Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » W3m3n0s outdoor chilli #1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kiber
Stálý Člen

Karma uživatele Kiber - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 17

Nádherná úroda k+

Old Post 17-03-2011 v 21:59 PM
Kiber je offline   Profil uživatele Kiber   Find more posts by Kiber   Foto galerie člena Kiber   Click here to Send Kiber a Private Message   Add Kiber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

W3m3n0s chilli #2 Příspěvek č. 18



Nechci zakladat novy vlakno tak budu pokracovat tady.

Takze po lonsky sklizni jsem mel seminek az az, tak sem je zacal vymenovat, az sem prisel na to ze mam tolik odrud ze je asi ani vsechny nezasadim. Dalsi novinka je, ze budu pestovat na dvou frontach. Doma, kde travim tak par hodin tejdne, nastesti tam mam svoji milou maminku, ktera mi papriky uschnout nenecha(karma+ ji). Tady budou papriky nejdriv za oknem, potom pujdou ven a VIP modely jako habanero apod. pujdou do skleniku. Ostatni papriky mi neprijdou tak narocny, takze urcite vyzijou i venku. Stejne se tesim hlavne na to jak budu sklizet prave habanera. Druha fronta, podstatne mensi bude na byte kde sem 5 dni z tejdne. Tam bouzel neni out zahradka, takze tam pojedu vsechno v kvetinacich a v omezenym mnozstvi. Doma se mi doufam povede rozjet poradnou chilli farmu. Rad bych se tomu tady taky zacal vic venovat a rozvest tohle vlakno nejen na pestovani alle i na nasledny zpracovani. Loni sem se hodne poucil, kdyz skoro polovina paprik skoncila v kosi. :-( Taky sem zjistil ze me fakt nebavi pestovat papricky, ktery sou mensi nez par cm. Napr chinese chilli pot a red chilltepin tuhle sezonu nepojedu vubec. Radsi svuj cas venuju poradnejm paprikam jako habanero a podobne.

Takze, zacal bych svoji zaokeni zahradkou na byte. Jelikoz tam mam mnohem vic casu, papriky sem zasadil driv. Jedu tam 5 modelu. Lonsky orange a red habanera, golden cayene, ring of fire + nove bolivian rainbow. Je videt podstatnej naskok oproti teprve klicicim seminkum doma. Tenhle tejden jim taky zacnu davat decentni davky hnojiva co mi zbylo z lednice grow. Tudiz Atami grow a rootfast ted behem rustu. Hlina pouzita, lonska, mix kupovany a kompostu. O prubehu budu dal informovat.

Druha zahradka, ta domaci, mi prece jenom zabere vic casu, seminka uz klicej. Pristi vejkend je chci lousknout do hliny. Na tyhle fronte jsem vysel tyto modely: Lonsky: Orange habanero, red habanero, ring of fire, golden cayene, fatalii Nove:Bolivian rainbow, bulgarian carrot, lemon drop, ancho mulato, jalapenos, bhut jolokia(druhy VIP ktery uz ma rezervaci ve skleniku), jiny i stejny habanera co sem sehnal(sam poradne nevim co z nich vyleze), mini bonnet, punjab, peri peri, anaheim, albansky feferony, rajcatovy chilli, zvonky a par dalsich ktery sem dostal jako noname. Mozna sem neco vynechal, pokud ano, editnu to az to zjistim. No takze tyhle seminka zatim jenom klicej, takze neni moc co psat. Teste se na dalsi report.

FOTKY
#1 Papriky na byte
#2 kliceni seminek doma

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Naposledy upravil W3m3n0 20-03-2011 v 13:02 PM

Old Post 20-03-2011 v 11:17 AM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 19

Jinak seminek lonskych modelu stale dostatek. Zajemci piste PM, osobni odber zdarma v Praze nebo Litomerickym okrese. Postou pouze vymenou za jine zajimave byliny(cokoliv zajimavyho co se da pestovat v byte).

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Old Post 20-03-2011 v 13:19 PM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

5.4.2011 Příspěvek č. 20




1. fronta:
Papricky sem zacal decentne hnojit zbytkama hnojiv ATAMI co mam z lednicky. Vypada to ze jim ziviny fakt chutnaj. v zadu je videt bazalka (foto #1)

2.fronta:
konecne sem zasadil vsechno co mi naklicilo, docela sem to zanedbal a nechal klicky pekne vyrust. jelikoz mi zacali dochazet kvetinace, sazel sem i po vice do jednoho. Taky se mi zacly probouzet dve jediny papriky co mi prezili zimu, cerveny habanero a fatali(foto #2 a #3). Byly dost napadeny, tak sem je postrikal a paraziti popadali.

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Old Post 05-04-2011 v 08:58 AM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 21


jeste ta druha fronta

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Old Post 05-04-2011 v 09:05 AM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

1. fronta Příspěvek č. 22




Takze po delsi dobe tu mam par fotek. Paprikam se dari. Habanera prave zacaly delat prvni kvety, ostatni uz docela jedou. Na golden cayene a ring of fire sou uz prvni papricky.

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Old Post 06-05-2011 v 09:16 AM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

12.6. Příspěvek č. 23

Fronty spojeny, byl jsem vyhosten z bytu. Papriky sem prevez, ted mam vsechno doma.

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Old Post 12-06-2011 v 08:59 AM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7452760 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív