Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Šťovíkůf zelený koutek (250W)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 17

cao
nepremyslel jsi o siti? ted by se tan krasne hodila a podle ni se da udelat dobrej koberec....rada..
mej se jinak pekny kytizzZ

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 29-05-2005 v 16:47 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 18

luckybob: jojo videl, ono to cely dopadlo uplne jinak nez jak se to nazacatku naplanovalo. Ve sklepe lezi schovanej valec na v-scrog
bavil jsem se tim jak jsem je tvaroval vetev po vetvi a zkousel co a jak a na sit uz nejak nebyl cas, ale proc to nezkusit takhle, jeste zkusim vyfotit pohled svrchu, rekl bych ze je to docela rovnomerne

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 29-05-2005 v 20:05 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 19

dneska bych se mohl rozepsat o hnojení:

růst:
Biogrow 1ml/l (od Biobizz)
1x týdně Enza Forte (Plagron) prolejt takovým množstvím vody aby nemíň půlka zase vytekla

květ:
Biogrow 1ml/l (tohle je pořád stejný)
Biobloom 1-4 ml/l (Biobizz)
Top Max 1-4ml/l (Biobizz)
Enza Forte 1x 7-14 dní - podle toho jak mi to vyjde a jak se holkám daří

na začátku samozřejmě kořeňák, sem tam phytamin (ale ten spíš abych vypotřeboval, zatím jsem žádnej efekt nezpozoroval) a 1-2x hořkou sůl (v těch kupovanej substrátech mi kytky občas žloutnou)

EC nesleduju, pH jen občas, mám vodu kolem 8, ale když jsem teď měřil pH toho co vyteklo po proprachování enzymem, tak to bylo cca 6-6,5 takže vcelku v pohodě.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 31-05-2005 v 07:11 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 20





po delším čase mám zase k ruce foťák, je to cca 47 den v květu, před týdnem jsem se vrátil po deseti dnech a tak se mi mezitím trochu vymkla vlhkost, při návratu tam bylo 86% čímž jedna palice chytla plíseň (naštěstí jsem ji včas eliminoval) a na většině kytek se usídlily svilunšky, takže i trochu prostříháno.

teď už jen tak asi dvakrát pohnojím a zbytek už jen flush, co myslíte? na jak dlouho to ještě vidíte?

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 28-06-2005 v 13:16 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 21





a teď detaily, teda to je dílo chtít pod tím sodíkem zaostřit, strašně to bliká, ale jak jinak to nasvítit?


čekal jsem je naducanější, radši k tomu ani ten zapalovač jako měřítko nepřikládám


takže:
shark



ak47



black domina




hawaiia

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 28-06-2005 v 13:32 PM

Old Post 28-06-2005 v 13:26 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 22

čus štovajs chtělo by to lepší foto třeba když to nebude svítit jinak velmi dobrá práce a jak dlouho 10 dní určitě a u BD a GWS klído ještě 20

Old Post 28-06-2005 v 13:33 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 23



tak už je dávno sklizeno a usušeno, omluvte tedy moji dočasnou indispozici, ale nějak se nemohu odtrhnout od testovani
Bylo toho jistě přes 100g ale přesně nevím, neměl jsem po ruce váhu a tahat to k váze do práce mi za ten risk nestojí a navíc jsem se neubránil před občasným uštipováním.

Tak jen pár foto na závěr. Skříň je teď OFF, snad zase někdy na podzim.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 26-07-2005 v 12:26 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

sklizeň podzim 2005 Příspěvek č. 24





Trochu opožděně jsem vyhrabal fotky z posledka. Teďkonc to ve skříni vypadá obdobně, ale to zase příště.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 23-03-2006 v 10:03 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 25

Jéje dík za karmu, už jsem nevěřil, že to tu někdo sleduje.
Tak bych ještě mohl doplnit, že toho bylo něco přes 150g. Ty vrchni modely uz s jistotou neurcim, byly to nejake prebytky od kamaradu a k tomu jsem měl ještě několik vlastních Sharků, ten nejvetsi kus je na posledni fotce
A už je to všechno fuč

Jediné, co zůstalo, jsou původní kytky, zase jsem je po ošmikání vrátil pod lampu a přepnul na 24/0, veget se protáhl na dva měsíce, určitě bych tomu pomohl kdybych je všechny přesadil, ale na polovinu ještě nemám pořešený větší květináče a to asi chvilku zabere.
A ne všechny holky se mi takhle podařilo převést, tuším asi tři jsem při sklizni obral natolik, že nebylo z čeho začít růst, ale abych pravdu řekl, ani nevím kam bych je tam nacpal, skříň je úplně plná

Naposledy upravil Šťovík 26-03-2006 v 08:27 AM

Old Post 25-03-2006 v 07:44 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Valda
Nový Člen

Karma uživatele Valda - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 26

K+ Jednoduchý ale pěkný taky se do toho pustim

Old Post 28-03-2006 v 00:39 AM
Valda je offline   Profil uživatele Valda   Find more posts by Valda   Foto galerie člena Valda   Click here to Send Valda a Private Message   Add Valda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 27

No fakt seš dobrej oživovák:-)
Máš to fajnový, komora akurát, odtah vypadá prímově a ten kšuntovej větrák vychytáš.
I like it !!!

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 31-03-2006 v 13:22 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

update 6.4. Příspěvek č. 28




Tak jsem po posledním hnojení a zbytek už se bude jen promejvat vodickou, at to pekne chutna. Nekdy bych zkusil nafotit i detaily, hlavne u jedne si brousim zuby na pristi Cannabis Cup

Old Post 06-04-2006 v 13:09 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Shark Příspěvek č. 29








Tak a je před sklizní těch několika lahůdek. První série GWS.

mlask!

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 19-04-2006 v 22:04 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

a další Příspěvek č. 30





tyhle neznám, každopádně jsou to zase kytky který jsem už jednou sklízel a to v prosinci, pak jsem udelal reveging a az na dve to vsechny zvladly do takovyhle formy

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 20-04-2006 v 23:46 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 31

Tak jsem je konečně ostříhal a pahejlky zkusil napotreti vratit pod lampu, tentokrat uz je ale jen ozivim a zasadim nekam ven
Až to nasuším, tak dám vědět výnos, ale tenrokrát jsou paličky menší zato v mnohem hojnějším počtu. Však se taky mnohem víc větvily a ten reveg jim asi taky ubral trochu dech.
Jinak to zhuluje parádně, já už po několika dnech trochu uvykl, kamarádi co ke mě zajdou jsou na tom občas hůř

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 04-05-2006 v 11:00 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 32

super vecicka ten reveging. Kolko krat sa da takto pestovat za sebou?a kvalita a kvantita sa ti bracho neznizila? a este jedna dotaz,ako dlho si to mal na 24/0? inak k+ samozrejmost

Old Post 22-07-2006 v 16:42 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4427330 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív