Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj první outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od HujerII
Řezy dozrávají později než kytky ze semínka


A na tohle jsi přišel jak ?
Podle mě to záleží jen a jen na genetice a fotoperiodě a ne na tom jestli ta kytička vyrostla z řezu a nebo ze semena.

Old Post 14-08-2012 v 11:40 AM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 50

No podle mě zas ne čau...

Ne, prostě s tim mám takovou zkušenost a od jednoho growera jsem to i slyšel, ale nebudu se s Tebou hádat, třeba to pravda není takže to klidně ignoruj...

Old Post 15-08-2012 v 22:40 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od hellping


A na tohle jsi přišel jak ?
Podle mě to záleží jen a jen na genetice a fotoperiodě a ne na tom jestli ta kytička vyrostla z řezu a nebo ze semena.


Jo, řekl bych, že máš spíš pravdu ty. Ono to platí spíš obráceně, než tvrdí Hujer. Kytka ze semínka potřebuje nějaký čas, aby dospěla. Kdežto kytka z řezu má biologické stáří mateční rostliny. Proto taky většinou můžeš řízek rovnou po zakořenění nechat kvést. Ale kytka ze semene musí dospět, aby byla dostatečně účinná (hádám tak alespoň cca 1,5 měsíce růstu od vyklíčení).

A k tomu (ne)kvetení: Koukal jsem poslední fotky tvých kytek (předpokládám, že to nejsou automaty) a myslím, že při téhle velikosti by neměl být problém s tím, abys je zatmíval na 12/12. Stačí když je v např. v 20:00 odneseš do tmy (sklep, kůlna, skříň atd.) a v 8:00 je zase dáš na světlo. Nebo si to uprav podle pracovní doby - mně vyhovuje těch 8:00 - 20:00. Zrovna suším Euforii, kterou jsem začal zatmívat koncem června.

Naposledy upravil KOSMEJ 16-08-2012 v 09:04 AM

Old Post 16-08-2012 v 08:53 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od KOSMEJ


Jo, řekl bych, že máš spíš pravdu ty. Ono to platí spíš obráceně, než tvrdí Hujer. Kytka ze semínka potřebuje nějaký čas, aby dospěla. Kdežto kytka z řezu má biologické stáří mateční rostliny. Proto taky většinou můžeš řízek rovnou po zakořenění nechat kvést. Ale kytka ze semene musí dospět, aby byla dostatečně účinná (hádám tak alespoň cca 1,5 měsíce růstu od vyklíčení).

A k tomu (ne)kvetení: Koukal jsem poslední fotky tvých kytek (předpokládám, že to nejsou automaty) a myslím, že při téhle velikosti by neměl být problém s tím, abys je zatmíval na 12/12. Stačí když je v např. v 20:00 odneseš do tmy (sklep, kůlna, skříň atd.) a v 8:00 je zase dáš na světlo. Nebo si to uprav podle pracovní doby - mně vyhovuje těch 8:00 - 20:00. Zrovna suším Euforii, kterou jsem začal zatmívat koncem června.

Díky za radu, ale bohužel to takhle nepůjde. V 7 ráno odjíždím do práce a vracím se večer po 9, takže bohužel nic

Můj první outdoor

Old Post 16-08-2012 v 20:58 PM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 53



Čus,
potřeboval bych radu. Jedné kytce začly nějak rezatět listy Netušíte, čím by to tak mohlo být? Hnojky žádný nepoužívám.

Můj první outdoor

Old Post 03-09-2012 v 10:38 AM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 54

Hele vypadá to na první pohled jako nějaká plíseň. Poradil bych ti na to kuprikol 50, ale jelikož už vidím květy tak bych se na to bejt tebou vyprdl a zkusil to dojet tak jak to máš. Ty špatný listy bych ale určo odtrhal a vyhodil.
A máš to moc světlý, chtělo by to hnojit.

Old Post 03-09-2012 v 13:02 PM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 55

2hellping: díky za radu
Takže listů jsem se zbavil a bylo mi doporučeno použít octový postřik. Bohužel ale nevím v jakým poměru ho namíchat a google mi moc neporadil...
Máte s tím někdo zkušenosti? V jakým poměru bych ho měl namíchat? Je případně možné/vhodné tím kytky i párkrát zalít, abych se zbavil případné plísně na kořenech?

Můj první outdoor

Old Post 05-09-2012 v 11:58 AM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 56

Plíseň na kořenech, hmm tak to je asi nejlepší peroxid. 5ml/10l 30% H202 - seženeš v drogerii.
Postřik bych bejt tebou nedělal, pokuď již kveteš. Vlhkost do palic není zrovna to pravý.
Já stříkal proti plísním vždy kuprikol 50, 2x před kvetením a to vždy preventivně + nějaký smáčedlo.
O tom octu moc nevím, vím akorát že octovou vodu používá moje mamka když vytírá ledničku nebo chlebovku

Old Post 05-09-2012 v 12:31 PM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 57

2hellping: tak jsem ten dotaz nemyslel Myslel jsem to tak, že jestli když to tím octovým postříkem zaleju, tak jestli tím odstraním případnou plíseň na kořenech a jestli tím kytce neuškodím.

Jinak složení toho postřiku jsem našel tady v archívu, že kořeň pro indoor používá 50/50 ocet/voda a od babičky jsem zjistil, že používala proti plísni mix voda/ocet/mlíko v poměru "jen tak vod voka" Takže jestli to listí začne zase rezatět, tak jedno z toho vyzkouším a uvidíme...

Můj první outdoor

Old Post 06-09-2012 v 07:12 AM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 58



Opět zdravím a chtěl bych poprosit o radu - myslíte, že už je kytka na fotkách zralá? Je to kytka babičky, která z ní chce mast. Na kouření půjde jen tak jedna až dvě paličky(člověk musí ochutnat )

Můj první outdoor

Old Post 22-09-2012 v 11:09 AM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 59

Tak plisen na listech to fakt neni chytraci zluty listy zacnou pozdeji hnednout, proste je otrhej a vyser se na octovej postrik nebo buhvi co. Jks prisel na plisen na korenech? nestacim se divit. Drzim palce, at ti to vyjde. Dyztak pm ;-)

Old Post 22-09-2012 v 11:18 AM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 60

A co si teda myslíte o tom sklizení?

Můj první outdoor

Old Post 24-09-2012 v 10:42 AM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 61

Jeste ji nech, vypada ze jeste chvilku snese, ale nejlepsi bude si poridit poradnou lupu nebo kapesni mikroskop, at to muzes sledovat a podle toho sklidit

Old Post 24-09-2012 v 19:24 PM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-05-2019 - Můj první grow - urban terasa - 5 odpovědí
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
07-08-2017 - LSD, první outdoor, listy - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6522140 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív