Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » předpěstování uvnitř pro přesun ven (balkon)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vvolis
Nový Člen

Karma uživatele vvolis - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2021
Příspěvků: 3  

Dotaz předpěstování uvnitř pro přesun ven (balkon) Příspěvek č. 1

Zdravím Vás. Mám letos v plánu pěstovat na balkoně automatovku RQS Amnesia Haze Auto. Ta má kvést docela dlouho a proto nechci moc otálet a chci zasadit už na začátku května.

Mám možnost si to předpěstovat doma pod LEDkovým světlem Mars-Hydro 300W (skutečný odběr 150W). A mám dilema, zda to využít a ochránit tak zpočátku malé kytky před chladem. Ta myšlenka se mi na jednu stranu líbí, na druhou stranu se bojím, že si "zvyknou" na stabilní LED světlo a teplíčko domova a pozdější vyhození na balkon by jim mohlo způsobit "šok" a zmatek, ze kterého by mohly začít třeba i hermafroditit.

Máte někdo zkušenosti s předpěstováním doma v teple pod lampou pro pozdější vysazení venku?

Díky předem za dobré rady. M.J.S.

Old Post 28-04-2021 v 08:02 AM
vvolis je offline   Profil uživatele vvolis   Find more posts by vvolis   Foto galerie člena vvolis   Click here to Send vvolis a Private Message   Add vvolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 2

Ahoj,vůbec bych se toho nebál,předpěstoval jsem takhle bcn xxl auto zhruba na 90cm a pak je šoupnul ven.
Nebylo to pod led ale 250w mh/hps ale výnos byl slušný.
Bohužel mi to napadli škůdci což mělo za důvod málo zkušeností.
Osobně si myslím že je to dobrý nápad.

Old Post 28-04-2021 v 21:46 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vvolis
Nový Člen

Karma uživatele vvolis - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2021
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od zverinazezlenic
Ahoj,vůbec bych se toho nebál,předpěstoval jsem takhle bcn xxl auto zhruba na 90cm a pak je šoupnul ven.
Nebylo to pod led ale 250w mh/hps ale výnos byl slušný.
Bohužel mi to napadli škůdci což mělo za důvod málo zkušeností.
Osobně si myslím že je to dobrý nápad.


Díky moc. A co bys teď udělal jinak, co se týká škůdců? Já jsem doteď pěstoval jen indoor v boxu v relativně sterilním prostředí a i na hlínu jsem měl štěstí, že neobsahovala žádné breberky, takže se škůdci vlastně nemám vůbec žádné zkušenosti.

Old Post 28-04-2021 v 21:56 PM
vvolis je offline   Profil uživatele vvolis   Find more posts by vvolis   Foto galerie člena vvolis   Click here to Send vvolis a Private Message   Add vvolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 4

Tuhle sezónu chci aplikovat nimbový olej,minulý rok byl bez škůdců.To očem jsem psal bylo 2 roky z5 špatně zvolené místo s vysokou teplotou a pozdější kosa,zapříčinilo škůdce,špatné zalévání,přehnojení,byl to můj první outdor.
Podle mé když zvolíš kvalitní hlínu/substrát květináče radši ve stínu tak je to klíč k úspěchu,postřiky taky aplikovat s rozumem a hnojit podle tabulek.
To asi vše ať to roste!

Old Post 28-04-2021 v 22:34 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od vvolis


Díky moc. A co bys teď udělal jinak, co se týká škůdců? Já jsem doteď pěstoval jen indoor v boxu v relativně sterilním prostředí a i na hlínu jsem měl štěstí, že neobsahovala žádné breberky, takže se škůdci vlastně nemám vůbec žádné zkušenosti.

Určitě se toho neboj, předpěstovat pod lampou je ideální postup, když máš tu možnost. Škůdců se taky bát nemusíš, za ty roky out pěstění jsem měl problém pouze se zvěří, což na balkóně předpokládám nehrozí. Přijde mi, že škůdci jsou problém hlavně u indoru. Jen v květu pozor na plíseň, to je strašná kurva....Ale to si na balkóně taky v klídku pošéfuješ.

Old Post 03-05-2021 v 16:44 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StanoZajeci
Stálý Člen

Karma uživatele StanoZajeci - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 6

Taky bych se toho nebál , dělám to tak každý rok a v poho. Když už jsou větší , tak toho snesou dost. A k těm škůdcům-některý odrůdy jsou dost rezistentní a venku je dost jinejch zvířátek, který ti rádi a zadarmo pomůžou. Udělej si domeček pro hmyz. Za prvé to vypadá dobře a za druhé se ti tam zabydlí spojenci. Beruška je největší kámoš. Když už se tam objeví nějakej zmetek, tak to většinou vyřeší postřikovač, do kterýho naliju vodu, tak panáka stolního oleje a kapku jaru jako smáčedlo a každý den to stříkám. Je to naprosto bio , olej zalepí škůdcům dýchací cesty a navíc jsem někde četl , že to funguje i trochu jako hnojivo

Old Post 04-05-2021 v 13:18 PM
StanoZajeci je offline   Profil uživatele StanoZajeci   Find more posts by StanoZajeci   Foto galerie člena StanoZajeci   Click here to Send StanoZajeci a Private Message   Add StanoZajeci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vvolis
Nový Člen

Karma uživatele vvolis - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2021
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 7

Díky moc. To, že venku mají škudci také přirozené nepřátele mi hned nedošlo. V indooru jsem zatím problém se škůdci neměl (musím zaklepat). Asi jsem měl štěstí na hlínu.

Old Post 04-05-2021 v 17:34 PM
vvolis je offline   Profil uživatele vvolis   Find more posts by vvolis   Foto galerie člena vvolis   Click here to Send vvolis a Private Message   Add vvolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7004910 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív