Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj první outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 17





Takže už to vypadá, že kytky začínaj ukazovat pohlaví, ale nejsem si jistej, jestli to jsou samice. Co si myslíte vy? Nebo je ještě brzo na určení? První 2 fotky jsou stejná kytka, 3. fotka je další(je focená ze shora, protože u toho jak se rozvětvuje není ještě nic moc vidět) a na 4. fotce je kytka, která z těch tří trpí nejvíc na to, že ju nalomil vítr Ty ostatní se s tím popraly bez větších problémů, ale tahle je nějaká špatná... Ze stejnýho důvodu jsou všechny zase přivázaný ke špejlím.
Pohlaví bych chtěl určit co nejdřív především proto, abych mohl přesadit do velkých květináčů - přece jen není optimální přesadit a pak zjistit, že roste samec...

Můj první outdoor

Old Post 12-05-2012 v 19:47 PM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 18

Já tam teda nikde nic nevidím,ještě je brzo.

Old Post 12-05-2012 v 19:56 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 19

to:sw3ap
na té druhé fotce?

Můj první outdoor

Old Post 12-05-2012 v 19:57 PM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 20

To jsou malý boční větvičky

Old Post 12-05-2012 v 20:00 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 21

Ajo ták To teď hlídám pořád, protože teď v pátek odjíždím na týden pryč a před tím než odjedu bych to měl rád přesazený. Navíc už to budou tak 4 týdny od zasazení semínek do hlíny, tak jsem myslel, že jako móžná konečně se už začíná něco tvořit
Jak tak dlouho trvá než se ukáže pohlaví?

Můj první outdoor

Old Post 12-05-2012 v 20:09 PM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 22

Kdy se ti ta kytka nalomila? Myslite, že má ještě šanci? (Taky mám nalomenou kytku :/ )

Old Post 12-05-2012 v 20:30 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 23

to:HujerII
Kytka je nalomená kousek nad hlínou a je to tak týden, čtrnáct dní. Předpokládám, že to přežije(ta co je na fotkách 1, 2 to zvládla v klidu, jen je tam takový kolínko) obvzlášť když ji pak zahrabu až po první lístky do hlíny.

Můj první outdoor

Naposledy upravil Kolcek 12-05-2012 v 21:44 PM

Old Post 12-05-2012 v 20:34 PM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hurvajs1994
Stálý Člen

Karma uživatele hurvajs1994 - 81% PěstitelskáKarma uživatele hurvajs1994 - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 24

ta kytka ti to přežije bez problémů (je to jako plevel) jinak pohlaví se ti ukáže, až se změní perioda světla a taky záleží na odrůdě (jestli nemáš autoflower)... Až to budeš přesazovat, tak ty první lístky (zárodeční) musí být u úplně u země, aby se ti nelámal stonek... (já osobně zahrabu i první patro, postupem času ti to vytvoří kořeny a bude lepší stabilita)

Old Post 13-05-2012 v 06:16 AM
hurvajs1994 je offline   Profil uživatele hurvajs1994   Find more posts by hurvajs1994   Foto galerie člena hurvajs1994   Click here to Send hurvajs1994 a Private Message   Add hurvajs1994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od hurvajs1994
ta kytka ti to přežije bez problémů (je to jako plevel) jinak pohlaví se ti ukáže, až se změní perioda světla a taky záleží na odrůdě (jestli nemáš autoflower)... Až to budeš přesazovat, tak ty první lístky (zárodeční) musí být u úplně u země, aby se ti nelámal stonek... (já osobně zahrabu i první patro, postupem času ti to vytvoří kořeny a bude lepší stabilita)

Tak to rád slyším, že to zvládne bez problému Autoflower to (podle loňských zkušeností souseda) není. Myslíš, že má cenu přesazovat do větších už teď, když ještě nevím pohlaví kytky? Nemám sice v plánu v případný samce vyhazovat(jen oddělit od samic a potom využít na mlíko, ...), ale taky není potřeba jim dávat kdoví kolik prostoru a péče. Mě se zdá třeba ten květináč u té největší kytky už celkem malej(tj. u té na 3. fotce), ale nevím.

Můj první outdoor

Old Post 13-05-2012 v 12:44 PM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 26

Tak bohužel jedna kytka přelomení nepřežila a chcípe Myslíte, že by mohlo pomoct ji zastřihnout pod tím, kde byla zlomená?

Můj první outdoor

Old Post 15-05-2012 v 15:13 PM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HŘEBÍK
Stálý Člen

Karma uživatele HŘEBÍK - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 27

dej foto

Old Post 15-05-2012 v 16:02 PM
HŘEBÍK je offline   Profil uživatele HŘEBÍK   Find more posts by HŘEBÍK   Foto galerie člena HŘEBÍK   Click here to Send HŘEBÍK a Private Message   Add HŘEBÍK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 28






Tady to je. Zdá se mi to jako by usychala, ale zalívám ji stejně jako ty ostatní(cca jednou za 1-2 dny)
První 3 fotky jsou ta chcípající, 4. a 5. jsou druhá co byla zlomená a začíná se jí dělat nějakej bordel na listech.

Můj první outdoor

Naposledy upravil Kolcek 15-05-2012 v 18:39 PM

Old Post 15-05-2012 v 18:23 PM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HŘEBÍK
Stálý Člen

Karma uživatele HŘEBÍK - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 29

myslím si že chcípne

Old Post 15-05-2012 v 19:30 PM
HŘEBÍK je offline   Profil uživatele HŘEBÍK   Find more posts by HŘEBÍK   Foto galerie člena HŘEBÍK   Click here to Send HŘEBÍK a Private Message   Add HŘEBÍK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 30

No toho se bojím taky
A co ten humpl na tom listí?

Můj první outdoor

Old Post 15-05-2012 v 19:52 PM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdola
Nový Člen

Karma uživatele prdola - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 31

Ten stonek nevaž, dal jsi málo slunce, takže strašne vylítly a jsou slabé a když je uvážeš tak stonek si nezvykne a bude slabý a nakonec to kytka nevydrží a úplně se zhroutí

Old Post 15-05-2012 v 20:52 PM
prdola je offline   Profil uživatele prdola   Find more posts by prdola   Foto galerie člena prdola   Click here to Send prdola a Private Message   Add prdola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 32

Ta hlína není moc vzdušná na některejch fotkách je počínající plísen přelíváš ju začne ti vadnout páč nemůže dejchat přes kořeny nevíš zaliješ zas jde do kopru jako každej kdo si to neuvědomí všem se to stalo zrovna tak to všeci tady přivazovali ke špejli.S tím postupným dosypáváním maj chlapi recht .
Ušetřils spoustu peněz za origo semínka ty by dopadly stejně. Udělals zkušenost bude to jen lepší. Sežeň nový seeds a zkus to znova máš hafo času. Klidně bez berličky v podobě řezanů ze semínek se nejvíc naučíš. My jsme jeli první pěst v litrovým květináču skoro bez slunce za oknem 1x za měsíc kristalonem(ale líp ju nehnojit než toto) hnojený hlína z pole a na to jak kytka při kouři šlapala vzpomínám do teďka.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 15-05-2012 v 22:00 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-05-2019 - Můj první grow - urban terasa - 5 odpovědí
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
07-08-2017 - LSD, první outdoor, listy - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1621450 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív