Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 3rd grow-->3x Rox; 3x S.A.D.; Hlina; 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

3rd grow-->3x Rox; 3x S.A.D.; Hlina; 250W Příspěvek č. 1





Tak jsem tu zase po mensi odmlce.. Proste mi to nedalo a musel sem postavit skrinku.. koupil sem od clena aero1 komplet 250W (timto mu moc dekuju) a dal se do toho..

OKOLI
skrinka o rozmerech (vxsxh) 120x70x80
z sadrokartonu kterey sem si sam narezal a pomoci "eLek" sesroubovana dohroady.. pak sme ji silkonem zatesnil.. a olepil CB folii... chtel sme koupit diamantovou ale typek z Gschopu rikal ze tech 5% je stejne zanedbatelny.. a ze ej skoda utracet..

SLUNICKO
na kytule mi sviti 250W Son-T od Philipse, stinidlo podomacky delany

VITR
vetrani mi zajistuje pasivni pritah dirou ve spodku skrine a odtah je aktivni Vetrak SUNON (mylsism ze to je on ) 160m3/h
ofuk rostlinstva zatim nenji zadnej ale v nejblizsich dobach tam hodim nejaky klipsnak
teplota nekklesne pod 18C a nestoupne nad 25C ale jsem zvedaf az budou proadny vedra..

PUDA
Royality Mix od Plagronu nic vic sme do toho nemichal..
je to v 4litrovych kvetnikach

ROSTLINSTVO
a konecne osazenstvo.. ktere byl jediny problem shanel sme shanel cca mesic a nakonec se na me usmalo stesti v podobe clena guerilla ( kteremu taktez dekuji ) a nadelil mi krasny kousky.. ROX a druhy model zvany Sweet Afgani Delicious S1 (ála Black Domina) {dale jen S.A.D.}
v pomeru 3xS.A.D.
3x ROX

ZIVINY
ziviny bude obstaravat Plagron Grow a pozdeji Bloom, na konci dam Final Soluttion ( co mi jets ezubyl z minulyho roku) , kdyz zbydou finance dokoupim jeste neco..

PRISLUSENSTVI
snad jedine teplomer ale urcite jeste sezenu vlhkomer

nevim co ybhc k tomu jeste dodal.. snad uz jen nejaky fotecky.. ( omloucvam se ale nemel sem u sebe fotak.. tak jsme fotil Mobilem.. ale pristi fotky.. uz udelam oradnym fotakem..

FOTO
1.- 1. presazeni
2.- nahled z boku
3.- taghle sme si ty holky privezl from prague
4.- a taghle se mi holky poprve usmaly na slunicko

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 04-03-2008 v 20:49 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

5. 18/6 Příspěvek č. 2



no tak vsechny se krasne vytahli.. a vypadaj cile k svetu.. jediny co mi dela mensi problemek jsou malinky musky co mi tam litaj.. asi sme mel opravdu nejdirf tu hlinu vyvarit.. a ja myslel ze z G shopu bude nezavadna.... vsechny sme je zastrihl.. tag jsme zvedaf ktery FIMka s emi podarily.. dalsi fotky poslu po nedeli.. zatim peAce..

1,2.- no co vic dodat.. vypadaj stastne --> mam z nich radost..


EDIT : sry ja je neprepl jen jsem se prepsal.. moje chyba.. opraveno

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Naposledy upravil onrejblesk 06-03-2008 v 15:13 PM

Old Post 04-03-2008 v 21:00 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gimlit
Nový Člen

Karma uživatele gimlit - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 3

vzdyt to ma jeste maly chvili bych to nechal jeste

Old Post 06-03-2008 v 15:52 PM
gimlit je offline   Profil uživatele gimlit   Find more posts by gimlit   Foto galerie člena gimlit   Click here to Send gimlit a Private Message   Add gimlit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

12. 18/6 Příspěvek č. 4





dalsi tejden ubehnul a na kyti sme se tesil jak cert.. vsechny pekne povyrostli.. a zesilili.. jedinej pruser co se vloudil je to ze mi spinacky proste nefungujou.. coz o to oni by i spinaly.. jenze se to netoci tak jak by s casem melo.... tag musim koupti novy spinacky ale do patku to budou muset vydrzet 24/0 otazka?.. nebude to pro ne smrtelny?.. fotky zde.. dneska jeste na mobilu ale priste si uz vezmu fotak.. mam ho uz doma..
ke kytkam.. nejlip a tom je asi Rox No.2 krasne se vetvi a vypada celkve ze mu nic nechybi.. nezaostava za ni i jedna SAD co jsem mel vepredu tak jsme ji vymenil za jeden mrnavej SAD co byl ve prostred..
ostatni holky sou an tom tka nejak nastejno..
taky ybhc to v patek chtel zacit hnojit.. chtel sme uz tedkom ale nejak mi nevysli finance.. taky tam jeste pribude klipsnak n ofk kytek.. a ty novy spinacky....

1,- ROX 2
2,- SAD
3,- pohled na vsechny kytule..
4,- pohled na celou skrinku..

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Naposledy upravil onrejblesk 09-03-2008 v 20:21 PM

Old Post 09-03-2008 v 20:16 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

26. 18/6 Příspěvek č. 5

Situace: no tagze kamarad co mi to mel pres tyden hliiidat tak je zahradkar asi jako Paroubek polsnaec.. (vsechno vedel jen TEORETICKY).. tagze kytky zalyval jen tak aby nemely mokrou pudu, (asi to ma z tech kaktusu), "nastesti" to nezastrihaval a tak se tam za tech 14 dni stala docela pekna dzungle.. no abyhc to upresnil kytiz jen tag prezivaly.. ovsem nalezite sme ho poucil a verim ze uz budou v bezpeci..

proto sem kytky nalezite sestrihal od prochlych listu, kolinkama sme je naohybal.. a nalezite prolil.. taky sme jim dovezl dobrutku ve tvaru Plagron Grow..

a behem vikendu (ozdravovaci kuury) jim vsehcno zachutnalo a kranse se zazelenaly a povyrostli.. a jsou cily k svetu.. a ted nejaka fotoz nee?

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 23-03-2008 v 22:20 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

26. 18/6 Příspěvek č. 6









Situace: no tagze kamarad co mi to mel pres tyden hliiidat tak je zahradkar asi jako Paroubek polsnaec.. (vsechno vedel jen TEORETICKY).. tagze kytky zalyval jen tak aby nemely mokrou pudu, (asi to ma z tech kaktusu), "nastesti" to nezastrihaval a tak se tam za tech 14 dni stala docela pekna dzungle.. no abyhc to upresnil kytiz jen tag prezivaly.. ovsem nalezite sme ho poucil a verim ze uz budou v bezpeci..

proto sem kytky nalezite sestrihal od prochlych listu, kolinkama sme je naohybal.. a nalezite prolil.. taky sme jim dovezl dobrutku ve tvaru Plagron Grow..

a behem vikendu (ozdravovaci kuury) jim vsehcno zachutnalo a kranse se zazelenaly a povyrostli.. a jsou cily k svetu..

z ostrihanyho listi nas napadlo.. co udelat mliiiko.. a taky ze jo.. bylo toho tak na 3/4 litru.. ja jsem mel jeden hrnicek teplyho mliika.. a rikam si.. to nemuez nic dat.. ty kytky sou maly.. a cca po pool hodce sem si pripadal mirne "vylepsenej" a po dalsi pool hodine sem cejtil peknej stav.. tag se tesim az ty kytky budou mit ferovy palicky..

jinak plany do budoucna.. klipsnak na ofuk rostlin.. a pachac nebo aspon enco na ten zpuusob.. paaac netusim jak je to mozny ale po ranu smrdi prostor cca 2x2m okolo dveri.. a kdyz otevru dvere do misntosti ani nemluve.. a to to jeste ani nekvete.. a kdybych otevreůl okno tag kytky asi zmrznou kdyz ted maj tepltu cca 20C ale az se otepli urcite otevru pac je ta vune nezadouci.. (me to nevadi ale spolubydlicim.. )
a ted nejaka fotoz nee?

1.- Pohled na holky v patek
2.- S.A.D. detail
3.- Rox detail
4.- S.A.D. "zkolinkovana"
5.- Rox detail
6.- Pohled v Sobotu
7.- no a v nedeli uz vypadali docela k svetu..
8.- Leva strana ( prava strana se nepovedlo foto)

snesu vase komentare , kritiku , nebo cokoliv jinyho..

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Naposledy upravil onrejblesk 23-03-2008 v 22:47 PM

Old Post 23-03-2008 v 22:28 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 7

jak to pokracuje?...

Old Post 06-04-2008 v 23:21 PM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

42. den Příspěvek č. 8









situace:
bohuzel co cert nechtel.. na miste kde jsem mel kytule.. bouchl o velikonocich transformator.. a kdyz nam typosove co se na to prislo mrknout rekliu.. noo to je v klidu.. rikam si je to v klidu.. ale on pokracoval a rekl.. elektrika nepude maximalne 14 dni.. v tom se mi udelalo cerno pred ocima amel sme chut jit vyvrazdit celey CEZ..

s pomyslenim.. " proc ja musim mit takovou smulu" sem rozhodl ze mi nenji prano pestovat kytky in.. tak aspon naseru toho nahore a vysadim je ven.. .. inu stalo se tak.. a z sesti sester sem vzal dve (Rox, a SAD ) , koupil rance substratu.. a sel kopat jamu do ktere sem nasypal zeminu a druhej den sem tam zasadil i ony dve kytule..
no a co s daslima ctyrma.. nenapadlo em nic jinyho nez si dve dovezt domu ze je vysadim nekde pobliz .. a dve necham u okna dokud ty teploty nakonec nezacnou stoupat.. ze je vyhodim ven pozdejs..
nedele plnynuly jako voda..a kdyz sme se jel na holkky podivat tag jim ty mraziky asi nedelali dobre.. ale vypadaly ze alespon jedna by prezit mohla.. ty dve co sem mel na pokoji jsou zive a zdrave a i ty co amm momentlane doma vypadaji cile k svetu..
a tak zacina muj nehcteny OUT.. s IN kytkama..
timto se omlouvam vsem co toto teme sledovali a cekaly az budu mit sisky jak melouny.. a zvlastni omluvu dluzim Guerillovy ze jsem s "jeho" rizkama nalozil.. ale aspon uvidi co to dela venku..
taky se mi jeste objevila na listej¨ch nejaka seda srac*ehm.. (vime co) nejaka plisen ci co.. tak s echci jen ujistit ze to neji nejak extra zhoubny..??..

no k fotkam.. jediny co je pruisvih je ze uz nevim kterey je Rox1 a kterey Rox2.. ale na to se casem prijde.--.

1.- kytule na pokoji.. (zleva .. Rox, S.A.D )
2.- to sou ty smouhy na listech.. PLISEN??
3.- opet Rox a S.A.D na pokoji
4.- kytule doma.. (zleva Rox, S.A.D )
5.- S.A.D doma
6.- Rox doma
7.- Rox venku
8.- S.A.D venku

PS: uz minimalne po treti sem doplatil na to ze jsme skrin nemel PRIMO DOMA .. usoudil sem ze dokavad nebudu bydlet bez rodicu.. nema cenu prestovat kytule.. pod lampu.. kazdopadne.. to neznamena ze pestovat prestanu..

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Naposledy upravil onrejblesk 09-04-2008 v 16:56 PM

Old Post 09-04-2008 v 14:26 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 9

tak to je teda pekne prekerni situace... ale radsi bych ti kyti venku necim prikryl, aspon pres noc...

Old Post 10-04-2008 v 15:29 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

54. Den Příspěvek č. 10







Situace:
Tak pro ty kteri sleduji tento thread tu mam zase neco noveho.. od te doby jsem nebyl u kytek co jsou venku nebyl tagze jsem je nemohl nijak zakryt.. jen doufat ze preziji..ale kamarad rikal ze se zatim drzi.. ale kytule co mam pri ruce vypadaji cile k svetu.. a tento tyden jsem jim posehnal poradnej hnuuj takze jsme zvedaf.. no fotky zde.. (teda aspon tech dvou) ostatni kytule uvidiim nevim kdy.. ale doufam co nejdriif..

1,- ROX
2,- S.a.D
3,4,5 - Zleva Rox, S.a.D
6,- Kolinko u Rox

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Naposledy upravil onrejblesk 27-04-2008 v 16:45 PM

Old Post 21-04-2008 v 20:56 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

60. Den Příspěvek č. 11








Situace:
tak jsem se byl podivat na holky daleko odeme.. a samy prekvapeni.. ty co mam na pokoji tak kdyz sme prisel byly chudniky nejaky vyschyzovany.. paaaaaac nenemli cca tejden vodu.. (ja tem holkam davam dobry coudy.. ) no ale do nedele se vzpamatovali a vypadaj cile k svetu.. no a kdyz jsme se sel pdoivat na krasavice co mam venku.. cekalo me sklamani.. S.a.D neprezila.... "Odpocivej v pokoji Cerna Domino.. at na tebe prazi slunce na svete kde se prochazi i Bob Marley.."
ale z Rox se stala docela zajimava kytule.. sice sou na ni videt znamky spaleni mrazem.. ale vytvorila se z ni takova zelena hunata koule.. ktera se vetvi uplne nhoraznym zpusobem.. dofuam ze uz zadyn mraziky nebudou.. a bude se ji darit cile k svetu..
jinak vsechyn kytule hnojim Plagron Grow
no fotky HERE..

1,- taghle dopadla S.a.D alias Black Domina
2,3, - Rox
4,- Zleva Rox, S.a.D
5,- Rox
6,- S.a.D
7,- Muj patent..: snad to bude fungovat jde o to ze to ma dolyvat vodu psotupne jak bude mizet hladina.. uvidim.. (uz nehci aby byly kytky bez vody..)

PS: jestlu tu bude nejakej MOD mohl by pls prepsat Nadpis na 3rd grow-->Rox;S.A.D.; Hlina; 250W-->XXXkW (Slunce)

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Naposledy upravil onrejblesk 27-04-2008 v 17:09 PM

Old Post 27-04-2008 v 17:01 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
helios
Stálý Člen

Karma uživatele helios - 95% PěstitelskáKarma uživatele helios - 95% PěstitelskáKarma uživatele helios - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 12

2onrejblesk:Mas ty kytky hezky to se musi nechat ale mam strach ze se jim nebude libit kdyz budou porad stat ve vode.Hlina by mela vyschnout a potom se zalit ale to konec koncu vis.A jestli sem to spatne pochopil tak sry smazu

Old Post 28-04-2008 v 06:50 AM
helios je offline   Profil uživatele helios   Find more posts by helios   Foto galerie člena helios   Click here to Send helios a Private Message   Add helios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 13

2 helios
no osobne si myslim ze je lepci mit hlinu jemne vlhkou furt nez aby meli to same jen do te doby nez vyschne ten pekac pac to 5 dni nikdo nezalejva ..
a kazdopadne je podle me lepci mit hlinu mokrou furt nez je stresovat tim ze hlina vyschne zaliju ji.. hlina vyschne zaleju ji.. jen osobni nazor.. ale tak at se vyjadri jeste dalsi..?..

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 28-04-2008 v 13:04 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6677590 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív