Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » David Lynch
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 49

Lynch je také moje krevní skupina, i když teda zdaleka není sám (F.C. Coppola, M. Scorsesse, J.P. Jeunet, S. Leone, S. Cubrick a mnozí další i čeští režiséři...). Když jsem ale začínal číst tenhle thread, tak už jsem si myslel, že nikdo nezmíníte Twin Peaks. To je prostě brilantní. A Twin Peaks: Fire walk with me! je taky docela koukatelný... K těm opakujícím se motivům, které zmiňoval lister, bych ještě rozhodně přidal hromádku země asi 45cm vysokou (byla v Mazací hlavě a Twin Peaks, možná i jinde, nevím). A pokud by někdo stál o to, abych mu "vysvětlil" něco z Mullholand Drive, tak mi klíďo napište, narozdíl od většiny lidí, které tento film viděly, ho považuji za docela průhledný a tvůrce sám v mnoha místech poskytuje "návod k použití" (viz "no hay banda, ille parte orchestra...this is all a tape). No každopádně agent Gordon Cole je borec!

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 30-08-2004 v 17:23 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 50

Deda Mraz a co teprv Dale Cooper

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 30-08-2004 v 17:51 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rroman
Stálý Člen

Karma uživatele rroman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 51

No napriklad aj v LostHighway a aj v EraserHead je izba z cislom 26... v nebi kazdemu je fajn ...

vrrrrrrrrrr ... vrrrrrrrrrrr

Old Post 31-08-2004 v 14:16 PM
rroman je offline   Profil uživatele rroman   Find more posts by rroman   Foto galerie člena rroman   Click here to Send rroman a Private Message   Add rroman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 52

Lynch je fakt úúúúúchyl!!!
Ten seriál Mestečko Twin Peaks jsem si dával mockrát, až už mi z něj magořilo, fakt výborný.... Jinak ostatní věci samozřejmě taky Mullholand Drive, Blue Velvet, Lost Highway, Alwin Straight, Duna.....

Mazací hlavu jsem zatím nedokoukal...
A Sloní muž mě netrpělivě čeká.... kroutí se v CD krabičce a volá mě....
voláááááááááá.............

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 31-08-2004 v 14:45 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 53

ja viděl jen MD, a docela nářez, něco mi docházelo třebas až s 3í denním zpožděním...

Old Post 31-08-2004 v 18:54 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 54

No tak sem konečně zkouknul ten Blue Velvet. Řek bych (v porovnání s tim co už sem měl možnost vidět) taková jemnější "lynčovina". Nicměně hodně drsnej a dobrej film. Takový z hadru jen tak nevymazávám.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 10-10-2004 v 17:37 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vosje
Nový Člen

Karma uživatele vosje - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 1  

Eraser Head Příspěvek č. 55

Celovečerní filmy jsem, s vyjimkou Sloního muže, viděla všechny a seriál Twin Peaks taky (ten vlastně jako první). Mazací hlava byla pro mne hodně zvláštní zážitek, protože je to dost expresivní záležitost a nezvyklá tím, kolik do toho filmu ze sebe Lynch dává (obvykle tak rozdávačný není). Nejzvláštnější na tom filmu pro mne byla ta zkušenost, že, ačkoliv jsem u toho neprožívala nijak příjemné pocity, po týdnu se mi po tom filmu začalo stýskat a měla jsem naléhavé nutkání pustit si to znova. V tom filmu něco je, co mne chytilo a nepustilo. A není to poprvé, co jsem udělala tuhle zkušenost. Zběsilost v srdci jsem taky viděla dvakrát a moc jsem se musela přemáhat, abych si to nepouštěla hned den na to potřetí. Mulholland Drive byl pro mne docela přehlednou záležitostí, zato z Modrého sametu jsem byla bezprostředně po shlédnutí poněkud zmatená. Po druhém zkouknutí jsem se do toho filmu ale zamilovala.

Sovy nejsou tím, čím se zdají být.

Old Post 24-10-2004 v 14:51 PM
vosje je offline   Profil uživatele vosje   Find more posts by vosje   Foto galerie člena vosje   Click here to Send vosje a Private Message   Add vosje to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rroman
Stálý Člen

Karma uživatele rroman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 56

aha...

vrrrrrrrrrr ... vrrrrrrrrrrr

Old Post 25-10-2004 v 12:24 PM
rroman je offline   Profil uživatele rroman   Find more posts by rroman   Foto galerie člena rroman   Click here to Send rroman a Private Message   Add rroman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 57

Před mnoha lety se mi podařilo se přichomejtnout k akci, na níž se během víkendu zhlédl celej seriál Twin Peaks. Výbornej zážitek.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 25-10-2004 v 12:56 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Chris
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Chris - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 58

Lynch na otázky "čo myslel tým alebo tým filmom (scénou)" raz odpovedal: Ľudia nechápu vlastné životy, prečo chcú pochopiť moje filmy?"....

Moj najobľúbenejší je Mulholland Drive... neviem prečo... Lost Highway .. to je pecka, ako dokázal Lynch stelesniť ŽIARLIVOSŤ. A dal jej dokonca podobu chlapa. To bol ten škaredý, ktorého síce každý poznal, ale nikto nevedel ako sa volá.... Chlapík to využíval. Každému "radil"....

Old Post 31-10-2004 v 19:28 PM
Mr.Chris je offline   Profil uživatele Mr.Chris   Find more posts by Mr.Chris   Foto galerie člena Mr.Chris   Click here to Send Mr.Chris a Private Message   Add Mr.Chris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 59

Mr.Chris: Dick Laurent is dead...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 31-10-2004 v 20:29 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

Lynč je dobrej, každej za psychoterapii musí platit
a on za to, že se ventiluje, ještě dostává zaplaceno

Old Post 01-11-2004 v 09:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 61

Nemáte nekdo Twin Peaks na pocitac? Vymenim, piste PM plz

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Old Post 10-11-2004 v 20:08 PM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Lost Highway - ztracená pointa Příspěvek č. 62

Kámoš se mě ptal na pointu ve filmu Lost Highway, a já si uvědomil, že ten film sem taky trochu nestih, takže prosím všechny inteligenty, filmové labužníky a další schopné lidi, prosím, POMOC !

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 16-05-2005 v 06:31 AM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 63

To je uplne normalni u filmu od Lynche. :-)

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 16-05-2005 v 08:09 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

A co film MULLHOLAND DRIVE? to sem taky tak trochu nepochopil...
Pak sem zjistil, že k tomu existuje určitý desatero podle kerýho by ses měl řídit když se díváš na ten film. Ale co to je za píčovinu??? Taky si můžu natočit film plnej mejch teorií a nikdo to nemusí pchopit...

Old Post 16-05-2005 v 10:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7714350 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív