Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » X-PROJECT/ NEBULA/ aneb z venku dovnitř
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 49

40g

Power [▂▃▅▆] 100%
Energy [▂▃▅▆] 100%
Parfumy
RQS Special Queen 014
Prečo ludia pijú a Soferujú. Ked môžu huliť a lietať?

Old Post 12-12-2010 v 17:45 PM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 50




Zdravím.
Tak už mám dosušeno.
Tentokrát se sušilo o něco rychleji než outdoor pač už je zima a topí se.
Do chlévka jsem to dávat nechtěl pač je tam stejná zima jako venku a moc by to neuschlo a spíš začlo plesnivět.

Celkový výsledek není co se týče gramáže nic moc ale za to kvalita tam je!
Palice jsou pěkně tvrdé voní sladce. Chuť je také nasládlá. Kouř jemný.
Skouřenost pozitivní, energická, vhodná do společnosti.

Celková gramáž z 6 rostlin jen čistého materiálu 35,3g
Kdyby se mi nezlomila jedna kytka na začátku květu bylo by toho o trošku víc púvcodně jsem jich měl 7.

Náklady za tento grow činí cca 7OOKč za el. energii
700 Kč za řezy
150 Kč za hlýnu a perlit

Hnojky nepočítám ty jsem měl ještě z minulých growů a dojížděl jsem zbytky.

Celkem 1550Kč děleno 35g rovná se 44Kč za g jsou moje náklady.

Tento model zařazuji mezi mé oblíbené hlavně pro svoji ovocnou chuť.

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 13-12-2010 v 18:35 PM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zippo007
Stálý Člen

Karma uživatele zippo007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 51

uhm vizera to velmi dobre len sisi pred sušenim mohol odstraniť tie listy večšinou listy maju taku štiplavu chuť ...

Old Post 13-12-2010 v 20:51 PM
zippo007 je offline   Profil uživatele zippo007   Find more posts by zippo007   Foto galerie člena zippo007   Click here to Send zippo007 a Private Message   Add zippo007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 52

Děkuji.
Lístky od paliček samozřejmě nekouřím a obírám- dávám zvlášt do hrníčku a pak na hašík...

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 13-12-2010 v 21:43 PM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2705510 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív