Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2nd grow-->6xC99; Bubler; V-Scrog; 70W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Hydroponie 2.nd grow-->6xC99; Bubler; V-Scrog; 200W(70W sodik -kvet) Příspěvek č. 1

Tagze sem tu zase s konecne new projektem.. konecne poradna regulenrni "skrin".. uplne od zacatku od samotne stavby az po (doufam) sklizen.. tagze trochu na uvod

SKRIN - 60(s)x60(d)x90(v)
je udelana z drevotrisky

VOJSKO - Cindarella 99(rizky mam od jendoho clena z G.. a timto mu moc DEKUJU ) a jeste sem tam dal tri kiti(nejaky NOName) z 1. growu(viz. dole link)

VETRANI - vetrani zajistuje "pouze" jeden PC vetracek ARTIC COOL 12x12 na odtah a pritah je pasivni ze skvir u dveri a zadni casti skrine) jinak je stale otevrene okno tagze teplota je celkem akorat( teplotu sem presne nemeril protoze sme si koupil teplomer a jets ten den sem ho stihl nekam "schovat" )

HNOJIVO - tag s tim je trosku problem vejbplata bude az 15tyho tag do ty doby se kytky musej spokoji "jen" s KRISTALON START ale pak jim to vynahradim a koupim vse od AH , a pocitam i s Final Solution (ale to je jeste cas.. )

SLUNCE svetlo mi bude zastupovat 200W zarivka(z verejneho osvetleni) ale jen na rust potom tam hodim 70W sodikovku Son-T

BUBLANI bublani mi zajistuje vykony ATMAN 7500(2*340 l/h) dva vyvody /dva kameny http://www.zoosmid.com/catalog/inde...bd45abcec70b561
chtel sme koupit jest eten vykonejsi (2*540 l/h ) ale nemeli ho skladem.. ale stejen myslim ze tenhle staci bohate

no a ted sem hodim fotky krok po kroku.. tag doufam ze tu budete se mnou.. mier..(jo a jeste se omlozvam za kvalitu fotek je to jen z mobilu --rozsekal sem fotak a tak sem odkazan jen na tohle strasne "stvoreni" diky za pochopeni)

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Naposledy upravil onrejblesk 29-11-2006 v 22:09 PM

Old Post 29-11-2006 v 21:33 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

JAK TO VSECHNO ZACALO Příspěvek č. 2









no nejaky foto ze stavby samotne skrine

1.- dira na vetracek
2.- desky narezane(rucne) na miru
3.- deska z ktery sme to vsechno rezal
4.- hehe.. to je rezani primocarkou..
5.- stavba skrine
6.- natirani(nejdrif email a kdyz pak dosel tag primalex)--neverili byste jak ta drevotriska saje.... )
7.- kompletne vymalovana skrin(a ja byl nehrazne zasranej od barvy)
8.- a taghle to vypada celkove (jen cista skrin)

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Naposledy upravil onrejblesk 29-11-2006 v 21:40 PM

Old Post 29-11-2006 v 21:34 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

STAVBA BUBLAKU Příspěvek č. 3




no na rade je dalsi "pomucka" bubler.. nejaky info.. je to 15+3 litrovy kbelik od primalexu(vse original.. )

1.- taghle to vypada uz vyrizli vyko na 6 kvetinacku
2.- jo to byl muj "vercajk"..(diri sem delal pajkou)
3.- a taghle vypada castecne osazeny kybl

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 29-11-2006 v 21:40 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

A TED TO HLAVNI Příspěvek č. 4







jo a na rade je jak to konecne vypada.. jedini co sem pridelal je ze sme primontoval vetracek.. pridelal 200W zarivku a jeste nakonec vzduchovac (s kamenama) umistil do bubaku a hlavne tam umistil moje VOJSKO..

tagze HRA MUZE ZACIT....

1.- celkovy pohlden na skrin
2.- fotka kompletne rozzareny zarivky(sry za kvalitu)
3.- dalsi kompletni pohled
4.- vetracek a pod nim je zarivka
5.- z blizka
6.- C99

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 29-11-2006 v 21:45 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

dej tam stinitko, takhel zbitecne svitis.
a taky to dej trochu niz, to svetlo.

Old Post 29-11-2006 v 22:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 6

2 praxer:.. niz to dat bohuzel nemuzu-- pac bych to pak neuchladil ale az tam bude ten sodik tag to dam niz to je jasny a hlavne ty C99ky nejsou zvykly.. tag je musim postupne nejak zvykat.... kazdopadnehned jak budu mit sodik tag to dam niz a pojedu to stylem V-Scrog..

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 30-11-2006 v 14:57 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 7

Zdar, ta nádoba bubleru je na 6 kytek moc malá!!! Kořeny nebudou mít místo a tím pádem budeš mít slabej výnos. Dal bych tam jen 2nebo 3 kytky, nebo větší nádobu. na 6kytek objem tak 25-20L

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 30-11-2006 v 15:04 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 8

čus helea neprochází ti světlo tim víkem do vody? at to roste napiš až uvidíš ty tvý vytoužený kořínky ok?

Old Post 30-11-2006 v 15:31 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 9

2-dalas:.. heh jo to sme si nejdrif taky rikal ale pak sme myslle ze to bude stacit.. sakra.... no tag t je prvni chyba.. kazdopadne zacnu schanet vetsi nadobu..

2-sancha.. ee myslim ze ne.. ale pro jistotu to zejtra radso obepim alobalem.. nikdy nvs.... jo az se ukazou tag dam vedet.. dneska jeste nic....

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 30-11-2006 v 17:00 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 10

:-) ještě s emožná vyser na alobal a dej tam bílou nebo nějakou jinou fólii gud lak

Old Post 01-12-2006 v 15:20 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 11




hned to smazu.. jen co prijdu na to jak to zapojit..

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Naposledy upravil onrejblesk 05-12-2006 v 19:52 PM

Old Post 05-12-2006 v 19:42 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 12





oK sem tu z6.. no situace je docela husta az smesna.. nejdrif to zacalo tim ze mi v "elektrykarstvi"(ty uvozovky tam sou proto ze ty lidi co tam pracujou sou nasprosto naprosty magori) mi daly misto tlumivky a zapalovace na 70W jen dva startery a tvrdili mi ze to je strater a tlumivka..(viz foto co mi daly) po reklamaci (kterou bych neudelal bez jednoho clena G.. --->SLAMA <--- timto mu dekuju to on mi rekl ze to jsou dva startery at to du vymenit) se mi omluvili a nechali objednat TLUMIVKU ta se mi nakonec po dvou dnech dostala( kytky byly bohuzel nuceni stresovany pod nejakou KINDER lampickou) tag sem to skousel zapojit a vse bylo v poradku jen ta vybojka udelal akorat BLIK a konec zhavilo se uz jen takova ata trubicka uvnitr a to bylo vse( asi to bylo itm ze sme ji nejak znicili jak sme ji zapojovali tema dvema straterama.. ) no tag sem ji reklamoval a ten typos mi rkel ze mi ji nemuze vymenit hned ale ze ji musi poslat na nejakiu expertyzu a tag a dal mi papir a ze se mam do mescie stavit.. (dalsi podel) tagze sme se rozhod ze tam dam radsi zase tu 200W Zarivku vo tam by\lo ztezacatku.. a case to sand dam konecn ete n sodik( uz s enekomu stal takovejhle pribeh?) no a ktyty vypadaj po tom stresovani taghle.. (viz foto) a konecn uz csechyn koinky sou uz v roztoku.. a zacinaj konecn rust.. mier..

2Nakaši : no ja sem si rikal ze bych to vymenil.. ale kdyz rikas ze je to oK.. tag si mi aspon usetril strarosti( a jako ze jihc mam dost se sodikem) a s tema dirkama ty tam udelam hnedka jak bude cas a chut.. zatim to snad ty kameny budou stacit.. koupil sme ty nejvetsejsi co byly na krame.. a dals me tam dva.. a vypada to dobre..

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Naposledy upravil onrejblesk 17-12-2006 v 18:00 PM

Old Post 17-12-2006 v 17:51 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 13










ok ok ok.. tagze cas pokrocil a hodne vody proteklo v rekach.. a vela bublinek proslo korinkama mych krasek.. no tag sodik sem vypalil a az po tom sem si fsimnul.. ze dotycny "elektrikar" prodavac mi rpodal starter na 100+ W a ne na 70ku.. tagze dva zablesky a konec.. bohuze sem nebyl schopnej tam dojit znova a uz nikdy tam asi nezajdu a pres ent si objednam bud 100W nebo 150W sodik..(ale to mam strach abych to bez CT uchladil)a nebo jen koupit starter na 70W a dalsi 70ku.. kdyztak pls pomozte.. a poradte.... no a jinak uz sme t konecne oplotill.. korinky rkasne rostou..(po mem prekvapeni) a nektery kyticky uz sem acubal zaplytat do pletiva.. ma jen jeden dotaz.. mam ty rizy zastrihavat?.. nekde mi radili abych rezy nestrihal ze se vetvi samy od sevbe?.. je t pravda?.... dikes.. a mier.. Foto HERE

1. tohle se mi strasne libi.. tzv" zaber skrz vetrak"
2. celkovy zaber na skrin
3-5. NoName..(ale krasne se vetvi.. nadhernej kerik)
6 .prava strana Bublaku
7. leva strana Bublaku
8 a 9.. to je fot 4 denniho rozdilu toho NoNamu..

EDIT: jo a jeste sme tam pridal mokry hadry kuli vlhkosti.. zavlazovacka je zatim v budoucnosti.. snad to pomuze

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Naposledy upravil onrejblesk 27-12-2006 v 23:03 PM

Old Post 27-12-2006 v 22:53 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 14

Zdar,takze za 1 nechecs tam prihodit jeste aspon jeden vetracek? jinak ten pribech je fakt hustej se ti musim smat takovouhle smulu snad nikdo nema ne sorry ,ale jeto husty.
Jinak rizky bych kazdopadne zastrich jeto lepsiat se dari k+



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 30-12-2006 v 16:36 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 15

2 Ondra : to s tim elektrem me dostalo, delam taky v jednom a tohle by se snad nestalo ani nasemu nejblbejsimu prodavacovi
a ten mesic, to je ze zakona dana doba kterou oni maj na vyrizeni reklamace, proste tu tvou vezmou a poslou vyrobci, ten jim da jinou.
A ze mlel neco o expertize? asi aby nevypadal jako totalni lejno kdyz to predtim tak posral s tema starterama(megaLOL)

A jak pise brambora, klidne to strihni, rezy maj uz(vetsinou) postrani vetve takze se vetvi dost dobre, ale prostrihanim si to muzes pekne natvarovat.
jinak preju spoustu uspechu

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 31-12-2006 v 00:11 AM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 16

Ten příběh je opravdu hustej, ale spíš bych tipl že chyba byla jinde. Ta výbojka kterou na to svítíš je podle mě rtuťovka, která má z prdele spektrum a taky vůbec nepotřebuje startér... MOžná se mýlím ale stálo by to za popřemýšlení...

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 31-12-2006 v 08:37 AM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6633540 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív