Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Tipy a triky na out - napište vaše
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 145


a este nemate nejaky "tip" co s tymi dvomi rastlinami? nejaky vylepsovak? Jednu som zacal roztahovat (uz ma asi 280cm) a druhu asi dam tiez koli svetlu, aby sa dostalo svade do rastliny,,,,,hmmm nooo ale bojim sa ze pride dajaky silny vietor alebo dazd a polame to, teraz je na SVK A CZ dost blbe a nevyspytatelne pocasie tak neviem......trochu som to zabezpecil proti vyvrateniu vetrom, ta opora dole, taka trojnozka, je to sakra pevne bo je to zviazane dokopy ale bojim sa ci mi vietor neolame s toho konare...alebo tak nejak...ak vas nieco napadne poradte....

a nahodou niekto neviete jaka to je odroda/y? Daval som si na to sakra bacha aby som to nepoplietol a ked som isiel sadit tak som sa tak vykuril ze uz sa viac ani nedalo a nacisto som to doplietol. Je to od Sweet Seeds - ten free contest co bol....nooo bud je to Jack 47, Sweet Thai, alebo Cream Caramel , moj typ je Black Jack - co som cital tak podla nich ma aj cez 3m......hmmm dam sem fotku este jednej u ktorej si nesom isty a kto by vedel tak nech mi poradi...diky a nech sa dari

Naposledy upravil 30-07-2012 v 11:18 AM

Old Post 30-07-2012 v 10:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 146


toto typujem na Sweet Thai a Creem Caramel. Ta velka kosata Sweet Thai a ta dolamana na lavo asi bude Cr. Cr. (ind/sat - 90%/10%)...preto je asi taka mala indikovsky typ....a u tej S.T pisu ze ma strasne vela postrannych a prostrediu odolnych konarov - kedze ich ma fakt kopu a na rozdiel od tej na lavo to vydrzala tak by to mohla byt ta S.W......

Old Post 30-07-2012 v 11:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 147


nooo, zazrak sa stal asi Kedysi davno som tu na fore cital ze "skus vole prehnojit 3m kytku" - oukeeeyyy. Pred styrmi dnami som im dal konsku davku plagronu alga grow. Vyrobca udava 4ml / 1L. Ja som dal 18ml na liter apol 1,5L. Dnes som prisiel s vodou (bez hnojiva) bo som sa bal ze budu prehnojene tak ze ich trosku precitim a oni zacali vsetky kvitnut Ziadne zlte listy nic. Uplne zdrave. Tri rozne odrody a vsetky uz kvitnu. Vid foto

Naposledy upravil 02-08-2012 v 20:11 PM

Old Post 02-08-2012 v 19:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 148


Myslite ze to bude tym prehnojenim? (neviem jak mam dat viac obrazkov do jedeho prispevku, dajako mi to nejde)

Old Post 02-08-2012 v 20:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 149

Zdar capcar, to ti jen holky ukazují svojí krásnu a potvrzují svoje pohlaví Nejde o nákvět, vše je jak má být. Jinak vypadají vitálně, tak ať se daří a vše roste jak má!
Jo teď vidím, že si na trochu špatným místě, založ si topic v Out galerce, ať to máš pěkně po kupě

Old Post 02-08-2012 v 20:43 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flynn
Nový Člen

Karma uživatele Flynn - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 150

Tiež mi príde zbytočne nejaký automaticky zavlažovaci system, kamene na ohrev, a tírať ju pet- flaškou ? . wááááááá, radšej sa treba zamerat na iné veci, nevohorim že netreba skušať nove veci ale, stráca sa tam to čaro ako ked si to musiš ist denne poliat, prekipriť pôdu, pokecať moj nazor . miééééééér

Old Post 16-09-2012 v 12:07 PM
Flynn je offline   Profil uživatele Flynn   Find more posts by Flynn   Foto galerie člena Flynn   Click here to Send Flynn a Private Message   Add Flynn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 151

Teď by měla bejt ideální doba na hledání fleků, slunce je cca ve stejný pozici jako bejvá koncem Října, člověk koukne a hned ví jak mu to tam bude dozrávat. Zrovna dneska jsem jeden takovej prosluněnej flek našel, jen to tam vyhrotit

Naposledy upravil 06-03-2013 v 14:18 PM

Old Post 06-03-2013 v 13:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 152

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Teď by měla bejt ideální doba na hledání fleků, slunce je cca ve stejný pozici jako bejvá koncem Října, člověk koukne a hned ví jak mu to tam bude dozrávat. Zrovna dneska jsem jeden takovej prosluněnej flek našel, jen to tam vyhrotit

Tak, tak
Už mám naplánovanou obchůzku o víkendu s kamarádem. Lopatu, krumpáč, psa a Braník s sebou!! Jen doufám, že nebude pršet.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 07-03-2013 v 20:17 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SN!P3R
Nový Člen

Karma uživatele SN!P3R - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 153

To frek: Má zas mrznout :/
Bwt. Už mám padla tak jen skočit na mašinu projet staré fleky, najít nějaký nový na tom našem malebném kutnohorsku )

Old Post 08-03-2013 v 13:08 PM
SN!P3R je offline   Profil uživatele SN!P3R   Find more posts by SN!P3R   Foto galerie člena SN!P3R   Click here to Send SN!P3R a Private Message   Add SN!P3R to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 154

citace:
Původní příspěvek od SN!P3R
To frek: Má zas mrznout :/
Bwt. Už mám padla tak jen skočit na mašinu projet staré fleky, najít nějaký nový na tom našem malebném kutnohorsku )

Ale mrazíky mají přijít až po víkendu, a když teď vykopu aspoň ty díry, budu mít pák míň práce

Taky bych rád vzal mašinu, ale musim hezky po svejch. Mašinku nemám, a stejně bych se tam s ní nedostal.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 08-03-2013 v 13:47 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Putecek
Nový Člen

Karma uživatele Putecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 155

ČAU
Chtěl jsem se zeptat zda-li je nějaký rozdíl mezi Guanokalong complete mix soil + guano 45 a
Guanokalong All mix 45 l..

Děkuji za odpověd.

Old Post 10-03-2013 v 21:51 PM
Putecek je offline   Profil uživatele Putecek   Find more posts by Putecek   Foto galerie člena Putecek   Click here to Send Putecek a Private Message   Add Putecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 156

Zdravím, pomalu začnu hledat místo jako většina z vás, a tak se chci zeptat, nejlepší je jižní svah ( opravte mě pokud ne ) a když budu chtít sadit mezi smrčky tak nevíte někdo kdy se provádí žnění ? a jestli vůbec lesáci doplňují místa mezi cca 2 m stromkama, našel jsem totiž pár úplně luxusních míst, doslova čtverec cca 2x2 v hustém smrkovišti... ale je to divný je to tak přesný že tam musej mít něco v plánu.

díky za odpověď

Old Post 11-03-2013 v 07:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 157

citace:
Původní příspěvek od Classic
Zdravím, pomalu začnu hledat místo jako většina z vás, a tak se chci zeptat, nejlepší je jižní svah ( opravte mě pokud ne ) a když budu chtít sadit mezi smrčky tak nevíte někdo kdy se provádí žnění ? a jestli vůbec lesáci doplňují místa mezi cca 2 m stromkama, našel jsem totiž pár úplně luxusních míst, doslova čtverec cca 2x2 v hustém smrkovišti... ale je to divný je to tak přesný že tam musej mít něco v plánu.

díky za odpověď

Čau,
mrkni do katastru nemovitostí. Pokud je to státní les, nebo obecní, tak je velmi malá pravděpodobnost, že se s tim bude něco dít. Pokud je to ovšem "někoho", tak bych byl opatrný.
Je to z mé zkušenosti. Nepamatuju si, že by se u nás něco dělalo s obecním lesem. Pokud se to nekácelo, nebo se nesázely stromky (což je vždy jen jednou ), tak s tim nikdo NIC nedělal. Nejsou peníze a zadarmo nikdo makat nepůjde .


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 11-03-2013 v 15:35 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 158

citace:
Původní příspěvek od frek

Čau,
mrkni do katastru nemovitostí. Pokud je to státní les, nebo obecní, tak je velmi malá pravděpodobnost, že se s tim bude něco dít. Pokud je to ovšem "někoho", tak bych byl opatrný.
Je to z mé zkušenosti. Nepamatuju si, že by se u nás něco dělalo s obecním lesem. Pokud se to nekácelo, nebo se nesázely stromky (což je vždy jen jednou ), tak s tim nikdo NIC nedělal. Nejsou peníze a zadarmo nikdo makat nepůjde .


a on když je to státní nebo obecní les, tak je jako nikoho? Ve všech lesích se dějí pěstební i těžební zásahy, pořád a pravidelně, záleží jen na tom, jestli jde o legislativní povinnost nebo ne. Potom se zásahy dají nebo nedají odložit.

Chválím tě země má, tvůj žár i mráz, tvá tráva zelená, dál vábí nás

Old Post 11-03-2013 v 19:51 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 159

No minimálně se osekávají smrčky zespoda, aby to rostlo do výšky (my víme proč), dále to občas čistěj atd. a obecní les si může kdokoli pronajmout !!

Podle mě to dělaj kdykoli, v létě v zimě. Dle mejch zkušeností to u smrčků vůbec nevadí..

anebo Classic narazil na něčí starší políčko

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 11-03-2013 v 20:14 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 160

citace:
Původní příspěvek od Divoženka


a on když je to státní nebo obecní les, tak je jako nikoho? Ve všech lesích se dějí pěstební i těžební zásahy, pořád a pravidelně, záleží jen na tom, jestli jde o legislativní povinnost nebo ne. Potom se zásahy dají nebo nedají odložit.

Ano, máš pravdu.
Ale jak jsem psal. Já to mám z mý zkušenosti. Neříkám, že je tu všude stejný. A stejně, náhoda je blbec. Na kytky Ti můžou přijít kdekoliv. Ať je to státní, nebo obecní. A pokud tam jsou volný místa, tak je to i pravděpodobný. Lesník nejsem. Vím jen to, co sem zažil, nebo slyšel.
Nejlepší bude se zeptat někoho, kdo o tom něco ví. Třeba i myslivce.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 11-03-2013 v 21:03 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8127840 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív