Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » můj první country outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 17

2 koles: cheche mě ty tvoje fotky taky připomněly moje úplný začátky, kdy jsem jen tak zasel semínka, zasadil kytky na zahradě a jen hlídal samce, výsledek byl krásnej, zásoba vydržela až do přespříštích vánoc. Ale rok potom jsem pak silně podcenil.

2 cannabio: ty místa se hrozně těžko hledaj, zvlášť když člověk začíná nad mapou. Na jaře to taky všechno vypadá jinak než během léta. Vůbec jsem nečekal, že většina míst tolik zaroste. Většina slunnejch míst mi připadala moc otevřenejch. Ale příroda se mi letos předvedla O jedno políčko jsem přišel tak, že tráva a kopřivy kolem vyrostly tak, že už jsem svý kytičky nikdy nenašel.

Letos jsem poprvé nasel nejdřív na moc kyselý a pak na moc tmavý místa. Teď už si připadám krapet zkušenější, našel jsem lepší flek jen o pár metrů od toho zastíněnýho a jen napjatě čekám jestli to tam někdo zná nebo ne. A je lepší si nechat vyčórkovat těch pár košťátek letos než pořádný pole příští podzim

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 14-09-2004 v 09:06 AM

Old Post 14-09-2004 v 09:01 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 18

No to každopádně. Všechny svoje pole sem si vyhlídnul už během předešlý sezóny, páč to je nejlíp vidět, jaký sou tam podmínky. Hlavně světlo a dostatek vody v blízkosti, abys nemusel tahat vodu v době sucha a nejdůležitější je asi okolní maskovací zeleň. Půdu už dycky nějak upravíš hnojení atp.

"jako vždy i dnes"

Old Post 14-09-2004 v 10:09 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

letošní sklizeň Příspěvek č. 19

Tak už jsem to nevydržel a včera jsem si udělal výlet a při té příležitosti sklidil asi tak polovičku úrody. Je toho tak do nastavených dlaní, ale lepší něco než nic. A nemít na podzim aspoň na chvilku provoněnej pokojíček, to není ten správnej podzim.

Kukuřička, která byla nejvíc na očích a o kterou jsem se nejvíc bál, zůstala na svém místě vlastně po mé návštěvě už tam nezůstala...

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 17-09-2004 v 14:13 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 20

No a má letošní minisklizeň je vyhulena
Na to že je to přesně měsíc po sklizni je to docela výkon, anebo spíš důkaz jak jsem to zase jednou podcenil.

Zdá se že se budete moct těšit na nějakej novej miniseriálek o indooru

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 17-10-2004 v 12:20 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 21

Čoveče tak to přeju upřímnou soustrast, někdo třeba ještě nesklidil a ty už máš dohulíno... To ti vůbec nezávidim. Doufám že máš aspoň kamarády kterým se zadařilo líp.

Jinak přeju ať ti ten indoorek vyjde a posílám Káčko pro zlepšení nálady

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 17-10-2004 v 17:59 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 22

dík

příští rok už bude vychystaný mnohem lepší políčko a místo nounejmů ze semínek si snad už zvládnu nachystat ňáký pěkný klony.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 06-05-2005 v 00:18 AM

Old Post 18-10-2004 v 12:01 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

2005 Příspěvek č. 23


Tak bych mohl ukázat že jsem nemluvil do prázdna. Letos mám nachystané políčko o kousek dál, pěkně na sluníčku

Mimča už maj tak 10-15 čísel, jen je ještě musím hodit pod lampu abych nějak určil pohlaví. Nic nenechat náhodě.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 06-05-2005 v 00:16 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zfiře
sponzor paměti

Karma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 24

nazdarek štovik.mistecko je tentokrat hodne sluné,ale jestli muzu poradit tak si najdi čas a celé totam poryj.me pripada ze jeto hodne male policko(tak na dve kyticky).pulhodinka prace a masto hotove.potom si budou paldy jenom chrochtat....jinak preju hodne uspechu.....




morava out. v B.I.G keři

Old Post 11-05-2005 v 11:57 AM
zfiře je offline   Profil uživatele zfiře   Find more posts by zfiře   Foto galerie člena zfiře   Click here to Send zfiře a Private Message   Add zfiře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 25

no ma to asi 2x4 metry a rikam si ze je to tak akorat na 8 nizkejch kericku. Prece jen tam kolem na podzim chodi parta lidi sbirat jabka a orechy, tak to chci udelat pokud mozno nenapadny.
O kus dal jeste planuju zasadit holky az s nima skoncim indoor. Asi tak v cervenci. To uz bych z nich sklidil potreti. Lakave. Jen mi za tu dobu pekne prirostly k srdci, takze to bude na podzim pekne smutny louceni. Urcite budu mit cim ten smutek zmirnit

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 21-05-2005 v 16:38 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 26

Heh, tak jsem tam v sobotu vyrazil sázet, naplánoval jsem si to pěkně po ránu a když těsně před úsvitem zahýbám k poslední odbočce z polní cesty na lesní, tak co nevidím, benga! asi se tam chodí zašívat.
Hlídaj vám taky benga políčko před čórkama?

V úterý na druhej pokus se to už povedlo, tentokrát bez nezvanejch hostů , jen jsem tu přírodu trochu podcenil a málem jsem to svoje místo už ani nenašel, jak tam všecko zarostlo, no mám se na podzim snad konečně na co těšit.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 02-06-2005 v 12:58 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 27

Kua takovou ochranku chci taky!!!!!Na kolik to vyjde?
Co dodat než Good luck!!!!!!!!!!

Old Post 02-06-2005 v 13:40 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 28

no nakolik by to asi vyšlo kdyby mě tam zastavili a podívali se mi do kufru...
jinak je prima že to tu ještě někdo sleduje

A co ty? jak to vidíš s letoškem? Připravil ses?

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Naposledy upravil Šťovík 03-06-2005 v 01:12 AM

Old Post 03-06-2005 v 00:38 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cabax
Stálý Člen

Karma uživatele cabax - 46% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 29

Pekne kvetinky.....
PEACE

Old Post 07-06-2005 v 06:55 AM
cabax je offline   Profil uživatele cabax   Find more posts by cabax   Foto galerie člena cabax   Click here to Send cabax a Private Message   Add cabax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 30

za 14 dni tam zajedu prisadit par zbylych, tak pak pridam novy fotky ty zelene

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 07-06-2005 v 16:51 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 31



tak je dosazeno, vypleto, u těch nejmenších bohužel přehnojeno.
jinak mám pocit že to místo nakonec není až tak slunný. no škoda, co myslíte, nejsou moc vytažený?
neměl jsem moc čas fotit, zapomněl jsem nabít baterku ve foťákuúúúú

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 28-06-2005 v 12:44 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dritte
Stálý Člen

Karma uživatele dritte - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 32

Nooo, nevím. Já mám ted na zahradě 16 kytek a všechny jsou velké skoro jako Já.. 185cm A když byli malý, jako tvé tak bych ty tvoje ukamenoval, ale vyroste s Toho určitě něco moc dobrýho, tak hodně ětěstí..

Old Post 05-07-2005 v 14:20 PM
dritte je offline   Profil uživatele dritte   Find more posts by dritte   Foto galerie člena dritte   Click here to Send dritte a Private Message   Add dritte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-05-2019 - Muj prvni verejny out - 7 odpovědí
24-09-2012 - Můj první outdoor - 86 odpovědí
11-10-2011 - Můj první Outdoor na groweru - 60 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4211060 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív