Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 33

Prostudovala jsem podrobně link o živinách a minerálech (http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid...),opravdu ty listy vypadají jako problém s pH,jenomže tam není napsáno,jestli pomůže snížení nebo zvýšení pH.
Jinak pH vody měřím před každým zalitím (již s přidanými hnojivami) - udržuji na 5,8-6,2.Mám ještě snížit?

Old Post 01-11-2006 v 16:20 PM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 34

ja bych to ph malinko zvysil tak na tech 6,2-6,8 preci jenom jedes hlinu,zkus si zmerit ph zalivky co prolejes kvetinacem a dej vedet,hm?

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 01-11-2006 v 17:09 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 35

a jak to zalejváš?
mrkni na kořeny jakou mají barvu....
imho.vetšinu těch listů bych otrhal...vyvolává to v rostlině stres...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 01-11-2006 v 17:29 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 36

Zalévám každý den asi půl litrem namíchané vody,kořeny mají bílou barvu.Některé ty špatné listy jsou už pryč...

Old Post 01-11-2006 v 18:05 PM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 37

imho. mě to totiž přijde trošku možná přelité....zkus zalévat tehdy, až je substrát trochu proschlý....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 01-11-2006 v 18:39 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 38

Noo..dobrá,ale zalévám když jsou listy povadlé a po zalití se pěkně zvednou,předtím jsem dávala tak 200-300ml,ale teď chlastají víc :-)
Zato před 2 dnama jsem do kanystru s odstátou vodou hodila pár starších hřebíků,tak se možná dostane železo do listů a budou tmavší..

Old Post 01-11-2006 v 19:02 PM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 39

si delas srandu s temi hrebiky?tojsem jeste neslysel ze by se zelezo ve vode rozpoustelo.jo a jeste necekej az to bude trocha povadle.myslim ze "CO?"minil az je substrat =hlina je na povrchu takovy obeschly ,tak pak to zalej.ok?drzim palec

Old Post 04-11-2006 v 06:27 AM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 40

to:Jozef:
s těmi hřebíky to funguje,podívej se na příspěvky od Machnosaurus,ten měl minulou úrodu podobné potíže,a že jsem to viděla v přímém přenosu,je fakt,protože jsme pěstili společně a hřebíky opravdu pomohli.Dost je o tom psáno v těch příspěvcích.
Jinak,rostliny se zlepšili,trochu míň hnojím,zalévám to až když jsou květináče proschlé.
Zajímavé zjištění je,že pH před zalitím držím tak na 5,3-5,6 a po tom,co proteče voda květináčem,jsem to změřila taky - pH je kolem 6,5! No nevím,doufám,že mi tam nevegetí spousta samců...

Old Post 04-11-2006 v 07:17 AM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 41

Startka : to jsi do toho kanystru mohla dat rovnou spenat
sorry za OT

Old Post 04-11-2006 v 07:47 AM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 42

tak sorry nemuzu vsechno precist ja mam nyni hydro ,ale driv jsem mel outdor tak nejake zkusenosti mam.a to ph u mladych rostlin je 5.5 do 6 to je v norme.budu sledovat jak si vedes.hodne uspechu

Old Post 04-11-2006 v 07:48 AM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 43

Zdarec lidi,budu pravidelně posílat fotečky,jak se daří těm bylinám,jsou ze semínek (byli jsme v Amsterdamu v Sensi seeds).
Jinak kdyby měl někdo zájem,objevila jsem na stránkách letecké společnosti Sky Europe levné letenky na začátek příštího roku do Amsterdamu - jen za 13 korun (to zn.za letištní poplatky,vyjde to cca na 1500.-) - není to super?

Old Post 04-11-2006 v 07:52 AM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 44

CO?..startka psala o hřebících ve vode a ne v substratu.ja jsem o tom nic nikde nevidel kde to muzu najit?

Old Post 05-11-2006 v 06:42 AM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 45

jozef: woe.....to, že se do systému přidají rezavý hřebíky je stará věc z dob overgroweru.....osobně je mi tato metoda přidávání železa do substrátu docela sympatická
startka: btw. když budes dost vydatne zalejvat, tak budou listy taky povadlý ....btw. ph se ti mění kvůli usazování rozpustných látek v substrátu...

jozef: mám na dně zásobníku s živným roztokem dírky, které jsem uzavřel šroubem a matkou.....reznou....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 05-11-2006 v 12:48 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 46

čus,pokus se všechny napadené listy ostříhat a uvidíš....

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 05-11-2006 v 13:30 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 47

hmmm,škůdce by si viděl i pouhým okem,nebo pod lupou.napiš jaké mají podmínky....ph,ec,teplota,vlhkost...........

Old Post 05-11-2006 v 14:56 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r
Stálý Člen

Karma uživatele r - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 48

2 Enttee:zdar, asi tě nepotěším, ale vidím to na nějakou plíseň...buď listová, což je menší problém(vyřešíš některým protiplísňovým postřikem a snížením vlhkosti), anebo kořenová a to je,pokud jedeš hlínu, horší. Kámošovi toto dělaly kytí na balkóně-zalíval jak drak a měl dost těžký substrát. Kytí sice protestovaly celou dobu, ale kouřit to jde)) Každopádně bych zkusil míň zalívat/snížit vlhkost v pěstírně a pokud problém bude pokračovat dál, tak postřik. Hodně štěstí a dobrý kouř

Old Post 05-11-2006 v 21:33 PM
r je offline   Profil uživatele r   Find more posts by r   Foto galerie člena r   Click here to Send r a Private Message   Add r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5112930 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív