Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj první outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 33

Prdolo nepiš tady blbosti. Uvázání kytky v počátečních fázích růstu je naprostej standart. Jak to povyroste tak stonek sám zesílí.

Že ti to schne, se mi spíš zdá jako důsledek struktury tý půdy. Tuším, že když si do nic sázel byla totálně přeschlá a když si ji zalil tak vícemenéně všechno proteklo. Takovou půdu je potřeba nedřív opravdu hodně prolít a pak nemuš zlívat třeba týden.

Old Post 15-05-2012 v 22:02 PM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 34

Rozhodne je to špatnou hlínou, jak si psal na začátku našel si nějaky substrat ve sklepě, ten byl velice pravděpodobně proschlý na uplný troud, takže to vubec nebude držet vodu, nebo z toho bude uplné bahno.. chce to nový substrát, a to je snad základní pravidlo, ty substráty stojí hubičku proto se určitě vyplatí koupit si vždy čerstvý

PS: ty keramické květníky můžou být taky hodně zrádné, to vysosá všechnu vodu během pár hodin, obzvlášť pokud na ně svítí slunce

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 16-05-2012 v 18:13 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 35

Tak jsem se vrátil z rekreace a babička, které jsem dal kytky na ten týden na starost, už je přesadila do větších květináčů a jiné hlíny. Bohužel ale listy žloutnou dál. Druhé kytce se celkem daří(až na to že je to evidentně samec).
Přidávám fota.

Můj první outdoor

Old Post 27-05-2012 v 10:08 AM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 36

Tak jsem se vrátil z rekreace a babička, které jsem dal kytky na ten týden na starost, už je přesadila do větších květináčů a jiné hlíny. Bohužel ale listy žloutnou dál. Druhé kytce se celkem daří(až na to že je to evidentně samec).
Přidávám fota.

Můj první outdoor

Old Post 27-05-2012 v 10:18 AM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 37






Tak jsem se vrátil z rekreace a babička, které jsem dal kytky na ten týden na starost, už je přesadila do větších květináčů a jiné hlíny. Bohužel ale listy žloutnou dál. Druhé kytce se celkem daří(až na to že je to evidentně samec).
Přidávám fota.

Můj první outdoor

Old Post 27-05-2012 v 10:44 AM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 38

Na některých kytkach mám přesně to co ty na první fotce Nejspíš to bude kvůli ph? Ale zvláštní je, že některé kytce to nevadí, jiné ano..

Old Post 27-05-2012 v 12:38 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 39

Tak dneska jsem koupil a zasadil řezy od místního člena megadream. Jedná se o WW, Critical a Royal Cheese. Zejtra snad udělám a nahodím fotky.
Z původních kytek zůstal jen jeden samec a ta hnijící samice

Můj první outdoor

Old Post 03-06-2012 v 00:14 AM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 40






Tak přináším slíbená fota.
1 - Royal Cheese
2 - Critical
3 - White Widow
4 - Samice z původního výsevu, má ostříhaný listy co jí hnily, tak snad se trochu zlepší
5 - Samec z původního výsevu

Můj první outdoor

Old Post 03-06-2012 v 11:34 AM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 41




1. White Widow
2. Critical
3. Royal Cheese

Můj první outdoor

Old Post 23-06-2012 v 11:46 AM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 42

Tákže týdny ubíhají, a tak bych se chtěl zeptat, kdy začínáte dávat hnojky na květ? A je vhodnej Kristalon na plod a květ na hnojení? Hnojit chci jen zlehka.

Můj první outdoor

Old Post 26-06-2012 v 18:22 PM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orechovnik
Nový Člen

Karma uživatele orechovnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 43

My začíname hnojiť na kvet až tesne pred začatím kvitnutia. Obvykle tak v polovici augusta/srpna, niekedy o čosi skôr, záleží od tej danej odrody kedy začína kvitnúť. Odhliadnuc od toho aká chemikália je Kristalon, nemá ani vhodný pomer NPK 15-5-30. Má veľmi malý obsah fosforu oproti obsahu dusíku, takže úplne nevhodné. Nemám moc prehľad v hnojkách, ale pokiaľ nechceš moc investovať, zobral by som napr. slepičince z rady hoštických hnojív. Pomer NPK je 5-10-5. http://www.zahradnerastliny.sk/inde...emart&Itemid=71. Tiež používame Kristalon, ale len na rast. Na kvet sme zabezpečili niečo lepšie a to Alga Bloom od Plagronu. Kúp napr. Bloom od BioBizz-u, ten vyjde 10€/1l, pri dávkovaní 5ml/l ti vyjde cca 200 litrov zálievky. Nemám ho síce osobne vyskúšané, ale používa ho tu veľa ľudí, takže za tú cenu asi naj hnojka.

Nech to kvitne

Naposledy upravil orechovnik 16-07-2012 v 15:51 PM

Old Post 27-06-2012 v 17:08 PM
orechovnik je offline   Profil uživatele orechovnik   Find more posts by orechovnik   Foto galerie člena orechovnik   Click here to Send orechovnik a Private Message   Add orechovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 44





1. Royal Cheese
2. Critical
3. White Widow
4. Skupinové foto

Můj první outdoor

Old Post 27-07-2012 v 08:38 AM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 45

Čus, kdy bych měl na kytkách čekat palice? Protože je půlka srpna a kde nic tu nic
Na kytce co roste ze semínka jich už je plno, ale na řezech nic

Můj první outdoor

Old Post 13-08-2012 v 21:46 PM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 46

Njni na starý dobrý přísloví:Kdo si počká ten se dočká

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 14-08-2012 v 06:33 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolcek
Stálý Člen

Karma uživatele Kolcek - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 47

OK Kdybych neměl už jednu obsypanou kytku, tak tak nepanikařím, ale takhle jsem si říkal, že jsem zase něco zkonil Tak díky za uklidnění

Můj první outdoor

Old Post 14-08-2012 v 07:57 AM
Kolcek je offline   Profil uživatele Kolcek   Find more posts by Kolcek   Foto galerie člena Kolcek   Click here to Send Kolcek a Private Message   Add Kolcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 48

Řezy dozrávají později než kytky ze semínka

Old Post 14-08-2012 v 11:15 AM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-05-2019 - Můj první grow - urban terasa - 5 odpovědí
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
07-08-2017 - LSD, první outdoor, listy - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6781390 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív