Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Materiál na zhotovení stínidla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Al Capone
Stálý Člen

Karma uživatele Al Capone - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 17

joeart: Zdravim tak nevim jestli je zrovna nejlepsi napad to vymalovat bilou barvou. To teplo ktere se tam tvori u vybojky by ti tu barvu po case oprejskalo a mohl by si malovat znova.
jesuschristus: Tak tez zdravim a chtel bych se zeptat tu fotku, kterou jsi sem dal je tvoje stinidlo jo ? Protoze pokud jo, tak bych rekl ze vypada celkem solidne a vylepovat to mylarem mi prijde uz zbytecne. btw jinak mylar se da koupit v Growshopu v Borivojovi ulici na Zizkove.

Old Post 14-11-2005 v 16:06 PM
Al Capone je offline   Profil uživatele Al Capone   Find more posts by Al Capone   Foto galerie člena Al Capone   Click here to Send Al Capone a Private Message   Add Al Capone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 18

Nevíte někdo jaké odrazové vlastnosti má molybdenový plech? Mam k dispozi kus tak akorát na stínítko...

Co jsem se ptal lidí tak prej je to podobný jako hliník s tim rozdílem že jakmile zešedne tak ho stačí otřít mokrým hadrem a je zas lesklej.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 21-02-2006 v 18:21 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 19

Tak ten plech ala Wings neseženete, leda snad v Austrálii od výrobce. Je to dost specielní věc.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 24-02-2006 v 08:06 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 20

To Psilos: Musím oponovat .Plech používaný na wingy je obyčejný kladívkovaný plech(název terminologicky není správně).Záleží jako zrnitost zvolíš.A proč je tak drahý?Inu, od ostatních je na něm mnohem více práce(ohyb,otvory,pájení/vaření).
Co mohu doporučit, kašlete lidi na na "speciální" plechy,pořiďte se už zmiňovaný kladívkový plech a pro najnšmekry mohu doporučit ještě individuální postříbření(chemicky-není drahá záležitost)-má jednu z nejlespších odrazivostí(98procent).Ty co se prodávají v Gshopech jsou buď napodobenina(jako u jiných druhů stínidel)nebo originál jež svou funkčností nepřesahuje kopie.
Pokud bude mít někdo námitky ohledně dokonalosti odrazu od plechu,vězte že Shnellův zákon odrazu je neomylný(stačí spočítat).

Přeju hezký den

EDIT: Našel jsem foto WINGU z jednoho G shopu.Je z jiného plechu než na tomto obrázku.Nejspíš tento bude speciální, ale určitě zbytečný....

Naposledy upravil Hodinář 24-02-2006 v 12:56 PM

Old Post 24-02-2006 v 12:44 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Upozornění Pozor na stribro! Příspěvek č. 21


Neodráží cele spektrum..Doporucuju hlinik.Nekam jsem daval tabulku jak je to s odrazivosti jednotlivych materialu,doporucuju se kouknout..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 24-02-2006 v 13:42 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 22

Ale viditelné stětlo je mezi 350-750nm podle tvého grafu se jedná o stříbro

Old Post 24-02-2006 v 14:03 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 23


Hodinář - Prakticky 2 materially maji vybornou odrazivost.To je Al a stribro.Hlinik odrazi vice z celeho spektra i kdyz je fakt,ze z toho co vidime my odrazi temer vsechno.Hlavni rozdil mezi AL a stribrem je pri zoxidovani,kde ma AL vetsi odrazivost i kdyz je zoxidovan narozdil od stribra.Napriklad je jasne videt z predchoziho grafu,ze vsechen nerez je absolutne k nicemu i kdyz vypada nadherne lesklej.Zdani klame,tak pozor na to..Ja bych stinidlo polepil mylarem.To je vlastne hlinik s ochrannou folii naparenej na umelou hmotu.

1 odrazivost staré vrstvy stříbra
2 odrazivost nové vrstvy stříbra
3 odrazivost hliníku.

-Vodorovna osa je vlnova delka.
-Svisla osa odrazivost v procentech.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 24-02-2006 v 14:22 PM

Old Post 24-02-2006 v 14:16 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asocial
Stálý Člen

Karma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% PěstitelskáKarma uživatele Asocial - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 24


Tak pro porovnani sem vyfotil povrch Awinga. Zrtitost ma urcite hustci nez klasicky hobby stinidla. Vyrobce udava 95% odraz ...

Boredom Generator Powered by Irritation

Old Post 25-02-2006 v 08:26 AM
Asocial je offline   Profil uživatele Asocial   Find more posts by Asocial   Foto galerie člena Asocial   Click here to Send Asocial a Private Message   Add Asocial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 25

to hodinář: musim taky oponovat, pokud myslíš plech na Wings stínidlo za 3.000,- , tak je to skutečně specielní plech a ne obyč. kladívkovej, klidně se o tom přesvědč osobně v nějakym g-shopu.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 25-02-2006 v 10:44 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 26

Jeste neco k tematu.Stribro kontra hlinik a dalsi materialy.

http://sunstel.asu.cas.cz/dal/optika/pokov.html

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 25-02-2006 v 13:35 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 27

psilos: 3000kč je laťka hodně zvednutá.Uf.Neznám podrobnější výrobní náklady této sestavy,ale pokud porovnám jiné výrobky,které se prodávají v Gshopech...hamba mluvit.
Jahudka: jestliže stříbro díky stárnutí ztrácí toliko odrazivosti bude určitě lepší použít hliníkovou folii.Jen mě zaráží proč ochranná vrstva není možná použití na stříbro..
Asocial:Takovýto plech jsem viděl v nabídce jedné slovenské firmy(bližší info se pokusim zjistit).

Old Post 27-02-2006 v 09:03 AM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 28

Tak asi je to hovno platný něco vůbec psát.... naposled: prostě plech , z kterýho je vyrobený to stínidlo za 3.000,- je z Australie a je to specielní věc. Prostě to není jen obyč. proklepávanej plech. Možná je to výsledek pokusů se sluneční energií (mimochodem AUstralie má v tomto vzkumu asi primát) převedenej do našeho oboru....

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 02-03-2006 v 09:29 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 29

Hodinář: hehe, přesně tohle jsem ti říkal v Amstru.......pořád nevěříš?

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 02-03-2006 v 18:43 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 30

jestli mate nekdo kousek toho plechu (cca 0,5g) tak se ozvete...udelam vam kvalitativní analýzu

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 02-03-2006 v 22:22 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 31

Nemá cenu debatovat zda má či nemá speciální plech z Austrálie takový rozdílný hodnoty odrazivosti rozptilu a já nevím čeho ještě,aby se vyplatilo stínitko z něho kupovat za 3+ tisíce.Pokud se naskytne možnost půjčky jednoho kusu tohoto exemláře je možné provést test. Porovnání mezi spec. plechem,Al kladívkovým a Ag kladívkovým( ).Do té doby budu stínitko za tyto peníze brát jako dost výnosný business a okrádání zákazníka.

Old Post 03-03-2006 v 09:30 AM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 32

Ja si taky myslim,ze to treba zvedne odraz o 2 procenta,ale je tolik jinejch dulezitejsich faktoru ktery kytky ovlivnujou daleko vic,ze bych se na stinitko za 3 litry vykaslal a spis vychytal neco jinyho.
Pohud nekdo z vas musi mit opravdovou Hi-Tech pestirnu pak je to jasna volba.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 03-03-2006 v 10:13 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6414000 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív