Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Materiál na zhotovení stínidla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Frantapa
Stálý Člen

Karma uživatele Frantapa - 88% PěstitelskáKarma uživatele Frantapa - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 87 

Nápad Materiál na stínítka Příspěvek č. 1

Je sice zajímavý, z čeho všeho se dá s větším či menším úspěchem vyrobit stínítko, ale já doporučuji, pokud jsi trochu šikovný, zajít si do prodejny FERONY a tam si zakoupit nerezovou vysoce leštěnou fólii síly 0,5 mm ze které je lze i v domácích podmínkách poměrně snadno vyrobit např. podle anglického návodu zde na groweru. Má to akorát malej háček, že musíš zakoupit buď celou tabuli 1 x 2 m nebo polovinu 1 x 1 m.
Ta poloviční tabule tě přijde na cca 500 Kč. Pokud budeš chtít, tak ti ji v prodejně přistřihnou na libovolnej rozměr (za poplatek 15 Kč za každý střihnutí) a zbytek ti poslouží třeba na stínítko pro zářivky. Při minimální zručnosti výsledek stojí za to.
p.s. Fólie (plech) je lesklá z obou stran, ale ta vysoce lesklá strana je chráněná papírovým polepem

Old Post 29-12-2001 v 22:04 PM
Frantapa je offline   Profil uživatele Frantapa   Find more posts by Frantapa   Foto galerie člena Frantapa   Click here to Send Frantapa a Private Message   Add Frantapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Upozornění Přesně tak :) Příspěvek č. 2

Jak píše Frantapa , NEJLEPŠÍ JE NEREZ mysli na to v jakých podmínkách ten plech bude , nerez se jednou vyleští a hotovo všechno ostatní = rezne , korodoje , oxiduje ... atd.

Čau

Old Post 30-12-2001 v 01:44 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 3

No já mam teď stínítko z kandelábru (veřejný osvětlení) a nemůžu si stěžovat.

Haman - Flying smokers

Old Post 30-12-2001 v 15:01 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jesus Christus
Nový Člen

Karma uživatele Jesus Christus - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Nápad Materiál na stinítko Příspěvek č. 4

Vzhledem k tomu že si chci zbastlit stínitko ala Wings (vzor zapujčí kámoš) tak jsem zde hledal kontakt na nějakého výrobce nebo dodavatele reflexních plechů pro stínitka ale hovno.

Jakož i informaci o odrazivosti třeba hlinikového, kladivkového plechu jsem našel poskrovnu tak bych prosil ty zkušenější o podělení se zkušenostmi a informacemi v tomto tématu .

Old Post 26-10-2005 v 21:17 PM
Jesus Christus je offline   Profil uživatele Jesus Christus   Find more posts by Jesus Christus   Foto galerie člena Jesus Christus   Click here to Send Jesus Christus a Private Message   Add Jesus Christus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

mno ja by som postupoval asi tak ze by som si zvolil druh plechu s ktorym by sa mi najlepsie pracovalo na odrazovost by som nehladel a ked by som mal vytvoreny pozadovany tvar tak by som na vnutornu stranu tienidla naniesol vrstvu sneho-bielej matnej farby [napr.primalex polar] cim si zabezpecis odrazovost asi 95 % co je super...

davam do pozornosti tento prispevok od jahody! ohladom tvaru tienidla : http://grower.cz/forum/showthread.p...3508#post283508

asi tolko ako by som na to siel ja
joeart

Old Post 26-10-2005 v 21:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 6

No a nebo tam nalepit mylarovou folii.O vyrobe takovyho stinidla jsem taky premejslel,ale dodrzet tam vsechny uhly nebude opravdu nic jednoduchyho ale zato to je pro spravnej odraz dokonce zivotne dulezity.Dokonce jsem dospel k zaveru,ze pro kazdej prostor by se muselo stinidlo pocitat zvlast.Muselo by se stanovit jak vysoko bude lampa nad kytkama a jakej je pudorys a z toho pocitat tvar stinidla.Kazdopadne je tam silene dulezita ta spodni odrazova cast (takovej ten malinkej kousek kterej paprsky vraci zase nahoru)..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 27-10-2005 v 15:40 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jesus Christus
Nový Člen

Karma uživatele Jesus Christus - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 7

2:joeart
Primalex nebo jinou barvu krom vypalovací asi těžko . Po týdnu bys měl stínitko vyžehnuté jak trysku u raketového motoru a i u té vypalovací bych tomu moc nefandil.
2:Jahudka!
Vypočítat něco můžeš ale stejně z stínitkem budeš hýbat nahoru a dolu během růstu a kvetení a tím se ti mění plocha osvitu (čím výš tím větší plocha) . Spíš mít možnost plynule měnit geometrii stinítka z měnicí se výškou ale to už je vyšší optická .

Připojuji obrázky stinítka a taky deflektoru které bych chtěl zbastlit.

Old Post 27-10-2005 v 23:09 PM
Jesus Christus je offline   Profil uživatele Jesus Christus   Find more posts by Jesus Christus   Foto galerie člena Jesus Christus   Click here to Send Jesus Christus a Private Message   Add Jesus Christus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jesus Christus
Nový Člen

Karma uživatele Jesus Christus - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Nápad Foto Příspěvek č. 8



Tak nějak mi to nejde

Old Post 27-10-2005 v 23:14 PM
Jesus Christus je offline   Profil uživatele Jesus Christus   Find more posts by Jesus Christus   Foto galerie člena Jesus Christus   Click here to Send Jesus Christus a Private Message   Add Jesus Christus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Jesus :mno tak neviem ci by bola vyzehnuta bo ja som to tak zbastlil ze je natrete zo spodu a neni ziadnym sposbom spalene ani nic podobne zalezi aj na tom aku budes mat wataz a ci tam bude CT ...a v podstate ako to spravis je na tebe ... rob jak myslis

joeart

Old Post 28-10-2005 v 05:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 10

Já jsem si nechal stínidlo ohnout u šikovného klempíře z nerezového leštěného plechu.(je to ten,který má na sobě pro zpracování ochranou modrou fólii,a po docílení požadovaného tvaru folii strhneš,a plech pod ní je stejnej jako zrcadlo-ůvidíš se v něm.Tak asi tak.
Smějte se Coprus

Old Post 02-11-2005 v 13:17 PM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 11

ted jsem resil stejnej problem...ale objednal jsem si ten mylar a uvidime....:-) (dám info)
akorat:
ten mylar je pokovena polypropylenova folie, nevim nevim, jak to bude snaset teplo, ale stinitko doplnim special.vetrackem (1600m3/h) a uvidim, doufam ze to pujde...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 13-11-2005 v 18:20 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 12

Co? - Kde se da objednat mylar?Ja ho nemuzu nikde sehnat.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 13-11-2005 v 19:10 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 13

no ja ho objednal na www.dtpstudio.cz a ted akorat doufam, ze to prijde...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 13-11-2005 v 19:19 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 14

Tam jsem ho chtel objednat uz pred mesicem a nemeli ho...Tak to jsem zvedavej jestli ti opravdu dorazi

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 13-11-2005 v 19:26 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 15

Plechy ze kterých jsou stínitka v Growschopech mají v Globuse a Obi ,mají ale jen dvě velikosti , třeba ti to bude stačit ,je to však tak drahé jako kdybys si to tam koupil. Nebo to udělej jako Jahůdka s mylarem , nebo já jsem zkoušel Agrofolii stříbrnou a ono to pod CT vydrží tepelně. Tak jak je ten 1. obrázek to nedělej , musel bys tam dát sklo a z borosilikátu neseženeš a obyč je špatné ,ikdyž ti tu budou tvrdit že to mají z obyč a v pohodě,jsou tam ale větší ztráty. Nejlepší řešení je CT a malý plech uvnitř ,nebo velký Nad CT.

Old Post 13-11-2005 v 19:38 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 16

jezis kuciii, kdyz si zadas do vyhledavace mylar, tak ti to najde spousta odkazu nejen na photoshopy kde se pouziva mylar dost casto.... a myslim si, ze mylar snasi teplo docela dobre, vybojky co se pouzivaj na osvetlovani pri foceni si myslim taky docela hrejou.
a navic ho pouziva i nasa
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 13-11-2005 v 19:41 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7705380 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív