Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » (Snad) Vsechny nemoce kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 209

citace:
Původní příspěvek od VEGAN
hej ludia a do tejto témy aj niekedy niekdo prispel cennou a užitočnou radou ? kua, zatial mi napisal len jeden grower.... asi to je tu zbytočne ... škoda ...ked chcem radu mám sa uspokojiť z FAQ ? to môžem FUCK


Cis, jake mas PH? Jaka je teplota? Prekontroluj si zakladni veci

Old Post 10-02-2009 v 23:01 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannastrike
Stálý Člen

Karma uživatele cannastrike - 88% PěstitelskáKarma uživatele cannastrike - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 210



zdravim!
Na nekterych listech se mi vytvorily takove podivne utvary. Vypadaji jako miniaturni puchyre nebo nadory. Sem tam je tam dirka skrz list. Nevite nekdo co to je? sry za foto, lip mi to vyfotit nejde
dalsi fota zde: http://grower.cz/forum/showthread....6705#post766705

Naposledy upravil cannastrike 19-02-2009 v 13:00 PM

Old Post 18-02-2009 v 23:03 PM
cannastrike je offline   Profil uživatele cannastrike   Find more posts by cannastrike   Foto galerie člena cannastrike   Click here to Send cannastrike a Private Message   Add cannastrike to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolik
Nový Člen

Karma uživatele coolik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 211


zduř, mam problem ktery je videt na listech (nejvice odspoda,ale zacina se to sirit hore) ....

(model IP40, substrat je kokos+perlit, hnojky Dutch formula Advanced Hydroponics. cca 2 tydny od prepnuti, lampa 250kW indoor)

ec drzim na 1,5, pH 6,3

prolezl sem toto o nemocech

http://grower.cz/forum/showthread.p...5196#post365196

ale nejsem si jistej cim konkretne to je a kolik ma byt pH aby se daly do rychtyku

....taky se chci zeptat, zda ma na zdravi kytek vliv stari lampy... uz odjela 4 growz (pres rok sviceni) a ted pri pátym se zjevilo tohle fujtajblo...

predem dekuji za info padrez

Old Post 28-02-2009 v 03:27 AM
coolik je offline   Profil uživatele coolik   Find more posts by coolik   Foto galerie člena coolik   Click here to Send coolik a Private Message   Add coolik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillon
Stálý Člen

Karma uživatele sillon - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 212

Čaute mám velký problém ráno s eprobudím a skoro vsechny spodní listy u kytky sou žluté... a navršku se začínající listy kroutí prosím Vás poradte mi...

Old Post 30-09-2009 v 12:52 PM
sillon je offline   Profil uživatele sillon   Find more posts by sillon   Foto galerie člena sillon   Click here to Send sillon a Private Message   Add sillon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 213

Zdarvím prosím o informaci. Ve skříni se mi začli oběvovat malé černé mušky někdy jim svítí tělo trochu do zelena. Po kytkách myslím nejdou. Myslím že žijí v hlíně a každopádně je tam nechci poradí někdo prosím jak na ně?

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 29-11-2009 v 10:18 AM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STUFFY.N.STUPID
Nový Člen

Karma uživatele STUFFY.N.STUPID - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 214

Hoj, dloouho jsem tu nebyl, dlouho jsem nepestoval. Letos jsem zakoupil 5 semen Jack Diesel, spatna volba na outdoor asi, jsou s tim samy problemy. O co jde: po presazeni z kvetinace do zeme (smes Zahradnicky substrat B s aktivnim humusem + perlit) se jedna kytka svěsila, a uplne prestala rust. Ostatni jsou v pohode (i kdyz jsou vsechny malinko zdegenerovany, nevim zda je to odrudou ci prostredim). Tahle kocka ale hodne zesvetlila (nezezloutla, proste takovou brcalovou barvu mela a male listy ve finale vypadaly jako pauzovaci papir, proste skoro pruhledny), bohuzel nemam foto, nez jsem ho stacil poridit, kytka dneska komplet zdechla, nema cenu fotit. Fakt je ze byly msice a asi i dalsi, strikal jsem po prostudovani Agrionem Delta (nejdostupnejsi), hnojim Kristalonem Start 1x tydne cca 1mg/1.5l (koupim Plagron, kristalon bych rekl jim moc nevoni) a zalival jsem destovkou vzdy vecer (ted uz budu brat odstatou z vodovodu asi, ta destovka bude asi kysela). Po zmereni ph pudnim testem, coz asi neni nejpresnejsi, ale tak lepsi nez dratem do oka jsem jeste posypal hasenym vapnem. mam celkem strach i o ty dalsi, videl jste nekdo neco podobneho? Jo a jeste jeden "detail": pri presazovani dotycne kytiny se mi podarilo asi trochu natrhnout koreny Ale zdalo se ze to bude ok, svesila se asi tyden po presazeni.

Old Post 13-06-2010 v 00:50 AM
STUFFY.N.STUPID je offline   Profil uživatele STUFFY.N.STUPID   Find more posts by STUFFY.N.STUPID   Foto galerie člena STUFFY.N.STUPID   Click here to Send STUFFY.N.STUPID a Private Message   Add STUFFY.N.STUPID to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STUFFY.N.STUPID! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 215



zdravím a prosím o radu nevíte někdo co to je?Je to plíseň?

Old Post 20-09-2010 v 19:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasir123
Stálý Člen

Karma uživatele nasir123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 216


zdravým všetkých mám taky problém z jednou kytkou...zatial jediná o ktorej viem že je samica .... zastrihol som ju fimkou... zhruba po tyzdni začala pekne rychlo rásť má asi 80cm a je strašne chudobná vypadá ako kostra tak sa chcem spýtať čím by to mohlo byť? ..dik za odpoveď každému

Old Post 14-06-2011 v 19:24 PM
nasir123 je offline   Profil uživatele nasir123   Find more posts by nasir123   Foto galerie člena nasir123   Click here to Send nasir123 a Private Message   Add nasir123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 217

citace:
Původní příspěvek od mmaall
zdravím a prosím o radu nevíte někdo co to je?Je to plíseň?
No neřekl bych že je to plíseň. Jestli to není na všech listech. Tak bych řekl že je to zaschlá sůl z hnojek jestli ti to nekáplo na listy. Jinak nevím.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 15-06-2011 v 14:05 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 218

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
No neřekl bych že je to plíseň. Jestli to není na všech listech. Tak bych řekl že je to zaschlá sůl z hnojek jestli ti to nekáplo na listy. Jinak nevím.


i kdyz je to neaktualniho data ,ale je to padli :

http://grower.cz/forum/showthread.p...hlight=%2Bpadli

Old Post 15-06-2011 v 14:18 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 219

alpa: Kua jsem si ani nevšiml.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 15-06-2011 v 19:38 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ivi
Nový Člen

Karma uživatele Ivi - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 220

Ahoj,jsem začátečnice v indooru a mam takovej problém,kyti jsou 14 dní v boxu a první týden šly docela hezky ale ted mě zlobí,vrcholky jsou hodně zkroucené a jejich špičky až černé,možná lampa byla blízko?? Taky některý kiti jsou světle zelené.pH kontroluji,zálivka okolo 5.5-6.6 mam to v kokosu ,ten má taky 6 . Tak nenvim nevim a jsem neštastná,takové kyti nikde nafocené ani popsané nejsou,help me?

Old Post 28-06-2011 v 17:26 PM
Ivi je offline   Profil uživatele Ivi   Find more posts by Ivi   Foto galerie člena Ivi   Click here to Send Ivi a Private Message   Add Ivi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ivi
Nový Člen

Karma uživatele Ivi - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 221



Tady nepovedené foto,foták mam ko.

Old Post 28-06-2011 v 17:31 PM
Ivi je offline   Profil uživatele Ivi   Find more posts by Ivi   Foto galerie člena Ivi   Click here to Send Ivi a Private Message   Add Ivi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ivi
Nový Člen

Karma uživatele Ivi - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 222

No odpovědi bych se nedočkala,ale asi jsem to uplne spalila lampou.....takže čekám,co mi z kytiček zbyde a co to jeste rozdejchá......snažim se udržet pořádnou vlhkost a teplotu něco pod 30 ,tak uvidíme....zítra je ještě přesadim do většího....growu zdar

Old Post 30-06-2011 v 17:48 PM
Ivi je offline   Profil uživatele Ivi   Find more posts by Ivi   Foto galerie člena Ivi   Click here to Send Ivi a Private Message   Add Ivi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carlos
Stálý Člen

Karma uživatele Carlos - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 223

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Čest,

mám takovej problém na svých dvou kytkách mají tmavje uschlí konce listů uš sem si toho všiml asi před třemi dny... Vyděl jsem tam molici tak sem to preventivně postříkal Biooilem a od tý doby se mi to nějak rozlíza možná plíseň ale na to by trochu mněl taky bejt biool tak fakt nevím..

< Tady je list Manga.









< A ještě mám u Kholi svěšený listy.











< Todle je list u Kholi.










< Ale u jedny Kholi neni ani jedno a to se o všechny starám stejně.



caf ,hele mel sem stejny problem ,po postrikani bioolem ,za 14dnu sem to musel posplichat znova ,a nekolika nasobne se to zhorsilo !! Prakticky me nezbyly zadne velke listy . Fotky dodam jak budu mit .Je to fakt smutny pohled ,ale sem na 35dnu a jeste 35dnu zbyva nevim jestli to vydrzi ,scela urcite sem dostal plisen ,mam takove bile cosi (jak kdyby rasily koreny ,ale je to furt stejne male jne se to na spodku kmene, sesichaji listy a rozsiruje...
JO jeste dodatek kytky rostly asi 1.7 mesice .Jsou 35-55cm vysoke.

Naposledy upravil Carlos 08-08-2011 v 10:01 AM

Old Post 05-08-2011 v 09:27 AM
Carlos je offline   Profil uživatele Carlos   Find more posts by Carlos   Foto galerie člena Carlos   Click here to Send Carlos a Private Message   Add Carlos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 224


myslím že to je špatným ph půdy takhle vypadala indica crystal extrem která byla náročnější na ph a a značně to projevila na listech ale dojelo to v pohodě jak jde vidět )

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 06-08-2011 v 01:00 AM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7170510 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív