Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » zelená zahrádka 2O10
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Obecné zelená zahrádka 2O10 Příspěvek č. 1




Zdravím všechny nedočkavce !
18. března
Je první krásný den a já nedočkavě reju záhonky sice to ještě moc nejde pač je zem ještě trochu zamrzlá ale to nevadí protože už mám připravené sazeničky. Všechno to jsou zatím NoName. Původ Severní Morava. Kytičky jsou zvyklé na drsnější chladnejší podmínky pro to je už dávám ven.

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 19-03-2010 v 10:38 AM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 2

přidávám pár fotek jak to dopadlo loni

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 19-03-2010 v 10:55 AM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 3






přidávám pár fotek jak to dopadlo loni
na první fotce 6 metrovka

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 19-03-2010 v 10:58 AM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 4

Čumíím ta 6ti metrovka, ale palky nic moc co? asi se hodně táhla za sluncem......

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 19-03-2010 v 13:22 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

Zdravím, nebojíš se až klíčky trochu povyrostou, že začnou nakvítat, za oknem docela brzo ne?

Old Post 19-03-2010 v 13:25 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 6

No nemyslím si, já mám uš 3 rostliny tak 25cm velky....za oknem je to sice brzo, ale po vecerech to dosvicuji obyč žárovkou( není to sice nejlepší, ale rostou pěkně a nemaji tendenci nakvétat)

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 19-03-2010 v 14:03 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Podle mě je to dost zbytečné začínat sadit takhle brzo, zbytečně moc ti to vyroste, bude to moc vytáhlé a tím pádem hodně řídké. Stačí sadit koncem května.

Old Post 19-03-2010 v 16:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 8

Jn, ja pravě chcu mít jednu urodu dříve, tak v červenci...... chci to zatemnovat doufam ze to vyjde ....

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 19-03-2010 v 17:10 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jahaha
Stálý Člen

Karma uživatele jahaha - 94% PěstitelskáKarma uživatele jahaha - 94% PěstitelskáKarma uživatele jahaha - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od bandit
Podle mě je to dost zbytečné začínat sadit takhle brzo, zbytečně moc ti to vyroste, bude to moc vytáhlé a tím pádem hodně řídké. Stačí sadit koncem května.


No ja takhle zacinam kazdej rok a je to ok.ze zacatku se to tahne ale zasadim to k deloznimu listu a je to cajk a ridke to neni,zalezi na modelu.

Jahuv out 09
Jahahuv out 2010

Old Post 19-03-2010 v 17:41 PM
jahaha je offline   Profil uživatele jahaha   Find more posts by jahaha   Foto galerie člena jahaha   Click here to Send jahaha a Private Message   Add jahaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 10

to g.m.o prosímTě co to bylo za genetiku ta 6ti metrovka ? Asi to bude zajímat víc lidí ...

a k tématu : pokud se nechystáte zatmívat je absolutně zbytečné takhle brzo předpěstovávat kytky , jsou stím akorád starosti a žádný podstatný výsledky...

Old Post 19-03-2010 v 20:22 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Zdravím, nebojíš se až klíčky trochu povyrostou, že začnou nakvítat, za oknem docela brzo ne?


jj, přesně tak...budu sledovat, protože jsem zvědavej jak to dopadne...taky jsem byl nedočkavý ale kytky začali během června krásně kvést...samozřejmě že se vzpamatovaly ale nakonec z toho byl bídný výnos a ještě horší kuřivo

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 20-03-2010 v 15:21 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 12

zdarec 6 M byla noname vyrostla sama od sebe na místě na kterém rostou každý rok kytičky takže to bylo fakt mega silné semínko... no šišky tam byli hrozně malinký ale dohromady z ní bylo necelý kilo.

Jinak takhle brzo sázím k vůlí mé nedočkavosti.
Vubec se nebojím toho žeby se kytky táhly nebo začly nakvétat.
Měl jsem je 12 dní na rustu pod lampou pak asi 3 dny za oknem a ted jsou 4 dny venku. Růst se zastavil ale kytky jsou v poho pomalu si zvykají.
Kytky nejsou natolik zralé aby začly nakvétat.
Když si uvědomíme že např. v Pakistánu rostou kytky celoročně a také se tam střídají slunečný cykly. když kytka prostě není ,, dospělá,, nepokvete..

Jinak děkuji za komentáře.

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 21-03-2010 v 20:06 PM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 13

G.M.O. neřekl bych že tady je na místě se bavit o nějaké dospělosti. viděl sem několik kytek, které měly tři patra listů a pak květ. když ale zasadíš teď neměl by být problém, venku je dost hezky, sice se to jestě asi na tyden nebo dva muze pokazit ale stejne je dost hezky.
Pakistán je samozrejme trosku jinde nez cesko ze)) a taky nepomerne vetsi a s uplne jinyma klimatickyma podminkama (hory, pouště, prales, les) co se ti jenom vybaví) a slunka tam svítí taky víc

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 23-03-2010 v 10:05 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 14

Ahoj lidi
Nechci se tady dohadovat. Jsem rád že to někoho zajímá a přispívá.
Ted je 12h světlo a bude ho jen přibívat kytky prostě nezačnou kvést alespon za 10 let zkušeností s out se mi to ještě nestalo

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 23-03-2010 v 17:19 PM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 15

G.M.O ber to už jako OT ,ale jestli takovýmhle způsobem pěstuješ už deset let tak nejsi zrovna inovativní grower nebo jak to správně říci ... dle mých zkušeností předpěstovávat kytky takhle brzo je akorád trýznění

no jsem na to zvědavey a klidně pak smeknu ,ale tvý argumenty jsou dle mých zkušeností total mimo ... píšeš že si měl kytky na růstu/kolik měly světla ? A teď je dáš ven kde tvrdíš že je 12hodin světla , já tvrdím že těch 12 hodin světla venku je teď asi taková intenzita světla jako 50W spořivka , jak na to zareagujou kytky ? ... no uvidíme

Old Post 23-03-2010 v 18:14 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 16

hey lidi vy jdete na mě jak vosy měl jsem je pod lampou zároven s řezama ale pak jsem viděl že to nemá cenu pač je řezy uplně zahlušily po přepnutí jsem je vyrypnul a dal za okno a když se venku udělalo krásně tak jsem je dal ven samozřejmě že je naprosto z bytečné takhle bruzo sázet ale přece je nevyhodím, je to jen má nedočkavost a jestli chcipnou jako že to nevypadá tak mi to je uplně fuck pač jsou nachystané na out i lepší modely ale na tyys iještě samozřejmě počkám

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 23-03-2010 v 18:32 PM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-08-2020 - Veselá zahrádka - 5 odpovědí
06-10-2019 - Moje zahrádka - 31 odpovědí
16-11-2018 - Zahrádka 2018 - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0240670 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív