Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » můj první country outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Obecné nejdříf něco o počátcích pěstění Příspěvek č. 1







Nerad bych tu rozjížděl nějaké duplicitní téma, ale na druhou stranu bych se tu rád představil, malinko pochlubil a sem tam se zeptal na nějakou nejasnost.

Před dvěma lety jsem vypěstoval svoje první kytky. Jednu na balkoně a několik na zahradě. Pytlík sklizený fruty mi vydržel až do loňskýho podzimu.

Loni jsem dal dvě kytky známýmu do skleníku, kde je majitelé v půlce léta ze strachu vytrhali, protože je jejich deti (z prvního stupně ZŠ) poznaly a chlubili se s tím sousedum na vsi.

fotky:
1. a 2.
balkonovka, nadhernej stromeček a hlavně hustě voňavej modýlek, všechno jsou to ale noname

3. a 4. čtyři zahradní krásky, pojmenované podle výšky: Vysoká, Popásovka, Pokolínkovka a Mikrózka (sice jí bylo jen tak na tři brka, ale ty stály zato

5. a 6. detail Vysoké

Naposledy upravil Šťovík 20-01-2005 v 14:25 PM

Old Post 30-07-2004 v 11:08 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

A letos? Příspěvek č. 2


A letos? Tenokrát už zahrada nepřipadala v úvahu. Rodičům se kytka líbila natolik, že o ní občas vykládali známým a mě se nechtělo moc riskovat. Bydlím jinde a bohužel bez zahrady a s mikrobalkonem.

Nejdřív jsem na radu známého zasel semínka na místech za městem, který mě připadaly jako vhodný. Většina semen vyklíčila, ale moje počáteční radost dlouho nevydržela. Z šesti políček bylo všech šest vybranejch tak, aby to byly dobrý schovky, ale ještě jsem se moc neohlížel na kytky. Dlouho nevydržely a jen na jediném z nich ještě rostou a i tam je to dost ve stínu.

Naposledy upravil Šťovík 09-09-2004 v 20:42 PM

Old Post 30-07-2004 v 11:44 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 3

Zdárek
Kytičky moc pěkný!!!!! Letos nic nejedeš?

Old Post 30-07-2004 v 11:50 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 4

Tak to je mazec!!!! Já se tady píšu s příspěvkem a než ho dopíšu a pošlu tak už tady píšeš co letos.... Tak soráč že ti to tu takhle svinim zbytečnejma otázkama:-)

Old Post 30-07-2004 v 11:53 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Hlína Příspěvek č. 5







Nevzdal jsem se, našel dvě vhodnější políčka a vysadil tam prcky co jsem si pro sichr připravil za oknem.

obr. 1 a 2 zasázeno (22/5)

stav předevčírem:

obr 3 a 4
rostou v houští takže jsou menší než ty následující, jen ta na 4. obrázku je znatelně světlejší než ostatní ale neřekl bych že trpí nějakým nedostatkem, je taková pořád, nevíte čím to?

obr 5 a 6
a tyhle jsou z paloučku, na obou jsem našel jeden samičí květ cca v polovině rostliny, ale víc nic, mám je zkusit nechat dál anebo rovnou zmlíkovat?
Jsou ty největší kytí co mám, tak se mi moc nechce je kvůli jednomu kvítku hned eliminovat. Jak často je potřeba ke kytkám chodit, kdybych chtěl loupat nažádoucí kvítky?

Old Post 30-07-2004 v 11:56 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 6


tady jsem našel lepší obrázek té "albínky"

Old Post 30-07-2004 v 12:02 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wowek
Stálý Člen

Karma uživatele Wowek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 7

foto 3 celkem mazec tam musí bejt hrozně vidět z těch baráku v pozadí ? mno riskuješ....

oh my got ! Funky Shit....

Old Post 30-07-2004 v 12:12 PM
Wowek je offline   Profil uživatele Wowek   Find more posts by Wowek   Foto galerie člena Wowek   Click here to Send Wowek a Private Message   Add Wowek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wowek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 8

wowek:
byla to jen taková předloňská zkušební záležitost. všichni v okolí se tamznají, takže bych v tomhle problém neviděl, navíc si odhadiju tipnout, že 90% lidí ani nepoznalo wocogo

a už tam ale nic nepěstuju

Naposledy upravil Šťovík 30-07-2004 v 14:35 PM

Old Post 30-07-2004 v 12:14 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 9


Ta žlutá je prostě žlutá... Mam jednu (viz. foto) a ta byla takhle žlutá jak je na tý fotce, ale teď je z ní pěkná zelená rostlinka (foto bohužel nemam - snad příště) a žádná změna stravy u ní neproběhla:-) Klídek ona zezelená..... Jinak je máš pěkný. Přeju ti ať dobře sklidíš.
Měj se!

Old Post 30-07-2004 v 14:28 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Obecné Příspěvek č. 10

Pokud vás zajímá pokračování, tak sem můžu dovalit další fotky, i když to bude letos bída, tak jsem si aspoň našel prima lokalitky a během roku si je oťukávám. Kytky budou spíš na chuť. Zjistil jsem že jsem si omylem prohodil hnojiva a celý jaro hnojil na květ a teď v době květu jsem nevědomky nasadil na růst

Z albínka se vyklubal samec a spolu s několika dalšíma byl vyeliminován.

Takže skóre z prvního pokusu na šesti různejch místech ze semínek zbejvaj dva skrčci, z kytek co jsem vyklíčil a předpěstoval doma zbejvá tak 40%

Old Post 19-08-2004 v 09:24 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 11

2 Šťovík:
Ta moje žlutá kytka jak sem jí sem dával mi taky ukázala koule, tak to je docela zajímavý. A fotky sem klidně hoď, protože tim nikdy nic nepokazíš:-)
No a co se týče toho hnojení naruby, tak z toho si nic nedělej protože mě minulej tejden oznámil známej chytrák že už mu začínaj kytky kvést tak že už přestane hnojit tim SUPERFOSFÁTEM a nasadí Krystal. PaK
Po pravdě mě to těžce roszekalo!!!!

Old Post 19-08-2004 v 09:53 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Obecné Příspěvek č. 12




Tak takhle pěkně se nakonec vybarvily. Z malejch samiček dozrávají v samice, nad kterejma se olízne nejeden hulič

Jenže kolem začaly zrát ovocný stromy, snad tam moc lidí nekrouží, dneska jsem potkal dvě babičky co nedaleko něco trhaly.

Pohnojíno a hurá na dovču!

Old Post 22-08-2004 v 23:21 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 13

Tak mě napadá, jestli tam za těch 14 dnů ještě něco najdu.
Ale co, nějak o dopadne, příroda už si nějak poradí

Old Post 23-08-2004 v 00:45 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Poslední návštěfka Příspěvek č. 14






... jinak bych se asi neudržel a oňupoval nějaký mňamky. Sice úplně nakonec, ale aspoň jednou než nikdy, jsem jim koupil phyt-amínek a udělal jim vitamínovou lázeň. Ať mi kukuřičky uzrajou spokojený

A teď už fotky, kytiček je jen pár a taky nic moc velký, ale příště už to budu mít určitě vychytanější.

Jsou to kytky ze stejnejch semínek, stejně sázený. Na prvních dvou fotkách rostou míň na slunci, na zbytku je jediná co vyrostla na tom prosluněným (zbytek byli kucíí).

A na závěr nezbývá než popřát - sklizni zdar a čórkařům zmar!

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 09-09-2004 v 20:09 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 15

já myslim, že dobrá práce, chlape. připomíná mi to moje začátky, kdy jsem měl opravdu pár málo kytiček (no těď jich mam stejně, ale jsou větší a ty měly tak metr a na každý tak deset patnáct pališek, ale vždycky to byla radost cestovat ty kilometrym, sledovat po tejdnech změny a celkově kytičky opečovávat. a i to málo stačilo k moc dobrýmu pocitu. jó nostalgie...

nicméně, až budeš vychytávat flek, tak dej bacha na světlo. z těch fotek se mi zdá, že byly dost ve stínu a to neni ideální. jinak u mě máš K, protože takovýhle kytky jsem tu už dlouho neviděl... měj se fajn a ať ti něco vyjde!

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 13-09-2004 v 23:55 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 16

Navážu malinko na Kolese. Jak se zdá, všichni začínající growers dělaj stejný chyby. Taky sem první a druhej rok zasadil na temný místa a nic, třetí a čtvrtej rok na světlo, ale zase blbej flek, páč čorka a letos pátej rok konečně sklidim ovoce svého snažení. No. Po pěti letech konečně, i když ne na 100% páč mi část podělaly srny. Dneska du sklidit. Za rok to bude určitě zase o něco lepší Moc se na to těšim. K+ for Šťovik

Grower forever

"jako vždy i dnes"

Naposledy upravil cannabio 14-09-2004 v 07:32 AM

Old Post 14-09-2004 v 06:38 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-05-2019 - Muj prvni verejny out - 7 odpovědí
24-09-2012 - Můj první outdoor - 86 odpovědí
11-10-2011 - Můj první Outdoor na groweru - 60 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4687540 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív