Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » (Snad) Vsechny nemoce kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 225

chtěl jsem se zeptat fialovění palic na odrůdách které by fialové být neměly...
je spůsobené chladným počasím a studenou zálivkou ?
zpozorováno již tak před týdnem a půl....

Old Post 09-10-2011 v 20:58 PM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 226

Ty odrudy co fialový to mají v genech a při nízkejch teplotách se to snáž projeví! Kytka co je zelená a má bejt zelená nezfialový ani když by uplně zmrzla, listy třeba chytí fialovej nádech ale palice ne! Každopádně bych si stim nelámal hlavu,dělá to spousta modelů!

Old Post 09-10-2011 v 21:35 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 227

no,palice(listy ne) začly fialovět nejprvě na special qeeun, ta jesklizena a pak na skunk 1 .
kamarád mi taky povídal, že mu na řízkách orangebud taky fialovějí šišky.

já jenom aby z toho pak nebyl nějakej nepoužitelnej brajgl....

Old Post 10-10-2011 v 08:06 AM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roflmaocetung
Nový Člen

Karma uživatele roflmaocetung - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 228



Ahoj mam problém na kytkách se mi objevila bílá sragora nejde to neják sundat dolu ani spendlíkem myslím ze je to plísen bylo by možné to vysavit pak nechat 14dni pak na den namocit do cisté vody a nechat treba 1-2 mesíce susit na vetraném prostoru diky moc Ham

Old Post 09-11-2011 v 10:56 AM
roflmaocetung je offline   Profil uživatele roflmaocetung   Find more posts by roflmaocetung   Foto galerie člena roflmaocetung   Click here to Send roflmaocetung a Private Message   Add roflmaocetung to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Almara
Nový Člen

Karma uživatele Almara - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 229

ahoj
prosim poradte, dneska sem na kytce nasel tuhle nejspis houbu. teplota ve skrini 30C vlhkost 33% na druhe kytce ktera je stejna odruda to neni. Vyska 40cm. Je to na dotek jak vypln z plysovyho medveda.
Predem moc dik

Old Post 17-06-2012 v 22:32 PM
Almara je offline   Profil uživatele Almara   Find more posts by Almara   Foto galerie člena Almara   Click here to Send Almara a Private Message   Add Almara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 230

Postřik proti plísni a padlí by to měl zastavit. Snaž se snížit vlhkost aby se to nešířilo. Když budou napadeny palice tak se s nima rozluč, je to lepší jak hazardovat se zdravím.

Old Post 10-07-2012 v 03:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 231

PADLI A JINE PLISNE,HOUBY.
Udajne nejrychlejsi a nejucinnejsi a paradoxne nejlevnejsi !-Proti padli a jinym plisnim,houbam je postrik jedle sody Hydrogenuhličitan sodný NaHCO3,mydla....Ale i tak to chce cca 1. tyden trpelivosti.
A-Odstranit nejvice napadene casti rostlin,B- aplikovat denne postrik vodou s upravenym PH cca pul hodiny pred rosvicenim aby kyti stacila uschnout a nevznikaly jine plisne. Padli paradoxne nutne potrebuje k rustu suchy list! Nesnasi vodu !
C-aplikovat Hydrogenuhličitan sodný NaHCO3,mydlo......
nejdrive jen na 2.nebo 3.napadena mista na kyti,klidne i na malou bezvyznamnou palicku ,nasledne pockat 24 h a kdyz roztok kyti neposkodi tkan na listech nebo stonku tak pak vesele aplikovat na cela zamorena i nezamorena mista.
-----------------------------------------------------
Interestingly enough, the most effective measure in preventing and treating powdery mildew is to spray the foliage of your plants daily with plain water from the hose. Powdery mildew hates water! The only caveat with this method is to be sure you do it early in the day so that the foliage completely dries before cooler evening temperatures arrive, otherwise you may invite other fungal diseases, such as black spot, into your garden.
------------------------------------------------------
V tomto odkazu viz.nize dokonce i jeden cesky pestitel potvrzuje ze padli primo nesnasi vodu za to miluje vysokou vzdusnou vlhkost.
http://kiwiforum.cz/forum/viewtopic...&t=52&start=525
------------------------------------------------------
http://organicgardening.about.com/o...wderyMildew.htm
Pro toho kdo nemluvi anglicky lze to vlozit do googlu najit vyhledavacem a kliknout na prelozit pod podtrzenym odkazem a ona se prelozi cela stranka do cestiny.

http://www.fichema.cz/hydrogenuhlic...100g-p-950.html

Presto ze zatim, nastesti jsem nemel s padlim tu cest dovoluji si vlozit tento zajimavy prispevek ktery muze pomoci ostatnim growerum kteri se s padlim ci jinou plisni prave potykaji a mohou tak zachranit svou vzacnou sklizen.
Podle toho co jsem si o padli,houbach a plisnich dozvedel je lepsi nepodcenovat prevenci nez s ni pak nasledne bojovat !!!

Naposledy upravil Madical-Strains 16-07-2012 v 17:19 PM

Old Post 16-07-2012 v 16:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efis
Nový Člen

Karma uživatele Efis - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 232

Ahoj, mám kyti napadený sviluškama, tak jsem si tu o nich něco četla a dověděla se, že jim vyhovuje sucho a teplota nad 20 stupňů. Chci teda zkusit postřik tabákovým výluhem a napadla mě jedna věc. Myslíte, že když je teď v noci a ráno docela kosa, tak že by to kytkám mohlo v boji s těma mrchama pomoct? Jedna už asi 14 dní kvete, zbytek zatím nic (teda až na autoflower).

Bylinky, bylinky....

Old Post 09-08-2012 v 06:58 AM
Efis je offline   Profil uživatele Efis   Find more posts by Efis   Foto galerie člena Efis   Click here to Send Efis a Private Message   Add Efis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koudas
Nový Člen

Karma uživatele koudas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 233

Ahoj,
zdravim vsechny growery a zaroven prosím o radu
Muj první indor,jsem v in-pěstovaní začatečník, dark stret 140x60x60,250w sodík
zasazeno 23.8. 2x new york dieselxblack domina femin.semena,ale ty jsou da se říct O.K.,problem mi dela ta třetí kytí,je to řízek,ktery byl venku,vubec se mu nedařilo tak skončil u mě ve skříni,behem prvích 14-ti dní obživl a 2xtolik narostl,zastřihl jsem ho,aby ty mládata ze semen dorostli a byly přibližne stejne velke,TEN PROBLEM-zaraženy rust,svetlaní listu,žloutnutí,odumírání a opravdu hodně fialový a dřevnaty stonek,hodne fialovy! vsechny tri jsou ve stejne zemine,stejne hnojeno i zalejvano,... Nejspíš PH a nasledkem nevstrebani živin? děkuji za radu,foto možno z mobilu

Old Post 29-09-2012 v 17:58 PM
koudas je offline   Profil uživatele koudas   Find more posts by koudas   Foto galerie člena koudas   Click here to Send koudas a Private Message   Add koudas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukas.droid
Nový Člen

Karma uživatele lukas.droid - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 234


Zdravím všechny G mám takový problém vůbec nevím co se mi děje s kyti z ničeho nic se začala celá kroutit je to the ultimate od dutch passion nikdy se mi to nestalo teplota Den 26c přez noc 20c vlhkost 50% je to v kokosu hnojím plagronem kokos a+b předem děkuji za pomoc

Old Post 27-03-2014 v 16:29 PM
lukas.droid je offline   Profil uživatele lukas.droid   Find more posts by lukas.droid   Foto galerie člena lukas.droid   Click here to Send lukas.droid a Private Message   Add lukas.droid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atentat31
Nový Člen

Karma uživatele atentat31 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 3  

Obecné co to může být Příspěvek č. 235

Čau,

Dneska jsem objevil na kytkách žloutnoucí listy v nových výhoncích. žloutnou od středu.

Jedná se o automaty od Royal queen seeds
plus SCROG regular cheese..

Kytky jsou ve skleníku, hnojeny celým setem od Biobizzu.
Zatím je to jen na pár větvičkách, objevilo se to z ničeho nic za poslední tři dny. Tak se ptám za včasu ...

Pod listy jsem se díval a nic tam nejde okem vidět.

I dva z nových 14ti denních kytek začla žloutnout stejným stylem. Zdá se to, že to ve skleníku postupuje z jedné strany dál..
http://www.imgup.cz/Iye
http://www.imgup.cz/IyB

Old Post 28-05-2014 v 21:34 PM
atentat31 je offline   Profil uživatele atentat31   Find more posts by atentat31   Foto galerie člena atentat31   Click here to Send atentat31 a Private Message   Add atentat31 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dominikk14
Nový Člen

Karma uživatele Dominikk14 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 236



ZDRAVIM GROWERS,

poslední týden, možná dýl se mi na jedné kytce udělali tyhle vecičky.
Prosím někoho, kdo s tímhle má aspoň trochu ZKUŠENOST , aby mi poradil co s tim.. Je to nepříjemný pohled

3.týden RŮST
Bubbler, CFL 200w DUAL, hnojim AH, třetinová dávka(bubbler), vlhokost 60-70%, pH se snažim držet od 5 do 6. Teplota cca 27°C. Klipsnový větrák mi promíchává vzduch.

KDYBY NĚKOHO NĚCO NAPADLO, prosim o koment! Díky!!!!!

Old Post 20-06-2014 v 19:41 PM
Dominikk14 je offline   Profil uživatele Dominikk14   Find more posts by Dominikk14   Foto galerie člena Dominikk14   Click here to Send Dominikk14 a Private Message   Add Dominikk14 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jake4548
Nový Člen

Karma uživatele jake4548 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 237



ahoj lidi, nevíte co by to mohlo byt?

Old Post 24-09-2014 v 18:32 PM
jake4548 je offline   Profil uživatele jake4548   Find more posts by jake4548   Foto galerie člena jake4548   Click here to Send jake4548 a Private Message   Add jake4548 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Putinaredweed
Nový Člen

Karma uživatele Putinaredweed - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 238

Zdravim, na zacatku listopadu sem zasadil tyhle kousky. Pred vicenez mesicem mi zacly zloutnout, hnednout a schnout listy zespodu. Zestartu tobylo pod 400HPS teplota/vlhkost > 28-31/25-30 hnojeno Advanced Natural Power korenovym stimulem temer hned zestartu po prvnich znicenych listech sem pridal Enzymes+Grow/Bloom Excell. Po nakem prvnim hledani reseni problemu sem usoudil zetobylo prehnojenim (bosem tam rval plne davky) taksem vysadil hnojky a zacal s proplachem. To bylo pred zhruba ctyrmi tydny, po nakem case sem vymenil lampu za 250usporku t/v > 24-28/28-30. Destrukce se zpomalila ale nezastavila ... po nakem druhem hledani mam pocit, zebyto mohlobyt vlhkosti, ale jistotu vtom nemam, tak vas tady zadam o nakou radu ...

Born To Grow

Naposledy upravil Putinaredweed 27-12-2014 v 19:24 PM

Old Post 24-12-2014 v 12:10 PM
Putinaredweed je offline   Profil uživatele Putinaredweed   Find more posts by Putinaredweed   Foto galerie člena Putinaredweed   Click here to Send Putinaredweed a Private Message   Add Putinaredweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Putinaredweed
Nový Člen

Karma uživatele Putinaredweed - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 11  

... Příspěvek č. 239



Born To Grow

Old Post 28-12-2014 v 20:52 PM
Putinaredweed je offline   Profil uživatele Putinaredweed   Find more posts by Putinaredweed   Foto galerie člena Putinaredweed   Click here to Send Putinaredweed a Private Message   Add Putinaredweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Putinaredweed
Nový Člen

Karma uživatele Putinaredweed - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 11  

Re: ... Příspěvek č. 240


... a posledni fota, tyden stare

Born To Grow

Old Post 28-12-2014 v 21:01 PM
Putinaredweed je offline   Profil uživatele Putinaredweed   Find more posts by Putinaredweed   Foto galerie člena Putinaredweed   Click here to Send Putinaredweed a Private Message   Add Putinaredweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8411750 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív