Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Calzoneho první grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 65

Byl jsem zle pochopen, bědoval jsem kvůli špatnému nasávání hnojiva skrze kapiláru (biogreen) a větší dávce, než ukazovala stříkačka.. Respektive jsem se taky blbě vyjádřil

Nechte to být, byl to omyl

Mažu své příspěvky, jsou to bláboly nezakládajíc se na logice

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 20-02-2008 v 19:57 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od Calzone
Jaké máte hnojiva, že jsou tak husté?

ty nejhustsi hnojiva
ne vazne - mel jsem zkusenost s green sensation.. kamos to skladoval v lednicce a melo to konzistenci jako naky husty gel, jako huspenina.. je to normalni? kdyz to bylo v pokojove teplote, bylo to o neco lepsi, dalo se to natahnout do strikacky ale i tak se to ve vode muselo dobre rozmichat, protoze kdyz jsem zmackl pist strikacky, tak do vody ze strikacky vytekla kompaktni trubicka huspeniny GS a klesla na dno
vzdycky jsem to musel poradne protrepat

p s y c h o 8 4

Old Post 20-02-2008 v 19:58 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 67

guerilla :
aha, tak to pak jo. Ale i blbosti jsou užitečné, alespoň jsme se nad věcí zamysleli a Hanyz se zasmál.

PsYcHo84:
nj, tak hustotu GS zjistím až zítra, ale napadá mě, proč ten kámoš to skladuje v ledničce, má to nenaředěné tak malou trvanlivost?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 20-02-2008 v 20:06 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od Calzone
proč ten kámoš to skladuje v ledničce, má to nenaředěné tak malou trvanlivost?

skladovat v lednicce je asi dobry na dlouhodobe uskladneni, ale kamos to mel v planu vylit do kytek v prubehu mesice, tagze v jeho pripade se spis jednalo a mensi paranoiu

p s y c h o 8 4

Old Post 20-02-2008 v 20:23 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 69



24. den květu
Sweet Killer se začíná dost hezky cukrovat, Jack herer zase vodní jak říkám "hřbitovem", někdo tomu říká hlína. Barva kytek je hezká, nejsou vidět žádné spálené, či jinak poškozené listy. Zítra aplikuji po týdnu Alga Bloom a poprvé Green Senzation, ale to jsem už psal.

Docela jsem zvědavý jak to bude se sklizní, co jsem kde pochytil, tak mi ten Sweat Killer dozraje dřív, takže to budu zřejmě muset sklidit nadvakrát, ale nechci předbíhat událostem. Jenom mám docela strach, abych stihl závěrečný flushing. Kdy sklidit možná poznám, ale odhadnout těch dejmetomu 14 dní před koncem bude horší. Snad guerilla nebo někdo zkušenější s těmahle odrůdama včas helpne.

Jinak všem moc děkuji za komentáře a karmy. Dost mě to těší, je to jedna z mála hezkých věcí v mém životě.

Snad zítra, nebo pozítří budu mít půjčený zase trošku lepší foťák, tak zkusim vyfotit i nějaké to makro.

Aktuální hodnoty:
Teplota den (u vršků pod výbojkou)- 28,1°C
Vlhkost noc - 36 %
Teplota noc - 23,5°C
Vlhkost noc - 35 %

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 20-02-2008 v 20:57 PM

Old Post 20-02-2008 v 20:51 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 70

Me se to stavalo obcas kdyz jsem daval do aera gelovej Stimulax ...

Postou kyselinu posilat nesmis!!!

Dry pH od Genal Hyro. mam a jsem s nim plne spokojen.Ph se mi ani nehne a hlavne s tim nejni zadna prace->proste sahnes prackou do pytliku a kus si toho hodis do vody.Hlavne odpada sptana skladovatelnost a nebezpecne pouziti kyselin...

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 20-02-2008 v 21:24 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 71

Expiry:
já myslím, že ten přípravek je docela napiču třeba kvůli přesnému dávkování . Hrstkou to PH těžko odhadneš a pomocí odměrek se to taky docela blbě dělá, protože se to v té nádobce (používám zkumavku) musí různě sklepávat a naměřený objem je docela nepřesný (záleží jistě i na vlhkosti apod). Trvá mi vždycky docela dlouho než vychytám přesný PH. Je pak docela sranda, když přestřelím a musím různě ulejvat a dolejvat vodu, vždycky utoho málem vykvetu.
Kapalina musí být v tomhle mnohem lepší.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 20-02-2008 v 21:42 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 72

Praces pH-:
Vsechno je to jenom o cviku.Kdyz si z toho pytlicku vezmes kousek na lzicku,hhodis,zmeris pH,tak pocitej kolik stejnejch dilu na ty zicce si tam dal.Pak uz staci davat porad treba tu zicku,to zalezi na tom,kolik voy michas a kolik musis snizovat...Nejni na tom nic tezkyho->kdyz micham roztok,tak tam jednoduse z pytle vysypu kousek(uz to mam ve voku),zmerim a mam tam rovnou svejch 5,5(merim kapkama ,ale itak mam pokazdy stejnou barvu)...Je to jenom o cviku....

Ja osobne kyselinu nikomu nedoporucuju,spis od ni lidi odrazuju a rikam jim,at kupujou to suchy od GH->Pri praci s kyselinou musis mit minimalne rukavice a brejle/stit,coz stejne nejni dostatecna ochrana pred tim,aby ti treba jak se to stalo me zaskocil milimetrik pist u strikacky a dal ti sice jenom mililitrovou sprsku do obliceje 65%kyselinou dusicnou->zadnej med,fakt sou veci,ktery uz znova zazit nemusim,takyselina at uz ti treba jenom ukapne ze strikacky na lahev/podlahu,tak umi udelat slusny neprijemnosti.U 65% je problem s rychlosti odparovani=vyparama,ktery dokazou taky diviy.Staci jenom lehce nasat vypary a mas jistotu,ze budes kaslat ja kralik a myslet na vyplivnuti plic ...Mimojine mit doma lahev kyseliny jentak strcenou ve skrini nejni taky uplne to pravy worechovy...Skratka a dobre muj nazor je takovy,ze proc nastavovat krk,kdyz muzes vzit lzicku a mit vystarano ...

Flushing:
Ja to delam tak,ze zacnu s pruplachem zhruba tech 14dnu pred doporucenou/vyzkousenou dobou kvetu a pak kdyz to chce jeste nejakej ten den,tak to proste necham o par dnu vic...

Skladovani hnojek:
Ja uz nechavam temer vsechny hnojky v lednicce,protoze treba takovej Enzim+ je v lete schopnej dostat takovej peknej skazenehj smradek behem par tydnu.Hlavne kdyz uz da clovek balik za hnojky,tak se seredne nevyplati nechat to nekde schnit,to radsi vyzeru neco z lednice a na misto toho strcim hnojku->dve mouchy jednou ranou

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Naposledy upravil Expiry 21-02-2008 v 08:39 AM

Old Post 21-02-2008 v 08:32 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od Calzone

Jinak mi tu stále nikdo neodpověděl na dotaz, jestli by nebylo dobré ty kytky prolít pár litrama vody, kvůli odsolnění. Měřil jsem zase EC na výstupu a je pořád takhle šíleně vysoké a kleso asi jenom o 0,1. Co se týče PH na výstupu, tak stouplo z 6.2 na 7,1 což je taky docela zvláštní. Moc tě hodnotám ale nevěřím. Vím, že hlína pro mě asi moc neni, dojedu hnojky co mám a přejdu asi na bubbler, protože já prostě potřebuju mít kontrolu nad svýma kytkama. Taky další grow pojedu s nepředhnojeným substrátem, předhojený mi ten přehled akorát zhoršuje. Když člověk hnojí hnojkama, tak má aspoň trošku přehled co čeho jaká kytka má, ale nehnojit či se bát pořádně hnojit je IMHO o ničem. Kdyby fungovalo to měření výstupního EC tak jak jsem si myslel, že funguje, tak by to bylo jistě fajn, ale bohužel. Jsem docela zklamaný, protože jsem se na EC metr dost těšil. Zítra jdu po týdnu hnojit Alga Bloomem + poprvé GS, tak jsem zvědavej co mi z toho vyleze schválně.


ahoj tak myslim si že u organickej substrátů neni možný řídit se takle podle výstupního EC protože ty bio ložky v hnojivech a hlíně to prostě rozhoděj.. takže s tim si hlavu nedělej.. jinak přechod na hydro, pokud máš potřebu mít nad všim přehled (jako já ) tak je to jasná volba.. lína je spíš pocitová záležitost a myslim že má smysl se tomu věnovat až po pár odjetejch sklizních v hydru, kdy už víš jak se kytky chovaj a co potřebujou.. muj názor..
co se týče kyseliny, tak já teď používám fosforečnou od HydroGardenu z Hydroponiku a musim říct že je naprosto super.. je hodně málo koncentrovaná (25%) takže se nemusíš bát nějakýho poleptání (ikdyž pít jsem to nezkoušel ) a hlavně se s tim dobře pracuje - mam vodu s pH přes 7 a na úpravu na 5,8 +- je jí potřeba kolem 1ml/l malá lahvička mi vydržela přesně jeden grow pod 250 a stojí asi kilo.. jo a je to kyselina fosforečná, prodávaj i koncentrovanější ale do malejch objemů doporučuju spíš tadytu.. protože jinak se dost blbě trefuje do správnejch hodnot.. ale to je asi o zvyku..
Q

edit:
svaha - nebo tak..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 21-02-2008 v 15:14 PM

Old Post 21-02-2008 v 09:20 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 74

k trefení se do správných hodnot s koncentrovanou kyselinou: já to dělám tak že si ji naředim do půlitrový lahve s vodou a nemusim pak upravovat půl mililitrem ale třeba 5 ml ..

Old Post 21-02-2008 v 14:57 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 75




30. den květu

Paličky se nafukují pěkně, novým favoritem se namísto JH stal SWK, protože ta jeho slaďoučká vůně je prostě něco úžasného. Kdo je na slaďárny stejně jako já, tak fakt doporučuji.

Vyskytl se však jeden menší (snad) problém a to, že mi začli trošku žloutnout konečky listy u SWK a u té kytky co je nejspíš nastydlá se to projevilo docela dost.

Postižené listy vypadali zprvu na nedostatek hořčíku, ale nezdá se mi to. PH na výstupu mám v celku v poho, naposledy jsem naměřil 6,3. Nebo, že by blokovalo přísun živin zasolení?

Jinak už vim co to je to husté hnojivo no, GS je fakt docela kejda, ale po důkladném protřepání v poho.

Statistiky:
Teplota u vršků ve dne - 27,2°C
Vlhkost den - 36%
Teplota noc - 22,5°C
Vlhkost noc - 34%
Hnojeno - Alga Bloom + Green Sensation - EC 1,9 (1ml/L GS + 2ml/L AG)
Prolito - Power Zyme + Alga-A-Mic (2ml/l PZ + 5ml/l AAM)

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 25-02-2008 v 20:15 PM

Old Post 25-02-2008 v 19:17 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 76


Dneska jsem kytky vyndal abych je trošku poupravil a čekalo mě nemilé překvapení. Po rozpletení kytek od sebe jsem zjistil, že některé takřka nerostou a mají tak zvláště pokroucené listy. Ty kytky co nejsou takto postižené mají palicové hmoty i větviček třeba 3X více a vyplňují prázdné místo.
Netuší někdo co co způsobuje to zkrocení listů či to žloutnutí?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 26-02-2008 v 17:44 PM

Old Post 26-02-2008 v 17:35 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 77

čau přesně takhle mi začaly žloutnout taky, ale až tak ve 40. dnu květu...podle druhý fotky nejde moc poznat, ale takhle podobně se mi deformovaly taky to si myslim že jsem je přepálil hnojkou...zas ty máš EC metr..divný
bohužel ti neporadím páč jsem na to taky nepřišel..akorát mrkni jestli nemáš sviluchy bo jinou verbež
snad se někdo ozve
ať to jinak kvete, máš to parádní na to že jedeš napoprvý

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 27-02-2008 v 14:56 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 78




34. den květu
Trošku jsem prostříhal stínící velké listy a trošku roztáhl políčko do šířky. SWK nedorostli do takové výšky jako JH, tak jsem je vypodložil dlaždičkama a trošku to srovnal. K palicím se teďka světlo dostane líp.

Napadlo mě, že příště zkusím více sativové kytky dávat spíš dále od výbojky, protože takhle pod přímím světlem rostou o to rychleji a když dám optimálně výbojku vzhledem k těm vyšším kytkám tak ty nižší co jsou dál od výbojky mají světla dost málo.

Taky jsem zjistil, že z fotek vlastních kytek je daleko lépe poznat jejich vývoj. Ono je to v té skříni tak divně osvícené, že ty palice mají dost podobnou barvu jako listy a tak nějak s nima splynou. V růstu se to pozorovalo lépe. Ty fotky mi pak vždycky dodají trošku víc optimismu.

Jinak díky prostříhání se mi ještě trošku snížila vlhkost a to na 30 % ve dne i v noci.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 01-03-2008 v 00:16 AM

Old Post 29-02-2008 v 21:21 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 79

zdar Calzone, tvuj grow sleduji od zacatku a koukam ze se ti dari dobre, akorat by me zajimalo, proc mas kytky tak nizky?byl to zamer? skrin mas vysokou dost ne? sis mohl dovolit to nechat trochu vice povyrust ne a mit vetsi vynos ne?
mej se Caj


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 01-03-2008 v 14:09 PM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 80

cajovnik:
záměr byl mít všechny veršky stejně vysoko a aby mi to nepřerostlo, ale ona ta 250ka stejně moc neprosvítí, takže kdybych je měl vysoký třeba ten metr, tak mi to je prd platný, protože bych měl stejně pod tím vrškem akorát holé, dlouhé stonky. Víc listový jak 10 - 15 cm to stejně neprosvítí dostatečně. Co mám ještě pár paliček co se jim podařilo uniknout smrti ustříhnutím a jsou třeba těch 10cm po úrovní vršků, tak to jsou fakt extra chcípáci. Uvidíme no.

Kdybych ty kytky neohýbal a nezaštípl, tak bych je samozřejmě neudržel takhle nízko, je co z toho, že. A navíc už i takhle je to tak o 20cm vetší než by muselo (myslim ty holé stonky).

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 01-03-2008 v 15:20 PM

Old Post 01-03-2008 v 14:35 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-01-2017 - První grow - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4130900 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív