Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 17

Ahoj, měl jsem podobný příznaky (i když ne zas tak moc) a řekl jsem si, že by to mohlo být přehnojením.... byly to tři týdny stáré kytky pěstovány ze semen...propláchnul jsem hlínu a přestal hnojit...no a vše se zpravilo. Taky jsem četl, že pokroucené listy jsou prvním příznakem špatného pH... nic lepšího pro tebe nemám... Tak ať to vyjde...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 11-10-2006 v 19:51 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 18

dik aspon nekdo jde o to ze jsem to hnojil pred tydnem a nic se nestalo.. a je to jen na nekerejch kytkach no a dneska jsem to prolil vodou .. no uvidime zejtra

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Naposledy upravil etno 11-10-2006 v 20:07 PM

Old Post 11-10-2006 v 19:59 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 19

hmm nic nepomohlo.. nevite nekdo cim by to este mohlo byt?

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 12-10-2006 v 17:28 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 20

Stalo sa mi podobne nieco, prvavdu povediac listy takto vysichali akoby od tepla. Ja som ich nehnojil, skusil som zalievku hnojivka a uz sa rozbehlli krasne. No myslim ze ostrihat tie listy , pohnojit, a ptm pockat tyzden.

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 12-10-2006 v 20:02 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od mike.mouse
Stalo sa mi podobne nieco, prvavdu povediac listy takto vysichali akoby od tepla. Ja som ich nehnojil, skusil som zalievku hnojivka a uz sa rozbehlli krasne. No myslim ze ostrihat tie listy , pohnojit, a ptm pockat tyzden.
diki skusim

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 12-10-2006 v 20:18 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 22

Ty dolní dvě fotky zase vypadají na nedostatek draslíku...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 16-10-2006 v 14:55 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 23

Tak ja jsem dal na vase rady.. ustrihal jsem ty listy.. prolil vodou a pohnojil a je to uz v poradku ale porad nevim cim to bylo..

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 16-10-2006 v 15:41 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 24

caw etno

tak ma napadlo ze to mohlo byt aj strosom, vies prechod do ineho prostredia, neprimerana davka hnojiva...

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 16-10-2006 v 19:34 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 25

Zdaar.
Možná degenerační problém. Někdy se deformace listu projeví při špatných genetických dispozicích. <Není to tak obvyklí, ale stává se to.
Mě osobně se listy kroutili při zásaditým PHčku a taky trochu po nonstop (24/0) opalování..
Kroutit se ještě můžou při spální metlou, bo hnojivem.
Mno prostě nejčastěji po působení nějakého stresového faktoru..

Old Post 16-10-2006 v 20:38 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Přehnojeno + špatné ph. Měl jsem to samý.

Old Post 17-10-2006 v 11:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 27

jasne no... ted jak si to napsal me to napadlo.. koknul jsem na substrat atam hnojovo na 6 tydnu ale uz je to vpoho takze jsem moc rad jinak thx

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 19-10-2006 v 21:57 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

listy Příspěvek č. 28




Zdravím pěstiče,
máme problém s listama.
Máme 2x400W pěstírnu,v hlíně je 16 rostlin "Shiva-Shanti" třetí týden.
Zálivka: do 5 litrového kanystru
od B´cuzz směsí "A"(15ml)+"B"(15ml) + růstový stimulátor(10ml),ph kolem 5.9 dosahujeme 1,8ml k.fosforečné.Jednou týdně proplachujeme enzymama.
Rostliny jsou již jednou zaštíplé /některé klasicky,většina FIM metodou/ a některé výhonky jsou zaštíplé i podruhé.
trochu se zpomalil růst,ale již zase nabírá na obrátkách,ale :
spodní listy,ty největší /jako dlaň/ blednou,žloutnou a objevili se nekrotické skvrnky.
Umí někdo poradit?

Old Post 31-10-2006 v 11:58 AM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aswad
Nový Člen

Karma uživatele aswad - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 29

http://grower.cz/forum/showthread.p...rust+and+korenu

Old Post 31-10-2006 v 12:35 PM
aswad je offline   Profil uživatele aswad   Find more posts by aswad   Foto galerie člena aswad   Click here to Send aswad a Private Message   Add aswad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 30

u tech spodnich listu to je celkem normalni,myslim ze muzes bejt v klidu,jinak si tady http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499 pomuzes nejlip sam

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 31-10-2006 v 13:17 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 31




Zdar groweři!
Mám tady nové fotky poškozených listů,pomohlo by přidání dusíku?

Old Post 01-11-2006 v 11:31 AM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 32

cau startko ja bych ty listy ostrihal a pockal jestli to bude dal delat ty skvrny.pak bych to resil dal .jinak preji trpelivost .mej se

Old Post 01-11-2006 v 16:05 PM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6605310 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív