Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj první outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Můj první outdoor Příspěvek č. 1




Zdravím growery,
po pár prohulených letech jsem se taky rozhodl, že si zasadím svoje kytky. Doma jsem měl pár no-name semínek(na první grow podle mě stačí) a tak jsem 15. dubna 3 zasadil. Vzhledem k tomu, že jde o první pokus a nechci do kytek moc investovat, tak jsem jako substrát použil nehnojenou hlínu na pokojové rostliny, co jsem našel ve sklepě a v současnosti hnojím kristalonem start.
Semínka jsou sázená přímo do hlíny a zatím rostou doma za oknem. Po přesazení do větších květináčů půjdou na zahradu.
Fotky jsou z 24. 4.(tj. 9. den od zasazení). Na první fotce je kytka, která vykoukla jako první a je zatím nejsilnější. Na druhé je kytka, která vykoukla asi den po ní. A na třetí je kytka která vylezla až v den focení. Další budu přidávat.

Doufám, že se zde objeví vaše názory a rady pro začínajícího growera a že se mi s pěstováním zadaří

Můj první outdoor

Naposledy upravil Kolcek 29-04-2012 v 16:14 PM

Old Post 29-04-2012 v 15:38 PM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hurvajs1994
Stálý Člen

Karma uživatele hurvajs1994 - 81% PěstitelskáKarma uživatele hurvajs1994 - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 2

u té první si obsyp ten dlouhej stonek hlínou, bude ti líp držet ... jinak ti držím palce

Old Post 29-04-2012 v 17:35 PM
hurvajs1994 je offline   Profil uživatele hurvajs1994   Find more posts by hurvajs1994   Foto galerie člena hurvajs1994   Click here to Send hurvajs1994 a Private Message   Add hurvajs1994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 3

citace:
Doma jsem měl pár no-name semínek(na první grow podle mě stačí) a tak jsem 15. dubna 3 zasadil. Vzhledem k tomu, že jde o první pokus a nechci do kytek moc investovat, tak jsem jako substrát použil nehnojenou hlínu na pokojové rostliny, co jsem našel ve sklepě a v současnosti hnojím kristalonem start.


Nechci ti do toho moc kecat, ale kdyz uz se o ty kytky mas starat pul roku, tak je rozhodne lepsi vedet co pestujes. Kdyz si koupis par origo semen, nebo neco overeneho od mistnich a nakou slusnou hlinu, tak te to vyjde jak par g.

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 30-04-2012 v 00:13 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
floutek93
Nový Člen

Karma uživatele floutek93 - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4

Přesně tak a ten pocit když pěstuješ a máš svou úrodu je nepopsatelnej!

Old Post 30-04-2012 v 05:33 AM
floutek93 je offline   Profil uživatele floutek93   Find more posts by floutek93   Foto galerie člena floutek93   Click here to Send floutek93 a Private Message   Add floutek93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 5

hlavně to ted ještě nehnoj,určitě si to tu pročti,vůbec není pozdě zasadit ještě jná semena nebo si sehnat řezy

Old Post 30-04-2012 v 06:38 AM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BunyMax
Stálý Člen

Karma uživatele BunyMax - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 6

Keď nechceš do hliny moc investovať , tak skús si namiešať niečo vlastné. Určite sa to oplatí a bude to vidieť aj potom na výnose. Treba tu len hladať

Old Post 30-04-2012 v 07:06 AM
BunyMax je offline   Profil uživatele BunyMax   Find more posts by BunyMax   Foto galerie člena BunyMax   Click here to Send BunyMax a Private Message   Add BunyMax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Rumcajs


Nechci ti do toho moc kecat, ale kdyz uz se o ty kytky mas starat pul roku, tak je rozhodne lepsi vedet co pestujes. Kdyz si koupis par origo semen, nebo neco overeneho od mistnich a nakou slusnou hlinu, tak te to vyjde jak par g.

No tak ono to není tak, že bych úplně nevěděl o co jde - jsou to semínka z loňské úrody od dvou známých, takže zhruba tuším co z toho bude. Tohle je spíš abych nabral nějaký první zkušenosti, origo semena nechám až na příští rok, až budu vědět co a jak

citace:
Původní příspěvek od pestitelpompo
hlavně to ted ještě nehnoj,určitě si to tu pročti,vůbec není pozdě zasadit ještě jná semena nebo si sehnat řezy

Dneska jedu za známým co taky pěstuje, tak zjistím jestli nějaký semena nemá a případně ještě jednu, dvě kytky zasadím. Ale jak už jsem psal - tohle je na nabrání prvotních zkušeností.

Přidávám fotky z dneška ve stejným pořadí jak v prvním příspěvku.

Můj první outdoor

Old Post 30-04-2012 v 09:55 AM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 8




Fota

Můj první outdoor

Old Post 30-04-2012 v 09:59 AM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

tvl no hochu ja nechápem načo to tu dávaš ? keď aj tak nepočúvaš rady ? Stonka ma byť pevná, už ti niekto písal že ju máš zahádzať hlínou ..... Tým že stonke pomáhaš privezuješ o špajdlu robíš veľmi zle stonka bude len slabá a slabá. Zahádž ju hlinou, a daj ju vonku nech ju troška ofukuje vetrík potom uvidíš zmeny.
A ešte ta zemina mi tiež príde oničom + ten extra velký kvetináč neviem neviem man ...

Old Post 30-04-2012 v 11:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
tvl no hochu ja nechápem načo to tu dávaš ? keď aj tak nepočúvaš rady ? Stonka ma byť pevná, už ti niekto písal že ju máš zahádzať hlínou ..... Tým že stonke pomáhaš privezuješ o špajdlu robíš veľmi zle stonka bude len slabá a slabá. Zahádž ju hlinou, a daj ju vonku nech ju troška ofukuje vetrík potom uvidíš zmeny.
A ešte ta zemina mi tiež príde oničom + ten extra velký kvetináč neviem neviem man ...

Dávám to sem kvůli radám. Stonek jsem nezaházel kvůli nedostatku hlíny - proto jsem taky zvolil provizorní řešení se špejlí. Zahážu večer nebo nejpozdějc zítra. Venku jsou kytky už od rána.
A na tom květináči se ti nezdá co?

Můj první outdoor

Old Post 30-04-2012 v 12:22 PM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Lenže te rady ignoruješ ! Zahádzať hlinou si to mal preto aby si stonku zmenšil a tým pádom zosilnela a zhrubšila sa, tým že ty tam dáš špajdlu robíš presný opak. A ten kvetináč popravde vyzerá ako keby si ho z koša vytiahol ale problém je ten že je malí ...
Ak v tomto niečo vypestuješ tak maš umňa pivo

Old Post 30-04-2012 v 12:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
Lenže te rady ignoruješ ! Zahádzať hlinou si to mal preto aby si stonku zmenšil a tým pádom zosilnela a zhrubšila sa, tým že ty tam dáš špajdlu robíš presný opak. A ten kvetináč popravde vyzerá ako keby si ho z koša vytiahol ale problém je ten že je malí ...
Ak v tomto niečo vypestuješ tak maš umňa pivo

Ok, stačí vysvětlit. Jak řikám, v tomhle jsem naprostej nováček a amatér.
Rady neignoruju. Ignoruju jen ty s nákupem orig semen. Hlínu tam dám dneska/zítra, jakmile ji budu mít.
Květináče jsou starý, takže vypadají jak vypadají a jsou jen dočasný. Před přestěhování ven na trvalo půjdou do větších.

Můj první outdoor

Old Post 30-04-2012 v 12:51 PM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hurvajs1994
Stálý Člen

Karma uživatele hurvajs1994 - 81% PěstitelskáKarma uživatele hurvajs1994 - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 13

až budeš zase něco sadit tak květináč naplň jen do poloviny a až se ti vytáhne stonek, tak to jen přisypeš a nebudeš muset nic přivazovat a řešit místo na hlínu v květináči...

Old Post 30-04-2012 v 14:27 PM
hurvajs1994 je offline   Profil uživatele hurvajs1994   Find more posts by hurvajs1994   Foto galerie člena hurvajs1994   Click here to Send hurvajs1994 a Private Message   Add hurvajs1994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
Lenže te rady ignoruješ ! Zahádzať hlinou si to mal preto aby si stonku zmenšil a tým pádom zosilnela a zhrubšila sa, tým že ty tam dáš špajdlu robíš presný opak. A ten kvetináč popravde vyzerá ako keby si ho z koša vytiahol ale problém je ten že je malí ...
Ak v tomto niečo vypestuješ tak maš umňa pivo

to:Kolcek
Takové rady opravdu raději ignoruj."Malí"ten kvetináč není.
dale pak tady:
http://grower.cz/pestovani/navody/h...ubstraty/8.html

Old Post 30-04-2012 v 15:10 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od hurvajs1994
až budeš zase něco sadit tak květináč naplň jen do poloviny a až se ti vytáhne stonek, tak to jen přisypeš a nebudeš muset nic přivazovat a řešit místo na hlínu v květináči...

Jojo, to určitě udělám To by mě nenapadlo, že zrovna tohle se dá zkonit

to: Mr.Sordo
Díky za link. Taky si nemyslím, že by velikost květináčů byla nějak tragická(zvlášť pro začátek), ale nevím no.

Můj první outdoor

Old Post 30-04-2012 v 20:52 PM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronic
Stálý Člen

Karma uživatele Chronic - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 16

Cus, kvetinace maji urcite dostatecnou velikost, ja bych ty kytky jeste nakej den nechal klidne i vycouhnuty a pak je presad jak udelaji naky koreny a dej je az po prvni listy do zeme a samozrejme souhlasim s hurvajsem
Kazdopadne jakmile presadis prcky na zahradu, tak se sami se sebou poperou a budou valit sami..

Old Post 01-05-2012 v 12:40 PM
Chronic je offline   Profil uživatele Chronic   Find more posts by Chronic   Foto galerie člena Chronic   Click here to Send Chronic a Private Message   Add Chronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-05-2019 - Můj první grow - urban terasa - 5 odpovědí
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
07-08-2017 - LSD, první outdoor, listy - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7817090 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív