Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » (Snad) Vsechny nemoce kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
re:Bit
Stálý Člen

Karma uživatele re:Bit - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 177

Ahoj, teplota ok, max 29, odtah td 500, ty příznaky jsou až moc zvláštní(netypické) na reakci na teplotu, včera zalito odstátou vodou s upraveným ph 3(podle mí stupnice), může se to zdát zvláštní až hloupé, ale ph posuzuji podle "Univerzální indikátorové papírky pro ph 0-12" jakože tu barevnou stupnici z roku -nevim- LACHEMA, odborový podnik, BRNO, závod NERATOVICE , prostě sem ztratil i tu "přesnější" stupnici od akvinu, i návod sakriš, no a podle títo stupnice bych měl po kápnutí dvou kapek Akvinu do 10ml čerstvě nalité vody z kohoutku ph tak 12 (fakt není kasa ??!! achjo nemáte někdo ph metr navíc život je tak krásný!!! Ráno změřím ph substrátu, pak proliju přiměřeně kyselou odstátou vodou, dvojnásobným množstvím objemu květníků(viva la faq) a pak zase změřím, co myslíte? Přežijou? Moc velký stres? Týrání? Proč sem taky lempl, sem si myslel že se už "ukážu" ale štěstí mi jako obvykle nepřeje nechtějte znát mou přezdívku )) poraďte co dál plís, dopo hodím ty zbylé fotky sli to pomůže :/ se mějte krásně

Cannabis is Nature's Way of Saying Hi!

Naposledy upravil re:Bit 11-06-2008 v 00:13 AM

Old Post 11-06-2008 v 00:06 AM
re:Bit je offline   Profil uživatele re:Bit   Find more posts by re:Bit   Foto galerie člena re:Bit   Click here to Send re:Bit a Private Message   Add re:Bit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 178

Tak to nejspíš bude to pH čeče... Ty nemáš ani 50Kč na nějaký kapkoví zkoušeč pH?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-06-2008 v 19:05 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
re:Bit
Stálý Člen

Karma uživatele re:Bit - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 179






Ten "zkoušeč" mám jaxem psal výše -Akvin- jen tabulku hodnot ph mám z těch papírků s rozsahem 0-12 po jednom stupni takže 13 barev, ale mám strach že to bude nepřesností
12.6.08 prolito vodou s ENZYMES+ ph "asi 6" dodnes změny jen k horšímu, včera sem otrhal mrtví listy asi 30ks a prolil vodou s peroxidem o ph "asi 5". Na prostřední kytce (skunk no.1) skoro žádné újmy snad až na hodně zpomalený růst

Cannabis is Nature's Way of Saying Hi!

Old Post 17-06-2008 v 09:45 AM
re:Bit je offline   Profil uživatele re:Bit   Find more posts by re:Bit   Foto galerie člena re:Bit   Click here to Send re:Bit a Private Message   Add re:Bit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 180

imho plíseň

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 17-06-2008 v 14:17 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorax
Nový Člen

Karma uživatele Thorax - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 181

Prosím vás nevíte v čem je problém když se mi u kytky kroutí okraje listů směrem nahoru? Jinak kyti vypadají kromě toho zdravě, jsou pěkně zelené a s pěkným stonkem.

Old Post 18-06-2008 v 16:36 PM
Thorax je offline   Profil uživatele Thorax   Find more posts by Thorax   Foto galerie člena Thorax   Click here to Send Thorax a Private Message   Add Thorax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
re:Bit
Stálý Člen

Karma uživatele re:Bit - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 182

to thorax: možná vysoká teplota, možná to je odrůdou, musíš více popsat a hodilo by se foto

tp jestedman: aha plíseň, a jaká? vlhkost 40% přes den v noci cca 70% momentálně upgraduju spsku jinak s ní přes den sammo 90% a výše. Spíš mi jde o to že to je total suchí ty poškození listy a plíseň je mokrá že?!

Cannabis is Nature's Way of Saying Hi!

Old Post 19-06-2008 v 10:51 AM
re:Bit je offline   Profil uživatele re:Bit   Find more posts by re:Bit   Foto galerie člena re:Bit   Click here to Send re:Bit a Private Message   Add re:Bit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 183

Thorax: To je určitě teplotou jestli to máš pod lampu tak jí dej víš oni se spraví. re:Bit: Neřekl bych že plíseň musí být mokrá nebo se pletu?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 19-06-2008 v 14:47 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 184


je to na rizkach blubery,white island a mazar...asi po dobu 5 dni byly pod igelitem a tak bych rek ze sou spaleny od slunicka..nebose pletu? bohuzel lepsi fotku nejsem schopnej opatrit

DEN/NOC

Naposledy upravil k/-\pr 21-06-2008 v 10:37 AM

Old Post 20-06-2008 v 21:34 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
re:Bit
Stálý Člen

Karma uživatele re:Bit - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 185

Včera zalito a posříkáno previcurem 1,5ml/L dnes koukám a nevěřím... na té nejzdravější kytce tak 10% listí škaredé fleky asi opravdu plíseň ostatní docela vklidu, ale proč zrovna den po ošetření previcurem proti plísním?? zítra zkusím postnout fota, ale dám jim tak dva dny co to udělá a asi je zkusím dát out, ve skříni by už to nemělo cenu, co myslíte?
Mr. MEN asi se nepleteš

Cannabis is Nature's Way of Saying Hi!

Old Post 21-06-2008 v 18:10 PM
re:Bit je offline   Profil uživatele re:Bit   Find more posts by re:Bit   Foto galerie člena re:Bit   Click here to Send re:Bit a Private Message   Add re:Bit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 186



Zdarec lidi, mam problem s jednou ze 4 mojich kytiii... Pestuju ve skleniku, hnojim 1x tydne krystalon 10g/8l a 1x tydne phyt-amin. Kytku to napada od spoda, jen listy.. vzdy jsem to odstrihl.. kytka je jak oskubane kure

Poradte mi, jestli je to nedostatkem horciku, drasliku, nebo jestli je to nejaka nemoc

Predem diky

Old Post 27-07-2008 v 21:05 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 187

cau, jako kazdy rok, aniz by to melo nejaky vetsi vliv na vysledek se mi delaji na venkovkach kulate skvrny, cca do 0,5mm, okraje jsou svetle, az do zluta a uprostred vyschle, na liste je jich spousta, jen na starsich listech, nebo na listech urcite velikosti, kdo to vi, odpovi. Bez fotky je to tezky, ale rekl bych, ze je to jeden z nejcastejsich problemu, zemina kvalitni, podklad kravsky hnuj stary, pouze vrchni proschla slama, jinak hlina ze zahrady zrotavatorovana. Hnojeno minimalne, 3x, diky za postrehy

Old Post 27-07-2008 v 21:58 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 188

easyrider: cau, podivej se na spodni stranu listu, jestli tam nejsou broucci, Svilusky, v tom pripade postrik Omite, nebo primo Svilustopem, navody na davkovani jsou u prasku na postrik, sezenes v kazdem zahradnictvi, tak at se uzdravi.

Old Post 27-07-2008 v 22:01 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 189

Celler: diky, jsem zvedavy, jestli to pomuze - rostlina uz ma 2mesice a tyden.. Kazdopadne vyzkousim. Jeste jednou diky

Old Post 28-07-2008 v 19:34 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kikso
Nový Člen

Karma uživatele kikso - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 2  

Hlína to balic Příspěvek č. 190

zdravim vsetkych peacemakerov, v uk nam to taky roste, ale kurwa tie sracky nie su svilusky a ked ako pisete pridaju sa aj oni, ked je rastlina oslabena. zacalo mi to zrat, kupil som postrek, a kedze vo wyjebanom uk nedostanete ziadnu normalnu chemiu, nehovoriac o biolog. ochrane, ste v prdeli ako ja. tak mi to zere dalej, a co s tym ani boh nevie, poslem aj foto co najskor, len tolko, ze ak viete nieco ako na to, prosssssssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, pomozte, boh, alah, mohamed, aj satan vas zehnaj,

Old Post 12-08-2008 v 12:33 PM
kikso je offline   Profil uživatele kikso   Find more posts by kikso   Foto galerie člena kikso   Click here to Send kikso a Private Message   Add kikso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kikso
Nový Člen

Karma uživatele kikso - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 2  

fuck Příspěvek č. 191

rok stare dotazy, teraz som vsimnul, death for my mango is unavoided, peace

Old Post 12-08-2008 v 12:39 PM
kikso je offline   Profil uživatele kikso   Find more posts by kikso   Foto galerie člena kikso   Click here to Send kikso a Private Message   Add kikso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.Chilli
Stálý Člen

Karma uživatele mr.Chilli - 91% PěstitelskáKarma uživatele mr.Chilli - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 192







Čaute všichni.Prolistoval jsem na Groweru snad všechny stránky,ale odpověď na můj problém jsem nenašel.

Čím to může být ? Nebo co dělám špatně ?
U poslední kyti mám podezření na lehké přehnojení,protože to je jen na jednom listu,ale s ostatními fakt nevím...

Kytky jsou 14 den na růstu 18/6,mám jich 8 a takhle 2 z nich vypadají.

PORADÍ MI NEKDO PROSÍM ???

Hnojím 0,5ml/1l BioGrow od Biobizz každé 2dny
Teplota 27,5 C - 30 C
Vlhkost 60 - 80 %
PH půdy - 6,5
PH vody - 6,5
Půda - na dni květináče mám keramzit,zbytek Biobizz coco mix + perlit

Naposledy upravil mr.Chilli 24-08-2008 v 21:19 PM

Old Post 24-08-2008 v 20:09 PM
mr.Chilli je offline   Profil uživatele mr.Chilli   Find more posts by mr.Chilli   Foto galerie člena mr.Chilli   Click here to Send mr.Chilli a Private Message   Add mr.Chilli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0929420 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív