Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Galerie Outdoor Odrůd
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Obecné Spoetnik 1 - Paradise Seeds Příspěvek č. 225



Spoetnik 1 - Paradise Seeds fem

hnojeno Plagron alga grow, bloom, PK, green sensation

perfektní větvení, silná a odolná robustní rostlina, velký výnos,
po usušení mě zklamal jak svou chutí tak vůní, přijde mi že moc nefunguje

hodnocení 6/10

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 08-11-2012 v 10:13 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Obecné Critical Jack - Dinafem Příspěvek č. 226


Critical Jack - Dinafem fem

hnojeno Plagron alga grow, bloom, PK, green sensation

plody mají obrovskou tíhu a ohybají větve k zemi - ale neprasknou.
po usušení jsou palice trochu řidší, ale chuť a síla to plně vynahradí.
jedná se o jeden z nejpeších venků, co jsem měl možnost ochutnat, perfektní nepopsatelná chuť, brutální zkouřenost, jak fyzická, tak psychycká (ukacaný high) - skvělej model, doporučuju

hodnocení 8,5/10

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 08-11-2012 v 10:24 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Obecné Blue Hash - Dinafem Příspěvek č. 227



Blue Hash - dinafem fem

hnojeno Plagron alga grow, bloom, PK, green sensation

vzrůstem klasická indica, neroste moc vysoká, klasickej keřík
tvoří neskutečně tvrdý palice, výnosem průměrná
chuť je těžší, opravdu trochu hashová, zkouřenost spíš stoned

hodnocení 7/10

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 08-11-2012 v 10:30 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 228



Afghani Erdpurt (Hybrids From Hell)

Byl sázen začátkem července z řezu a sklizenej koncem září.Domáci hlína a v květu 2x přihnojen biobizzem.
Jináč fajn kytí,rychle roste a ještě rychlejš kvete!V květu moc nevoní,zato v poslednim tejdnu!jako by si to schovávála na finiš(to se na venkovní pěst občas hodí)
Paličky spíš takoví nudle,ale docela tvdý.
Po usušení pohodička,jemná vůně(taká slaďoučká)jemnej kouř,pohodovej stav,žádnej velkej rambajzz..Takže za mě 6/10 na ven dobrá volba..

Old Post 21-11-2012 v 19:50 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Hlína Magic Bud Příspěvek č. 229



- od travodlaka :bigup:
- 25. 5. zasazeny řezy do země
- sklizeny 27. 10.
- v kompostu, hnojeno biobizz fish mix, biobizz bloom + Bcuzz PK 13-14, na konci flush pouze dešťovkou
- sklizeň by šla i o týden a víc dřív, jen nebyl čas
- "cukru" víc než dosti, kdo dá ven neprohloupí

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Naposledy upravil Slick-ace 24-11-2012 v 20:22 PM

Old Post 24-11-2012 v 17:02 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Organika Special Kush #1 Příspěvek č. 230



- Royal Queen Seeds
- sázeno 8. 5.
- sklizeny 27. 10.
- v kompostu, hnojeno biobizz fish mix, biobizz bloom + Bcuzz PK 13-14, na konci flush pouze dešťovkou
- vyplatí se vyzkoušet, hutný indika kouř

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Naposledy upravil Slick-ace 24-11-2012 v 21:16 PM

Old Post 24-11-2012 v 18:29 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Organika Fruit Spirit Příspěvek č. 231


- Royal Queen Seeds
- sázeno 8. 5.
- sklizeno 13. 10.
- v kompostu, hnojeno biobizz fish mix, biobizz bloom + Bcuzz PK 13-14, na konci flush pouze dešťovkou
- tuhle ovocnou mršku jsem vzal navíc bez jakýchkoliv refrencí
- příjemné pokouření, v genech má odrůdu Blueberry
- sama neuvěřitelně rezistentní vůči plísni, pro mě překvapení sezóny

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Naposledy upravil Slick-ace 24-11-2012 v 21:16 PM

Old Post 24-11-2012 v 18:49 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Hlína Cheese Příspěvek č. 232



- Dinafem
- sázeno 8. 5.
- sklizeno 27. 10.
- v kompostu, hnojeno biobizz fish mix, biobizz bloom + Bcuzz PK 13-14, na konci flush pouze dešťovkou
- freebie, absolutně bez očekávání
- zajímavá varieta skunku, příjemný kouř, určitě budu chít vyzkoušet i další sýrové hybridy, jelikož sme přežraný furt jen hermelínama

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Naposledy upravil Slick-ace 24-11-2012 v 21:16 PM

Old Post 24-11-2012 v 20:19 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 233





Čau,
chtěl bych se s Vámi podělit o můj letošní výpěstek.

Model: Northern Light (Pyramid seeds)

Kde: Balkónek na jihovýchod, v 6,5l květináči v Grow mixu

Hnojky: Plagrno alga grow, bloom, Nitrozyme, Bloombastic, Phytanim(1x), Take root, Explode (obojí Dutch pro), poslední tři týdny pouze čistá voda + Final Soulotion. Občas H3PO4 a HNO3 na snížení pH zálivky

Růst: Zsadil jsem někdy v polovině května. Holčina rostla opravdu velmi rychle, a tak jsem ji párkrát ohnul za pomoci drátků a 1x jsem zastřihl každou větev. No a protože jsem málo hnojil, tak jí chyběl dusík a spoutsu lístí zhnědlo, zvadlo, opadalo.

Problémy: Jako kažý rok, mě i letos potakalo spoustu problémů. Napřed jsem začátkem léta objevil svilušky. Takže sem na ně šel chemicky, zbavil jsem se jich. Poté měly nedostatek dusíku no a na květ jsem našel v paldách housenky. Zaplať pánbůh, všechno dobře dopadlo

Květ: Do květu šla někdy v polovině srpna. Palice krásně bobtanly a byly velmi orosené. Konečně jsem pozna, čemu se říká "šišky jak šutr" Nechal jsem jí na květu asi 65-70 dní. Jelikož v řijnu už nebylo moc hezky, tak potřeboval trochu víc času.



HODNOCENÍ:

růst 8/10
květ 8/10
výnos 7/10 celkově toho bylo 68g
vůně 9/10 krásná, ale nedá se popsat
odolnost 10/10 housenkám moc nejela, sviluškám taky moc ne a plísni vůbec.

Celkově:8,4

Na outdoor vřele doporučuji


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Naposledy upravil frek 25-11-2012 v 16:33 PM

Old Post 25-11-2012 v 16:10 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 234





Tak,
dále tu máme Tutankhamon, také od Pyramid seeds. Psali, že je to jejich vyselektované AK47, tak jsem to chctěl zkusit.

Model: Tutankhamon (Pyramid seeds)

Kde: viz příspěvěk č.230

Hnojky: viz přispěvek č.230

Růst: Na to, že je to sativa, tak nerostla moc rychle. Bylo spíš takové koště. Ale na začátku sprna začala z ničeho nic rychle růst. Opět kytka byla ohýbána, a 2x zastřižena

Problémy: Vesměs to samé, jako u předchozího příspěvku, akorát to holt bylo hrozný koště a na některých větvích nebylo zhola nic. . A taky trochu ke konci květu začla chytat plíseň.

Květ: Kvést začala až ve druhé polovině srpna. Zpočátku to nebylo nic moc, ale někdy koncem září se fajnově rozjela. Palice byly celkem nerovnoměrné. Dvě brutální vrcholovky a zbytek, no, nic moc. Palice ale byly velmi málo listnaté, takže radost stříhat. Vlivem nízkých teplot se hezky zbravila do fialova. Jak listy, tak i trochu palice. Bohužel, potřebovala trochu víc času, takže na kosu šla až 10. listopadu.




HODNOCENÍ:

růst 8/10
květ 7/10
výnos 8/10 Celkem 72g (ostříhané, očištěné, bez plísně)
vůně 6/10 Smrdělo to jak hov*o
odolnost 9/10

Celkově:7,6

Na outdoor bych ji moc nedoporučil. Tedy pokud by jste ji měli pod střechou, kde by na ni nepršelo, tak ok, ale na guirella out ne.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Naposledy upravil frek 25-11-2012 v 17:07 PM

Old Post 25-11-2012 v 16:45 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 235





A to nejlepší na závěr. A dovolte mi malý prolog. Semínka tohoto modelu jsem dostal minulý rok na jaře jako bonus za nákup v Growmarketu. Moc jsem tomu nevěřil, ale po minulém roce jsem byl luxusně překvapen. A protože mi zbylo asi 5 semínek, jedno jsem znovu zasadil...

Model: La Blanca (Kannabia)

Kde: viz příspěvek č.230

Hnojky: viz příspěvek č.230

Růst: Holka rostla velmi dobře. Hezky se větvila, musel jsem ji zastřihnout a samozřejmě jsem ji ohýbal. Velmi hezky voněla již v době růstu a měla velké množství listů. Ale i tak připomínala spíše koště

Problémy: Pořád to samé, ale Oproti ostatním ji neuvěřitlne v době květu žloutly listy, které následně shazovala na zem. Takže holka dělal bordel jak na balkoně, tak pod ním

Květ: Začala kvést taky někdy v polovině srpna a na kosu šla 1. listopadu. Chtěl jsem ji nechat pořádně uzrát. Palice byly opět velmi, velmi trvré a obsypané prykyřicí. Ale narozdíl od předchozích dvou ji palice moc nefialověli. Akorát jsem tam našel 2 malá ložiska plísně, ale žádná katastrofa




HODNOCENÍ:

růst: 9/10
květ 9/10
výnos 9/10 celkově 78g
vůně: 11/10 u toho bych se chtěl zastavit. Vůně tohoto modelu je NEUVĚŘITELNÁ. Voní úžasně po ovoci, a tak horzně sladce! Kdo necítil, ať závidí.
odolnost: 8/10 moc šmakuje housenkám

Celkově: 9,2

Na outdoor bych ji doporučil, ale není jistota, že uplně dozraje. Na plíseň je trošku náchylnějsí. Ale kvůli té vůni a výnosu to rozhodně stojí za to


Asi by jste čekali smokereport, ale prozatím Vás zklamu. Já sám nehulim a z přátel, kteří ví o tom, že pěstuji, hulí jen jeden. Takže smokereport bude, ale až časem.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 25-11-2012 v 17:01 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 236






The Ultimate (Dutch Passion)

vlastní řízek, zasazen kolem půlky června, možná později

substrát: od všeho trochu, zahradnický, kompost, wormhumus, perlit, možná i trošku guana, ve 12l květináči s drenáží (asi 2 cm kamínků)

Hnojení: BioBizz Grow i Bloom, TopMax a občas i PK 13-14, nakonec flush vodou 2 týdny (možná i 3)

Místo: skleník

Sklizeno: 3.11.2012

Více najdete v mojí outdoor galerii

Old Post 03-12-2012 v 03:43 AM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kulda
Stálý Člen

Karma uživatele Kulda - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 40  

Peacemaker X Black domina balkon 2012 Příspěvek č. 237




Zdravim komunitu. minulý rok se mi stalo že se mi na Peacemakerovi objevilo pár semen jalikož mi Domča udělala pár kuliček. nechal sem je a ejhle. kámoš ovjevil jeden tento skvost a vysadil na balkon. Musím smeknout jelikož tohle se jen tak nevidí na balkon vidí X dalších lidí z bytů, ulice atd. a přece... no posuďte sami

Old Post 06-12-2012 v 11:11 AM
Kulda je offline   Profil uživatele Kulda   Find more posts by Kulda   Foto galerie člena Kulda   Click here to Send Kulda a Private Message   Add Kulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Agent Orange a Sensi Star Příspěvek č. 238





Zdarek, prinasam nejake to foto a report z tohtorocneho outu. Jedna sa o genetiku Sensi Star a Agent Orange, povod su klony z floweryfields Vieden.

Agent Orange Trochu nestastne meno, ale nechcem tu moralizovat, takze report: Ma krasu pomarancovu vonu, ovocnu chut a energeticky up high, v malych davkach vhodny medzi ludi, vo vacsich davkach tak akorat k TV a na gauc :-) Je to dost silny model, vie prekvapit Palice su menej kompaktne ale stale fajn, aspon niesu problemy s plesnou. Napriek tomu je vynos vyborny.

Sensi Star - cista indika, takze kazdemu je asi jasno co od nej cakat. V kvete brutalne orosena, vyskytuje sa u nej jeden vzacny jav a to ze pocas rastu ma jemne orosene aj stonky, staci prejst prstami a lepia sa :-o Vyborny vynos, tvrde kompaktne palice s mnozstvom pryskyrice. Vona prijemna - ovocna. High je silny, intenzivny - fullbody. Tlmi akukolvek bolest, dobry po opici

Prve 2 fotky Sensi Star a dalsie 2 Agent Orange

Naposledy upravil elanius 20-12-2012 v 14:54 PM

Old Post 19-12-2012 v 10:34 AM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 239




Tak přikládám můj letošní a myslím, že i dosti podařeny outík..:-)

Bubblebum krásně dozrála, sklizena v půlce října, odolná proti plísni...chutná, sladká "žvejkačková" chut

C99 sklizeň konec říjná, palice tvrdý jako šutr, krásně pokryto pryskyřicí...

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 22-12-2012 v 07:34 AM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 240




Matáro Blue

Kanabia seeds

Místo rustu: Jižní morava

Zasazeno: Květen

Sklizeno: Konec řijna cca 25.tého

Hnojeno: Plagron alga sada

Jemně vyjímečná svěží chuť skunk,neobyčejná........opravdu pochoutka

Odolná vuči škudcum a plísni.Paličky byli poslední týden před sklizní omrzlé je to odolný kmen

Street Smoker

Old Post 22-12-2012 v 18:08 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-09-2009 - mega outdoor - 26 odpovědí
16-09-2017 - Galerie No Name odrůd - 696 odpovědí
26-09-2003 - letosni outdoor - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1546660 seconds with 49 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív