Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lesní gRow 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Lesní gRow 2012 Příspěvek č. 1



Nazdar ve spolek,
máme tady další rok a s ním i další pěst. Letos pojedem dost pravděpodobně jen 1 stálé místo. Už jsme to byli předpřipravit. Hlína je prohnojená masokostní moučkou, rohovinou a doředěná dalšími 150L čerstvého substrátu. Máme nachystáno ještě 150L kompostu a zbytek substrátu(cca.200L) se dokoupí. Přes týden tam dotáhnem další várku hlíny, prohnojíme NPK a necháme ještě 2-3týdny uležet. Poté zase zmeříme Ph a popřípadě provedeme korekce.

Pojedeme výhradně v pytlích ve kterých bude zhruba 60 až 80L substrátu. Na růst budem dohnojovat granulovaným koňským hnojem popřípadě Hoštickým guanem. Tekuté hnojiva na doladění budou Guanokalong Grow, Fishmix a enzymy. Dále použiji symbiotické houby Symbivit a Polyversum.

Semínka dána na předklíčení 14.4.2012.



Letošní osádka:


Dutch Passion

5x Durban Poision
2x Frisian Dew
2x Passion1
2x Shaman

Dinafem

3x Critical+
3x Moby Dick

Paradise Seeds

3x Nebula




-------------------------------------------------------------------------

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 15-04-2012 v 12:05 PM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 2





Předpěst už frčí Chytlo se 100% semen.

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 20-04-2012 v 05:48 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 3






Kytičky mi nějak začly žloutnout a přestaly růst. Zmeřil jsem Ph a bylo kolem 6,5-6,8. Na substrátu bylo napsáno 5-6,5, tak nevím jestli jsem trefil nějaký extra zásaditý pytel. Do toho ještě kupa mušek...no prostě úplně na hovno. Tak to dopadá, když člověk koupí levný substrát.
Na přesazení to má ještě moc malé kořínky, takže jsem do zálivky nakapal od oka citron, doladil to fishmixem, hodil jsem je odpoledne na okno a doufal v zázrak Večer už vypadaly, že chytly barvu a mušky odvál vítr. Dosypal jsem jim více hlíny, zalil zase vodou s citrnem a fishmixem, teď jen budu doufat, že jsem to utrefil a kytky porostou tak jak mají.



Foto č.1-3 - celkový pohled
č.4 - Shaman
č.5 - Nebula

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 01-05-2012 v 01:12 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 4

Čus hezké místečko.jinak mi se moc zlute nezdaj.vypadaji zdrave

tak at to roste

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 07-05-2012 v 17:57 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 5






Přesazeno do substrátu pro palmy, tak se doufám spraví. Na růstu jsou skoro 3 týdny a přijde mi, že rostou nějak pomalu.




2,3 - Frisian Dew

4 - Nebula

5 - Moby Dick

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 08-05-2012 v 20:40 PM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 6




Zdravím po delší odmlce. Nějak nebyl čas ani důvod jezdit na pole. Bylo pořád sucho takže jsou to takové vytáhle košťata. Doufám, že se ještě spraví když teď pár dnů prší.

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 19-07-2012 v 05:15 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hollyholly
Profesor Grow

Karma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 7

Sorry, ale je to bida..

hollyho grow 2012

Old Post 19-07-2012 v 16:28 PM
hollyholly je offline   Profil uživatele hollyholly   Find more posts by hollyholly   Foto galerie člena hollyholly   Click here to Send hollyholly a Private Message   Add hollyholly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knigh Rider
Nový Člen

Karma uživatele Knigh Rider - 16% PěstitelskáKarma uživatele Knigh Rider - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 8

Hoď to normálně do země, uděláš líp, než to mít v těch pytlích.

Fly as high as you can dream

Old Post 19-07-2012 v 22:33 PM
Knigh Rider je offline   Profil uživatele Knigh Rider   Find more posts by Knigh Rider   Foto galerie člena Knigh Rider   Click here to Send Knigh Rider a Private Message   Add Knigh Rider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Knigh Rider
Hoď to normálně do země, uděláš líp, než to mít v těch pytlích.
při tomhle počasí, dva týdny vedra dva týdny hnusně určitě do hlíny líp se s tim vyrovnaj ale jinak hezky rostlý kousky

Old Post 19-07-2012 v 22:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od hollyholly
Sorry, ale je to bida..



Velice konstruktivní koment... Mělo to mít nějaký význam nebo ses špatně vyspinkal? Nebyl jsem tam dva měsíce, takže se není čemu divit. Počasí udělalo svoje.


citace:
Původní příspěvek od Knigh Rider
Hoď to normálně do země, uděláš líp, než to mít v těch pytlích.



Nechci to mít přímo v hlíně, protože při normálním počasí je tam bažina. Letos je extrémní sucho a to nijak neovlivním.




Příště si projděte historické pěsty než mi budete psat takové komenty. A aspoň to pište do PM nebo karmy. Díky.

Old Post 19-07-2012 v 23:18 PM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hollyholly
Profesor Grow

Karma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 11

Tak nepěstuj když na to nemáš čas a dva měsíce se tomu v růstu nevěnuješ.Ty kytky jsou chudáčci..stačí se podívat na foto jak jsou rostlý, nevětví se, jsou povadlý, žluté listy...
děsí mě tvá věta "nějak nebyl čas ani důvod jezdit na pole"...
A historické pěsty mě momentálně nezajímají, zajímá mě aktuální pěst, historie je pasé...

hollyho grow 2012

Old Post 20-07-2012 v 09:29 AM
hollyholly je offline   Profil uživatele hollyholly   Find more posts by hollyholly   Foto galerie člena hollyholly   Click here to Send hollyholly a Private Message   Add hollyholly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od hollyholly
Tak nepěstuj když na to nemáš čas a dva měsíce se tomu v růstu nevěnuješ.Ty kytky jsou chudáčci..stačí se podívat na foto jak jsou rostlý, nevětví se, jsou povadlý, žluté listy...
děsí mě tvá věta "nějak nebyl čas ani důvod jezdit na pole"...
A historické pěsty mě momentálně nezajímají, zajímá mě aktuální pěst, historie je pasé...


O co ti jde??? At si to pestuje, jak chce ne?!? WTF! ty kytky to neboli A nikoho nezajima, jestli tebe zajima historie nebo ne.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 20-07-2012 v 12:50 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 13

Zdar-myslím, že kdybys udělal na dně kýblů pořádné otvory, aby se mohly spojit kořeny se zemí (byť méně kvalitní), eventuálně pak trochu přihrnout nádoby zeminou, tak by to vyřešilo problém zalití a vitality. Kytky v kýblích jsou dobré, když je máš po ruce nebo potřebuješ s nimi hýbat, ale takhle v přírodě nevidím moc důvod...

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 20-07-2012 v 16:18 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 14

Čau ve spolek,
už jsou vetšinově přesazené do velkých pytlů, každá dostala navíc 50L zeminy. Ty menší to nepotřebují tak jsem je jen dosypal. Díry na dně samozřejmě byly a ty co prorostly jsou velké, akorát při přesazení jsem jim potrhal trochu kořeny.

Jelikož je to plevel tak pevně veřím, že se ještě vzpamatují. Troška vody a budou v poho. Letos to holt nebude na žádné extra výnosy, ale při tom množství se to ztratí Tento týden je zajdu roztáhnout a pak se tam zas měsíc neukážu pokud počasí dovolí

Na příští rok už jsem vymyslel projekt abych mohl sadit do země, ale bude to chtít velké terenní úpravy. Pokud prší tak jak má tak bez gumáků ani ránu.

Naposledy upravil Rumcajs 24-07-2012 v 10:48 AM

Old Post 24-07-2012 v 09:25 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 15

Zdravím,zajímalo by mě jak si našel takového skvělého fleka. Něco takového jsem hledal,bohužel ale nenašel. A to jsem projel celé okolí na kole a na babetě a nic jsem nenašel. To sis ten flek vysekal,nebo už to tam tak bylo? Taky tady máme,dá se říci bažiny,ale prý tam už pár lidi zařvalo,takže tomu moc nevěřím. Jde mi o to,že když už najdu dobrého fleka,tak je tam moc zvěře,a kde je zvěř jsou myslivci a posedy.Takže spousta míst nelze využít,kvůli nějakému posedu atd. Jo a jestli se mohu zeptat,zastřihával si to? Některé asi jo že? Já jen,že by jim to holkám bodlo,teda aspoň některým.Jinak kdyby něco tak to smažu.Takže ti posílám K + za toto místo.

Naposledy upravil Aladin 24-07-2012 v 12:39 PM

Old Post 24-07-2012 v 10:01 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 16

S hledaním fleku je to jednoduché, koukám po co největším bordelu kde by nikdo dobrovolně nelezl Samozřejmě tam musí svítit slunce a být dostupná voda. Problém se zvěří se dá vyřešit ohradou, popřípadě nějakou alternativou. Další kriterium je dobrá dostupnost, ten flek na fotce je kousek od rodinných domů. Pod svícnem bývá největší tma

První rok jsem na tom místě pěstoval na dřevech, protože tam bylo po kotníky vody a tekoucí potůček. Jak jsem místo rozšiřoval tak více vysychalo a letos už nemám ani čím zalívat Na příští rok tam vykopu automatické zavlažování a zkusím trochu změnit metodu pěstovaní ať tam nemusím lozit vůbec. S dobrou půdou není třeba hnojit vůbec, leda na květ pro dobrý pocit a s vyřešeným zavlažováním mi bude stačit max 5 návštěv za sezónu.


p.s.- pište prosím přes vzkazy nebo karmu, ma to být fotogalerie a ne diskuzní kroužek

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 24-07-2012 v 12:00 PM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-07-2017 - První grow 2k17 - 28 odpovědí
14-07-2016 - skromný grow 2016 - 7 odpovědí
22-02-2017 - Zahradní gRow 2016 - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6198590 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív