Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nlite 125w purple....3.Minigrow by LordPepino
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Nlite 125w purple....3.Minigrow by LordPepino Příspěvek č. 1


Ahoj lidicky tak vás znova otravuju mým bezvíznamným growem
Osazensto: 9x California orange bud (je to ze semínek jednoho týpka tak doufám ze nekecá )
svetlo: 125w Nlite Purple
hnojivo: B´cuzz sil A+B
Rozměry pěstírny: 55x34x110 (šhv)
2x pc vetrák..
steny vylepený alobalem..

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 22-10-2007 v 19:22 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

dotaz, proc purple?

Old Post 22-10-2007 v 19:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 3

Hlavně to okamžitě přesaď do samostatných květináčů, než se ti spojí kořeny.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 22-10-2007 v 19:54 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 4

2praxer: chtel sem neco univerzálního a jelikoz nepestuju kvuli vínosu tak mi purple pripadala ideální.....

2metalsodik: no uz se na to chistám asi 3 dny..... cekám az se mi udelá prostor v pestírne (zatím to mám v takove jedne mensí pestírne na fotce roste pod 21w usporkou..... musim pockat az mi dozrajou kytky pod 125kou.. to bude trvat uz asi jen 2 dny tak doufám ze to kytky vydrzí v tech zoufalých podmínkách.. )
Dnes pudu koupit substrát.... asi Zahradnickej substrát a perlit....
kvetináce uz mám nachistaný o rozmetu 11x11x12cm...

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Naposledy upravil LordPepino 23-10-2007 v 11:14 AM

Old Post 23-10-2007 v 10:34 AM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 5




přesazeno! nachistal sem si 9 kvetinácu a pocítal sem s tím ze aspon u jedne kytky neco zkazim....a vono ne.... vše se povedlo.... a zatím to vipadá dobre.. (teda aspon myslim.... )
přidávám fotky...... je to tam celkem narvaný..

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Naposledy upravil LordPepino 23-10-2007 v 17:21 PM

Old Post 23-10-2007 v 15:05 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 6





Tak dalsí aktualizace.... pár fotecek ve spatné grafice........
tedka jenom premýšlím jestli 10 kytek není moc pod 125kou....

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 24-10-2007 v 11:51 AM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paarek
Nový Člen

Karma uživatele paarek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 7

čau
moc ti fandim..možná ještě tento týden (záleží na větrácích) rozjedu svuj box, který bude asi dost podobný..o kousek menší ale mam větší květináče menšího počtu..2x26W a ta 125W purple se mi hodně líbí..i za tu cenu..docela mam fakt chuť si jí potom dokoupit..ty jsi s ní spokojený?

Kdo jak zasadí (hnojí, zastřihává a vůbec) tak taky sklidí..

Old Post 25-10-2007 v 21:17 PM
paarek je offline   Profil uživatele paarek   Find more posts by paarek   Foto galerie člena paarek   Click here to Send paarek a Private Message   Add paarek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 8







ahoj lidicky....tak tady je dalsí aktualizace....mám takový podezření že tam nemám jenom jeden model.... pár kytek má listy ostrý a pár zase takový zakulacený... a ty "žilky" v listech sou u nekterých fialový a u nekterých normální.....

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 27-10-2007 v 18:12 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loner_x
Stálý Člen

Karma uživatele loner_x - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 9

Ty jsi vypěstoval už něco na te 125w purplovce?? Sry ale to se mi nezdá ani dost dobře možné..
Nemáš tedy nějaký fotky toho tvého úspěchu s tímto druhem osvětlení??
Já osobně používám kombinaci red + blue nlithe 125w poměrně s velmi dobou úspěšností myslím..
Ale ta purpl pokud si prečteš charakteristiku spektra toho světla tak má sloužit jako dodatečné dosvětlování..
Ale jako hlavní světelný zdoj?! Hmm to by mne zajímalo co z toho bude..

Old Post 28-10-2007 v 12:18 PM
loner_x je offline   Profil uživatele loner_x   Find more posts by loner_x   Foto galerie člena loner_x   Click here to Send loner_x a Private Message   Add loner_x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 10






2loner_x: no uz sem pod tím vypestoval jeden grow..... a nebylo z toho moc mozná tak 10gramu.... celej rust a njákych 10 dní kvetení sem na to svítil usporkama 2x 17w a jedna 26w... tak sem celkem spokojenej... ale mnel sem je nechat dýl na rustu.... (jenom njákych 16 dní...... a pod tema shit usporkama to rostlo fakt pomalu....) tenhle grow by mnel být podstatne lepsí... (teda pokud se my vyklubou aspon 2 samice..... )


foto1: detail na list mám pocit ze to má málo dusíku..... nebo to je odrudou?






foto2: detail na osazenstvo..... na fotce chybý jedna kytka která se nezmestila do moji devítky... je totiz 10tá.... a tak musí bát na boku..









foto3: detail na kytku která vypadá uplne zdravje (má ostré listy)










foto4: detail na kytku z zakulacenýma listama...... spodí listy sou
nažloutlý.......









foto5: názorná ukázka jak se nemá fotit..... spatná fotka se spatným zaostrením a spatným uhlem...

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Naposledy upravil LordPepino 28-10-2007 v 16:35 PM

Old Post 28-10-2007 v 16:09 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loner_x
Stálý Člen

Karma uživatele loner_x - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 11

Škoda, že jsi nekoupil tu 125w Nlite redku ta má teplotu světla někde okolo 2100K a je tím pádem ideální pro rostliny v květu..a logicky tam jsou kyti nejdelsí dobu..navíc i od výrobce je řečeno, že v případě nouze jde právě tuto lampu z těch 3 co Nlite nabízí použít na celý pěstební cyklus!
Mno jak jsem říkal jsem sám jsem zvědav jak se zadaří tak nezapomeň pravidelně aktualizovat!
Ale fakt nečekej nějakej zázrak

Old Post 29-10-2007 v 08:15 AM
loner_x je offline   Profil uživatele loner_x   Find more posts by loner_x   Foto galerie člena loner_x   Click here to Send loner_x a Private Message   Add loner_x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 12

Ahoj kytky krásne rostou vecer hodím fotky teda pokud to stihnu..... jinak u 3 kytek sem si vsiml ze my začínají vyízat kořeny..... sem se celkem udivil ze takový malinkatý kitky a prorosty kvetinác kterej má neco kolem 1,2 litru.....
2: loner_x já sem spokojenej z tím co mám.... chci dobrou zářivku na rust i kvet.... a to je purple .... kdybych si koupil red tak by to pomaleji rostlo ...... kdyby blue tak by to málo kveto a jelokoz mi na výnosu nezálezí ale to sem ti uz jednou ríkal ej purple ideální kompromis...

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 30-10-2007 v 15:32 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 13






Tak zase zdravím včera sem to samozřejmne nestihl tak sem hodím fotky teď
Akorát bych prosil o radu.... zrovna nevím jak dál... jak vidíte prostor je vyuitej fakt na maximum a pomalu mi polízají kořínky.. zatím je dycky zastrcim smerem dovnitr a oni pak zase zaostou.. ale nejde to tak nadále... mám presadit do truhlíku? nebo bch jeste zvolil varianu jak tady delá pár clenů ze bych to dal do pet lahví.... nejspís 2 litrových..... co byste m idoporucili vy? za kazdou radu budu vdecnej..

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Naposledy upravil LordPepino 31-10-2007 v 12:48 PM

Old Post 31-10-2007 v 09:52 AM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V1ck
Stálý Člen

Karma uživatele V1ck - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 14

neverim ze mas prorostle kvetinace od korenu...dej tomu jeste urcite nejakou dobu nez to presadis zatim zbytecne

Windoor2007
CastlE OUT2007
400W-Gib 1.Indoor-v pl.royalty mixu

Old Post 31-10-2007 v 18:28 PM
V1ck je offline   Profil uživatele V1ck   Find more posts by V1ck   Foto galerie člena V1ck   Click here to Send V1ck a Private Message   Add V1ck to your buddy list     Navštiv homepage uživatele V1ck! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trewis
Nový Člen

Karma uživatele Trewis - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 15

hele pepino ses s tou purple spokojen? ja pojedu taky Nlite 125W ALE red tak by men to celkem zajmalo akorat ci puzit kombinaci red+blue

Old Post 01-11-2007 v 15:36 PM
Trewis je offline   Profil uživatele Trewis   Find more posts by Trewis   Foto galerie člena Trewis   Click here to Send Trewis a Private Message   Add Trewis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 16

2V1ck: já sem tomu taky nemohl verit ale prorostlý to nebude..... ( jenom nejspís hlavní koren zabloufil blízko té odtokové dirky...) ale necám to do pondelí a pak budu sám zvedavej co s tím udelám
2Trewis: já sem z ní spokojenej..... teda nemnel sem jinou lampu takze nemám s cím srovnávat....

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 01-11-2007 v 17:34 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8705190 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív