Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj první grow - urban terasa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
InhalatoRR
Nový Člen

Karma uživatele InhalatoRR - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 9  

Obecné Můj první grow - urban terasa Příspěvek č. 1

Ahoj groweři!

Po letech prohlížení a přihlížení jsem se konečně odhodlal a protože jsem se přestěhoval na příhodné místo, rozjel jsem svůj první grow.
Mám jižní terasu podkrovního bytu, která je velmi slunná a trochu nenápadná zároveň - když jsem ten flek viděl, hned se v hlavě začal tvořit plán.

Od kamaráda jsem sehnal 4 řízky v rockwoolu. Jediné informace, které o nich mám, jsou názvy odrůd. A to navíc pouze u 3 z nich.
Jsou to tedy:
2x Doctor
Chocolate mint
No name

Řízky jsem sehnal koncem dubna a do 10.5. seděly doma za oknem (nedopřál jsem jim mrazíky).
10.5. jsem je přesadil do větších květináčů. Použil jsem klasický zahradnický substrát smíchaný s trochou hrubšího perlitu a navrch vrstvu keramzitu.
V lokálním growshopu jsem zakoupil hnojiva od BioBizzu a pravidelně zahnojuji se zálivkou.
Nad 3. patrem jsem je zastřihnul dle návodu na topování. Z toho se pár dnů sbíraly, ale teď jedou jak drak. Kytky se pěkně rozvětvily a košatějí.
Už teď ale uvažuju, že bude brzo potřeba je přesadit do větších truhlíků.

Přidám postupně pár fotografií a uvítám případné názory :-)

Old Post 31-05-2019 v 15:07 PM
InhalatoRR je offline   Profil uživatele InhalatoRR   Find more posts by InhalatoRR   Foto galerie člena InhalatoRR   Click here to Send InhalatoRR a Private Message   Add InhalatoRR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
InhalatoRR
Nový Člen

Karma uživatele InhalatoRR - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 2


takhle jsem si je přinesl

Old Post 31-05-2019 v 15:10 PM
InhalatoRR je offline   Profil uživatele InhalatoRR   Find more posts by InhalatoRR   Foto galerie člena InhalatoRR   Click here to Send InhalatoRR a Private Message   Add InhalatoRR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
InhalatoRR
Nový Člen

Karma uživatele InhalatoRR - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3


takhle šly ven

Old Post 31-05-2019 v 15:11 PM
InhalatoRR je offline   Profil uživatele InhalatoRR   Find more posts by InhalatoRR   Foto galerie člena InhalatoRR   Click here to Send InhalatoRR a Private Message   Add InhalatoRR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
InhalatoRR
Nový Člen

Karma uživatele InhalatoRR - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4


aktuální foto ze dneška

Old Post 31-05-2019 v 15:13 PM
InhalatoRR je offline   Profil uživatele InhalatoRR   Find more posts by InhalatoRR   Foto galerie člena InhalatoRR   Click here to Send InhalatoRR a Private Message   Add InhalatoRR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
InhalatoRR
Nový Člen

Karma uživatele InhalatoRR - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 5


Chtěl bych se zeptat, zda je normální, že nemají rostliny ve vyšších patrech ten klasický tvar pěticípých listů, ale většina listů jsou dvoj- nebo trojcípé? viz foto

Old Post 31-05-2019 v 15:15 PM
InhalatoRR je offline   Profil uživatele InhalatoRR   Find more posts by InhalatoRR   Foto galerie člena InhalatoRR   Click here to Send InhalatoRR a Private Message   Add InhalatoRR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 6

Ty listy jsou z duvodu. Ze kytky trochu nakvetli a pak se prepnuli zpatky na rust. Koncem dubna je na rizky jeste dost brzo. Idealni je brat rizky az tak kolem 20 kvetna v pulce nejdriv. Ale je mi jasny ze ne vzdy to tak klapne. Ja letos taky bral rezy na konci dubna. Pac pak uz bych asi zadny nesehnal. U tech kytek se to casem srovna a budou delat normalni listy. Jinak to mas pekny

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 31-05-2019 v 16:38 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-08-2020 - První grow - Windoor amatér - 22 odpovědí
10-03-2013 - Muj prvni Grow - Outdoor White Widow - 76 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2973040 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív