Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bobkův druhej indoor aneb co nám dá a vezme Mazar:D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Bobkův druhej indoor aneb co nám dá a vezme Mazar :D Příspěvek č. 1



Zdravim Vás přátele konopí, vítejte v mém druhém indooru
Po prvním vcelku úspěsném indooru (zde a výsledky zde a zde) to rozjíždim znovu

Set-up se oproti původnímu indooru změnil jenom nepatrně:

1)Rozměry: 140x90x60 (vxšxh)
2)Výbojka: 250W philips Son-T Pro (27 500 lumenů)
3)Odraz světla: bílá fólie z growshopu
4)Ventilace: Odtah 400m3/h ven z domu, přítah 150 m3/h, dva pasiv otvory,ventilátor na ofuk, zvlhčovačka SPS-808
5)Substrát: BioBizz Light mix (ph 6-6,2 ; ec 1,2) + 8 květníků (22cmx22cmx15cm)
6)Hnojky: B´cuzz A+B soil, B´cuzz Pk 13-14, AH Grow/Bloom excellerator, AH Final solution
7)Osazenstvo: 8x Mazar (Dutch passion)

Ještě dvě fotečky:
1)Klíčky Mazárka, klíčivost 100%-tní
2)Takhle vypadá teď moje vesmírná raketa abneb už jsou v zemi, doufám, že je to poznat

Ať žije druhej pokus , držte mi palce

Bobek

Naposledy upravil 02-02-2007 v 12:59 PM

Old Post 19-01-2007 v 19:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orignalTHC*
Stálý Člen

Karma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 2

no vidis to.. nakonec
se v eastseeds docela
pochlapili, co?

-=Jak sa sadí na moravě 2004 - 2005=-
-=Muj SkroMny Out 2006=-


Co uděláme dnes dobrého, o to může být zítřek na světě lepší..

Old Post 19-01-2007 v 23:38 PM
orignalTHC* je offline   Profil uživatele orignalTHC*   Find more posts by orignalTHC*   Foto galerie člena orignalTHC*   Click here to Send orignalTHC* a Private Message   Add orignalTHC* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

2THC: nato že jsem před čtrnácti dněma mlátil hlavou o zeď, jak mě okradli, tak docela slušnej cajk Bůh jim to vrať na dětech

Old Post 20-01-2007 v 09:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Zdravíčko, Mazar jede na pohodu, všechny semínka vylezli, takže je to stoprocentní, ode dneška teda začínám počítat dny.

Ještě k podmínkám ve skříňce: Vlhkost asi 60-70% a teplota 20-23°C(den), 13-15°C(noc).

Zejtra začnu s pravidelnou aktualizací s fotkama, aby ste viděli, jak se ve skříni hezky zelená

Old Post 23-01-2007 v 15:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 5

Zdar Bobku, hod nejaky foto Jinak ten pritah mas z mistnosti? Tu skrin mas ve vytapene mistnosti? Jinak hodne stesti

world aware :: free party is not a crime

Old Post 28-01-2007 v 08:04 AM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 6

no tak sup sup fotecky jsem zvedavej jak ti to jede

ani f0t0n nazmar

Old Post 28-01-2007 v 10:03 AM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 7

lol mazar, tak to sem zvědavej budu čekovat ale taky už nějakej report né přeci soudruhu

mrak

Old Post 28-01-2007 v 21:41 PM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 8

mno a ktý teplotě, se mi nějak nezdá přes den bych tam chtěl mít takovejch 25-26, a přes noc to se mi zdá dost málo, aspoň tak 17-18

mrak

Old Post 28-01-2007 v 21:44 PM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Zdárec lidi, fotky hodim snad co nejdřív, ale teď nemam moc času, takže chvilku strpení

Jinak teplota už je v cajku, v místnosti se už topí, takže v pohodě.

Ale teď se mi stala jedna nemilá věc, jedna kytka mi uplně zvadla->>> asi před 14-ti dněma jsem měl ve skříni už připravený květináče s hlínou, ale proběh se mi v tom můj milovaný kocourek a vyčůral se do hlíny, v jednom květináči sem hlínu vyměnil, ale bojim se, že se vyčůral i do tohodle květináče a proto kytka uhynula, každopádně sem tam hodil hned nový semínko a nezbývá než čekat...

A ještě jedna kytka má takový nehezký listy, takže mi to nezačalo moc dobře a taky na šestý den to není moc velký, no snad to bude v cajku...
Zatim Bobek

Old Post 29-01-2007 v 11:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 10

A proc si tu hlinu nesterilizoval? Pet minut v mikrovlne na plnej vykon a mel bys po starostech.

world aware :: free party is not a crime

Old Post 29-01-2007 v 22:40 PM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 11

honem honem, nějaký fotky

mrak

Old Post 29-01-2007 v 23:31 PM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od rkcz
A proc si tu hlinu nesterilizoval? Pet minut v mikrovlne na plnej vykon a mel bys po starostech.


-Předpokládám, že ta hlína už je sterilizovaná.
-Nevim, jak bych to naloudoval do tý mikrovlnky a i kdyby, tak ten smrad, nevim, nevim
-A řikal sem, že se mi do ni vyčůral kocour, takže by asi sterilizace nepomohla


btw: Jdu fotit

Old Post 30-01-2007 v 16:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13




Tak tady jsou ty slibovaný fotky, předem se omlouvám za kvalitu, příště se zlepšim

Všech 7 kytek (osmá snad bude brzy následovat)










Ne moc povedený makro kytičky










Takovej mrzáček, nevim čim to je



That´s it, až to popovyroste, tak sem zase hodim nějaký fotky... Zatim Bobek

Old Post 30-01-2007 v 16:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 14

Jo Mazar,ten se ti bude líbit,je to pěkná silná kytka,bude se ti zamlouvat i jako kouření(fakt sladká hliněná dobrota)
Na toho mrzáka jsem zvědavej,je možný,že pokud se mu takhle parchantěj listy,že mu budou parchantět pořád,to pak bude celkem zajímavý Pak ho můžeš přejmenovat z Mazar na Mrzák-podoba by tam byla
Zatim growu zdar,držim palce

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 30-01-2007 v 20:26 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15





Mám tu pár fotek mých krasavic, je to 11. den na 18/6

Old Post 02-02-2007 v 11:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 16

mno vypadá to pěkně, budu to sledovat, doufám že budeš mít dobrou úrodu

mrak

Old Post 04-02-2007 v 11:44 AM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6970340 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív