Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » (Snad) Vsechny nemoce kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 193

to Mr.Chilli
nazval bych to stradani z nedostatku zivin, prvni vec co bych zkusil , zahnojit je 2ml/L biobizzem
pises ze to mas v hline, pritom tam mas coco mix, to ale je kokos a z hlinou to nema nic spolecniho, a hlavne v tom kokosu nejsou ziviny

Old Post 25-08-2008 v 12:43 PM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.Chilli
Stálý Člen

Karma uživatele mr.Chilli - 91% PěstitelskáKarma uživatele mr.Chilli - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 194

to: farda

když jsem napsal půda,tak jsem tím myslel médium.
Vím dobře,že kokos neobsahuje žádné živiny.
Proto jsem ho zvolil,protože nic v něm nenadbývá,ale ani nechybí a správným hnojením dosáhneš příznivých výsledku.

Našel jsem konečne podobný problém se stejnými symptomy a tam mu radili,že to má přehnojením a že byl měl na chvíli přestat hnojit a pak přihnojovat po malých dávkách a postupně zvyšovat.

Ty ale radíš opak,takže kde je zakopaný pes.

Naposledy upravil mr.Chilli 25-08-2008 v 14:10 PM

Old Post 25-08-2008 v 14:03 PM
mr.Chilli je offline   Profil uživatele mr.Chilli   Find more posts by mr.Chilli   Foto galerie člena mr.Chilli   Click here to Send mr.Chilli a Private Message   Add mr.Chilli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 195

jestli to mas jen takhle na dvou, tak to nebude zas takovej problem ne? muzes to prolit poradne vodou, pak dalsi zalivku dat treba ten 1ml/L a uvidis jak se to vyvine

Old Post 25-08-2008 v 18:46 PM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.Chilli
Stálý Člen

Karma uživatele mr.Chilli - 91% PěstitelskáKarma uživatele mr.Chilli - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 196

to : farda
OK.Ja to tedy prubnu.
Jeste se chci ale na neco zeptat.
Kdyz to proleju,nezacnou kytkam hnit koreny ? Nechcipnou mi z preliti ???

Old Post 25-08-2008 v 19:03 PM
mr.Chilli je offline   Profil uživatele mr.Chilli   Find more posts by mr.Chilli   Foto galerie člena mr.Chilli   Click here to Send mr.Chilli a Private Message   Add mr.Chilli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 197

v hline by to mohlo hrozit, ale ty mas kokos a ten se v dripu zalejva nekolikrat denne takze preliti nehrozi

Old Post 25-08-2008 v 19:27 PM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 198



prosím o pomoc, Mam 3 kytičky a jednej začali schnúť lístky

pripájam foto lebo si neviem rady čo to môže byť.

poradte prosím.

Old Post 26-08-2008 v 11:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.Chilli
Stálý Člen

Karma uživatele mr.Chilli - 91% PěstitelskáKarma uživatele mr.Chilli - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 199

to : farda

Moc díky za rady,kytky jsem pořádně prolel vodou a přidal i hnojky.
Taže jsem jim dal BioGrow 1,5ml/1l - 150ml zálivka.
Kyti rostou jak šílené.
Karma tě nemine.

Old Post 28-08-2008 v 11:10 AM
mr.Chilli je offline   Profil uživatele mr.Chilli   Find more posts by mr.Chilli   Foto galerie člena mr.Chilli   Click here to Send mr.Chilli a Private Message   Add mr.Chilli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
change
Nový Člen

Karma uživatele change - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 200

jo no docela v poho

Old Post 19-01-2009 v 07:21 AM
change je offline   Profil uživatele change   Find more posts by change   Foto galerie člena change   Click here to Send change a Private Message   Add change to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lakys
Stálý Člen

Karma uživatele Lakys - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 58  

co je tohle? Příspěvek č. 201


čuzz Groweros poradíte mi co mi kytka tímhle listem říká? našel sem pár takových listů ve spodních patrech všechny vypadaly podobně a šlo ve většině případů o listy uvnitř (rozložení květníků 2x3) ... Po přečtení G se domnívám že by mohlo jít o plíseň z vlhkosti .

Ganja teoretik v praxi

1. Lakysův GrowBox - Stavba

Old Post 21-01-2009 v 17:06 PM
Lakys je offline   Profil uživatele Lakys   Find more posts by Lakys   Foto galerie člena Lakys   Click here to Send Lakys a Private Message   Add Lakys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Re: co je tohle? Příspěvek č. 202

citace:
Původní příspěvek od Lakys
čuzz Groweros poradíte mi co mi kytka tímhle listem říká? našel sem pár takových listů ve spodních patrech všechny vypadaly podobně a šlo ve většině případů o listy uvnitř (rozložení květníků 2x3) ... Po přečtení G se domnívám že by mohlo jít o plíseň z vlhkosti .

Ty jsi si i odpověděl. No ty jo chtělo by to lépe profukovat. Třeba to protrhej aby to fičelo celou kytkou. Nebo si na spodek dej třeba 12cm větráček atd. Chce to prostě luft.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 22-01-2009 v 18:05 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lakys
Stálý Člen

Karma uživatele Lakys - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 203

HH tak díky :-) nebyl sem si jistej a vždycky je lepší názor zkušenějšího :-) Prostříhal sem spodní patra takže nejsou tak husté a nechal jen rozvětvené vršky, domnívám se že tak se budou rostliny víc snažit nahoře a nebudu zbytečně živit nějaké neprosvícené spodky ..

Ganja teoretik v praxi

1. Lakysův GrowBox - Stavba

Old Post 22-01-2009 v 19:08 PM
Lakys je offline   Profil uživatele Lakys   Find more posts by Lakys   Foto galerie člena Lakys   Click here to Send Lakys a Private Message   Add Lakys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubis
Stálý Člen

Karma uživatele Kubis - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kubis - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 204



zdravim groweri todle mi udelalo kyti nevite cim to je ve faqu ani na forech sem nic podobneho nenasel -mozna sem spatne hledal ale kdyby nekdo vedel ozvete se dik

Old Post 27-01-2009 v 14:40 PM
Kubis je offline   Profil uživatele Kubis   Find more posts by Kubis   Foto galerie člena Kubis   Click here to Send Kubis a Private Message   Add Kubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 205



Zdravim Growery :-D asi nejsem sam kdo ma nejaky problem ale doopravdy nedokazu prijit na kloub tomu co trapi jednu z mych kytek???? mohli by jste mi nekdo poradit????? pripojuji par fotek jsou z mobilu takze kvalita barev a ostrost je dost na p... :-D je to pod 850W koplet hnojene plagron- alga bloom,repro forte,atami ... TA VELKA TABLETKA??? ted nevim presny nazev dohromady jich je 8 a jedina tahle mi dela tyhle problemy PH je 5,5 neni prelita,jooo a cele je to ve 22dni kvetu.

Old Post 02-02-2009 v 19:00 PM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VEGAN
Nový Člen

Karma uživatele VEGAN - 27% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 206



Mam aj ja velky problem, volakde tunaka som to uz aj pisal lenze som tu novy, tak asi nepravne,.. ...teraz som tu ale správne a mam VELKY problem ktory potrebujem SURNE riešit a preto som sa tu regol ....a ku problemu : rastliny maju pokrutene listy dovnutra, hnednu a celkový rast je voláky oslabený, ... Ano čítal som ze to moze byť nadmerným dusíkom a kôli tomu to zalievam destilovanou vodou, no chcem sa opytať aj na vas nazor,, tie rastlinky potrebuju vazne pomoc prosim (pripájam foto )

Nikto nemôže nikomu zakazovať ten pocit ktorý nemohol nikdy poznať !!! ...

Old Post 04-02-2009 v 19:03 PM
VEGAN je offline   Profil uživatele VEGAN   Find more posts by VEGAN   Foto galerie člena VEGAN   Click here to Send VEGAN a Private Message   Add VEGAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VEGAN
Nový Člen

Karma uživatele VEGAN - 27% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 207

hej ludia a do tejto témy aj niekedy niekdo prispel cennou a užitočnou radou ? kua, zatial mi napisal len jeden grower.... asi to je tu zbytočne ... škoda ...ked chcem radu mám sa uspokojiť z FAQ ? to môžem FUCK

Nikto nemôže nikomu zakazovať ten pocit ktorý nemohol nikdy poznať !!! ...

Old Post 10-02-2009 v 19:14 PM
VEGAN je offline   Profil uživatele VEGAN   Find more posts by VEGAN   Foto galerie člena VEGAN   Click here to Send VEGAN a Private Message   Add VEGAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 208

VEGAN: Vypadá to na hodně přelité kytky. Nejprve hlína musí dobře proschnout aby mohli dýchat i kořeny. Jinak se začne dusit a udělá to co dělá tobě. Svěsí listy a začne pomalu umírat.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 10-02-2009 v 19:59 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2134280 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív