Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Šťovíkůf zelený koutek (250W)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Šťovíkůf zelený koutek (250W) Příspěvek č. 1





Krásný den!

Sice se už snažím někdy od září, mám skříňku 135x75x60 (vxšxh), a pořád si říkám, že to sem dám, ale asi jsem si trošku nevěřil, že to dobře dopadne. Přece jenom jsem si užil nějaký strachy, kdy jsem nejdřív zkoušel bublák a hned mimořádně odjel na týden na služebku a přitom všechno utopil. Ty čtyři ohnilý klony - hawaiia od jednoho fajn growera odsud - jsem v poslední chvíli píchnul do hlíny z květinářství a v poslední chvíli je zachránil. Při přesazování jsem si jim dovolil naservírovat na dno kousek konince a o další masakr bylo postaráno.
Mrkněte na obrázky, tyhle jsou ještě pod 100W, tehdy jsem si myslel, že to bude stačit, ale musel jsem v zimě přitopit na 250W (teď mám ale trochu opačný problém

1. začněme něčím pěkným - Hawaiia, klon 5. týden u mě, po vzkříšení z pokusu s bublákem, uf ještě teď mě mrazí



2. skupinové foto








3. detail












4. ááá tady se nám po přesazení přestává líbit moje originální přihnojení
ale žádný učený z nebe nespadl




Počkejte co bude příště, už jsem se krapet zlepšil a zrovna dneska jsem přepnul na květ Tyhle fotky už jsou pro mě docela dávná minulost (fotka č. 4 je z 6.1. třetí den na 12/12), takže technický detaily a fota skříně budou až se dostanu víc do současnosti.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 11-05-2005 v 01:36 AM

Old Post 11-05-2005 v 01:18 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 2

Pro některé existence tu ještě radši zdůrazňuju, že tohle není žádná reklama na coffee shop, tj. že žádný semínka, klony ani palice neprodávám a hulení nevyměňuju. A stejně se někteří najdou a píšou...

Pro naše represivní složky mám zase následující vzkaz, všechny zobrazené rostliny jsou pouze technické konopí a případné cukrování květů, které se tu brzy objeví na fotkách, pochází z Moravskoslezských cukrovarů a.s. (www.cukrovar.cz) , kterýmžto tímto děkuji za podporu

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 11-05-2005 v 17:48 PM

Old Post 11-05-2005 v 10:52 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 3






Tak a jsme na konci ledna a přibližně v půlce květu - 4. týden.
Je videt kousek skrine, dalsi fotky brzo prijdou. Dalsim posunem byl ten michaci vetrak, kterej jsem ze zacatku trosku podcenil a jeho zakoupeni bylo ve skrini prijato nadsenym rustem a častějším voláním o vodu.
Před přepnutím na květ jsem je kvůli drsnýmu přehnojení raději přesadil do půdy na pěstování od Plagronu, ne tu nejdražší, co se pak nemusí hnojit, ale nějakou normál za 400.-.
Na cukrování květů se mi nejlíp osvědčil Korunní cukr moučka Moravskoslezských cukrovarů v Hrušovanech na Jevišovkou (www.cukrovar.cz - nejvýznamějším důvodem který rozhodl o této volbě byla ta kouzelná hudba při vstupu na jejich stránky, pouštím si ji před každou návštěvou skříně)
Cukr není všechno, proto jsem hnojil na rust Biogrow a na kvet jeste Biobloom od Biobizz, jednou týdně jsem je pořádně prolil Enza Forte od Plagronu. Většinu zálivek jsem dával až když už kytky prosychaly a květináče se daly lehce zvednout.
A sem tam phytamin, protože jsem se snažil zbavit žloutnutí listů. Na poslední fotce už to pomalu začíná. A ještě jsem si s tím užil...

Teprve před měsícem jsem zkusil hořkou sůl a konečně se toho problému zbavil. Ale ještě nebudu předbíhat. Na příště jsem si připravil sklizeň a potom můj nápad s revegingem

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 11-05-2005 v 16:52 PM

Old Post 11-05-2005 v 16:35 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 4

Ok, za poslední foto K+ , ale chtělo by to fotku celý skříně

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 11-05-2005 v 16:47 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 5



Bud trpelivej, prece to sem nevychrlim hned vsechno najednou.
Celou skrin jsem fotil az ted kdyz jsem ji dodelal.

Na tech kytkach co jsi mi chválil se časem žloutnutí zhoršilo na usychání, skoro jako na podzim. Viz foto. A co hůř do toho se to ještě začalo objevovat i na několika paličkách (musel jsem je sklidit dřív ). Ale doufám, že to bylo tím nedostatkem hořčíku, už bych to znova zažít nechtěl.


1. fotka: tak tohle je nejpravděpodobněji následek nedostatku hořčíku. Tohle už trochu extrém.

2. fotka: Snažil jsem se tu fotku tak udělat veselejší, ale při bližším pohledu na tu paldu se už neusmívám.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 11-05-2005 v 17:03 PM

Old Post 11-05-2005 v 16:57 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

sklizeň Příspěvek č. 6





Tak a je tu prvni sklizeň, někdy koncem února. Kytky jsem ostřihal a nechal dokvést spodky (foto2) a znovu sklidil. Výnos jsem nevážil, příště už se polepším.
Když jsem viděl jak se ty kytky rychle přizpůsobujou - ty spodní paličky do 14 dnů zvětšily objem nejmíň dvojnásobně, a protože se mi nepodařilo sehnat včas klony, tak jsem ty sklizený pahejlky, na nichž jsem nechal všechny zbylý zelený listy a základy těch nejmenších paliček strčil zpátky pod lampu (ale dal tam jen 100W, jsem hroznej škudlil ) a přepnul na 24/0.
Nemám žádný lepší fotky pahejlků, vypadaly tak zuboženě že jsem je ani neměl chuť fotit.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 12-05-2005 v 10:03 AM

Old Post 12-05-2005 v 09:51 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

reveging Příspěvek č. 7




1.-2. foto - po třech týdnech...
Nevěřil jsem svým očím.

3. foto - pět týdnů od sklizně to už je zpátky 250W a režim 18/6. Tahle fotka není stará ani měsíc. Konečně jsem se už přestával stydět za skříň, takže je tu i jeden pohled, teď už je mnohé trochu jinak a líp.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 12-05-2005 v 10:07 AM

Old Post 12-05-2005 v 09:59 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 8



A takhle to vypadá teď.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 15-05-2005 v 11:38 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 9

Ty woe to je mazec... a u toho "obnovovábní" používals nějaký hnojky, nebo tam bouchnuls jen 24/0 a nic víc... Docela mě to zajímá a dyž se tak na to dívám tak mi připadá že se docela kýtíz rozkošatěly... nebo se mi to jen zdá ?? Vypadaj fakt líp..

[size=1]

Old Post 15-05-2005 v 12:11 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 10

nezdá, jsou mnohem krásnější, ale jen tím revegingem to nebude, spíš víc zkušeností a trochu vetší odvaha při tvarování, voni fakt snesou i nalomení větve. Hlavne jsem se je snazil roztahat do stran, bylo to dost nahusto a ted pri prepnuti jsem jeste musel vosmikat ason pet slusnejch vetvi z kazdy kytky, uz na ne nebylo misto, no aspon bude neco na ven.


Přepnul jsem je a hnojil zase na růst. No kdybych to mohl vrátit tak je k tomu ještě přesadím do většího, udělal jsem to až o měsíc a půl později a to zrychlení bylo nevídaný.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 16-05-2005 v 08:48 AM

Old Post 15-05-2005 v 12:45 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

skříň Příspěvek č. 11






Tak je tu čas předvést skríň. Je to vlastně obedněnej koutek jedný malý komůrky, kam mám přístup. Snažil jsem se co nejjednodušeji, aby se to dalo snadno rozmontovat. Dlouho jsem řešil dveře až jsem nakonec zvolil nejsnadnější variantu a to závěs z 0,5 mm bazénové fólie, ta slouží i jako podložka pod květináčema, abych mohl snadno zalívat a taky prolívat enzymem aniž bych je musel furt nosit do vany.

Vršek je dřevotřísková deska v ní otvor na větrák, zepředu jsem dal postranách dvě prkna a přes ně je spuštěná ta fólie. Zevnitř je na ní přelepená odrazová z growshopu. Lampa Osram 250W (balast leží na vrchu), větrák euro, u lampy nemám cooltube ale stačilo jen přivést kousek AL trubky od lampy k euru, krom toho že to efektivněji odvětrává teplo, to hlavně nepouští tolik světla skrz větrák ven a vše je tak míň nápadný.

Tak asi tak, žádný složitosti. Už mě víc nenapadá. Snad jen bych rád všechno ještě mnohem víc ztišil, místo toho stolního větráku bych dal nějaký dva tišší z kompu a místo eura jsem náhradu nenašel, každopádně je to drahej kšunt, už jsem jej jednou reklamoval. Nevydrží tak dlouho nepřetržitě.

Před časem se mi podařilo přivézt klony, který jsemp plánoval přivézt dřív. Jsou mnohem mladší, ale myslím, že se vcelku podařilo je přizpůsobit zbytku skříně, někde to chtělo trochu podložit, výnos z nich nebude tak velkej jak by mohl, ale aspoň pak bude víc chutí, než kdybych zas pěstoval jeden kutlivar.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 15-05-2005 v 13:10 PM

Old Post 15-05-2005 v 12:53 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 12

no pak mě zajímá hlavně ta qalitaa výnos. Jestli se nesníží... tak si počkám na sklizeň a nezapomeň o tom pak poreferovat fržím ti palce

[size=1]

Old Post 15-05-2005 v 12:59 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 13




Tak tohle je ta mladší generace, Neviles Haze, nevíte jak dlouho tohle kvete? jinak je úžasná, stačilo jen ohnout vršek a vyrostl z toho keřík u kterýho by spousta lidí netipovala, že je to konopí.

A takhle pěkně to zatím lampa prosvítí skrz, jsem 5. den na 12/12.

update:
ouplně jsem zapomněl vyjmenovat osazenstvo sodíkového solária
- po stranách v největších květináčích 4x hawaiia (druhý kolo se stejnejma kusama )
- uprostřed se do volného místa těsne vešla čtveřice:
nevilles haze, black domina, shark a ak47

Je mi jasný, že to nedokvete ve stejnou dobu, ale je to takový mý hraní a zkoumání, přes léto navíc indoor nepojedu, takže budou mít i ti pomaejší čas v klidu vyzrát. Umíte někdo odhadnout v jakým pořadí a jak dlouho která pokvete? Hawaiia byla cca 8 týdnů.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 15-05-2005 v 17:24 PM

Old Post 15-05-2005 v 13:13 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 14

Panebože, je to prostě hustý, jak si je oživl.Zajímá mě taky ta kvalita ve srovnání s 1. sklizní.Jinak si to k+ zasloužíš, takže ti ho dávám.(Ještě se mi moc líbí, jak to tvaruješ, takový krásný bonsaje.)

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 15-05-2005 v 17:56 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

8. den 12/12 Příspěvek č. 15




no konečně tu mám foťák a můžu ukázat jak jsem pokročil

po týdnu od přepnutí

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 29-05-2005 v 15:17 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

17. den květu Příspěvek č. 16





... a takhle to tam vypadá dnes

ty menší klony jsem podložil tak aby se vyrovnaly koruny, řekl bych že je to tak na hranici únosnosti, ale snažím se spíš neolamovat, a když jo tak jen ty listy co stíní okolním paličkám, ty co nemají světlo odspodu pomalu žloutnou samy

hawaiia 2nd round v trochu netradičních barvách

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 29-05-2005 v 15:50 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5162680 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív