentak vylezl na 50m smrk...chtěl jsem si ěnco dokázat...a tam jako už foukalo!

to Svahadji : Jj pravda, ale počasí moc nepřálo a anvic,minulej rok sjme sadil stejně a výsledky zanechaly následky doted Co se týče toho roští, u nás se to tu docela hemží chatařema, houbařema atak tak se toho docela bojím a navíc stromy jsou prostě stromy, neměnil bych A půda...jj asi pravda, stim pH atak to byl docela složity, ale zase nic jinyho jsem neměl. Minuly rok jsem to měl stejně a myslim že to nevadilo a dát 150kc na kýbl se substratem pro kaktusy a sukulenky je myslim zbytecne.

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 03-07-2006 v 21:53 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 8

20 L substrátu stojí 30,- a máš to na dva kýble...... letos sem udělal i několik kytek stylem, že sem koupil pytel substrátu, na jedný straně roztrh, zasadil kytí, usadil na vytyčené místo (žádný mísení s pískem, atd...) a udělal prstem zespoda pár děr na odtok a zalil. Kytí v tom valej zatim celkem schopně - až mě to překvapilo - čekal sem spíš, že se jim to nebude líbit, ale byl nedostatek času...

Koukal sem na ty tvoje loňský a myslím, že s lepší hlínou by toho mohlo bejt podstatně víc


Jo a taky mám pyl ice-queen na křížení

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 03-07-2006 v 22:02 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 9

to Svahadji : Ale vtom to je, já toho nepotřebuju víc...stačí mi něco....opravdu docela málo A jeste ten substrat...myslíš že když nemám auto tak bych to tahal na zadech ne fuj fuska si to radci nakopu hned na místě Tak to přeju vyborne vypěstky! Kdyby si měl o neco z me genetiky pak zajem, rad bych poměnil pač tve kyti jsou moooc zajimave jak sjme koukal. Peace

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 03-07-2006 v 22:13 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 10

jj, třeba Hollands Hope X Master Kush by mohl bejt zajímavej
Já mám zatim pyl tý královny a určitě se mi ještě vyklukovatí nějaká Papaya.


auto taky nemám a byla to celkem dřina - baťůžek akorát na 20L pytel... a pak, když sem tam nanosil x pytlů zeminy, tak při odchodu sem šel jinou cestou a narazil sem na místo, kam z nějakýho statku vyvážej koňskej hnuj a byla tam i hromada už zhlínovatělýho!!! no nic, příští rok tam nanosim tu koninu a bude to!

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 03-07-2006 v 22:22 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thezeldaa
Stálý Člen

Karma uživatele thezeldaa - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 11

něco mi tam nesedí...píšeš, že máš lesní půdu, píšeš pozor má nízké pH a píšeš, žes ho dorovnal rašelinou-trochu blbost ne? rašelina má přece taky nízký pH! mohl bys mi to tedy vysvětlit, popřípadě mě vyvést z nějakého omylu?

Old Post 03-07-2006 v 22:29 PM
thezeldaa je offline   Profil uživatele thezeldaa   Find more posts by thezeldaa   Foto galerie člena thezeldaa   Click here to Send thezeldaa a Private Message   Add thezeldaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 12

rašelina je kyselá

Old Post 03-07-2006 v 23:20 PM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 13

Joooooooo soryyy Já to dorovnal rašelinou...ale potom co jsem předtím zvýšil pH tý půdy vápencem, ale přepísk jsem to, tak jsem snižoval rašelinou...jsem ja to ale blbec

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 04-07-2006 v 08:52 AM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Trochu nám to povyrostlo....:) Příspěvek č. 14











Tak tu mám menší fotoupdate. Ty 2 malý Hollands Hope jak byli v těch malých květináčcích, ztěch jsem jeden zasadil na volné místo na Stomu B. Ten druhý jsem si dal do květináče na zahradě a ještě se uvidí kam ho umístím. Každopádně jím chci dokázat že sadit začátkem léta ještě není pozdě jak tu někdo tvrdí.

Fotosssss:

Strom A
1) Z protějšího stromu
2) Zezvrchu
3) Master Kush
4) Hollands Hope - zatím moc neroste, snad se rozjede
5) DP*EM


Strom B
6) Z protějšího stromu
7) Zezvrchu
8) Master Kush
9) DP*EM

10) Hollands Hope v květináči

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 09-07-2006 v 15:07 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 15

Dííííííííík potěší Tipuju tak 15metrů

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 09-07-2006 v 19:38 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 16

Zdravíčko. Teda koukám že se ještě někdo najde kdo na stromech sází. Letos bych řek že moc pěstitelů se stromovkami neni. Myslim že uplně tak pozdě si to nevysadil i když se to na výšce projeví. Já mám stromovku bohužel jen jednu kytis. Ty bílý kýble bych bejt tebou něčim překryl nebo přebarvil. Jinak ať ti to vyjde. Tě pic

Old Post 10-07-2006 v 10:59 AM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-01-2006 - BIO Tree Grow 2005 - 133 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0236730 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív