Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Calzoneho první grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 81



43. den květu
Dneska jsem zřejmě naposled pohnojil hnojivy Alga Bloom a Green Sensation, v další zálivce dám ještě naposledy Enzymy + Alga-A-Mic a pak začnu Flushing. Sklizeň zatím plánuji někde kolem 60 - 63 dne, ale uvidíme...

Teplotu přes den držím okolo 28°C, vlhkost kolem 35%. V noci je teplota kolem 22°C a vlhkost také kolem 35%. Poslední naměřené PH na výstupu 5,7.

Žloutnutí listů bohužel pokračuje, všechny SWK mají dost listů nažloutlých. Fakt netuším čím to může být, to samé žloutnutí jsem nikde nenašel.

Zatím zdar.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 09-03-2008 v 03:50 AM

Old Post 08-03-2008 v 19:50 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 82

to žloutnutí bych připsal objemu květníků nebo nedostatku dusíku v květu..ale nevim..těch faktorů je asi víc..
a k tý sklizni..Jack má myslim,že dobu květu kolem 70-75 dnů..takže si myslim,že by si moch eště nechat...ale to záleží na tobě

Naposledy upravil 08-03-2008 v 21:12 PM

Old Post 08-03-2008 v 20:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 83

quido:
díky za rady. S tou sklizní je to trošku složitější, protože já nemůžu jinde sušit, než v té skříni, takže to potřebuji sklidit najednou.
Jack Herer má udávanou dobu sklizně 50-70 dní a Sweet Killera tady kluci sklízí kolem toho 60 dne. Takže já se musím řídit spíš tím SWK. Otázka je jestli zvolit akorát SWK + malinko nedozrálého JH, nebo přezrálé SWK a akorát JH, já radši asi malinko nedozrálého JH, protože pokud je pravda to o tom stoned stavu u přezrálé marihuany, tak to moc nechci.

Leda, že by to šlo sušit ve skříni co stále funguje, třeba to nějak zastínit, nebo tak něco, co myslíte?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 09-03-2008 v 04:03 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 84

Kluci k tem vasim slavnym hadickam na strikackach, znate PIPETU? Opravdu paradni vec na tydle veci. Mnooo a koncentrovany kyseliny? Jo s tema je sranda, ja treba parkrat namichal Phcko 2,3:-)))) Ale co uz nic se nedeje, dolejes vodu a je to v klidu. Jak pisete zalezi na cviku:-)))

Add suseni, a to musis susit v te skrini? To nejde treba povesit do skrine(satni skrine, samozrejme)? nebo nekam jinam? Protoze susit ve skrini ktera jede je na kokot, to je podobny jako nejaky rychlosuseni a to opravdu neni moc do pohody. Toz tak, Jinak ja preferuju mirne nedojety brka, protoze jsou takovy akcnejsi. Mej se

Old Post 09-03-2008 v 07:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 85

Suseni v satni skrini:
To jsem uz jednou zkousel a pokud nemas skrin s poradne utesnenejma dverma,tak zo je doost na <>,protoze je huleni cejtit po celym baraku.Kdyz mas tu skrin zas utesnenou,tak to spatne schne a mohlo by to chytnout i nakou prasivinu...Nejni nad to,mit udelanou skrinku na suseni a malym vetrakem a pachovym filtrem...Dala by se udelat cool susirna z nejaky velky krabice(plastovy->prodavaj se v OBI atp.),do ktery by se zavesily kytky,nainstaloval se PCvetrak na 230V(vetsi tlak) a za nej nejakej homemade pachac z plechovky a katyvniho uhli...

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 09-03-2008 v 11:14 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 86

To mi jako chces rict ze brko nejde ususit jinak nez v krabici s vetrakem? No ty vole.
Edit: To mi napadne pripomina jak mi nejakej trouba psal do dredu ze tu vzduchotechniku prece nemuzu mit z te plastove trubky na odpady, je to usmevne:-))

Naposledy upravil 09-03-2008 v 11:30 AM

Old Post 09-03-2008 v 11:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 87

Disaster:-):
jj pipetu znám a mám, ale má docela malý obsah na hnojiva (3ml). Používám stříkačku s 20ml a hadičkou a pohoda. Už to neřeším.

S tím sušením - opravdu si nemohu dovolit žádný zápach při sušení, bydlím s rodiči a v paneláku... Ale seknu to radši najednou ať může být vyplá výbojka.

Budu muset dát TD na nižší otáčky a doufat, že to bude stačit. Taky mě napadlo, že když dám CT co nejvíc dolu a kytky se budou sušit nad tím, tak tam tak tam nebude tah žádný, takže pohoda. Jinou možnost bohužel nemám. Myslim ale, že to bude rozhodně stokrát lepší než nějaký sračky od dealerů to jsou teprve rychlosušičky.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 09-03-2008 v 19:03 PM

Old Post 09-03-2008 v 18:29 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 88

to bych spíš udělal kompromis a seknul bych to všechno nějakej 65.tej den a bylo by...
sušit se zapnutou lampou je na prd. světlo, vlhko, teplo - chuť půjde do řiti a bude to škrábat...

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 09-03-2008 v 18:39 PM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 89

citace:
Původní příspěvek od niemand007
to bych spíš udělal kompromis a seknul bych to všechno nějakej 65.tej den a bylo by...
sušit se zapnutou lampou je na prd. světlo, vlhko, teplo - chuť půjde do řiti a bude to škrábat...


Absolutni souhlas


Jo a ja mam pipetu ktera ma 25 ml. Stala tusim 45 Kc v bioplants v olmiku. toz tak

Old Post 09-03-2008 v 20:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 90

Disaster:-)
Tak jsem to nestihl, v noci v posteli jsem zjistil, že jsem si to spletl s kapátkem, sorry. Zkusím si jí (znovu) sehnat, díky za tip.

S tím dnem sklizně to tak asi udělám, naplánuji to na 65 den, takže v 51 den (za týden) začnu flushing.

Napadlo mě, že bych zkusil ještě pohnojit SWK Alga Growem jestli by nepomohl na ty žluté listy díky většímu obsahu dusíku. Ale zase před flushingem to zasolovat dusíkem neni nejlepší nápad, co myslíte?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 10-03-2008 v 08:43 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 91

Ja byt tebou tak s tema hnojkama opatrne, at nesplaces nad vydelkem. Zluty listy v zaverecne fazi kvetu jsou jenom kosmeticka vada. Toz ale delej jak myslis

Old Post 10-03-2008 v 08:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 92

cix:
je to v pohodě, už se tu o tom fříve diskutovalo.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 10-03-2008 v 09:04 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 93

Disaster:-)
no ono se to s těch rozmazaných fotek zdá být možná docela v pohodě, ale žlutý jsou dost a jsou celkově dost slabé a tak poloviční (celkově, ne jenom výškou) jak JH. A začalo to už mnohem dřív, teďka je toho akorát víc a víc to vyniká. Ale nejsem přesvědčený o tom nedostatku dusíku, vypadá to jinak trošku, je to takový zoufalý pokus spíš. Ale dělat nic zatím nebudu, jen jsem se ptal.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 10-03-2008 v 09:10 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 94

2Calzone:

Ahoj. Pripájam sa k Disaster:-)ovmu názoru. V skleníku som riešil žlté listy u White Russiana a Santa Marie. Priehnojoval som ich Plagronom Algra Grow, aj keď už mali nasadený Bloom. Výsledok bol ten, že White Russian bolo silno tmavozelený, ale šišky nerobil takmer žiadne. Santa Maria to vzala trochu lepšie, rozmerovo spravila naozaj obrovské šišky, len boli riedke, keďže nemali dostatok svetla a vlhkosť bola príliš vysoká. Jej sa sfarbenie listov takmer nezrovnalo. Prípadne vyskúšaj na 1 rastlinke a uvidíš.

Marihuana je dar.

Old Post 10-03-2008 v 14:12 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 95

Disaster:
Asi sme si nejak neporozumeli->huleni ususis kdekolif.Jestli mas doma takovy podminky,ze muzes susit ve skrini,tak jenom tise zavidim.Urcite se ti nekdy stalo,ze si mel pytel v kapse a kamkoliv si prisel,tak tam krasne ono huleni zavonelo.Stejne tak kdyz budes doma uprostred obejvaku susit kytky,tak to bude smrdet na sto honu.Takze kdyz se nechci provarit tim,ze mi budou kytky smrdet pri suseni po cely ulici,tak nezbejva nez kytku nekam zavrit,aby nesmrdela->utesnena skrin=smrad nema jak ven.No jo,ale to pak bude ve skrini(pokud teda nejni skrin velka jak obejvak a nebo tam nesusis na osobacka)stoupat vlhkost,protoze ji kytky budou postupne uvolnovat a zase ji pak la naberou ze vzduchu=bude to schnout roky a mozna to i splesnivi.Takze kdyz nechci mit smrad po byte a ani plesnivy,nedosuseny atp. huleni,tak asi nezbejva nic jinyho,nez susit kytky v nejakym "boxu" se sice malym,ale prece jenom nejakym odtahem,na kterej das nejakej homemade filtr....

Jinak dat schnou kytky do skrine(skrin s jinejma kytkama a zaplym svetlem) ja fakt na <>....

4Kweton:
...jj,asi uz to tak bude ,ja sem nad tim chvili zhulenej premejslel a dospel sem predtim k zaveru,ze proste usychat a fertyk

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Naposledy upravil Expiry 10-03-2008 v 16:14 PM

Old Post 10-03-2008 v 15:41 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 96

čau, problém kdy to zkosit když jedeš víc modelů jsem řešil taky..nakonec jsem vybral takovej nějakej zlatej střed

ad sušení..sušil jsem normálně v boxu, samo při tmě..první asi dva dny puštěný ofuky a odtah skoro naplno, pak jsem ofuky vypnul, odtah stáhnul na nejmíň aby to pomálu doschlo a pohoda, žádnej smrádek..
až při zpracování vůně po celým baráku a i teď po naládování do sklínek a zavření to smrdí přes dvoje dveře doufám že se to trochu uklidní..

ten grow bych tam už asi nelil, měl jsem listy taky hafo oschlý a zežloutlý, stejně je pak ostříháš..holt jsme začátečníci

ať v pohodě dokveteš
pic

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 11-03-2008 v 12:39 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-01-2017 - První grow - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4876810 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív