Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » OUT2011byBULL(HH,SHMN,PASS1,VK)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

OUT2011byBULL(HH,SHMN,PASS1,VK) Příspěvek č. 1






Zdravim všechny, tak sem se rozhod že taky přispěju troškou do mlýna a podělím se s vámi o svůj letošní out. Venku pěstuju už nějakým rokem, většinou pár řezů od kamarádů několik no name semen. Letos jsem u řezu zůstal, nakoupil jsem ale ještě nějaké origo semínka. Dávám to sem až teď protože jsem pověrčivej a bojim se čórek. U outdooru nevim dne ani hodiny a že si něco zakouřim můžu s jistotou tvrdit až když to mam doma pod střechou..
Nebudu zdržovat a přejdem rovnou k popisu.





Místo pěstu se nachází ve starším vykáceném sadě, který se mírně svažuje na jih. Nejbližší vysoké stromy (20m) jsou asi 60 m od políčka, takže shining nonstop.
Půda je dost zarostlá vytrvalými druhy plevelů, takže kytky rostou ve vykopaných dírách s vlastním půdním mixem – u 2 jsem to fest nezvlád s mixem, moc rašeliny a ph jsem měl od začátku hrozně dole… viz dále




Osazenstvo: .................................... ks kvete
Early XXX fem. (MoC) ........................ 2 ... dále E.X
Shaman reg. (DP) ............................. 1 ... dále SH
Holland’s Hope reg. (DP) ..................... 1 ... dále HH
Passion reg. (DP) .............................. 1 ... dále PAS
Vanilla Kush (řez od člena G.) .............. 1 .. dále VK



Hnojiva: pokus s kopřivovým čajem(hodně dobrý, až budu chtít mít x metrový kytky budu používat – roste to před očima), potom hnoje co jsem měl na IN (Plagron Alga, Terra, Phytamin, BioBizz Fishmix, a na konci Ripen). Nejdřív jsem dopotřeboval Terra grow, když se začal na kytkách projevovat nedostatek dusíku, pohnojil jsem kopřivama, posléze do začátku květu tim FishMixem a pak Alga bloomem.

Hlína: mix zahradního substrátu, rašeliny, kompostu, hlíny ze zahrady, použitý hlíny z indooru a perlitu.







Kytky ze semen byly na místo vysazeny odpoledne na čarodky, řízek asi o měsíc později. Ze začátku jsem skoro nehnojil, v květu kdykoliv když vyschla zem. Růst probíhal standartně, kytky sem zaštipoval – hlavně EarlyXXX, ráda tvoří 1 centrál. V rámci možností jsem se je snažil udržet co nejmenší. Problémy se škůdcema žádný nebyly, jen ze začátku asi 1/3 sazeniček sežrali slimáci ještě v pařníku.


Foto: 2) E.X č.1 po vysazení 3) E.X č.2 4) E.X č.2 po 3 týdnech 5) Květnový samec HH - nechal jsem ho skoro měsíc ale nerozkvet..







PS: Postupně sem budu přidávat jednotlivý modely podle toho jak dojdou, zatím mam sklizeno 3/6, ale takovej Passion by potřeboval ještě měsíc, začal kvíst skoro přesně 21. 9. kdy je 12/12


OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 19-10-2011 v 17:54 PM

Old Post 19-10-2011 v 08:25 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

HOLLAND'S HOPE Příspěvek č. 2




HOLLAND'S HOPE


Jako první nakvetla HH a to někdy v půlce srpna. Trochu mi to ujelo, nečekal jsem že něco nakvete tak brzo a navíc mi hned vedle utekl samec SH. Každý rok mi to na tomhle místě kvete nejdřív poslední týden v srpnu, tady už se dělaly palice. Semena jsou zralá ale podle mě naprosto k ničemu a sázet je určitě nebudu.









Je to cca 160 cm vysoká kytka se 3mi topy a cca do 2/3 odspoda otrhaná od listů i minipaliček.
Asi netřeba blíže představovat, vzhledově i vůní klasická „fialka“.













Sklizeno 1. října, cca polovina plná semen ale poměr palice/list celkem slušný.
Výnos 40g včetně semen a celkem dost ministonků v palicích.
Chuť zemitá, stav celkem silný, uzemňující, ale ne vytuhlost!
Sklizená akorát, zralá.





OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-10-2011 v 09:00 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 3






EARLY XXX č. 1



Tak tady se dostáváme k podle mě skvělý genetice, který jsem dal svou lajdáckostí pěkně zabrat, dá se říct ji zmrvil. Už si přesně nepamatuju, jaký jsem konkrétně do téhle díry udělal mix, každopádně že je něco moc špatně se začalo projevovat cca měsíc a půl po zasazení. Kroutící se a žloutnoucí listy ukazovaly na špatné ph, vodou to být nemohlo (měřená dešťovka), takže to bylo jasné – ph hlíny a zcela jistě moc (možná nekvalitní) rašeliny v půdním mixu..







Nejdřív jsem tomu moc nepřikládal váhu – po osolením FishMixem se listy celkem vzpamatovaly – ale jen tak na pár dní než se zase začaly kroutit a žloutnout. Myslel jsem, že to kočíruju pomocí upravené vody a že si to časem sedne, ale omyl! Nejhorší to bylo v květu, vlastně se to pak už jen zhoršovalo a nepomáhalo nic. VK na tom byla ještě o mnoho hůř!









Vůně byla navzdory vzhledu ohromná, před půlkou květu to začalo postupně vonět po nějakém kandovaném tropickém ovoci, později se přidal typický skunk smell (takhle smrděl jeden můj spolužák, celou střední chodil v jedný džínsce ). Při sklizni už se ovocná vůně skoro vytratila a zbyla jen ta skunková.
Barva palic přecházela postupně až do stříbrna a mě pomalu docházelo, že chyba s ph půdy bude fatální chybou celýho letošního outu. Kytka byla samozřejmě oslabená a první napadení plísní na sebe nedalo dlouho čekat – už v září za nejkrásnějšího babího léta co pamatuju..










Nakonec jsem ji sklidil 9. října dopoledne, v každý lepší palici byla už někdy plíseň. Chtěla ještě týden, snesla by i 2 ale v tomto stavu a počasí by zní nezbylo asi vůbec nic. Zatím jsem ochutnal 2 paličky co upadly při manikůře a týden schly doma, navzdory všemu to asi bude to nejlepší z outu – jak chuťově tak stavem.








OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 19-10-2011 v 10:08 AM

Old Post 19-10-2011 v 09:33 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 4




EARLY XXX č. 1 týden po kose



Vypadá slušně, množství tipuju +- 45g. Chloupky celkem hnědý, trichomy 50/50 průzračný/mléčný. Ale podle mě by to shnilo, stonky uvnitř hnědý....

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 19-10-2011 v 10:12 AM

Old Post 19-10-2011 v 09:58 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 5

ten early xxx moc early neni co....

Old Post 19-10-2011 v 10:28 AM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 6






VANILLA KUSH


Další je na řadě VK. Šílené ph se na ni podepsalo daleko víc než na předchozí rostlině. Palice nebobtnají, listy uplně žluté, tenké stonky neunesou ani tu „tíhu“ palic. Náchylnost k plísní je díky tomu obrovská. Listy odcházejí ve velkém množství. Voní zvláštně, jako divoká vanilka v borovym lese.
Taky by chtěla ještě aspoň týden, ale už byla celkem zastíněná a shnila by určitě…

Sklizena 16. 10.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 19-10-2011 v 10:50 AM

Old Post 19-10-2011 v 10:31 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hioshen
Nový Člen

Karma uživatele Hioshen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 7

Vypada to slusne , na to jak to obcas katastrofalne popisujes. A kde je passion a shaman ?

Old Post 19-10-2011 v 10:42 AM
Hioshen je offline   Profil uživatele Hioshen   Find more posts by Hioshen   Foto galerie člena Hioshen   Click here to Send Hioshen a Private Message   Add Hioshen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od auroraindika
ten early xxx moc early neni co....


No to teda není, on je ale spíš IN, kvete celkem rychle, proto asi to Early.. Ještě mám ještě č. 2, ta má ještě tak 14 dní, taky pěkně plesniví, ale je zdravá!! Viz další příspěvek


citace:
Původní příspěvek od Hioshen
Vypada to slusne , na to jak to obcas katastrofalne popisujes. A kde je passion a shaman ?


Smolim to pomalu, Passion dozraje za měsíc a Shaman snad o vikendu....

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-10-2011 v 10:48 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 9






EARLY XXX č. 2


Tak tady je dvojka. Díky lepší hlíně z ní vyrostla rostlina se spoustou vršků, díky zastřihávání a srovnávání. Ale i přesto má tendenci k jednomu a kytka sama si vybrala 2 větve jako hlavní - i když nejsou nejvýš..

Roste na nejlepším místě co mám, akorát ted už má míň slunce. Začala kvést stejně jako jednička, ale kvete o dost pomaleji - taky má tak 4násobný objem

Stále ještě kvete, chtěla by asi ještě 10 dní ale asi jí kvůli plesnivění budu muset setnout o víkendu...

1. fotka 15. 10. ráno

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-10-2011 v 11:03 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 10





SHAMAN

Stavba rostliny i palic podobná HH, taky otrhaný spodky do 2/3. Myslim že o vikendu bude nasklizení...















PASSION

Tak ten asi nebude ani do mastičky, 1 "vršek" plesnivej...









OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-10-2011 v 11:21 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 11

co to je za fenotyp ten pasion nějakej zmatenej ne ....

Old Post 19-10-2011 v 13:21 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 12

Netušim, ale kvete od cca 21. 9. čili je tak možná v půlce.. Někde jsem tu čet, že za pozdější nákvět může i přebytek slunka, červen - konec srpna maj fakt od východu do západu plnou palbu. Dále taky letošní možná moc brzký zasetí, ale takhle pozdě nakvítaj každej rok i řezy sazený koncem června. Příště bych skusil nějakou dánskou genetiku, ať sklízim alespoň do toho 1. října.

Jinak všem dík za K! Cenim si toho, i když tu ukazuju asi všem známý genetiky..

Až sklidim tu E.X č.2 tak vám ukážu na jakym místě rostla, je krásně schovaná a přitom na slunci. Jestli tam teda po tom dnešním dešti vůbec něco, co by stálo za zmínku, bude....

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-10-2011 v 14:27 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od bull
Netušim, ale kvete od cca 21. 9. čili je tak možná v půlce.. Někde jsem tu čet, že za pozdější nákvět může i přebytek slunka, červen - konec srpna maj fakt od východu do západu plnou palbu.


S tím sluncem se mi to zdá jako pěkná blbost. To je jako kdybys říkal, že pod 150w to bude kvést rychleji než pod 600w, protože má míň světla...
Se v něm projevily nějaký pozdější geny no.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 19-10-2011 v 17:16 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od JAHmaican


S tím sluncem se mi to zdá jako pěkná blbost. To je jako kdybys říkal, že pod 150w to bude kvést rychleji než pod 600w, protože má míň světla...
Se v něm projevily nějaký pozdější geny no.



Asi to je blbost, ale já už fakt nevim. Kdysi jsem tu snad něco podobnýho čet ale asi to mam trochu pomotaný... Jakože při brzkym sazení tak dlouho rostlina roste, že má nedostatek květovýho hormonu a pomalu nakvítá.. To je trochu něco jinýho, ale letos jsem to trochu uspěchal a dával brzo, minulé roky ale ne! Nebo mam holt smůlu a jak svítí od východu do západu tak je světelná perioda u kytek skoro stejná, jako popisujou v počasí, tzn 12/12 +- 21. září.
Nemůžu to exaktně doložit, ale prostě žádný model jsem na tomto místě nesklízel dřív, než jako letos HH 1. 10. Pěstuju tam cca 8 let a třeba loni jsem sklízel jako první řez Chronika 14. 10. Sleduju tu galerie, ve kterých lidem kvetou nezatmívaný modely, u mě ani pre-flowers.. To jsem letos měl myslim celkem vhodné modely.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-10-2011 v 17:36 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 15




Zdarec,

tak jsem tu s pokračováním.

K 30. 10. sklizeny všechny kytky kromě Passionu.

VK sklizena 23. 10., ještě by sice pár dní chtěla ale celkem se na ní začla šířit plíseň. Byla rozdělena na jednotlivé větve, zbavena větších listů a sušena rovnou doma. Po týdnu je dost suchá ale plíseň se dál nerozšířila.
Palice jsou vcelku listnaté a alespoň kousek z každého vršku bych "chycenej". na 1. fotce to je ještě trochu vidět. Na váze to zatím ukazovalo 50g bez tech minipalic v energitce, ale ještě to trochu seschne. Drolit to jde, stonky suchý a praskaj.

Foto 1 a 2






Zato E.X č.2 , ta která byla největší, nejzdravější a dost jsem si od ní sliboval to solidně schytala. Můžu za to já a můj kladný vztah k alkoholu. Kytku jsem 6 dní nezkontroloval, poté jsem se po víkendové kalbě - v neděli večer za tmy vypotácel z postele, uříznul jí a dal sušit do dílny. Po dalších 5 dnech bez mé přítomnosti jsem si ji na památku vyfotil V reálu to neni tak hrozný jako tady na fotce, sice jsou největší vršky pryč ale po otrhání toho plesnivýho zas tak moc neni..

Foto 3

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 01-11-2011 v 12:13 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 16



E.X č.1 je pecka, 3 týdny po sklizni váha ukazuje 75 g a je nejvyšší čas to schovat do chladu s pootevřeným uzávěrem. Postupně to ztrácí stříbřitou barvu a tmavne to. Makro a celek.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 01-11-2011 v 12:21 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4133220 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív