Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Indoor: pokaždý semena v květech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Paci-46
Nový Člen

Karma uživatele Paci-46 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 12  

Indoor: pokaždý semena v květech Příspěvek č. 1

Zdravím komunitu. Chtěl bych se podělit o můj sakra velký problém. Mám menší místnost ve které už jedu nějaký ten pátek. Poslední tři kola mám vždy šišky plný semen.Je to od ty doby co jsem koupil fem. semena a polovina byli samci 😤 nejspíš špatná várka 🤔 Místnost samozřejmě vždy uklidím at je připravena a modlím se...ale zbytečně 😲 Je možný aby ten pyl tam stále někde byl a opr*aval to?? Jinak si to nedokazu vysvětlit proč se to děje. A nebo nějaký jiný stres ?

Naposledy upravil Paci-46 21-01-2020 v 20:04 PM

Old Post 21-01-2020 v 15:51 PM
Paci-46 je offline   Profil uživatele Paci-46   Find more posts by Paci-46   Foto galerie člena Paci-46   Click here to Send Paci-46 a Private Message   Add Paci-46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 2

Neprosvita ti tam někde světlo , když kytky mají tmu ?

Old Post 21-01-2020 v 18:04 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paci-46
Nový Člen

Karma uživatele Paci-46 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 3

Na to sem myslel jako první, ale vše v naprostém pořádku..hlavně by se spíš stresem zhermili ne? A banány tam nikde nevidím 😏

Old Post 21-01-2020 v 19:50 PM
Paci-46 je offline   Profil uživatele Paci-46   Find more posts by Paci-46   Foto galerie člena Paci-46   Click here to Send Paci-46 a Private Message   Add Paci-46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 4

Ahoj.

To že ti tam peľ ostal, podľa mňa možné je. Obzvlášť keď máš vnútri vetráky ktoré to môžu rozfúkať po rastlinkách.

Teda iba v prípade že by si to neustrážil, a nechal nejaké dozrieť natoľko že sa otvoria a vysypú. Vtedy ti to vetráky nádherne rozfúkajú po celom boxe Ale kým vačky nedozrejú, mali by byť teoreticky neškodné keď ich včas dáš preč. (Alebo sa mýlim?)

Ak máš podozrenie že tam nejaký peľ je, napr. stalo sa ti to predtým, a nie si si istý či si to vyčistil dostatočne, ja osobne odporúčam celý box vyčistiť ešte raz a naozaj najporiadnejšie ako to ide. Tak isto, ak by som to robil ja, vyčistil by som asi aj všetok hardware v boxe. Peľ (ak ho tam náhodou máš) sa môže zašiť naozaj hocikam, keďže predpokladám že máš vetráky na ofuk.

Ale zároveň si myslím, že by si si asi všimol, keby sa ti rozsype nejaký peľ, aspoň nejaké stopy by tam boli podľa mňa, na liste pod prasknutým vačkom alebo niekde blízko "incidentu".

Mimo to z akej seedbanky si bral tie semená ? Určite nie som jedný koho to zaujíma, radi sa takejto skúsenosti vyhneme, poprípade napíš aj aký model to je.

Ohľadom toho zhermenia kvôli stresu, opýtam sa takto. Dal si im dôvod zhermiť ? Robil si s nimi niečo radikálne, čo by ich natoľko vystresovalo ? Samozrejme niektorým modelom stačí menej na zhermenie, niektorým treba viac. Relatívne. Skús sa viac rozpísať čo si robil, či si robil niečo čo si myslíš že by im to mohlo spôsobiť, maybe nejaké fotky ako vyzerajú, môže to ľuďom pomôcť keď ti budú radiť. Čím viac sa rozpíšeš, tým lepšie.



Ak som sa v niečom mýlim, opravte ma niekto prosím. Vďaka

Old Post 22-01-2020 v 19:11 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paci-46
Nový Člen

Karma uživatele Paci-46 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 5

No právě si myslím že jsem to podchytil..kalíšky byli ještě zavřený a při manipulaci jsem byl opatrný ale člověk nikdy neví...proto jsem z toho všeho tak zmatenej..je stresu se taky moc nepriklanim jelikož jedu vše pořád stejně.. stejný hnojky stejná voda atd..kytky vždy vypadají krásně..nejeví se že by jim něco chybělo.palice jsou vždy pěkný tvrdý jen to kurvy ty semena 😰 takže se nejvíc příklanim k tomu opylení ,ale zase nevím kde by se ten pyl mohl držet když vždy vše uklidím a vyčistím...

Jinak k těm bankám: ty samce jsem měl od sensi seeds skunk 1
Což mě mrzí protože jsem toto jen dříve několikrát a vždy sem byl velmi spokojenej až do doby kdy se mi objevili samci

Ju a k tomu opylení: opr*alo mi to semena i klony

Old Post 23-01-2020 v 10:00 AM
Paci-46 je offline   Profil uživatele Paci-46   Find more posts by Paci-46   Foto galerie člena Paci-46   Click here to Send Paci-46 a Private Message   Add Paci-46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 6

Mne sa to stalo tiez. Cely stan som vystriekal roztok Savo + voda.zriedene.
Cely myslim naozaj cely, aj ventas a pachac.

Nic sa potom neoprcavalo

Old Post 10-02-2020 v 18:08 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paci-46
Nový Člen

Karma uživatele Paci-46 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 7

Ju to mám v plánu..jen to nemám ve stanu ale v místnosti cca 3x3 m 😲 takže mám co uklízet..

Old Post 10-02-2020 v 18:44 PM
Paci-46 je offline   Profil uživatele Paci-46   Find more posts by Paci-46   Foto galerie člena Paci-46   Click here to Send Paci-46 a Private Message   Add Paci-46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2061220 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív