Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W koupelna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12
Autor
Téma 
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 177

citace:
Původní příspěvek od EDA45
Nikdy jsem netvrdil,že jsou best..ale že jsou levný a já s nima spokojenej..Mám takovou zkušenost a tvuj názor na to je mi UKRADENEJ..zkus to pochopit..
Nevim,proč to tu znova přepisuješ,nic z toho nepotvrzuje,co tvrdíš ty..Můžeš to kroutit jak chceš a jak dlouho chceš,když tě to tak baví a máš to zapotřebí..
Najdi si jinou,reálnou hůl nebo psa a mě nech pěstovat,s ostatníma diskutovat a nevytvářej pořád nějakou imaginární mlhu..kolem EDY..
Už to nudí..

a jinak..

Téma hnojivo bull uzavřel,to máš pravdu..
Tys ho tu znova otevřel,to mam zas pravdu já,tak tenhle tvuj odkaz je stejně nesmyslnej,jako ty ostatní..
Nikde tam EDA netvrdí,že Atami je best,ale že je levné(v případě PK 13/14 cenově bezkonkurenční,najdi mi levnější) a je s ním spokojenej..A tak to je a zatím zůstává..

Blbý a slepý..všichni říkáš..hmm..no až tak černý to doufám nebude..


to bull : Sorry kámo,jen se tu bráním,čemu musím..EDA


Tak červená karma za toto..??
Bez podpisu..? Z extra velkou silou..,no kdo by to tak mohl být...
Úsměvné
Jen si posluž,karmuj ,co ti síly stačí,pane anonym..

to bull : Ty GWS vypadají trochu tragicky,ale na fotce ne zas úplná katastrofa..no jo,no,původ genetiky kdesi ve Španělsku..,kdo ví z čeho..
Třeba ty mý z Greenhouse seeds budou stejný..;

Naposledy upravil EDA45 07-08-2012 v 09:18 AM

Old Post 29-07-2012 v 19:54 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 178


Hnojiva :*)
Kdyby radši do nich za ty prachy vymysleli něco proti plísním a škůdcům..

Žraloci jsou strašný a v Growshopu asi moc dobře vědí, proč už ho vůbec neinzerujou

Takhle to vypadá visící, spící, po střední manikůře - ještě se to bude muset dostřihnout...

Bylo na tom vidět, jak by to ještě bobtnalo...
viz dále...

Některé spodky jsou zřejmě oprcané, ale to bude zanedbatelný množství, jinak jsem nic nikde nenašel - ani plísně..

46 DNÍ 12/12 + 5 DNÍ 10/14 + 2.5 DNŮ 0/24 = CELK. 53.5 DNŮ KVĚTU

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 03-08-2012 v 10:30 AM

Old Post 29-07-2012 v 22:15 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 179





SAD

S psicodelicií si to rozdá o 1. místo na váze, je to tvrdý, ale prostě tomu tak tejden chybí....

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 29-07-2012 v 22:24 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 180





ŽRALOK OKOUNOVITÝ

Navzdory vzhledu, nejspíš mutaci a malýmu růstu i květu, měl vyvinutý podobný kořenový systém jako kolega a jako ostatní rostliny.

U kořenů se zastavím, bedny nebyly zdaleka tak prorostlé, jak bych si představoval, kořeny vesměs hnědé. Přikládám to té plísni, jak jsem pořád psal - všechny holky baštily..
EC výtoku po sklizení rostlin bylo 0.3 Pouze u Sweet tai bylo 0.6 To je ta, která zůstala v bedně sama s plesnivými kořeny.. Nepila.
















ŽRALOK MEČOUNOVITÝ


'Chybí jim min. 14 dní, tady jsem krásně viděl, jak by to ještě bobtnalo, kromě vršku by to byly soudečky..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 29-07-2012 v 22:34 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 181




PSICODELICIA


Ta mě tedy při manikůře naprosto odrovnala - takto totiž voní přesně lesní jahody, i s těmi "dřevitými" semínky jako "ocas" chuti..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 29-07-2012 v 22:39 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 182



SWEET TAI


Sestřenice hermafrodita, statečně bojovala. Nemá tolik větví, zato pěkné palice.. Tvrdé a těžké..

To hodnocení berte v rámci tohoto kola!

Kořeny jsem zatim neviděl, byla celá ohnutá a držela přivázaná k topení

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 29-07-2012 v 22:43 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 183

Tipovačka asi nemá cenu, pokud to nezačne ještě plesnivět nebo nezjistim, že to je více oprcaný, tak to asi zřejmě nebude ještě nic moc, a čistit ani vážit to třeba nebudu..

Nevim, jestli to bude ke kouření, žádná dobrota to asi nebude. Ale mastička z toho přinejhorším bude dobrá!

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 29-07-2012 v 22:57 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 184

Proti padli si udelal co si moch ,velka skoda zes to nemoch nechat jeste trochu dozrat
ale palky jsou nadherny .....ode mas velky K+++

Naposledy upravil Madical-Strains 30-07-2012 v 10:34 AM

Old Post 30-07-2012 v 07:44 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 185

Tak kytky pořád visej, nevypadá to ale úplně zle. Stonky gumovy, listy pryč a palice už se dají drolit. Nejvyšší čas to někde "přivřít"

Hlavní ložisko plísní bylo zřejmě mezi fólií a obkladama v koupelně. Lepil jsem to oboustrannou páskou, odlepení znamenal konec fólie a tak sem to tam čistil jen tam, kam jsem se dostal.
Příště už nikdy podobný drahý kraviny používat nebudu, v koupelně beztak končim a radši si vymaluju stěny po každym kole Latexem..

EDIT: nechávám to vlhnout, zapnu větrák, očistim a zvážim do týdne + fotky

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 06-08-2012 v 23:58 PM

Old Post 04-08-2012 v 21:46 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 186

Tak jsem očistil a zvážil oba SADy a Žraloka-mečouna. SADy jsou celkem dozrálý, mělo to cenu stříhat a vážej 80g + spodky, Žraloci zdaleka nejsou, voněj, chutnaj ale nefungujou.. Odhadem necelejch 70 g, tak do mastičky.
Slušný paldy jsou jen v cca horní půlce palic, jinak jsou vespod řidký a nezralý.. ani to nejde čistit. Oprcanej je jen tan malej žralok, cca 10 semen na povrchu
2x Psico a 1 Sweet tai jsem ještě nečistil, neni nálada ani čas.
Odhaduju to na 220g hulitelnýho matroše + Žraloci a spodky. Škoda, že to nevydrželo ještě pár dní, ještě to mělo kynout a zrát. Nicméně u SADu je chuť skoro rozvinutá, samozřejmě to nechám co nejdéle. Nakonec to nedopadlo zas tak špatně. Až to dočistim, proberu fotky.

Edit: Sweet tai 49g + spodky, takže celkovej odhad byl asi trochu nadhodnocenej, zatim teda 80+49= 129g. 2 Psico zbývaj zvážit, vypadají jako SADy, větší paldy ale řidší..
ST měla 2 spodní palice uplně oprcaný, další 3 zralý semena jsem našel ve vršcích.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 10-08-2012 v 23:15 PM

Old Post 09-08-2012 v 22:51 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 187



Čau, trošku se to protáhlo, víkend byl náročnější
Psicodelicie vážily 86g + spodky, takže mi to skoro vyšlo.. + 2x SAD 80g + 1x Sweet tai 49g = celkem 215g hulitelnýho matroše - poctivě jsme testovali Váženo tradičně sušší, než mám rád - což je ta nejvyšší vlhkost, při které to jde s trochou snahy drolit bez drtičky.

+GWS, ten nepočítám, protože mu chybělo skoro 20 dní. Chuťovka z vršků, před spaním.. Navíc mám spoustu spodků do mastičky, hašiš z toho nepůjde (neni to zralý).
Nakonec to tak nějak dopadlo, vyloženě zklamanej nejsem, taky jsem to moh v 40. dnu celý vyhodit... Kdybych to ještě doklepal, byla by to slušná sklizeň, ale díky vysoký vlhkosti by to bylo stejně listnatější.
No ten týden 10 dní tomu chyběl, ale stejně teď nemůžu tolik hulit a zanedlouho započnou venkovní žně Takže stejně asi ještě něco půjde do masti, uvidim. Fotky ještě dodám.

Koupelna dostala přímý zásah granátem, takže už se zase hodí jen ke svýmu původnímu účelu Jen ofuk a odtah to přežil, lepší než ručník


Foto: Sweet tai

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 13-08-2012 v 21:56 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 188

Tak se nakonec z toho sativovějšího žraloka vyklubal vcelku dobrej modýlek, nezávislej zdroj dokonce mluvil o tom, že je nejlepší z tohoto kola.
Nebejt těch veder, tak by to dopadlo podle představ, ale na to jak to vypadalo, když to ve 2/3 květu plesnivělo a hermilo to dopadlo parádně, dobrej out s in vrškama

Zase se budu věnovat jiným projektům, tohle bylo takový provizorium, který by mohlo zůstat navěky

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 02-10-2012 v 21:15 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-10-2011 - 400W Superskunk - 10 odpovědí
03-04-2009 - 400W plantastar - 56 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7107510 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív