Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Calzoneho první grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Pár fotek Příspěvek č. 49





Přidávám pár fotek.

Jinak jsem to prolil odstátou vodou smíchanou napůl s destilovanou a s enzymama hnedka. V growshopu mi doporučili nepoužívat čistou destilku, protože prý kvůli tomu, že má EC 0 vytáhne z půdy až moc těch solí a to prý taky neni moc dobrý.

Jinak jenom pro informaci z kohoutku mi teče voda o PH 7,6 a EC 0,4.

EC metr i PH mají teplotní sondu, takže odpadá starost se správnou teplotou roztoku.

S tím EC 6,4, respektive PH 6,4 má guerilla samozřejmě pravdu, jsou to dvě věty.

Edit: v poho Scotte.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 12-02-2008 v 11:56 AM

Old Post 12-02-2008 v 10:48 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 50

Omlouvám se už jsem to smazal !! špatně jsme to přečetl , moje chyba ! Jinak kytky vypadaji velice k světu ! Měj se

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 12-02-2008 v 11:19 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 51



17. den květu
Chtěl bych se zeptat na ty sekundární větvičky a listy co jsou dole na spodku rostlin, mám je tam nechat? Vím, že kdyby byly pro kytku nepotřebné, nebyly dost prosvětlené tak odejdou sami, ale jisté je, že tu kytku stejně asi nedorostou a akorát se kytky musí vysilovat jak se je snaží držet na živu. Bylo by dobré tedy ty stonky oholit? na fotce číslo 2 jsem zakroužkoval o co se mi jedná kdyžtak...

edit:
díky guerillo.

edit 2:
tak jsem prostříhal všechny výhonky o kterých jsem usoudil, že by vršek nedorostly. Byla toho pěkná hromádka a teďka už mám v podstatě akorát asi 10cm vysoký pás zeleně.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 13-02-2008 v 11:11 AM

Old Post 13-02-2008 v 10:23 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 52

Jo, bylo by to dobré A asi bych oholil i ty o kousek výše

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Naposledy upravil guerilla 13-02-2008 v 10:54 AM

Old Post 13-02-2008 v 10:28 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 53

EC haluze

Po víc jak týdnu jsem aplikoval doporučenou dávku Alga Bloom (4ml/L) s EC 2,1 a když jsem změřil EC na výstupu, tak jsem se zhrozil - 3,9. Řikal jsem si, že to neni možný a radši překalibroval EC metr a to samé. Další květináš 2,8. Asi za 8 hodin jsem schválně jedden prolil čistou vodou a změřil EC na výstupu a bylo ještě horší - 4,1. Vůbec to nechápu, asi třikrát během týdne jsem tam měřil EC výstup a byl vždycky 2,0. Nechce se mi tomu věřit. Co si o tom myslíte? Docela se bojim o kytky.

Pohnojil jsem to ráno v 7:30. za jak dlouho by se projevilo případné přehnojení?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 15-02-2008 v 17:43 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

No dle me EC neboli vodivost se nejlepe vyuzije v hydru na hlinu je na **** pac vodivost zpusobujou vsechny jontove slouceniny nejen anorganickych soli ale i organickych ktere se disociují v roztoku tak se muze pokud to zalejes tisice ruznych sloucenin obsazenych v pude disocioavat a zpusobit vetsi vodivost (EC) i kdyz je rostlibna neprima a pro ni sou k hovnu pricemz tebou namerena vodivost zalivky s obsahem hnojiv muze byt rostliniou z 90% prijata aniz by se hromadila v substratu a zasolovala jej. Zkus vzit destilku zmer jeji ec a prolej ji pres filtr s hlinou a zmer pak a uvidis zadnej strach...

Old Post 15-02-2008 v 18:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 55

CrTekk:
no to jsem právě udělal, akorát jsem neměl destilku, ale obyč vodu s EC 0,4 a vylezlo mi z toho těch 4,1. Kdybych neměřil EC té zálivky, tak bych se obával, že jsem toho ta dal třeba více, ale správností té zálivky si jsem jistý. Jinak díky za uklidnění.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 15-02-2008 v 18:18 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 56




20. den květu

Kytky nevypadají zatím přehnojeně, bude to asi dobré. Akorát přemýšlím jestli nebude tak či tak dobré prolít každou kytku pár litrama vody s Enzymama, aby se vypláchli ty soli.

K správnému umístění větviček jsem použil dva nové prvky: 1) jehlici 2) takový ten ohýbací placatý drátek co jsou jim většinou svázané dlouhé kabely k elektrickým přístrojům, perfektně se s tím dají svázat větvičky k sobě.

Nedalo mi to a ještě jsem pohnojil Phyt-Aminem, snad to kvůli tomu nezačne plesnivět.

Na fotografiích je vidět jak jsem prostříhla ty spodky. Ještě pár větviček co jsou asi do 2/3 - 3/4 jsem tam nechal (vidět jsou třeba na pravé straně), ale jestli to má cenu netuším.

Za kvalitu fotografií se omlouvám, nemám vlastní fotoaparát, nebo respektive mám - tenhle.

edit:
Jinak zvlhčovačku jsem už úplně vypnul a vlhkost mám ve dne i v noci okolo 37 %. Teplota u vršků pod výbojkou 27,2°C přes den a v noci 22,1°C.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 16-02-2008 v 22:29 PM

Old Post 16-02-2008 v 21:24 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 57




Tak na výstup EC v hlíně už seru. Po zalití jsem naměřil opět EC šílených hodnot 5,0; 2,6 a 3,2. Kytky ale nevykazují žádné známky přehnojení (pokud nerostou třeba pomaleji, ale to nemůžu posoudit, když jedu první grow ve skříni).

Jinak bych měl takový postřeh pro začínající pěstitele (zkušení to jistě znají, nebo mají jinak vychytané). Pokud vás trápí to, že se nemůžete s konývkou pořádně dostat ke květináčů, které nejsou hnedka z kraje, doporučuji koupit buďto nějakou hadičku, nebo jako já stahovací bužírku (je dost ohebná a skladná, dá se potom ten konec zastrčit do té konývky při skladování) na kabely a prodloužit tím konývku.

To samé doporučuji použít i u injekční stříkačky. Dobrá hadička je kapilára, co se dá koupit v growshopu. Tu konývku jsem si vychytal až dneska, tak mám z toho radost.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 17-02-2008 v 12:15 PM

Old Post 17-02-2008 v 12:06 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

já si kytky dycky vyndám když zalívám ale praktičtější je natáhnout hadice s dírkama ke květináčům u stonku a udělat takovou vodovodní sít menší a nějakym způsobem zezvrcha zalívat
na to že je to první indoor velice pěkný +

Old Post 20-02-2008 v 11:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 59

guer: je to starej trik.. a problém není když dosaješ trochu naprázdno - tekutina se dotáhne z kapiláry do stříkačky... není problém..

Old Post 20-02-2008 v 12:24 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 60

Dobrý postřeh guerillo, pravda, ani mě to nenapadlo, budu to muset změřit. Taky je docela důležité po vystříknutí hnojiva natáhnout ještě vodu, nebo alespoň ten koncentrát a vystříknout to znovum protože v tý kapiláře může zůstat nějaké hnojivo.

Edit:
k tomu měření objemu kapiláry --> nejlepší je natáhnout vodu, obrátit kapilárou nahoru a velice pomalu jí vytlačit, potom v té samé poloze zase natáhnout, párkrát do toho cinknout prstem aby stekla voda ze stěn a mrknout se kolik tam bylo vody. Já jsem v té krátké naměřil 0,7ml a v dlouhé 2ml.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 20-02-2008 v 12:40 PM

Old Post 20-02-2008 v 12:27 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 61

jako jestli v kapiláře utkvěje na stěně 0,05 - 0,1 ml na to sere pes.. natáhnu hnojivo, přitáhnu trochu vzduchuaby se hnojka z kapiláry posunula do stříkačka a je to.. nevidim problém a dělám to tak leta..

Old Post 20-02-2008 v 13:12 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 62

Finta 2:
Kdyz budu nabirat hnojku z lahve,kam mi nedosahne strikacka->vezmu hadicku a pripevnim k strikacce.Ted je hadicka plna vzduchu.Nasaju hnojku->nejdriv pujde do strikacky vzduch z kapilary a potom hnojka.To co je vzduch se =objemu kapilary,takze vytahnete strikacku az do pozadovaneho mista,rekneme treba na 6ml a pod tim bude kuprikladu 1ml vzduchu a 5ml hnojky->to znamena,ze 1ml hnojiva je v hadicce a 5 ve strikacce,takze jste nasali do strikacky opravdu 6ml.Kdyz budete nabirat dalsi hnojku,tak akorat sundate kapilaru ze strikacky a nechate vytect vodu...

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 20-02-2008 v 14:53 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 63

No ty pyčo, vy my dáváte hoši (až na Expiry). Vy fakt měříte objem kapiláry? To musí napadnou i mého synovce, že to, co je v kapiláře odpovídá nasátému vzduchu ve stříkačce, takže se soustředím na to, kam sahá dno pístu střkačky a ne na to, kam sahá hnojivo....

Finta 3: Namísto černé hadičky používám průhlednou akvaristickou hadičku na vzduch, protože u ní nejlíp vidím, jestli jsem ji dobře pročistil

Ad zbytek hnojiva na stěnách hadičky - po vystříknutí hnojiva do roztoku naberu několikrát vodu tohoto roztoku do stříkačky přes hadičku, čímž dostanu všechno naměřené hnojivo do roztoku a ztráty jsou vyloženě homeopatické

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 20-02-2008 v 18:24 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 64

Hanyz:
máš pravdu, je to tak no. K tomu zasírání stěn kapiláry. Jaké máte hnojiva, že jsou tak husté? Stalo se vám to někdy v praxi, že by byla doslova zasraná natolik, že by nepropouštěla vodu? Mě se to teda vůbec nezdá a navíc je snad normální tu kapiláru po použití propláchnout vodou a to by mělo stačit, ne?

Jinak mi tu stále nikdo neodpověděl na dotaz, jestli by nebylo dobré ty kytky prolít pár litrama vody, kvůli odsolnění. Měřil jsem zase EC na výstupu a je pořád takhle šíleně vysoké a kleso asi jenom o 0,1. Co se týče PH na výstupu, tak stouplo z 6.2 na 7,1 což je taky docela zvláštní. Moc tě hodnotám ale nevěřím. Vím, že hlína pro mě asi moc neni, dojedu hnojky co mám a přejdu asi na bubbler, protože já prostě potřebuju mít kontrolu nad svýma kytkama. Taky další grow pojedu s nepředhnojeným substrátem, předhojený mi ten přehled akorát zhoršuje. Když člověk hnojí hnojkama, tak má aspoň trošku přehled co čeho jaká kytka má, ale nehnojit či se bát pořádně hnojit je IMHO o ničem. Kdyby fungovalo to měření výstupního EC tak jak jsem si myslel, že funguje, tak by to bylo jistě fajn, ale bohužel. Jsem docela zklamaný, protože jsem se na EC metr dost těšil. Zítra jdu po týdnu hnojit Alga Bloomem + poprvé GS, tak jsem zvědavej co mi z toho vyleze schválně.

Taky mě napadlo, jestli nezasolňuje dost půdu přípravek co používám na snížení PH - Dry PH Down. Zjistil jsem ale, že v growsopu pestovani.cz mají všechny kyseliny, tak přejdu asi na ně. Poštou mi je bohužel někdo neposlal, takže tohla drahá m ožnost je moje jediná.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 20-02-2008 v 19:51 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-01-2017 - První grow - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5126050 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív