Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Sonic bloom
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BRAINDEAD
Stálý Člen

Karma uživatele BRAINDEAD - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 202 

Dotaz Sonic bloom Příspěvek č. 1

Narazil sem na hnojivo kdy zjednodusene:poustite kytkam cd na kterym
sou ptaci zvuky myslim coz stimuluje stomata zvetsuje je a zvysuje jejich pocet-coz zajistuje rovnomerny a vyssi prijem
zivin ,rychlejsi rust i kvet, zvysuje vynos a to dost vyraznym zpusobem.Typek kterej to vymyslel doktor na tom makal asi 14let a byl za to i nominovan na nobelovu cenu-co si o tom myslite-ja to asi vyzkousim
kazdopadne www.sonicbloom.com pro vice info

BFC&FLATLAND REPRESENT

Old Post 04-12-2004 v 18:56 PM
BRAINDEAD je offline   Profil uživatele BRAINDEAD   Find more posts by BRAINDEAD   Foto galerie člena BRAINDEAD   Click here to Send BRAINDEAD a Private Message   Add BRAINDEAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRAINDEAD
Stálý Člen

Karma uživatele BRAINDEAD - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 202 

Příspěvek č. 2

Soucasti setu je cd,nebo kazeta a ta hnojka je spis pridavek do postriku jestli to dobre chapu ale to na veci nic nemeni

BFC&FLATLAND REPRESENT

Old Post 04-12-2004 v 19:07 PM
BRAINDEAD je offline   Profil uživatele BRAINDEAD   Find more posts by BRAINDEAD   Foto galerie člena BRAINDEAD   Click here to Send BRAINDEAD a Private Message   Add BRAINDEAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alennka
Stálý Člen

Karma uživatele Alennka - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 3

Jasně že kytka vnímá, Ale proto nemusíš kupovat nějakej set. CD s ptákama koupíš za docela malej peníz na netu v cz a dle mého, se dělalo tuna pokusů s hudbou a funguje také. Kytka ač nekomunikuje slovem, neznamená že je jen něco zeleného cosi. Prostě jen pozorovat a vycítit co je good.Jako had,pes, ....... atd.

Hmmm...........

Old Post 04-12-2004 v 21:05 PM
Alennka je offline   Profil uživatele Alennka   Find more posts by Alennka   Foto galerie člena Alennka   Click here to Send Alennka a Private Message   Add Alennka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRAINDEAD
Stálý Člen

Karma uživatele BRAINDEAD - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 202 

Příspěvek č. 4

No vzhledem k tomu ze ten typek na tom pracoval ne 14(jak sem psal pred tim) ale 20let nemyslim si ze by to cd od nej bylo uplne na hovno ,koukal
sem i na overgrow je tam o tom nekolik threadu ale v podstate nic kloudnyho,jo jak rikas Alennko chapu ze kytka neni jen zeleneho cosi z tohoto omylu me vyvedli uz na zakladni skole ale ten typek tam ma nekolik
prikladu aplikace jeho vychytu a pride mi ze je to docela zajimavy

BFC&FLATLAND REPRESENT

Old Post 05-12-2004 v 00:09 AM
BRAINDEAD je offline   Profil uživatele BRAINDEAD   Find more posts by BRAINDEAD   Foto galerie člena BRAINDEAD   Click here to Send BRAINDEAD a Private Message   Add BRAINDEAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 5

To, co si platíš, je ten roztok (něco jako Phytamin, spousta minerálů, stop. prvků, fytohormonů...), to CD má zanedbatelnou hodnotu, není na něm nic jiného, než digitálně vygenerovaná nahrávka zvuků s kolísající frekvencí 4-5 kHz. Pořídit něco takového je velice snadné, stačí naprogramovat v PC program generujcí wav s požadovaným zvukem (na netu jsou tutoriály třeba pro Delphi a je to vážně snadné, už jsem na ten článek taky narazil tak jsem to zkoušel, ale zůstalo jenom u toho zvku, nechce se mi dávat dohromady magneťák a spínací hodiny s automatickým postřikovačem ) a ten wav pak vypálit na CD... Za to bych fakt neplatil... navíc je sice hezké, že ten týpek na tom dělal 20 let, ale jeho objev to není a nevím, proč bych si ho měl nechat zprostředkovat právě od něj. Zvuk si zajistím a nějaký podpůrný prostředek typu Phytamin nebo Bi-Algeen S90 také.

P.S. jenom taková poznámka, počet stomat se zvukem ovlivní asi těžko, mě taky nenarostou druhá ústa, i když se stimuluji vysoce sofistikovanými zvuky a aplikuji na sebe konopný kouř

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 05-12-2004 v 03:18 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRAINDEAD
Stálý Člen

Karma uživatele BRAINDEAD - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 202 

Příspěvek č. 6

ok takze jestlize ten typek 20let makal na necem co vlastne neni jeho vobjev a v podstate se da jednoduse zaridit na netu a pres comp-tak je mi ho fakt lito-v tom pripade mi to pride jak vosirani lidi vo prachy a susna saskarna-vcetna ty jeho nominace na nobelovu cenu.
zkouseli ste nekdo teda v tom pr. jinou alternativu na tenhle zpusob???
jo nevidim duvod dyz u toho muzu kazdej den bejt (nevim jestli se to ma aplikovat kazdej den) proc bych mel konstruovat magnetak -spinaci hodiny
s automatickym postrikovacem?

BFC&FLATLAND REPRESENT

Old Post 05-12-2004 v 12:28 PM
BRAINDEAD je offline   Profil uživatele BRAINDEAD   Find more posts by BRAINDEAD   Foto galerie člena BRAINDEAD   Click here to Send BRAINDEAD a Private Message   Add BRAINDEAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 7

Mas predstavu co obnasi nominace na nobelovku? Treba je to jen poslani nejakeho dopisu komisi. Nemusi to nic vypovidat o tom, ze to neni nesmysl.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 05-12-2004 v 13:05 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od BRAINDEAD
ok takze jestlize ten typek 20let makal na necem co vlastne neni jeho vobjev a v podstate se da jednoduse zaridit na netu a pres comp-tak je mi ho fakt lito-v tom pripade mi to pride jak vosirani lidi vo prachy a susna saskarna-vcetna ty jeho nominace na nobelovu cenu.

- ale tak proč ne, ať si to prodává, nic mu neupírám, já jen říkám (ilustrativní příklad), že si nebudu od někoho kupovat bublák, když vím, že je to jednoduchý systém a zvládnu ho udělat doma za 1/10 jeho prodejní ceny... Jo a jeho objev to zcela jistě není, o stimulujícím vlivu zvuku na rostliny už se ví dost dlouho. Proto taky ten můj odpor proti tomu, si to od něj kupovat. Jo a je taky rozdíl, jestli na něčem 20 let dělám (funguje to až po 20 letech a zasloužím si obdiv) a nebo jestli něco 20 let používám... Já takovéhle vychvalování (zvláště na stránkách, kde si dotyčnou věc můžeš hnedka za $$$ objednat)) beru s velkou rezervou.
citace:
zkouseli ste nekdo teda v tom pr. jinou alternativu na tenhle zpusob???
jo nevidim duvod dyz u toho muzu kazdej den bejt (nevim jestli se to ma aplikovat kazdej den) proc bych mel konstruovat magnetak -spinaci hodiny
s automatickym postrikovacem?

- no jo, v tom je právě ten problém, ne každý z nás má tuhle možnost. Já teda jsem od rána do večera v práci a tohle se snad aplikuje i několikrát denně (už si to nepamatuju, tak mě kdyžtak oprav) a taky mě od toho odrazovalo (a je to asi i důvod, proč se to běžně nepoužívá skoro nikde na světě) to, že ta zvuková nahrávka musí být reprodukovaná s vysokou hlasitostí. Nevím, jak by se rodině líbilo, kdybych jim každý den na 20 minut pustil na plné pecky ne zrovna příjemný zvuk...

Jinak já mám taky v plánu někdy vyzkoušet jednu takovou stimulační metodu, o které jsem se dočetl, jde konkrétně o stimulaci el. proudem. Třeba na to bude čas přes Vánoce, uvidíme...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 05-12-2004 v 13:42 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRAINDEAD
Stálý Člen

Karma uživatele BRAINDEAD - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 202 

Příspěvek č. 9

Hehe s tim 20minutovym vriskotem mas pravdu -a jestli se to aplikuje vicekrat tak bych to bez toho automatu asi taky nezvlad ale nak to promyslim a prinejmensim do necoho podobnyho pudu-jojo chapu ze to neni jeho vymysl-a s tim bublakem mas pravdu -ale sou i lidi kery sou levy a sami to nezvladnou,pak musej zaplatit

BFC&FLATLAND REPRESENT

Old Post 06-12-2004 v 12:30 PM
BRAINDEAD je offline   Profil uživatele BRAINDEAD   Find more posts by BRAINDEAD   Foto galerie člena BRAINDEAD   Click here to Send BRAINDEAD a Private Message   Add BRAINDEAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 10

Mimochodem ten dopis, kterým toho typa nominují na Nobelovku je fakt něco... V podstatě se tam říká, že ten vynález nahrazuje zpěvné ptactvo, jehož populace byly zdecimovány používáním chemikálií jako DDT Fakt super, nebylo by mnohem lepší obnovit populace těch ptáků, než to pouštět z repráků? Se ani nedivím, že tu Nobelovku nezískal, v podstatě jde o obecný princip (to působení zvuků) + doplňkový preparát k zvláštní výživě, jakých už na trhu několik je. V kategorii ekonomie fakt asi moc šancí neměl...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 06-12-2004 v 13:50 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dadenka
Stálý Člen

Karma uživatele Dadenka - 92% PěstitelskáKarma uživatele Dadenka - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 11

V posledním výtisku Epochy 14-07 je o tomto pánoj docela zajímavej článek kde je i trochu vysvětlováno jak by to mělo asi fungovat.

Old Post 08-07-2007 v 05:41 AM
Dadenka je offline   Profil uživatele Dadenka   Find more posts by Dadenka   Foto galerie člena Dadenka   Click here to Send Dadenka a Private Message   Add Dadenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 12

http://icmag.com/ic/printthread.php?t=10842

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 08-07-2007 v 11:47 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4701990 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív